Gönderen Konu: Op.dr Zekeriya KUL 08-09 Ekim 2020 . 3000 GREFT  (Okunma sayısı 48738 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Op.dr Zekeriya KUL 08-09 Ekim 2020 . 3000 GREFT
« Yanıtla #30 : 15 Ekim 2020, 13:25:22 »
Şu ekimi Hakan Doğanay veya Koray erdoğan yapsaydı şimdi 4-5 sayfa çok iyi olmuş , mükemmel planlama veya sıklık şeklinde bir çok yorum yapılırdı. Ha birde unutmadan son dönemde Serkan aygın ve asuman hair yorumcuları arttı :)  Neyse arkadaşım ekimin bence çok güzel olmuş . Seni tatmin edecektir. Fakat hoca cm2 ye 60 greft ekeceğim dediyse onu bilemiyorum . Tam ne konuşuldu hoca ne dedi bilmiyorum. O konuda haklısın cm2 60 olacak denildiyse 60 grefti orada görmelisin . Sonuçta ben Zekeriya kulun avukatı vs değilim kendisine ekim yaptıracaktım ama malum döviz kurlarından dolayı yaptıramadım .  Ama şunu çok iyi biliyorum adam her hastasına fazlasıyla özen gösteriyor ve planlama konusunda çok başarılı ve ektikleri çıkıyor . Forumda spectic galiba isimli bir arkadaş dışında kötü ekimini de görmedim . Kabuk dökümü sonrası fotoğrafını paylaşırsan daha net yorumlarız. Ama eminim 1 yıl sonra mutlu biri olacaksın. İçine sinmeyen bir durum olursa 200-300 ekler zaten .

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #31 : 15 Ekim 2020, 13:44:20 »
3000 greft anlaştık 50 cm2 lik bi alanım var hoca tekrar Ekim yapacak ön çizgim aşşa inecek sıkılaştırma yapacak insallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 15 Ekim 2020, 15:18:19 »
Şu ekimi Hakan Doğanay veya Koray erdoğan yapsaydı şimdi 4-5 sayfa çok iyi olmuş , mükemmel planlama veya sıklık şeklinde bir çok yorum yapılırdı. Ha birde unutmadan son dönemde Serkan aygın ve asuman hair yorumcuları arttı :)  Neyse arkadaşım ekimin bence çok güzel olmuş . Seni tatmin edecektir. Fakat hoca cm2 ye 60 greft ekeceğim dediyse onu bilemiyorum . Tam ne konuşuldu hoca ne dedi bilmiyorum. O konuda haklısın cm2 60 olacak denildiyse 60 grefti orada görmelisin . Sonuçta ben Zekeriya kulun avukatı vs değilim kendisine ekim yaptıracaktım ama malum döviz kurlarından dolayı yaptıramadım .  Ama şunu çok iyi biliyorum adam her hastasına fazlasıyla özen gösteriyor ve planlama konusunda çok başarılı ve ektikleri çıkıyor . Forumda spectic galiba isimli bir arkadaş dışında kötü ekimini de görmedim . Kabuk dökümü sonrası fotoğrafını paylaşırsan daha net yorumlarız. Ama eminim 1 yıl sonra mutlu biri olacaksın. İçine sinmeyen bir durum olursa 200-300 ekler zaten .

E ne alakası var diğer ekimcilerle bu konunun? Ya da kim ekime kötü olmuş demiş? Demişse bencede doğru bir kelime değil.  Tek olumsuz durum temple ile şakak birleşimi çok mu güzel?  güzel diyorsan sorun bende var o zaman. . Bunların dışında bir sorun yok temiz ekim bence Zekeriya kulun özenerek yaptığı bir saç ekimi değil bu. Çünkü kendisi basit bir ekimci değil.

Diğer merkezlere gelince konuları fazla konuşanda fazla  ya da isteyen istediği merkezi konuşur artar azalır kime ne ? Hepsi gerçek araştıran ektiren üye. zekeriya kulunda çok konusu açılsın. Kendisi pek saça eğilmiyor ama.

Konuyla alakası olmayan durumları çarpıtıp başka şekilde aksettirmem doğru bir davranış değil. Ekim hakkında yorumlar kafi.

Ayrıca Konu greft sayısı zaten . Greft ücreti ile alınıyorsa burada 3000 yok bununda savunulacak yanı benim açımdan yok bunun dışında başka meseleler var  Hakaret gibi onları arkadaş yazmıyorsa bize düşmez.

Neyse gereksiz konulara gerek yok kardeşim.

« Son Düzenleme: 15 Ekim 2020, 15:25:33 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #33 : 15 Ekim 2020, 15:20:18 »
+1

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 15 Ekim 2020, 15:26:15 »
3000 greft anlaştık 50 cm2 lik bi alanım var hoca tekrar Ekim yapacak ön çizgim aşşa inecek sıkılaştırma yapacak insallah

Hayırlısı olsun kardeşim bence 12 ay sonunda duruma göre bu hakkını kullansan daha doğru olur
Global Moderator

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 15 Ekim 2020, 15:36:15 »
Benim dışımda olumsuz ekimleri var hocanın YouTube kanalında da yorumlara kapatıyor videoları  hoca neden? Bu cok cok ciddi is kayıp geri gelmiyor. Hoca yaptığı ekiminde arkasında zaten durmuyor. Koray Erdoğan ile karsilastirmada yersiz çünkü Koray hoca cok detaylı çalışıyor. Kul donör kapasitesi ne kadar, açık alan kac cm2, sac kalınlığı ne kadar hiçbir ölçüm yapmıyor. Tamamen alaylı.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 15 Ekim 2020, 15:59:51 »
Hayırlısı olsun kardeşim bence 12 ay sonunda duruma göre bu hakkını kullansan daha doğru olur

Hoca ben senin abinim her zama abi gibi davranıyor galiba yanlış anlaşılma oldu aramızda asistanla hep konuşuyorduk iletişim kuramadık hocayla  daha önce söyledim ama olmamıştı şimdi  Ekim yapacaK  12. Ay sonunda da istemediğim nokta yer olsa da yine yapacagım hiç sorun değil dedi  Sen mutlu olana kadar ben ben elimden geleni yapacagım dedi 
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2020, 16:18:26 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 15 Ekim 2020, 16:23:39 »
Arkadaşlar şakak temple böylemi yapalım  hintel abi bakarmısin bi ?
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2020, 21:21:39 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 15 Ekim 2020, 19:43:46 »
Takılma sen bunlara kardeşim ekim sürecine odaklan artık
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 16 Ekim 2020, 09:02:43 »

E ne alakası var diğer ekimcilerle bu konunun? Ya da kim ekime kötü olmuş demiş? Demişse bencede doğru bir kelime değil.  Tek olumsuz durum temple ile şakak birleşimi çok mu güzel?  güzel diyorsan sorun bende var o zaman. . Bunların dışında bir sorun yok temiz ekim bence Zekeriya kulun özenerek yaptığı bir saç ekimi değil bu. Çünkü kendisi basit bir ekimci değil.

Diğer merkezlere gelince konuları fazla konuşanda fazla  ya da isteyen istediği merkezi konuşur artar azalır kime ne ? Hepsi gerçek araştıran ektiren üye. zekeriya kulunda çok konusu açılsın. Kendisi pek saça eğilmiyor ama.

Konuyla alakası olmayan durumları çarpıtıp başka şekilde aksettirmem doğru bir davranış değil. Ekim hakkında yorumlar kafi.

Ayrıca Konu greft sayısı zaten . Greft ücreti ile alınıyorsa burada 3000 yok bununda savunulacak yanı benim açımdan yok bunun dışında başka meseleler var  Hakaret gibi onları arkadaş yazmıyorsa bize düşmez.

Neyse gereksiz konulara gerek yok kardeşim.

Ben zaten cm2 ye 60 denildiyse 60 ekilmeli diyorum yani savundugum bir durum yok . Greft başı para alan ekimci kaç greft parası aldıysa ekmeli .

Benim bahsettiğim konu şu ;

Şimdi buraya internetten rastgele bir Ekim kafası koysam bunu Kul ekti desem eleştirmeye açık bir kitle var , yukarıdaki yazdıklarım ve bir çok merkezi de yerli yersiz ovecek kişi var .  İsteyen  her yeri ovebilir ve savunabilir ... Herkese saygı duyarım . Ben de istediğimi yorumu yaparım ( Forum kuralları çerçevesinde ) herkes saygı duymalı ... Bence Ekim güzel ve tatmin edecektir . Dediğim gibi 3000 greft parası alındıysa 3000 ekilmelidir ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 16 Ekim 2020, 10:22:34 »
 Aklıma gelen şuki bu adam zaten saç ekmeyi pek sevmiyor.12 sene once falan gene ekerdi pek doğal olmazdı ama ektikleri çıkardı sonra kendini dahada geliştirdi.Çıkan ekimleride oldu çıkmayanda.Ama kendisi soluyor saç ekmeyi pek sevmiyor o parayı saatte şu bu estetiğinden kazanıyor.Şimdi senin ekime giricek sorun az.Az para kazanıcak.Fazla soyleyeyim sayıyı parayıda fazla alayım ekimle uğraştığıma değsin diyor.Megoloman bir adammış.Kibirli asabi bişi sanıırm herneyse sen işini hallette.En ön ortayı biraz dahamı sık ekseydi diyorum ama vardır bildiği bakma sen Zekeriya şeytan gibi adam.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 16 Ekim 2020, 10:25:13 »
Ben zaten cm2 ye 60 denildiyse 60 ekilmeli diyorum yani savundugum bir durum yok . Greft başı para alan ekimci kaç greft parası aldıysa ekmeli .

Benim bahsettiğim konu şu ;

Şimdi buraya internetten rastgele bir Ekim kafası koysam bunu Kul ekti desem eleştirmeye açık bir kitle var , yukarıdaki yazdıklarım ve bir çok merkezi de yerli yersiz ovecek kişi var .  İsteyen  her yeri ovebilir ve savunabilir ... Herkese saygı duyarım . Ben de istediğimi yorumu yaparım ( Forum kuralları çerçevesinde ) herkes saygı duymalı ... Bence Ekim güzel ve tatmin edecektir . Dediğim gibi 3000 greft parası alındıysa 3000 ekilmelidir ...

Ekime zaten kötü kaka demedik o yüzden çıkış yersiz  dedim. senin söylediğin gibi durum greft durumu bunu da sıkıntı yapan biz değil konuyu açan arkadaş. Hoca da ilk başta arkadaşa ters davranmış sonra gerekeni yapacağım demiş neyse hayırlısı.

Bir de şöyle bir durum var arkadaş bana ekim öncesi danıştı zek hocaya gidicem şeklinde kararın bu yönde ise gidebilirsin demiştim.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2020, 10:42:58 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 16 Ekim 2020, 10:30:50 »
 Zaten cm kare bası 60 ekmek mantıksız olur ne bu uçmak.Beslenmesi yasaması zor.EE donor cephane genetik dokulme bir ömür sürücek arkadasın yasını bilmiyorum.23 ile 28 yaslarında zıplama yapar deniyor genetik ama bunu soyleyen ekimci dr benim 32de dokuldu dedi.kapatsın yeter.seyrelme yuzde 50nin altına dusunce gozle gorulur saç dokulmesi olur.cm kare bası 60 ı nabıcak.gerilerin dokulmeyeceğinin garantisimi var bunun 40 yası var şu bu herkes en önü sık ister ama zarten yaradılışta en ön çizgi seyrektir.en mantıklı saç ekimi önlerden geriye seyrelerek devam eden saç ekimidir ama en ön çizgi sık olur.şimdi sen surec sonu gittiğinde olmuş dicek bir sonucta alıcan çok çok ısrar edersen 200 greft sıkıştırır aralar yollar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 16 Ekim 2020, 10:40:52 »
Zaten cm kare bası 60 ekmek mantıksız olur ne bu uçmak.Beslenmesi yasaması zor.EE donor cephane genetik dokulme bir ömür sürücek arkadasın yasını bilmiyorum.23 ile 28 yaslarında zıplama yapar deniyor genetik ama bunu soyleyen ekimci dr benim 32de dokuldu dedi.kapatsın yeter.seyrelme yuzde 50nin altına dusunce gozle gorulur saç dokulmesi olur.cm kare bası 60 ı nabıcak.gerilerin dokulmeyeceğinin garantisimi var bunun 40 yası var şu bu herkes en önü sık ister ama zarten yaradılışta en ön çizgi seyrektir.en mantıklı saç ekimi önlerden geriye seyrelerek devam eden saç ekimidir ama en ön çizgi sık olur.şimdi sen surec sonu gittiğinde olmuş dicek bir sonucta alıcan çok çok ısrar edersen 200 greft sıkıştırır aralar yollar.

Cm2 başına 60 gerek yok zaten cm2 çalışıyorsan alana çoklularla birlikte 35 45 arası ki 45 bile çok iyi bir sayı dökülmemiş saç görüntüsü sağlarsın ekimde doğal bir planlamada yapılırsa.
Ve çok yüksek sayılarda fre oranıda artabilir beslenme açısından problem olup.
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 16 Ekim 2020, 10:53:22 »
Arkadaş ekimden sonra bana da mesaj attı bende aynısını söyledim  bir çok ekimci 30 civarı ekiyor cm2 . Hatta çok yükseğe çıkan ekimcilerin ekimleri başarısız oluyor genellikle . Neyse bakalım hayırlısı olsun . Kabuk dökümü sonrası bir foto at üstadım bir değerlendirelim .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram