Gönderen Konu: Op.dr Zekeriya KUL 08-09 Ekim 2020 . 3000 GREFT  (Okunma sayısı 48391 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Op.dr Zekeriya KUL 08-09 Ekim 2020 . 3000 GREFT
« Yanıtla #270 : 16 Ocak 2021, 21:57:53 »
Abi sende benden sin 2. Ekimi yaptırdım işte bende önlere 😂 ama daha güzel oldu  benim saçlar 5,6 degil 130. Günde memnun edecek allahın izniyle insallah
az sabır 6.ay falan dolsun kafan biraz yoğunlaşsın stresin azalır geri kalan zamandada çıkış olcakmı diye dusunce olur beyninde ama stres azalır bir rahatlama olur 6 ayda yarıdan biraz fazlası çıkar

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #271 : 17 Ocak 2021, 00:23:23 »
abi gencken bence çok paniktim.beni eken sabır cekiyordu.ekim basladığında beri 5 dk sonra biticekmi diyordum.yok şurda bir tel eksikmi kaldı yok şurası azmı şurası fazlamı.şumu bumu kendimi yiyip bitiriyordum saçlar donguye girince saçlarımı caldılar diyordum.zırt pırt tuketici haklarını arayıp ekimcileri şikayet etmeye kalkıyordum mahkemelere giderken zor tutuyorlardı beni ekimcilere bir saldırmağım kalıyordu.en son bir dr atarax yazmıştı sakinle dedi.5.6. aylar patlamaları olsun biraz rahatlar paniği gecer

Cok zor senin gibi hastalarla ugradmsk. Allah yardimcisi olsun seninle mesai yapanlara 😊
Duzeldin mi bari? Kendi kendine telkinlerde bulunman lazim.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #272 : 17 Ocak 2021, 00:28:29 »

Sagol abi tesekkür ederim   kıl kökü iltihapı var ama azaldı ilk zamanlardaki gibi degil sacları kırıp döktü o yızden bu sitres  gözüm 3. Ameliiyatı içinde silikon yag vardı onu aldılar her geçen gün açılıyor enfeksiyon kaptırmamaya caısıyorum 2 ay a düzelir  İnsallah bi sorun kalmadı allaha şükğr

Kil koku iltihabin olmasa da baska birseyi bahane edip panik olacaktin, emin ol. Sac ekim sureci biraz sabir gerektiren,  bilmeyenler veya ilk ektirenler icin stresli bir surec zaten. Ektirenlerin bir kismi da varolan anksiyetelerinin onune gecemiyorlar dogal olarak. Normal durumlar yani ama bir muddet sonra, etrafindaki tecrubeli insanlarun da yon gostermesiyle rahatlaman, surece birakman lazim kendini.

Gozun icin buyuk gecmis olsun tekrardan. Yasamaktan sonraki en buyuk nimet goren gozlerdir. Allah kimseyi gormemekle sinamasin. Sen gozune dikkat et, temiz tut, gereken pansumanini yap, saci unut gitsin 2-3 ay.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #273 : 17 Ocak 2021, 08:30:41 »
Kil koku iltihabin olmasa da baska birseyi bahane edip panik olacaktin, emin ol. Sac ekim sureci biraz sabir gerektiren,  bilmeyenler veya ilk ektirenler icin stresli bir surec zaten. Ektirenlerin bir kismi da varolan anksiyetelerinin onune gecemiyorlar dogal olarak. Normal durumlar yani ama bir muddet sonra, etrafindaki tecrubeli insanlarun da yon gostermesiyle rahatlaman, surece birakman lazim kendini.

Gozun icin buyuk gecmis olsun tekrardan. Yasamaktan sonraki en buyuk nimet goren gozlerdir. Allah kimseyi gormemekle sinamasin. Sen gozune dikkat et, temiz tut, gereken pansumanini yap, saci unut gitsin 2-3 ay.

Sağol abi de bunlar önemli degil Aşk acısı çekiyorum 

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #274 : 17 Ocak 2021, 08:36:37 »
Cok zor senin gibi hastalarla ugradmsk. Allah yardimcisi olsun seninle mesai yapanlara 😊
Duzeldin mi bari? Kendi kendine telkinlerde bulunman lazim.
15 sene onceydi abi saçları halledince düzeldim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #275 : 17 Ocak 2021, 08:37:54 »
Sağol abi de bunlar önemli degil Aşk acısı çekiyorum
aşk acısıdır bu ilaç kapatmaz verdiğin teselli beni avutmaz derman yardadır sende bulunmaz boşuna benimle uğraşma doktor
 aşk acısı cekmicek cektircen.kovalamıcan kacan olcan ustune cek ve hemen kaç kotu davran bak o zaman senden kıymetlisi olcakmı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #276 : 17 Ocak 2021, 12:51:39 »
aşk acısıdır bu ilaç kapatmaz verdiğin teselli beni avutmaz derman yardadır sende bulunmaz boşuna benimle uğraşma doktor
 aşk acısı cekmicek cektircen.kovalamıcan kacan olcan ustune cek ve hemen kaç kotu davran bak o zaman senden kıymetlisi olcakmı

Abi bazen yapıyorum öyle 105 gün yazmadım bakmadım sonra tuzaga düştüm tekrar yazdım  . şu saçı yapayım bak o zaman gör neler olucak parayı bulup boy uzatma ameliyati oldum mu görür o
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2021, 23:19:55 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 17 Ocak 2021, 12:56:56 »
Abi halledicem hepsini bide şu saçı yapayım bak o zaman gör neler olucak zengin olup da boy uzatma ameliyati oldum mu görür o

Arkadaşım şuan çok gençsin muhtemelen 20 yıl sonra su yazdıklarını okuyunca utanirsin . Seni sevmeyen biri varsa uzaklaş seni seveni bul .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #278 : 17 Ocak 2021, 13:09:00 »
 aradaki detay gibi gozukup tuzağa dusuren şeyler bu işin kırılma noktasıdır.tuzağa dusurduyse ilgisi var demekki sana.sen ne yapıon bunu ihmalmi edion baska karı kızamı bakıon sanki seni bağlamaya calısıo gibi sezdim

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #279 : 17 Ocak 2021, 23:03:56 »
Arkadaşım şuan çok gençsin muhtemelen 20 yıl sonra su yazdıklarını okuyunca utanirsin . Seni sevmeyen biri varsa uzaklaş seni seveni bul .

Abi o zaman kimse ask acısı cekmezdi senin dedigin gibi olsaydı ohoooo  her gün gördügün birini unutamıyosun

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #280 : 17 Ocak 2021, 23:12:38 »
aradaki detay gibi gozukup tuzağa dusuren şeyler bu işin kırılma noktasıdır.tuzağa dusurduyse ilgisi var demekki sana.sen ne yapıon bunu ihmalmi edion baska karı kızamı bakıon sanki seni bağlamaya calısıo gibi sezdim

Dogru tespit abi ama bendeki takıntılık  o yuzden hep  ama kötü davranınca kötü bakınca umursamayınca yazmayınca kafayı yiyolae ben süreci kötü yönetiyorum yeniliyorum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #281 : 17 Ocak 2021, 23:15:53 »
Abi o zaman kimse ask acısı cekmezdi senin dedigin gibi olsaydı ohoooo  her gün gördügün birini unutamıyosun

Güzel kardeşim aşk acısı hepimiz çektik sende çek zamanla unutursun böyledir bu . Ama boy uzatma ameliyatı , zengin olunca görür falan çok aklıma yatmadı . Seni o boyla o parayla sevecek birine bak sadece :) Saçları yaptırdın artık korkma :)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #282 : 17 Ocak 2021, 23:19:03 »

Güzel kardeşim aşk acısı hepimiz çektik sende çek zamanla unutursun böyledir bu . Ama boy uzatma ameliyatı , zengin olunca görür falan çok aklıma yatmadı . Seni o boyla o parayla sevecek birine bak sadece :) Saçları yaptırdın artık korkma :)

Abi ameliyat 250 300 binlira parayi bulunca olabilirim anlamında dedim yoksa öyle biri degil😂

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #283 : 18 Ocak 2021, 00:55:42 »
Dostum senin yaşın kaçtı?

Ne boy uzatma ameliyatı yahu kendinle barışık ol biraz :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 18 Ocak 2021, 01:03:06 »
boy uzatma ameliyatı olucam derken ayaklarından da olma allah korusun senin önce kendinle ılgılı takıntılarını bıraz gıdermen gerek bak çok önemlı bu kendıne guvenmeyi öğren fizikselden ziyade kişisel olarak kendini geliştir
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram