Gönderen Konu: 12.10.2020 Şahin Çelik Life Hair 3900 greft  (Okunma sayısı 16047 defa)

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
Ynt: 12.10.2020 Şahin Çelik Life Hair 3900 greft
« Yanıtla #121 : 10 Haziran 2021, 10:44:48 »
8. ayı da geride bıraktım. Benim ekim hızlı gelişti ve durdu. 5. aydan bu yana pek bir değişiklik yok. Özellikle ön profilden memnunum. On profil için çok iyi yorumlar aldım. Sadece saçların çok siyah çıkması nedeniyle boyatiyor musun diyenler oldu. İşyerinde ektiren bir arkadaşında komple saçları beyazladi. Merkezi ekimin komplikasyonu olabiliyor demiş. Ben bu forumda hiç ekim sonrası genel beyazlama duymadım. Sonuç itibariyle önden bakıldığında görünüm bence de çok iyi. Ama yukarıya doğru gittiğimizde pek tatminkar bulmuyorum. Fotonun biri tam ışık altında. Diğerinde de bomboş kalan alanı işaretledim. Nekroz vs bir durumum olmadı. Ekim öncesi o bölgede az da olsa saç da vardı. Bir türlü Şahin hocaya gidemedim zaten 12. ay bekleniyor. 11. ayda giderim bir bakar. Duzeltilebilecek birşeyse eminim elinden geleni yapar. Artık 11. ayda foto paylaşacağım bence süreç bitti ama yine de merak edenler için daha uzun dönemli paylaşım yapacağım. Yaş 40 bu saatten sonra aşırı sık saç zaten çok hoş olmaz. Sadece o boş kısım beni meraklandiriyor
Ekim sürecimi buradan görebilirsiniz

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16799.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #122 : 13 Haziran 2021, 01:25:23 »
Ekilenlerin hepsi çıkmış bence. Ön hattınıza daha yoğun saç ekmişler bu nedenle orta hat biraz zayıf kalmış. Ama siz tararken saçlarınızı normalde göze batmıyordur o bölümler.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #123 : 13 Haziran 2021, 18:22:23 »
Ekilenlerin hepsi çıkmış bence. Ön hattınıza daha yoğun saç ekmişler bu nedenle orta hat biraz zayıf kalmış. Ama siz tararken saçlarınızı normalde göze batmıyordur o bölümler.
Hocam dediğin gibi tepeden bakmadikca gayet güzel görünüyor. Sadece isaretledigim yer enteresan geliyor. Sağı solu yoğun o kısım tuhaf şekilde yok

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #124 : 13 Haziran 2021, 21:12:58 »
Hocam dediğin gibi tepeden bakmadikca gayet güzel görünüyor. Sadece isaretledigim yer enteresan geliyor. Sağı solu yoğun o kısım tuhaf şekilde yok

Ama Şahin Beyin planlamaları genelde bu şekilde oluyor. Donörü en uygun şekilde kullanmaya çalışıyor, çoğu zaman şakakları da boş bırakıyor ama görüntü de sık bir ekim yakalıyor. Sizin açıklığınız zaten 2. ekimi ister bence, ufak bir ekim ile çok daha harika saçlara kavuşursunuz. Ya da Şahin Beye danışıp orta bölümden memnun olmadığınızı kendisine iletin. Zaten gördüğüm kadarıyla hastasına değer veren merkezlerden birisi. Ama dediğim gibi aslında sizin için uygun olan tamamlayıcı olacak 2. bir ekim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #125 : 14 Haziran 2021, 23:54:08 »
Ama Şahin Beyin planlamaları genelde bu şekilde oluyor. Donörü en uygun şekilde kullanmaya çalışıyor, çoğu zaman şakakları da boş bırakıyor ama görüntü de sık bir ekim yakalıyor. Sizin açıklığınız zaten 2. ekimi ister bence, ufak bir ekim ile çok daha harika saçlara kavuşursunuz. Ya da Şahin Beye danışıp orta bölümden memnun olmadığınızı kendisine iletin. Zaten gördüğüm kadarıyla hastasına değer veren merkezlerden birisi. Ama dediğim gibi aslında sizin için uygun olan tamamlayıcı olacak 2. bir ekim.
Hocam muhtemelen yeterli donörüm yok😔 ilk görüşmede tek ekilmlik donur çıkar demişti.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #126 : 15 Haziran 2021, 06:01:59 »
Hocam muhtemelen yeterli donörüm yok😔 ilk görüşmede tek ekilmlik donur çıkar demişti.

Siz manuel alım yapan yerlere bakabilirsiniz. Aynı merkezi düşünmek zorunda değilsiniz. Örneğin Ankara'da fiyatı Şahin Beye yakın olan manuel alım yapan Dr. Serdar Gökrem var mesela, ya da sakal destekli ekim yapan yerlerde var. Farklı opsiyonları da değerlendirebilirsiniz. Şahin Bey mikro motor ile alımda belki de donörü yıpratmamak istemiş olabilir. En azından orta hatta ufak bir destek sizi daha mutlu yapacak sanırım, yazdığınız yorumlardan öyle anlıyorum.

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #127 : 15 Haziran 2021, 07:21:16 »
Bence planlama hatalı olmus. Verteks bölgesinde zaten hafif sac var ve orası karartılı duruyor zaten. Oraya tekrar az miktarda dac ekmenin bi esprisi yok.

Planlama bence asagıdaki gibi olsaydı sonuc sizi daha mutlu ederdi. Mavi cizgiye kadar ekim yapılmalıydı gereksiz yere kırmızı cizgiye kadar inilmis bence

• Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 15 Haziran 2021, 12:55:20 »
Bence planlama hatalı olmus. Verteks bölgesinde zaten hafif sac var ve orası karartılı duruyor zaten. Oraya tekrar az miktarda dac ekmenin bi esprisi yok.

Planlama bence asagıdaki gibi olsaydı sonuc sizi daha mutlu ederdi. Mavi cizgiye kadar ekim yapılmalıydı gereksiz yere kırmızı cizgiye kadar inilmis bence

Planlama gayet doğru. Vertex e ekim yapılmamış zaten:)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 15 Haziran 2021, 12:56:58 »
Ekiminiz bence başarılı alana göre geriyye doğru zorlaşır çıkışlar daha geç olur. Ön profilden açık alana göre gayet başarılı ekim geriye doğru seyrek ekildiği için genelde şu an ki görüntü normal

Bir ekime daha ihtiyac var zaten alana göre ilk ekimden alına bilecek güzel bir verim almışsınız.
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #130 : 15 Haziran 2021, 13:01:43 »

Gayet doğru bir planlama. şahin çeliğin yaptığı öyle içeri doğru U ŞEKLİNDE bir planlama olmaz
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2021, 19:34:00 Gönderen: Cihandoğan »

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #131 : 15 Haziran 2021, 13:52:24 »
BEnce Ekim başarılı hocam , Tek seferde anca bu olabilir ikinci Ekim de çok iyi bi sonuç alırsınız, kök kalmadı demeyin ilk Ekimden çıkınca öyle gözükse de zamanla donör toparlayınca tahmin edilenden çok kök çıkıyor, hiç yoktan en az 1500-2000 kök çıkar , 700-1000 civarı da sakal aldırırsınız. Bence süper olur. Ön hat zaten çok dolgun gözüküyor.
Planlama da gayet makul ayrıca.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 15 Haziran 2021, 17:06:10 »
Alana göre güzel sonuç bencede planlamaya gelincede gayet doğru planlama.

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #133 : 15 Haziran 2021, 18:59:24 »
BEnce Ekim başarılı hocam , Tek seferde anca bu olabilir ikinci Ekim de çok iyi bi sonuç alırsınız, kök kalmadı demeyin ilk Ekimden çıkınca öyle gözükse de zamanla donör toparlayınca tahmin edilenden çok kök çıkıyor, hiç yoktan en az 1500-2000 kök çıkar , 700-1000 civarı da sakal aldırırsınız. Bence süper olur. Ön hat zaten çok dolgun gözüküyor.
Planlama da gayet makul ayrıca.
Yanlış anlaşılmasın ben de genel anlamda memnunum. Tabi insan oğlu daha iyisini bekliyor hep. Muhtemelen şu an ki saçım bundan 15 yıl önce vardı üst tarafta. Sadece bu kadar iyi one göre o kısım şaşırtıyor. 2 ay önceye kadar günde 1 xpecia kullandım. Başka ilaç kullanmadım. Belki Fin. Minox vs kullansam çok daha farklı olabilirdi. 12 ay bir dolsun Şahin hoca ile mevcut duruma göre ikinci ekim çıkarmı konuşuruz.

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #134 : 15 Haziran 2021, 19:27:47 »

bence bu şekilde daha iyi olurdu

hulusi akar kafası gibi

• Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Facebook Twitter Instagram