Gönderen Konu: Op.dr Zekeriya KUL 08-09 Ekim 2020 . 3000 GREFT  (Okunma sayısı 48727 defa)

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
Ynt: Op.dr Zekeriya KUL 08- 09 Ekim 2020 3000 GREFT saç ekimim
« Yanıtla #75 : 23 Ekim 2020, 11:37:37 »
Tam aksini düşünüyorum.. Kul başarı yüzdesi çok yüksek , cerrah olması ile ciddi avantajlı bir şekilde piyasada bulunan hatta önçiZgi tasarımı ve planlama konusunda benim favori Ekimcilerimden.
Bu ekimide çok begendim, ön çizgiydde planlamayıda..
Zaten Perkutan ekimi yapabilen 3-4 ekimciden birisi kendisi. Sadece micromotor kullanımı konusunda biraz daha iktisatlı olması gerektiğini diğer hususlar için çok eleştiri yapamayacağım bir ekimci..

Bu dönörüm 12 günlük  yenisini paylaşıcam sargılar gidince yenisinden 540 greft alındı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Op.dr Zekeriya KUL 08-09 Ekim 2020 . 3000 GREFT
« Yanıtla #76 : 24 Ekim 2020, 11:50:08 »
Donör güzel toparlamış
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #77 : 24 Ekim 2020, 13:38:28 »
Ekimi bende beğendim. Geçen sene iletişime geçmiştim Zekeriya Hoca ile ön çizgi konusunda sıklık ve ekim işlemlerini kendi yapması benimde hoşuma giden hususlar. Ya Asmed'de ekim yaptıracaktım yada Zekeriya Hocaya ama kışın yaptırmak istediğim için bekletim ve ardından corona çıktı bende Asmed'de ektirdim. Açıklığımızda benzer aslında yani benim açımdan sizin sonucunuzu da takip etmek ilginç olacak :). Umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #78 : 26 Ekim 2020, 18:48:59 »
Ekimi bende beğendim. Geçen sene iletişime geçmiştim Zekeriya Hoca ile ön çizgi konusunda sıklık ve ekim işlemlerini kendi yapması benimde hoşuma giden hususlar. Ya Asmed'de ekim yaptıracaktım yada Zekeriya Hocaya ama kışın yaptırmak istediğim için bekletim ve ardından corona çıktı bende Asmed'de ektirdim. Açıklığımızda benzer aslında yani benim açımdan sizin sonucunuzu da takip etmek ilginç olacak :). Umarım güzel bir sonuç alırsınız.

Bende gördüm sizin ekiminizi birebir aynı açıklık bakacagim bende. İnsallah güzel olur hersey sağolun

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 26 Ekim 2020, 20:31:54 »
Ekim travması varolan saçlarınıza zarar verebilir, görüntüden sanki saçlarınız zayıflamış gibi geldi. Bildiğim Zekariya Hoca finasterid kullanımını öneriyor ama size önermediyse yada siz kullanmıyorsanız araştırın derim forumda.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #80 : 26 Ekim 2020, 20:46:59 »
Ekim travması varolan saçlarınıza zarar verebilir, görüntüden sanki saçlarınız zayıflamış gibi geldi. Bildiğim Zekariya Hoca finasterid kullanımını öneriyor ama size önermediyse yada siz kullanmıyorsanız araştırın derim forumda.

Finans zararlı abi  yan etkileri falan ömür boyu kullanmak lazım ömür boyu kullanmasından sonra önemi yok hızla dökülmeyenlerde dökülüyor
Koray hoca HERKEZE  öneriyor bence yanlış hocaya sordum onlar zararlı Dedi biotin verdi 
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2020, 21:52:42 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 26 Ekim 2020, 21:40:56 »

Finans zararlı abi  Koray hoca HERKEZE  öneriyor bence yanlış hocaya sordum onlar zararlı Dedi biotin verdi

Ben Koray Hoca öneriyor diye demedim varolan mevcut saçlar ekim ile travma geçiriyor ve varolan saçlara zarar veriyor. Yani bir şekilde saç ekimi ekim bölgesindeki zayıf saçlara zarar veriyor o nedenle güçlendirmek gerekir. Tabi karar sizin ben zayıflayacak gibi gördüm mevcut saçlarınızın fotoğraflarda yazmak istedim.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #82 : 26 Ekim 2020, 21:54:51 »
Ben Koray Hoca öneriyor diye demedim varolan mevcut saçlar ekim ile travma geçiriyor ve varolan saçlara zarar veriyor. Yani bir şekilde saç ekimi ekim bölgesindeki zayıf saçlara zarar veriyor o nedenle güçlendirmek gerekir. Tabi karar sizin ben zayıflayacak gibi gördüm mevcut saçlarınızın fotoğraflarda yazmak istedim.

Abi yan etkisi çok bırakınca dökmediği günleri de döküyor yanı ömür boyu kullanmak lazım ömür boyu kullanmayacağımız için mantiksiz çıkacak saç böyle çıksın 

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 26 Ekim 2020, 22:32:50 »
Ben ekilen saçlar için yazmadım varolan saçlarınız için yazdım ama neyse.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #84 : 26 Ekim 2020, 23:36:17 »
Ben ekilen saçlar için yazmadım varolan saçlarınız için yazdım ama neyse.

Var olan saçları bırakınca hızlı döküyor zaten dökmediği günleri döküyor.  Onu uzun süre kullanamazsın  bazı insanlarda kötü yan etkileri var. Bıraktığında cok hızlı saç döküyor  ekilen saça da etkisi var  daha gür çıkıyor saç şok dökülme fazla olmuyor cok etkisi oluyor

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 27 Ekim 2020, 00:04:15 »
Var olan saçları bırakınca hızlı döküyor zaten dökmediği günleri döküyor.  Onu uzun süre kullanamazsın  bazı insanlarda kötü yan etkileri var. Bıraktığında cok hızlı saç döküyor  ekilen saça da etkisi var  daha gür çıkıyor saç şok dökülme fazla olmuyor cok etkisi oluyor

Ben 3 senedir finasterid kullanıp uzun süre bırakıp daha sonra tekrardan kullanıyorum. Yani çalışma mekanizmasını iyi biliyorum ama ben ekim yapılırken zayıf saçların dökülmesinden bahsediyorum. Ekim yapılırken varolan zayıf telli saçlar kafaya açılan kanallar ile travmaya girip tamamen dökülebiliyorlar. Bu nedenle varsa öyle saçlarınız dökülmesin diye araştırın dedim, kullanın demedim zaten. Kullanmak istemiyorsanız kullanmayın zaten açıklama yapmanıza gerek yok :).

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #86 : 27 Ekim 2020, 01:52:34 »
sağlıklı saçlar 2 farklı fazda bulunurlar, büyüme ve dinlenme diyelim. Büyüme fazındaki saçlar kuvvetli olduğu İçin sac ekimi sırasındaki travmaya direnip başarı ile tutmabilir iken, dinlenme fazındaki saçlar bu travma sırasında hasar görerek kök veremeyebilir. Sac faz değişimleri 4-5 aylık periyodlarla değiştiği kabul edilen bir bilgidir ki, ekim öncesi finast kullanarak DHT baskısı azalan dinlenme fazında olan saçların büyüme fazına geçişi sağlanarak ekim sırasında Ki süreci aşması sağlanır.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #87 : 27 Ekim 2020, 10:02:54 »
sağlıklı saçlar 2 farklı fazda bulunurlar, büyüme ve dinlenme diyelim. Büyüme fazındaki saçlar kuvvetli olduğu İçin sac ekimi sırasındaki travmaya direnip başarı ile tutmabilir iken, dinlenme fazındaki saçlar bu travma sırasında hasar görerek kök veremeyebilir. Sac faz değişimleri 4-5 aylık periyodlarla değiştiği kabul edilen bir bilgidir ki, ekim öncesi finast kullanarak DHT baskısı azalan dinlenme fazında olan saçların büyüme fazına geçişi sağlanarak ekim sırasında Ki süreci aşması sağlanır.

Kanal açılmayan bir ekim oldu benim ekimim iğne ile aynı etkiyi görür mü ? Benim ön tarafa ekildi diğer saçlara etkisi olurmu bilmem de hoca ya sordum . Eski saçlara yararı olabilcegini  söyledi kan akışı yavaşladığı yerleri hızlandıracağını  eski insanlar jiletle delik yaparmış kan akışı olsun greftler beslensin diye Zaten kan olsaydı saçlarım beslenseydi dökülmezdi diye düşünüyorum  seyrek olan yerlerde girildi bu sağlandı biraz

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #88 : 27 Ekim 2020, 10:24:04 »

İyi de benim kel olan bölgeye saç ekildi mevcut saçlarımın arasına yada orayalara bisey olacağını sanmıyorum
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2020, 14:12:28 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 31 Ekim 2020, 12:22:15 »
Kardeşim hayırlı olsun ilkinci sıklaştırma yaptırman ile 10 numara olur saçların sakin geçir süreci hocam.

Facebook Twitter Instagram