Gönderen Konu: 12.10.2020 Şahin Çelik Life Hair 3900 greft  (Okunma sayısı 16134 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: 12.10.2020 Şahin Çelik Life Hair 3900 greft
« Yanıtla #46 : 11 Aralık 2020, 13:28:29 »
Sorun yok bence. Zaten saç ekimi zorlu bir süreç, bazılarımız saçlıyız saç yapısı itibariyle ama siz bir karar alıp ekim yaptırmışsınız. Artık bir süre saçların toparlanmasını bekleyeceksiniz. Genel olarak 4. aydan sonra zaten bu sıkıntılar yavaş yavaş ortadan kayboluyor. Umarım güzel bir sonuç alırsınız. Konunuzu da takipteyim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #47 : 11 Aralık 2020, 13:53:22 »
Süreç güzel saç derin hareketli görünüyor kardeşim güzel sonuç olacak inşallah
Sağolasın üstad. Bu formu devam ettirmekle büyük bir iş yapıyorsun. Ektiren, ektirmeyi düşünen herkes objektif olarak bilgileniyor. Instagram ve Facebook reklam sayfaları gibi değil. Geçende bir face grubuna girdim bir baktım buradaki başarılı ekimcilere ektiren hiç yok. Sürekli Dr Zene ektirdim şöyle uçtu böyle kaçtı :) sonra burada baktım dişe dokunur ekimi yok. Anladım ki yonlendirmeli grup😇 burada herşey objektif ve bunda senin emeğin büyük. Tabi kullanıcılarda çok iyi. Reklam kokan başlığı hemen yakalıyorlar. Helal olsun hepinize.
Ekim sürecimi buradan görebilirsiniz

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16799.0

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #48 : 11 Aralık 2020, 13:54:07 »
Sorun yok bence. Zaten saç ekimi zorlu bir süreç, bazılarımız saçlıyız saç yapısı itibariyle ama siz bir karar alıp ekim yaptırmışsınız. Artık bir süre saçların toparlanmasını bekleyeceksiniz. Genel olarak 4. aydan sonra zaten bu sıkıntılar yavaş yavaş ortadan kayboluyor. Umarım güzel bir sonuç alırsınız. Konunuzu da takipteyim :).

Teşekkürler yorumun için hocam. Senin ekim yapıldı mi?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 11 Aralık 2020, 14:03:59 »
Teşekkürler yorumun için hocam. Senin ekim yapıldı mi?

Rica ederim. Evet benim ekimim yapıldı ve üstünden 4 aylık bir süre geçti.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #50 : 28 Aralık 2020, 13:08:29 »
Az önce berberden geldim. Abi ben sana girme bu işe demiştim dedi. Alınan bölgenin haline bak dedi. Ben de çıkar mikar dedim. Bu kadar açık donör bölge görmedim dedi. Bu saatten sonra çıkmaz diyor. Çok moralim bozuldu. Sinirden elim ayağım titriyor 😔 ben arkayı hiç net görmediğim için toparlar falan diyordum. Ekilen yeri bıraktım da bu donor böyle kalacak diye korkuyorum.

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #51 : 28 Aralık 2020, 13:33:48 »
Bu arada ekimin üzerinden 77 gün geçti 😔

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #52 : 28 Aralık 2020, 13:53:33 »
Bu da flaşsız yuvarlak içine aldığım kısım kapanmayacak sanki. Merkez daha toparlar ama 4-5 numaradan kısa kestirme dedi. Kısa kestirmesem de kötü bir görüntü kalacak diye korkuyorum 😔

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 28 Aralık 2020, 15:51:42 »
Az önce berberden geldim. Abi ben sana girme bu işe demiştim dedi. Alınan bölgenin haline bak dedi. Ben de çıkar mikar dedim. Bu kadar açık donör bölge görmedim dedi. Bu saatten sonra çıkmaz diyor. Çok moralim bozuldu. Sinirden elim ayağım titriyor 😔 ben arkayı hiç net görmediğim için toparlar falan diyordum. Ekilen yeri bıraktım da bu donor böyle kalacak diye korkuyorum.

Alımınız daha yeni sayılır ve çok kısa kesilmiş merak etmeyin güzelce toparlar sorumda kalmaz berberler bazen böyle boş boş konuşur.

Alımınızda bir hata yok sonuç olarak bir saç ekimi geçirdiniz elbet olacak bu durumlar. Eskisi gibi olması beklenmez akıllı bir berber olsa ilk zamanda bu kadar kısa kesip izleri iyi ce ortaya çıkarmazdı daha toparlamadan. Siz berberinizi değiştirin en azından saçmalayıp moral bozmayah bir yer seçin

4000 bine yakın greft alındı bu hali bile gayet sağlıklı alındığının resmidir. Ve 12 ay boyunca doner toparlayacak ve sizi rahatsız eden bir sorun kalmayacak bana güvenin.
Global Moderator

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #54 : 28 Aralık 2020, 16:42:51 »
Alımınız daha yeni sayılır ve çok kısa kesilmiş merak etmeyin güzelce toparlar sorumda kalmaz berberler bazen böyle boş boş konuşur.

Alımınızda bir hata yok sonuç olarak bir saç ekimi geçirdiniz elbet olacak bu durumlar. Eskisi gibi olması beklenmez akıllı bir berber olsa ilk zamanda bu kadar kısa kesip izleri iyi ce ortaya çıkarmazdı daha toparlamadan. Siz berberinizi değiştirin en azından saçmalayıp moral bozmayah bir yer seçin

4000 bine yakın greft alındı bu hali bile gayet sağlıklı alındığının resmidir. Ve 12 ay boyunca doner toparlayacak ve sizi rahatsız eden bir sorun kalmayacak bana güvenin.

Çok teşekkürler üstad. Ben de panikle merkeze biraz sitem ilettim. Onlarda biraz uzun kullanmalısın, yine rahatsız ederse bakarız dedi. Berber artniyetli değil samimiyeti den söylüyor ama can sıktığını unutuyor. Buarada minoxidil falan kullanmayı önerir misin üstad? Arenamed genelde öneriyor ama. Bırakınca olumsuz etkiler mi donor bölgeyi? Bizimkiler gerek yok demişti

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 28 Aralık 2020, 17:29:19 »
Senin donörün toparlayacak zaten bir sorun da yok sorun edeceğin kadar istiyorsan kullan hızlandırır ama sorun kalmayacak.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 28 Aralık 2020, 21:49:47 »
Açık konuşayım Türkiye'de berberlerin büyük çoğunluğu saçla ilgili bilgisi olduğunu düşünüyor ancak bence bilgileri yok denecek kadar az. Saçınız toparlar merak etmeyin. Ancak tabii ki biraz uzun kullanmanız gerekecek eskisine oranla. Ekilen saçlarınız çıktığı zaman bir tık daha uzun kullanırsınız sorun kalmaz. Minoxil de süreci hızlandıracağını düşünüyorum.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 28 Aralık 2020, 22:08:36 »
donör bölgeniz gayet iyi sürece ve sayıya göre daha da toparlayacak neden bu kadar kafanıza taktınız hiç üzmeyin kendinizi hiç sorun kalmaz

efsemir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #58 : 28 Aralık 2020, 22:42:08 »
Hocam şöyle tekrar inceledim donör bölgenizi acizane tavsiyem berberinizi değiştirin. Negatir insanlardan uzak durun. Ben bu konuda çok bilgili biri değilim( bilgisi ve deneyimi olan arkadaşların affına sığınarak) ama forumda ne donörler gördüm. Sizinki gayet doğal zaten tıpkı eskisi gibi olmayacak donör bölgelerimiz ama öyle abartılacak kadar kötü bir görüntü yok.
Ayrıca donör bölgeye bir şey kullanıyor musunuz? Ben verilen avesin spreyi kullanmayı düşünüyorum faydası olur mu bilgim yok. Moralinizi bozmayın bence çok güzel olacak inşallah. Hayırlı akşamlar.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 22:49:08 Gönderen: efsemir »
  • Ekim Tarihi: 29/09/2020
  • Ekim Merkezi ismi Emphair Ankara Acıbadem
  • Greft Miktarı 4565 greft
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Trıchoplus Avesin sprey ve Şampuan

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #59 : 29 Aralık 2020, 00:01:02 »
Açık konuşayım Türkiye'de berberlerin büyük çoğunluğu saçla ilgili bilgisi olduğunu düşünüyor ancak bence bilgileri yok denecek kadar az. Saçınız toparlar merak etmeyin. Ancak tabii ki biraz uzun kullanmanız gerekecek eskisine oranla. Ekilen saçlarınız çıktığı zaman bir tık daha uzun kullanırsınız sorun kalmaz. Minoxil de süreci hızlandıracağını düşünüyorum.
10 yıllık berberin olunca cidden problem var da ben mi görmezden geliyorum dedim 😇 ilk dönemlerde de sormuştum burada ama forum kullanıcıları ittifakla problem olmadığını söyleyince rahatlamıştım. Minoxidili Şahin hocama bir daha sorayım. İlk sorduğumda gerek yok demişti.
donör bölgeniz gayet iyi sürece ve sayıya göre daha da toparlayacak neden bu kadar kafanıza taktınız hiç üzmeyin kendinizi hiç sorun kalmaz
Teşekkürler hocam. Birbirimizi anlayabilmemiz çok güzel. Yoksa bu süreç dışarıdan gözlerle kaosa döner
Hocam şöyle tekrar inceledim donör bölgenizi acizane tavsiyem berberinizi değiştirin. Negatir insanlardan uzak durun. Ben bu konuda çok bilgili biri değilim( bilgisi ve deneyimi olan arkadaşların affına sığınarak) ama forumda ne donörler gördüm. Sizinki gayet doğal zaten tıpkı eskisi gibi olmayacak donör bölgelerimiz ama öyle abartılacak kadar kötü bir görüntü yok.
Ayrıca donör bölgeye bir şey kullanıyor musunuz? Ben verilen avesin spreyi kullanmayı düşünüyorum faydası olur mu bilgim yok. Moralinizi bozmayın bence çok güzel olacak inşallah. Hayırlı akşamlar.
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Ben Şahin hocama sordum donor için hiçbir şey kullanmama gerek yok demişti. Arenamed donör konusunda en gaddar Ekim merkezi. Onlar genelde minox kullandırılır donör bölge için.

Facebook Twitter Instagram