Gönderen Konu: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...  (Okunma sayısı 30139 defa)

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...
« Yanıtla #90 : 05 Haziran 2017, 13:09:56 »
Bu merkezle ilgili birkaç soru işareti var..mesela n7 birisine donör kapasiten 8 bin diyor ve 5 bin ekip yolluyor.enseden saç alınmamış gibi de oluyor.ayni kisiye koray hoca seni mutlu etmez diyip saç ekmiyor.burada ki ilk akla gelen 3bin ekip 5 bin diyorlar ozaman.yoksa bu çelişki akla yatmıyor. Diğer mesele ektikleri sac tam sac haline gelemiyor bir türlü..kanalda sorun mu var beslenemiyor mu ki? Boyle saç ile tüy arasi kalıyor gibi.fiyata gelince donöre zerre zarar vermemesi dışında esprileri yok. Greft basi 3tl olabilir haklari.
hocam ekim, donör falan temiz iş yapıyolar eyvallah ama dediğiniz gibi ektikleri saçlar arada kalıyor tam kalınlaşmıyor gibi görünmekte.
bu hacimlenme işi acaba 1 yıl olup olmamasıyla alakası var mı yoksa nihai sonuç mu böyle oluyor benim merak ettiğim?
eğer öyleyse açıkcası pek memnun edici olmaz  ::)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 05 Haziran 2017, 13:15:46 »
Bu merkezle ilgili birkaç soru işareti var..mesela n7 birisine donör kapasiten 8 bin diyor ve 5 bin ekip yolluyor.enseden saç alınmamış gibi de oluyor.ayni kisiye koray hoca seni mutlu etmez diyip saç ekmiyor.burada ki ilk akla gelen 3bin ekip 5 bin diyorlar ozaman.yoksa bu çelişki akla yatmıyor. Diğer mesele ektikleri sac tam sac haline gelemiyor bir türlü..kanalda sorun mu var beslenemiyor mu ki? Boyle saç ile tüy arasi kalıyor gibi.fiyata gelince donöre zerre zarar vermemesi dışında esprileri yok. Greft basi 3tl olabilir haklari.
hocam ekim, donör falan temiz iş yapıyolar eyvallah ama dediğiniz gibi ektikleri saçlar arada kalıyor tam kalınlaşmıyor gibi görünmekte.
bu hacimlenme işi acaba 1 yıl olup olmamasıyla alakası var mı yoksa nihai sonuç mu böyle oluyor benim merak ettiğim?
eğer öyleyse açıkcası pek memnun edici olmaz  ::)
Hepimiz merakla bekliyoruz ama paylaşım yapan kişiler azaldi.sadace 1 arkadaşın sonucu hızlı oldu ama onun ekim alani çok dardi ve kendi saçları iyiydi..diğer konu greftleri bölerek aldıkları akla yatıyor,cunku daracik donörden 5 bin alip hic almamış gibi bırakıyorlar demekki 3lu grefti bölüp alıyor.sonuçta da kapatici olma şansı kalmıyor.atiyorum 120 sac teli dusecek alana 40-50 dusmus oluyor.eger bunu yapıyorsa greft basi 1.5 euro almalari kabul edilemez.insanları kandırmak olur bu.bunlar sonuçlara bakarak tahminlerimiz bildigimiz bisey değil.

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 05 Haziran 2017, 14:48:13 »
evet sonuçları gelmeye başladı ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ben fark yaratan bir ekimlerini görmedim sizlerin yorumları..1.5 euroda efsane rakam.. zekeriya hocadan bile fazla alıp  zekeriya hocanın yarısı kadar sonucunu göremedik..

Zekeriya hoca ile görüşdüm şakaklara saç ekimine yanaşmadı,vertexe sıkılaştırma yapmaya yanaşmadı yanlızca ön hatta ekim yaparız ve güzel olur dedi. Ayak üzeri 5 dakika. İoh analizleri ve hastaya yaklaşımını daha profosyenel buluyorum ben.Sonuç olarak bakarsak zekeriya hocanın evet güzel sonuçları var fakat donör alana zarar verdiği ekimlerde mevcut malesef. Keşke diğer ioh da ekim yaptıran arkadaşlar forumu bırakmasaydı da daha iyi gözlem yapabilseydik diyorum ben.
(bkz: testosteron)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 05 Haziran 2017, 15:13:48 »
Şahsen her ektiren guzel sonuç alsa reklam umrumda olmaz ama sonuç yok ortada. Mesela sonradan sirma 1kere gunes altinda resim atmadan cekip gitti.son resmine bakiyorum seyrek sacli herkes saci uzatsin oyle görünür.2kisi haric henüz sonuc görmedik.param olsa koray hocaya koşarak giderim ama çaresiz şekilde hakan doganay manuel alima dogru yelken açacak gibiyim..

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 05 Haziran 2017, 16:18:31 »
 öncelikle Koray bey'in yanında kendisinden başka kimse kanal açamaz bu Institute of Hair  çalışanları kanal açmayı kimden öğrenmiş ? Koray bey kanal açarken izleyerek deneyimsiz bir şekilde mi öğrenmiş ve şuan uyguluyor tartışılır.

Daha önce forumda bir tartışma oldu  Elif hanım  bir workshop da lorenzo ile ekim yaptığını kullandığı tekniğin daha iyi olduğunu falan filan söylemiş hastasına oda bunları bur da belirtip tartışma yaratmıştı o zaman üye idim foruma daha sonra yabancı forumlarda araştırma yaparken şu ayrıntıları gördüm workshoplar da  Doktor olmayan kimse ekim yapamaz o yüzden hemşireler workshop da ekim yapamaz yani bu doğru değildi tabi bunları söyleyen kişide forumda ıp numarası Adminler tarafından tespit edilip şaibeli paylaşım yapanlardan biriydi
ilk onlar gelip Koray Erdoğan ın yanından ayrılıdığını duyurdu bu sitede sonra lorenzo ile ekim yaptığını da onlar duyurdu..

Sonuçlara gelince fiyat ve performans olarak  ve grefts sayılarına bakılırsa beklenenin çok altında sonuçlar yani bir koray erdoğan ın sonuçlarının yanından gecemez... donör bölgesinde ki alımın iyi olması normal çünki asmed de alım yapıyordu ama kanal açıp planma yapıp ekimi bitirmiyordu.

Paylaşımlarda evet kesilmiş ama kesilmesinin sebebi ortada elle tutulur bır sonuç olmaması olarak düşünüyorum
alımın da çok sağlıklı köklerın sağlam şekilde çıktığını düşünmüyorum çünkü çok cansız çıkan saçlar
çok kişi var oraya ekim yaptıran bunlardan elbet 2 veya 3 tanesinin ekimi iyi olacaktır ama bu bir ölçü değil
hlc gibi oraya da herkes bi anda koşarak gitti sonuçlar hüsran ama en azından bu merkezden iyiydi

Bu saç ekımİnde başarı aslağa  taklit edilemez ve edilemedi malesef  keşke aksi olsaydı ve gidebilseydik.

ben Koray bey in insiyatifi olmayan biri olduğunu düşünmüyorum gidip adam gibi
hocam ben param yetmedigi için bu merkezi seçtim sizin yanınızdan ayrıldığı için biriktirdim
ama sonuçları hüsran  sizin yanınızdan geçemez.Ancak o kadar biriktirdim yardımcı olurmusunuz başka çarem yok
diye bir konuşma yapacagım hayır diyeceğini de sanmıyorum.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 05 Haziran 2017, 16:24:21 »
bunlarn senesi dolan ornekler gelene kadar bu kavgalar surup gider ak saç kara saç orneklerin senesi dolunca belli olur
saçları ekmeydi dersin

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 05 Haziran 2017, 16:29:53 »
öncelikle Koray bey'in yanında kendisinden başka kimse kanal açamaz bu Institute of Hair  çalışanları kanal açmayı kimden öğrenmiş ? Koray bey kanal açarken izleyerek deneyimsiz bir şekilde mi öğrenmiş ve şuan uyguluyor tartışılır.

Daha önce forumda bir tartışma oldu  Elif hanım  bir workshop da lorenzo ile ekim yaptığını kullandığı tekniğin daha iyi olduğunu falan filan söylemiş hastasına oda bunları bur da belirtip tartışma yaratmıştı o zaman üye idim foruma daha sonra yabancı forumlarda araştırma yaparken şu ayrıntıları gördüm workshoplar da  Doktor olmayan kimse ekim yapamaz o yüzden hemşireler workshop da ekim yapamaz yani bu doğru değildi tabi bunları söyleyen kişide forumda ıp numarası Adminler tarafından tespit edilip şaibeli paylaşım yapanlardan biriydi
ilk onlar gelip Koray Erdoğan ın yanından ayrılıdığını duyurdu bu sitede sonra lorenzo ile ekim yaptığını da onlar duyurdu..

Sonuçlara gelince fiyat ve performans olarak  ve grefts sayılarına bakılırsa beklenenin çok altında sonuçlar yani bir koray erdoğan ın sonuçlarının yanından gecemez... donör bölgesinde ki alımın iyi olması normal çünki asmed de alım yapıyordu ama kanal açıp planma yapıp ekimi bitirmiyordu.

Paylaşımlarda evet kesilmiş ama kesilmesinin sebebi ortada elle tutulur bır sonuç olmaması olarak düşünüyorum
alımın da çok sağlıklı köklerın sağlam şekilde çıktığını düşünmüyorum çünkü çok cansız çıkan saçlar
çok kişi var oraya ekim yaptıran bunlardan elbet 2 veya 3 tanesinin ekimi iyi olacaktır ama bu bir ölçü değil
hlc gibi oraya da herkes bi anda koşarak gitti sonuçlar hüsran ama en azından bu merkezden iyiydi

Bu saç ekımİnde başarı aslağa  taklit edilemez ve edilemedi malesef  keşke aksi olsaydı ve gidebilseydik.

hocam ben param yetmedigi için bu merkezi seçtim sizin yanınızdan ayrıldığı için biriktirdim
ama sonuçları hüsran  sizin yanınızdan geçemez.Ancak o kadar biriktirdim yardımcı olurmusunuz başka çarem yok
valla yazdıklarınız doğru ama son yazdığınız iş zor. ben de maksimum 20 bin tl verebilirim  yalvarsam ne olur adamın fiyatı belli. 4 bin grefti bana 20 bin  veriyim ekin diyemeyiz ya. dalga geçer gibi. en kötü ihtimalle ekime uygun değilsin diyerek yollar:) yok arkadaş manuel alacak ektiği çıkacak maksimum 20-25 bin tl alacak 1 doktor yok Türkiyede.

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 05 Haziran 2017, 16:35:03 »

valla yazdıklarınız doğru ama son yazdığınız iş zor. ben de maksimum 20 bin tl verebilirim  yalvarsam ne olur adamın fiyatı belli. 4 bin grefti bana 20 bin  veriyim ekin diyemeyiz ya. dalga geçer gibi. en kötü ihtimalle ekime uygun değilsin diyerek yollar:) yok arkadaş manuel alacak ektiği çıkacak maksimum 20-25 bin tl alacak 1 doktor yok Türkiyede.

bir umut be hocam :)) hepimiz için hayırlısı.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 05 Haziran 2017, 16:41:11 »

bir umut be hocam :)) hepimiz için hayırlısı.
koray hoca amcam falan olaydı nolurdu:D size ekerse bir arkadaş daha var diyin aynı durumda:D

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 05 Haziran 2017, 17:15:12 »
Gry09 eger ekime uygunsan hiç bir nedenle sana ekime uygun degilsin deyip yollamaz bunu sil aklından. Ben indirim talep etmedim hoca ya imkanım oldugu için olmasaydı sorsaydım  yaparmıydı onuda bilmiyorum. ama aslağa  kötü davranmazdı bunu biliyorum  efendilige saygıya ve dürüstlüğe herseyden çok önem verıyor.
Koray hocanin yabanci hastalara ekimlerini paylaşmistiniz onların arasindan seyrek sacli donörü bile seyrek bir hastada başarısı var..dünyanın en şanslı kişisi sanirim.bu konuşmaları 4 sene evvel yapsak napar eder ayarladım ama evlilik ödemeler kredi vs..ha deyince olmuyor.seneye hazirana kadar bir mucize olursa biz de gideriz hayirlisi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 05 Haziran 2017, 17:20:24 »
Gry09 eger ekime uygunsan hiç bir nedenle sana ekime uygun degilsin deyip yollamaz bunu sil aklından. Ben indirim talep etmedim hoca ya imkanım oldugu için olmasaydı sorsaydım  yaparmıydı onuda bilmiyorum. ama aslağa  kötü davranmazdı bunu biliyorum  efendilige saygıya ve dürüstlüğe herseyden çok önem verıyor.
Koray hocanin yabanci hastalara ekimlerini paylaşmistiniz onların arasindan seyrek sacli donörü bile seyrek bir hastada başarısı var..dünyanın en şanslı kişisi sanirim.bu konuşmaları 4 sene evvel yapsak napar eder ayarladım ama evlilik ödemeler kredi vs..ha deyince olmuyor.seneye hazirana kadar bir mucize olursa biz de gideriz hayirlisi.
evet kolay işler degil  evlilik büyük masraf ... o sekılde çok hastasını gördüm iyi sonuc almıs ama işte daha önce konustuk beklenti ve donör durumu açıklıgın derecesi .. hayırlısı artık herkes için.
Global Moderator

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 05 Haziran 2017, 18:02:30 »
Koray Erdoğan Türkiye şartlarına göre çok yüksek para istiyor. Türk hastalarına özel indirim yapmalı bence çünkü bu fiyatların Türkiye şartlarına göre belirlendiğini düşünmüyorum.
(bkz: testosteron)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 05 Haziran 2017, 18:05:25 »
Koray Erdoğan Türkiye şartlarına göre çok yüksek para istiyor. Türk hastalarına özel indirim yapmalı bence çünkü bu fiyatların Türkiye şartlarına göre belirlendiğini düşünmüyorum.
Hocam katilsam da bu konu son 1 ayda 3 kere falan dile getirildi zor iş..fotoğraf atinca bile 10 gunde cevap alıyor millet mesela 4 bin grefti 40 yerine 25 bin tl ye ekse pide kuyruğu gibi olur.şansımıza küsüp bekliyoruz.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 06 Haziran 2017, 15:28:45 »
koray hoca işinde 1 numara orasını tartışamayız ama ülke şartlarını bence pek dikkate almıyor ve/veya
Türk hasta gelip gelmemesi umurunda değil çünkü kendisinin namı dünya çapında. Sırf kur oynamasından fiyatları 10 bin tl farketti eylül-ocak arasında, hakkıdır almakta ki zaten 3 aydan önce sıra yok :) sözün özü bu kur fiyatlarıyla koray hocaya gitmek bizim gibi vatandaşlar için  hayal oldu dersek yanlış olmaz.

ben bu aralar serdar gökrem hocayı araştırıyorum kendisi de manuel alım yapıyor ve uzun süredir manuel çalışıyor
sonuçlarına da kötü değil. acaba aramızda serdar hocayla ilgili bilgisi olan var mıdır?

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 06 Haziran 2017, 15:53:28 »
koray hoca işinde 1 numara orasını tartışamayız ama ülke şartlarını bence pek dikkate almıyor ve/veya
Türk hasta gelip gelmemesi umurunda değil çünkü kendisinin namı dünya çapında. Sırf kur oynamasından fiyatları 10 bin tl farketti eylül-ocak arasında, hakkıdır almakta ki zaten 3 aydan önce sıra yok :) sözün özü bu kur fiyatlarıyla koray hocaya gitmek bizim gibi vatandaşlar için  hayal oldu dersek yanlış olmaz.

ben bu aralar serdar gökrem hocayı araştırıyorum kendisi de manuel alım yapıyor ve uzun süredir manuel çalışıyor
sonuçlarına da kötü değil. acaba aramızda serdar hocayla ilgili bilgisi olan var mıdır?

hala sonucu duruyor mu bilmiyorum ama ilk girdigimde buforuma serdar görkeme ektirip de sonuctan hic memnun olmayan bir arkadas, sac simulasyonu yaptirdiktan sonra bir resmini paylasmisti burada.hatta ilk ekimini ona yaptiran reciproc da , ankaradaki bu simulasyonu yapan dövmecinin kim oldugun ögrenmek istemisti.simulasyon icin degilde dövme yaptirmak icin.

Facebook Twitter Instagram