Gönderen Konu: Lütfen yardım !!  (Okunma sayısı 3362 defa)

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Lütfen yardım !!
« : 03 Nisan 2017, 12:15:19 »
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkes inş. Hayal ettiği saçlara kavuşur. Bende saç ekimi düşünüyorum.ektirmis arkadaşlar yada konuya hakim olan arkadaşlar değerli yorumlarınız benim için önemlidir.manuel alım yapan ve dhi tekniğiyle sıklaştırma yapan yerler nerelerdır. Fiyatı tam olarak nedir lütfen yardım.

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Lütfen yardım !!
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2017, 00:02:41 »
Yokmu yardım edecek kimse

Keladam38

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2017, 00:07:41 »
hocam senin saçlar benim saçların neredeyse aynısı , rengi seyrekliği, ben 8 saat sonra ektircem inşallah :) yarın geldikten sonra ayrı bir konu açıp paylaşcam benden görebilirsin
Keladam38

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2017, 09:49:51 »
Eyw kardeşim merakla takipte olacağım seni detaylı paylaşırsan sevinirim.büyük ihtimal şuan ekim yaptiriyorsundur hayırlı olsun şimdiden :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2017, 18:44:20 »
DHİ ekım yapan merkezler manuel alım yapmıyor mikro motor ile alım yapıyor hem dhi hem manuel yapan  tek bıyer var oda ıspanyada injerto onun dısında Burda da manuel alım yapan yerler kendi içinde teknik olarak ayrılıyor bunları araştırırsan net bişekilde anlarsın sonucda bır diş hekımısın bu tip şeylerı bır çok şnsandan daha ıyı kavrarsın bu iş aynı diş sektörü gibidir çok fazla kötü dr ve teknisyen vardır ama çok az yenekli teknisyen yada adam gibi diş kesen yada dogru açılanrda ınpılant çakan doktor vardır bu sekılde dusun ve araştırmanı ona göre yap dostum:) biliyosun ölçü almayı beceremeyen doktorlar var daha :) saç da böyle . Var olan saçların çok cansız bu saçların ekımden önce güçlenmesi saglıklı hala gelemesi gerek buda finasterid kullanarak oluyor onlar saglıklı hale gelırse ekılen saçla guzel bir sonuç elde edersin manuel düşünüyosun bu dogru bir seçim bundan şaşma  bunu yaptıracagın yerde 4 yeri gecmez bunların içindeki dogru merkezi araştırarak kendın seçmelisin
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2017, 18:53:07 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Nisan 2017, 22:09:23 »
senin tarz saçlara ekimle beraber tedavi onerirler genelde
saçları ekmeydi dersin

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2017, 00:32:37 »
Hintell peki bu şekilde ekim yaparlar mı?ilaç kullanmak istemiyorum.manuel alım yaptırıp aralara ekim yapılırsa var olan saçlarıma zarar gelme ihtimali varmidir?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2017, 06:17:34 »
genetik dökülmeden tuyleşmiş saçların dokulur ekimde sağlam saçlar kalır
saçları ekmeydi dersin

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2017, 10:47:06 »
Teşekkür ederim emeklikel sakaklarimda sarı tuyler çok onlar dökülecek sıkıntı değil şöyle resim ekliyim
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2017, 10:49:51 Gönderen: DisHekimi1986 »

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2017, 10:50:55 »
Birde telefonun on kamerası büyük çekiyor kafamı o açıdan samsung galaksi a7

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Nisan 2017, 11:36:16 »
rica ederim tepede gidicek saçlar var tuyleşmeye baslamış saçlar var ekimle beraber tedaviye yanasmak istmeion saçın sağlıklı saç derin sağlıklı saç yapımız benzio gidicek olan tuyleri demiom kendi kalıcak saçlarını diom ekimle beraber onları bir guzel kalınlaştırırsan birde sağlam bir ekim yakalarsan işi yırtarsın bu tarz saça şunu yaparlar ekerler olan için prp tarzı bişi onerirler saçı kalınlaştırır onde sık yaptırırsın sonra  3 ayda bir gider yaptırırsın ekimde boş alanları doldurunca prpde saçı kalınlaştırıp koruyunca ekimin anlam kazanır tabi hepsi masraf bunların genelde millet mezoterapi prp bunlardan memnun değil  çünki boş alanları dolsun istiolar tabi yapan yerin kaliteside onemli ama bunlar boş yer doldurmaz saçı kalınlaştırır sarısınlarda kumrallarda saç ince olur  bu tarz tedavilerle saçı kalınlaştırırsan az biraz sonuç alırsın ve kalın saçta genetik dokulmeye karsı daha dayanıklı olur sanırım sağlamn bir merkezle gorustuğunde sana ekim artı lokal tedavi onercekler yan etkileirni goze alıosan hapıda kullan dicekler falan
saçları ekmeydi dersin

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2017, 15:08:53 »
forumda konusu var hakan doğanay sanırım manuel alım yapmaya başlamış ve dhi ile ekiyor,
oradan görüş alabilirsiniz bence

ereğli

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2017, 21:04:04 »
paran varsa greftı 2.5 euro koray erdogan bu işin ehlidir tavsiye ederim

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2017, 22:26:29 »
Teşekkür ederim değerli cevaplarınız için.anladım ki bu saç ekimi hafife alınmayacak konu imiş.1-2 hafta öncesine kadar bulunduğum ildeki yerde yaptiracaktim lakin araştırın ca çok aceleci olduğumu öğrenmiş oldum.finastermi nedir o ilacı az buçuk yan etkisinden bahsedilmesi konusunda kullanamam Hele ki ilerleyen aylarda çocuk düşünüyorum.olmadı var olan saçlarımla mutlu olmaya çalışacağım şuan için.şuan çalışmıyorum ilerleyen zamanlarda bütçeme göre sağolsun bu forum sayesinde araştırarak iyi bir merkeze ektireyim :)

DisHekimi1986

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2017, 22:31:40 »
Sasa kardeşim teşekkür ediyorum hakan Doğanay beyi takip edeyim anlaşılan saç ektirmem 1 seneyi bulacak.

Facebook Twitter Instagram