Gönderen Konu: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...  (Okunma sayısı 30154 defa)

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...
« Yanıtla #75 : 02 Mayıs 2017, 16:51:43 »
şimdi diyorsun ya ne var bunda diye sen akrabanı dostunu 4 aydır görmüyorsun bunu yazıyorsun ha tamam görmeyebilirsin..ama neden bu samimiyetsiz yorumla yazıyorsun sonuçta senin beyanın arkadaşım ..forumda kimse aynı ip i kullanıp bu şekilde yorum yapmadı bilginize...
Forumun amacı bilgi paylaşmak değilmi fotosunu koymuş ve bende sordum o anda içimden öyle geldi kötü olan ne benim nasıl bir ilişikidr oldugum kimseyi bağlamaz ben mutlu oldum ilerlemesinden ve herkezle paylaşmasını istedim ne yaptıgını bu kadar basit bence siz bu forumun seviyesini düşürdünüz ve suan moderatörsün ben bir daha girmem olur biter kimsede umrumda olmaz ama sen ve senin gibiler buralara yön verip insanları yönlendiriyorsunuz bu üzücü...

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 02 Mayıs 2017, 16:52:50 »
şimdi diyorsun ya ne var bunda diye sen akrabanı dostunu 4 aydır görmüyorsun bunu yazıyorsun ha tamam görmeyebilirsin..ama neden bu samimiyetsiz yorumla yazıyorsun sonuçta senin beyanın arkadaşım ..forumda kimse aynı ip i kullanıp bu şekilde yorum yapmadı bilginize...
Forumun amacı bilgi paylaşmak değilmi fotosunu koymuş ve bende sordum o anda içimden öyle geldi kötü olan ne benim nasıl bir ilişikidr oldugum kimseyi bağlamaz ben mutlu oldum ilerlemesinden ve herkezle paylaşmasını istedim ne yaptıgını bu kadar basit bence siz bu forumun seviyesini düşürdünüz ve suan moderatörsün ben bir daha girmem olur biter kimsede umrumda olmaz ama sen ve senin gibiler buralara yön verip insanları yönlendiriyorsunuz bu üzücü...
peki dostum zaten her şey ortada sen bilirsin..ayrıca ben yönlendirme yapmadım bunu da görünüz artık..işine gelmedi dimi bu 4 kişinin modluğum..bu konuyu açınca..kardeşim ekim yaptırdıysan paylaşş ,,bu henüz ekim yaptırmayanlar iiçin bir izlenim paylaşımı..neden cevap verme gereği duyuyorsun o vakit..biliyorum da neyse ...yazmazsın olur biter
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 17:00:22 Gönderen: ruhi mücerret »

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 02 Mayıs 2017, 16:59:36 »
peki dostum zaten her şey ortada sen bilirsin
İnşallah herkez objektif olarak olaylara bakar. Bizler ne kadar konuşsakta önemli olan  sonuçlar bu forumun amacıda insanlara iyi işleri ve kötü işleri göstermek ve buna göre kararı herkezin kendi vermesini sağlamak. Kolay gelsin başarılar

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 02 Mayıs 2017, 22:45:18 »
bu merkez bedava ekse bile asla ektirmem bundan sonra.
Kimse kendini veya insanları kandırmasın , kul hakkına girmesin fake hesaplarla reklam yapıldığı belli eyvallah.
yok dostum   ioh da ektiren dürüst samimi arkadaşlarda var  sonuçları gelecek onlarıda bekleyelim net konuşmak için
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 22:48:16 Gönderen: ruhi mücerret »

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 03 Mayıs 2017, 09:17:24 »
1 sene bekleyin orneklerde foto albumu olsa x merkez şu kişi şu kadar ektirdi diye altında sadece o merkeze ait resimler olsa yorumlar falan baska sayfada olsa daha ii olur
saçları ekmeydi dersin

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 03 Mayıs 2017, 22:28:48 »
Ruhi Mücerret - Arkeolog hocam

sen sakın geri durma hangi ekim merkezi olursa olsun NET BİR BİÇİMDE FİKRİNİ BEYAN ETMEKTEN SAKINMA.

Böyle iş mi olur lan?

Adam benim günlerdir açmayı düşündüğüm konuyu buraya açmış hala herife demediğinizi bırakmıyorsunuz ayıp lan...

Ekim merkezi çalışanıysanız da ayıp lan eşşek kadar adamlarsınız milyarlar kaldırıyorsunuz gelip burda saç ektirenlere küfür hakaret ediyorsunuz veya ekibinize yapılan eleştiriye kapalı duruyorsunuz,böyle olmanız bile terbiyesizliğin abidesi...

İnşallah ioh a ekim yaptıran arkadaşların saçı çok güzel olur, ben onların sonucunu bekliyorum.Koray araba parası istemeyeydi muttalip jip parası istemeyeydi ahhhh ahhhh,zekeriya donörü haşat etmeyeydi,ilhanın nekroz vakası olmayaydı,diğer ekimcillerinde %80 ekim yapılan yerin güneş ışığında saç derisi gözükmeyeydi...... ah bea ne olurdu lan bu vakalar olmasaydı...

Ulan bi ioh kaldı elimde o da patlamak üzere lanet olsun lan parasızlığa

Parasızlığa lanet olsun lan...

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 03 Mayıs 2017, 23:31:38 »

sen sakın geri durma hangi ekim merkezi olursa olsun NET BİR BİÇİMDE FİKRİNİ BEYAN ETMEKTEN SAKINMA.

Böyle iş mi olur lan?

Adam benim günlerdir açmayı düşündüğüm konuyu buraya açmış hala herife demediğinizi bırakmıyorsunuz ayıp lan...

Ekim merkezi çalışanıysanız da ayıp lan eşşek kadar adamlarsınız milyarlar kaldırıyorsunuz gelip burda saç ektirenlere küfür hakaret ediyorsunuz veya ekibinize yapılan eleştiriye kapalı duruyorsunuz,böyle olmanız bile terbiyesizliğin abidesi...

İnşallah ioh a ekim yaptıran arkadaşların saçı çok güzel olur, ben onların sonucunu bekliyorum.Koray araba parası istemeyeydi muttalip jip parası istemeyeydi ahhhh ahhhh,zekeriya donörü haşat etmeyeydi,ilhanın nekroz vakası olmayaydı,diğer ekimcillerinde %80 ekim yapılan yerin güneş ışığında saç derisi gözükmeyeydi...... ah bea ne olurdu lan bu vakalar olmasaydı...

ben bu yazıdan bişey anladıysam Arap olayım. Ekim yaptıranlara mi reklamcı diyorsun burda?Ekim merkezine falaan da saydirmissin ama iohairde ekim mi yaptiricam diyorsun?bide benim verdiğim ornekleride sen söylemişsin yada lafın bana mıydı?

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 03 Mayıs 2017, 23:58:04 »

Böyle iş mi olur lan?

ben bu yazıdan bişey anladıysam Arap olayım. Ekim yaptıranlara mi reklamcı diyorsun burda?Ekim merkezine falaan da saydirmissin ama iohairde ekim mi yaptiricam diyorsun?bide benim verdiğim ornekleride sen söylemişsin yada lafın bana mıydı?

Sana niye laf edeyim hocam mesajlarını bile okumadım.Ekim yaptıranlara reklamcı demiyorum,ama "yokbilmem ne ailesine teşekürler yokbilmem çok profesyonel ekip işte isterseniz şurda çok sevecenler hepsini seviyom" ayağı çeken tiplere reklamcı diyorum.

Evet ioh da ekim yaptırmayı düşünüyorum ama arkadaşların sonuçları ürkütücü gözüküyor ödenen paraya göre...

Senin mesajlarını okumadığım için neye kime saydın yada saydırdın onu da bilmiyorum arkeoloğa sadece yüklenilmesine anlam veremiyorum.Ben bunlardan bahsediyorum hocam seninle alakalı değil ortaya söylüyorum ilk sayfalarda bi adama küfür etmedikleri kaldı...ki özelden eden de varmış...

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 04 Mayıs 2017, 00:16:26 »

Böyle iş mi olur lan?

Sana niye laf edeyim hocam mesajlarını bile okumadım.Ekim yaptıranlara reklamcı demiyorum,ama "yokbilmem ne ailesine teşekürler yokbilmem çok profesyonel ekip işte isterseniz şurda çok sevecenler hepsini seviyom" ayağı çeken tiplere reklamcı diyorum.

Evet ioh da ekim yaptırmayı düşünüyorum ama arkadaşların sonuçları ürkütücü gözüküyor ödenen paraya göre...

Senin mesajlarını okumadığım için neye kime saydın yada saydırdın onu da bilmiyorum arkeoloğa sadece yüklenilmesine anlam veremiyorum.Ben bunlardan bahsediyorum hocam seninle alakalı değil ortaya söylüyorum ilk sayfalarda bi adama küfür etmedikleri kaldı...ki özelden eden de varmış...

Bı okusaydın yazdıklarımı anlardın sana niye sorduğumu. Sonuç konusunda şuan bir sonuç yok iohairin süreç var sizin herkes memnun değil demeniz sürecinden olsa gerek yoksa bazı arkadaşlar dışında gerçekçi olalım süreçler normal seyrinde.ürkütücü gözüktüğüne katılmıyorum.yazılan şeyler konusunda ise teşekkür vs bu insandan insana kişiden kişiye göre değişebilen birşey bununda forumda çokça örnekleri var kimisi Koray erdogan fanı kimi kul kimi keser vs sitede konu olarak ornekleride var.bende ıohair de Ekim yaptırdığım için ve gerçekten samimi kişiler olduklarına inandığım için (şahsi fikrim) bana normal geliyor. Ha kendi konuma bakabilirsin samimi duygularımı yazdım

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 04 Mayıs 2017, 00:41:23 »
seoul vivor .dostum bu tarz forumlarında tuzu biberi bunlar, oluyor zaman zaman gerginlikler o üstüme gelenlerinde isimleri belli zaten gard efes yiğitalp sonradansırma,neden geldikleride belli., ,dediğim gibi küfür edilmediği sürece istediğiniz yorumu yapın ..hiç sıkıntı yok

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 04 Mayıs 2017, 10:50:12 »
seoul vivor .dostum bu tarz forumlarında tuzu biberi bunlar, oluyor zaman zaman gerginlikler o üstüme gelenlerinde isimleri belli zaten gard efes yiğitalp sonradansırma,neden geldikleride belli., ,dediğim gibi küfür edilmediği sürece istediğiniz yorumu yapın ..hiç sıkıntı yok

Artık biraz ayıp ettiğinizi düşünüyorum! Ben ne kimsenin üstüne geldim, ne kimseye reklam yaptım. Bu siteye girdiğimden beri üstüme gelindi nedense. Küstürdünüz resmen. Ne zaman size bir şey dedim?Kabalık ettim? Üstünüze geldim? söylermisiniz lütfen. Diğer arkadaşları tanımam, yiğitalple tek ortak noktam aynı yerde saç ektirmiş olmak. Ne etliye ne sütlüye karıştım bugüne kadar ama böyle suçlayıcı şekilde konuşmanız da hoş olmuyo. Rica ediyorum saçlarımla ilgili olmadığı sürece hakkımda konuşmayın.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 04 Mayıs 2017, 11:03:53 »
evet senin şahsıma saygısızlığın olmadı ama aynı ip adresi olayında adın geçiyor bunlara hala net bir açıklama yapmadınız.

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 04 Mayıs 2017, 11:15:38 »
Sonradansirma kardeş sana açıkca söylim ben  aynı ip adresiyle birden fazla fake hesap kullanmaktan yakalansam, yerin dibine girerdim.  Ki sen hala hem suçlu hem güçlü adamla münakaşa ediyorsun
Tamam niyetin kötü olmayabilir, ekimi tanıtıyor olabilirsin veyahut başka bir şey ama benim şaşırdığım konu bu sanki durduk yere herkes senin üstüne geliyormuş gibi bir algı yaratıyorsun. Bak tamam ruhiye hakarette etmemişsin normal savunmanı yapmıssın,  ne güzel işte.

Ama ıp adresi olayı var ya işte bu tüm güzel şeyleri, samimiyeti alıp götürdü ..

Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 05 Haziran 2017, 11:48:16 »
evet sonuçları gelmeye başladı ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ben fark yaratan bir ekimlerini görmedim sizlerin yorumları..1.5 euroda efsane rakam.. zekeriya hocadan bile fazla alıp  zekeriya hocanın yarısı kadar sonucunu göremedik..

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 05 Haziran 2017, 12:04:49 »
Bu merkezle ilgili birkaç soru işareti var..mesela n7 birisine donör kapasiten 8 bin diyor ve 5 bin ekip yolluyor.enseden saç alınmamış gibi de oluyor.ayni kisiye koray hoca seni mutlu etmez diyip saç ekmiyor.burada ki ilk akla gelen 3bin ekip 5 bin diyorlar ozaman.yoksa bu çelişki akla yatmıyor. Diğer mesele ektikleri sac tam sac haline gelemiyor bir türlü..kanalda sorun mu var beslenemiyor mu ki? Boyle saç ile tüy arasi kalıyor gibi.fiyata gelince donöre zerre zarar vermemesi dışında esprileri yok. Greft basi 3tl olabilir haklari.

Facebook Twitter Instagram