Gönderen Konu: ARENAMED 7000 GREFT  (Okunma sayısı 30306 defa)

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENAMED 7000 GREFT
« Yanıtla #75 : 20 Temmuz 2017, 12:01:40 »
Tecrübeli arkadaşlar bir sorum var cevaplayabilirseniz sevinirim. Bu ay sonunda 4. Ayım bitmiş olacak ve Ağustos 5 inde tatile gideceğim. Denizin veya havuzun o saatten sonra bir zararı dokunur mu? Bir çok yerde bunun sorun olmayacağı yazıyor. Bir de buraya danışmak istedim.
Bende arenamed de ektirdim. 37. Günde denize gittin 4 günlüğüne. Sordum bir sıkıntı olmaz dediler. Yalnız ilk gün kafamda resimde attığım gibi birşey oluştu konazol diye bir şampuan kullan dediler haftada 1 kez. Tekrar yıkayınca ve kutuyunca düzeldi. Fakat saç az olduğu için çok güneşte durmasam bile yandı kafam şuan deri değiştiriyorum. Tatilde tekrar tekrar sordum denize girmende hiçbir sıkıntı yok dediler sıkıntı olsa girme derlerdi herhalde

Bence cok yanlıs yapmıssın, ekim merkezi okey vermemesi gerekirdi  dah aprofesyonel bir yer olsa hayır derdi, yeni sac ektiren birinin bence hhemen denize girmemesi gerekir.Sonrasında merkez hayır ben size dikkat edin demiştim derse siz sıkıntıya düşersiniz.

ksafaksag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 21 Temmuz 2017, 02:10:06 »
Tecrübeli arkadaşlar bir sorum var cevaplayabilirseniz sevinirim. Bu ay sonunda 4. Ayım bitmiş olacak ve Ağustos 5 inde tatile gideceğim. Denizin veya havuzun o saatten sonra bir zararı dokunur mu? Bir çok yerde bunun sorun olmayacağı yazıyor. Bir de buraya danışmak istedim.
Bende arenamed de ektirdim. 37. Günde denize gittin 4 günlüğüne. Sordum bir sıkıntı olmaz dediler. Yalnız ilk gün kafamda resimde attığım gibi birşey oluştu konazol diye bir şampuan kullan dediler haftada 1 kez. Tekrar yıkayınca ve kutuyunca düzeldi. Fakat saç az olduğu için çok güneşte durmasam bile yandı kafam şuan deri değiştiriyorum. Tatilde tekrar tekrar sordum denize girmende hiçbir sıkıntı yok dediler sıkıntı olsa girme derlerdi herhalde

Bence cok yanlıs yapmıssın, ekim merkezi okey vermemesi gerekirdi  dah aprofesyonel bir yer olsa hayır derdi, yeni sac ektiren birinin bence hhemen denize girmemesi gerekir.Sonrasında merkez hayır ben size dikkat edin demiştim derse siz sıkıntıya düşersiniz.
Şuan denizin üzerinden  bir hafta geçti herşey normal gibi toplam 46. Gün şok dökülme bitiyor sanırım dökülme çok azaldı tatilde ve tatil öncesi çok dökülüyordu

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 21 Temmuz 2017, 06:41:52 »
denize girmenizde problem yok güneş altında durmamaya dikkat edin sadece  kafadaki kızarıklığın geçmesi uzun sürebilir

lonsome01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 28 Temmuz 2017, 18:29:11 »
Merhaba arkadaşlar. Dün 4. Prp'mi de yaptırdım. 125. günümdeyim. Söyledikleri; bu çıkanların daha yüzde 30-35 arası olduğuduydu. Hacimleneceğini ve daha yüzde 70 çıkışların olacağını söylediler. Umarım öyle olur. Fotoğraflarımı flaşlı ve flaşsız olarak paylaşıyorum sizlerle. Bu arada solgar 5000 mcg'ye devam ediyorum. Xpecia'yı tek kutu bittikten sonra bir daha almadım.
 Yorumlarınızı bekliyorum.

pecer2001tr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 31 Temmuz 2017, 16:30:57 »
Yine arenamed yine donör bölge sorunları...Arkadaşlar ekim yaptırmadan önce herşeyi araştırın...önceki ekimler..yapılan yer vs. detaylara inerseniz yanlış yapma olasılığınız azalacaktır...
Kel kalmak benim tercihim olmadı ama ekim yaptırmak benim tercihimdi.

lonsome01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 31 Temmuz 2017, 17:21:41 »
Donörümle alakalı hiç bir sorunum yok ki sevgili arkadaşım :) Donörümde sorun da yok. Sağ taraf biraz sıkıntılıydı o da gitti bitti. Şuan ki fotolar... yani 128. gün. Çıkışları bekliyorum sadece. Başta da belirttiğim gibi buraya herhangi bir donörle alakalı yorum yapılmamasını rica ediyorum. Ekim önemli. Spordan yeni çıkmış halim. Saçlarım yağlı ve terli
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 17:33:23 Gönderen: lonsome01 »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 31 Temmuz 2017, 19:04:35 »
Süreç normal seyrinde... 60 dan sonra başlar ataklar. Ekim öncesi fotonuz var mı idi?

lonsome01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 31 Temmuz 2017, 19:10:20 »
Sloocer biraz daha sabretmek zor geliyor insana :) 160'a kadar beklemedeyiz. En son prpye gittiğimde bunların %30-35 arası olduğunu söylediler. Soruya cevap veremedim. Evet ilk sayfalarda olacak

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 31 Temmuz 2017, 20:34:16 »
donörde seyrelmiş toparlar zamanla inşallah ne diyelim kaç defa diyoruz ektirmeyin şu arenamed e diye ama anlayan yok.Allahtan arkadaşın ekim öncesi donör sağlammış ondan kurtarıyor.

Onder_1009

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 31 Temmuz 2017, 22:53:18 »
Yaa arkadas oyle konusuonzki kac defa soyluorz fln diye sanki biz bu konusmalari fotolari gordk daha once ona ragmen gidip arenamedde ektrdik. Dostum valla tepeleri 4. Ayda atak yapanlarda gordm hic saci cikmayanda gordum arenamedde. Ama bence senin surecin guzel gidior. 7. Aya kadar sabret. Diger ekim merkezlernnki gibi olmuor sonuclar. Yani 6. Ayda kotu bir goruntu gorup moralini bozma.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 09 Ağustos 2017, 12:59:30 »
Forumda arenamed donorlerini ekimlerini gormesinr ragmen ektiren cok kisi var su soylemleri sik soyluyorlar ekimden iki hafta once efenim bir ay önce vrya 2 ay once forumla tanistim diyen buna ragmen aranamede gidip ektiren magdur cok bu yorumlari okuyunca pes diyor insan pes aklin nasil çalışıyor arkadas bile bile lades neden der insan
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2017, 14:20:10 Gönderen: Martineden1903 »

Ttt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 11 Ağustos 2017, 03:36:08 »
Merhaba arkadaslar benim basimda da ayni sorun var.arastirmadan sorgulamadan sac ekimi yaptirdim ARENAMED e.ve burdaki bi cok arkadaslar gibi benim de donor bolgemi tavuk gibi uttuler.

Ben sizlere elimde olan resimleri paylasmaknisterim ama okadar utaniyor ve cekiniyorumki sadece baka kaliyorum.ne pyskolojik bi durum kaldi nede insanlarin icine cikacak bi halim.
Yaziklar olsun bu ARENA MED e.sizin gibi boyle forumlari keske onceden kesf etseydim de suan halime yanmasaydim.

Sana gelince ARENA MED in asistani olan sen.burda bos bos konusmak yerine su insanlari getirdiginiz hale bakim ders cikartin ve birakin doktormua gibi doktor dilinde konusma tarzinda yorum
Yapmayi.ilk 10gun boyunca whatssaptan herzaman cevap aldim donor bolgemin halini gosterdikten sonra da cevap gelmedi ve isin en kahredici tarafi soruma cevap vermek yerine ertesi gunu hayirli cumlaf mesaji gondermeniz.ben burdaki sac ektirmeyi dusunenleri birdaha tekar tekrar djsunmelerini soyleyip ARENA MED  dem uzak durmalarini sonuna kadar soyleyip anlatacam!

Admin size de cok tesselur ederim boyle bir formu isletiginiz icin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 11 Ağustos 2017, 09:47:08 »
Merhaba arkadaslar benim basimda da ayni sorun var.arastirmadan sorgulamadan sac ekimi yaptirdim ARENAMED e.ve burdaki bi cok arkadaslar gibi benim de donor bolgemi tavuk gibi uttuler.

Ben sizlere elimde olan resimleri paylasmaknisterim ama okadar utaniyor ve cekiniyorumki sadece baka kaliyorum.ne pyskolojik bi durum kaldi nede insanlarin icine cikacak bi halim.
Yaziklar olsun bu ARENA MED e.sizin gibi boyle forumlari keske onceden kesf etseydim de suan halime yanmasaydim.

Sana gelince ARENA MED in asistani olan sen.burda bos bos konusmak yerine su insanlari getirdiginiz hale bakim ders cikartin ve birakin doktormua gibi doktor dilinde konusma tarzinda yorum
Yapmayi.ilk 10gun boyunca whatssaptan herzaman cevap aldim donor bolgemin halini gosterdikten sonra da cevap gelmedi ve isin en kahredici tarafi soruma cevap vermek yerine ertesi gunu hayirli cumlaf mesaji gondermeniz.ben burdaki sac ektirmeyi dusunenleri birdaha tekar tekrar djsunmelerini soyleyip ARENA MED  dem uzak durmalarini sonuna kadar soyleyip anlatacam!

Öncelikle geçmiş olsun... fakat bu şekilde yorum yazıp fotoğraf paylaşmamanız hiç etiğe uygun degil, karsı tarafı zan altında bırakacak bir mesaj bu, fakat sadece mesajdan ibaret. Bu durumda Ekim merkezinize karsı haksızlık oluyor.
Sizin durumunuzda utanacak sıkılacak bir şey sözkonusu degil, konu açın,gerekirse yüzünüzü göstermeden paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.
Hem tecrübeli arkadaşların yorumlarını alır, hemde boşuna stres yapmamış olursunuz.

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 11 Ağustos 2017, 12:09:10 »

forumda yüzünü kapatıp foto paylaşamayacak kadar cesaretsiz isen, dışarı çıkarken de yüzüne alimünyum folyo kapatıp çıkıyorsundur..
sizin böyle konuşmanız orada ektirecek olanlara faydalı olabilir en azından tedbir alabilirler ama ektirmiş ve süreci tamamlanmamış olanların psikolojilerini alt üst eder ve süreçlerini olumsuz yönde etikler.sizi konu açıp paylaşım yapmaya davet ediyorum ki insanlar size sizde insanlara yardımcı olun...

Ttt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 11 Ağustos 2017, 19:04:11 »
Resimleri ekledim bakabilirsiniz.
Ekimden suan  yaklasik 60 gun ilerideyim.
Ilk resim ekim yaptirmadan once
En son resim donorun simdiki hali.
Yorumlariniz bekliyorum simdiden tessekur ederim

Facebook Twitter Instagram