Gönderen Konu: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...  (Okunma sayısı 30157 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...
« Yanıtla #60 : 01 Mayıs 2017, 16:54:03 »
burasının zaten ekimlerinden 6 ayda sonuc alınmaz bunlar değişik tarz ekio  benim normal ekimlerim 5 6 ayda çıktı ama bu tarz bolerek ekim 10 . 11. aylarda çıkmıştı bu tarz ekim zaten tartısmaya açık grfet kaçlı çıkarsa alıp one tasımıolariçerden kıl ceiolar bazılarını yerinde bırakıolar  bu şekil ektiren arkadaslarımında 1 seneye doğru çıkmıştı saçlar bunu goz ardı etmeyin  plastik cerrah değiller grefti olduğu one tasımıolar benim anladığım bir kısım bırakıolar arkada sonra bir sıvı suruolar o greft gene biraz çoğalıo onların dedikleri baska ekimciye sordum oyle bişi olmaz dedi bu bolerek ekim zamanında ekimciler arasında tartışılmış sonra bolunen saç çıkmaz denmiş falan bunlar eski bilgiler bende bolerek bir kaç ekim olmuştum çıktımı çıkmadımı tam bilmiom ama bence hepsi çıkmamıştı ekende bir boktan anlamıodu çok yuksekten uçuolar finasteride çok guveniolar gibime geldi bunlar dezavantajları avantajlarda ızamanında korayın yanında çalışmış olmaları bunların 1 senelik ekimlerini gormeden hareket etmeyin derim  normal ekmio bunlar 6 ay ölçü olmaz 1 sene beklenmeliler

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 01 Mayıs 2017, 17:23:10 »
Merahba arkadaşlar. Adım geçmiş olduğu için yazıyorum, ben bu foruma yalnızca yardımcı olmak için girdim ilk zamanlarda da belirtmiştim bunu.. Reklam yapıyor olsam daha aktif olurdum, isteyen telefon numaramı verirdim falan filan. Benim çıkışlarım 4.ayımda başladı, 8-9 aya kadar devam etti, bana 4-5. ayda sonuç alırsın dememişlerdi 12.ayı bekle dediler. Belki dediğiniz keep tekniğinde sonuç daha erken alınıyordur ama Koray Erdoğan'da keep'ten önce manuel ekmiyor muydu? Sonuçları yine 4-5. ayda mı alıyordu? Demek istediğim yöntem değiştiği için süreç de değişiyor olabilir.  Ekimini yaptırıp memnun olanlar tabiki bunu belirtirler ama özellikle bir yönlendirme ya da karalama yapmak hoş değil hiç bir klinik hakkında sanırım genel fikir de bu yönde. Bu arada benim birileriyle IP adresimin aynı olması bence mümkün değil, denk geldiyse tesadüftür, bu forumdan ne kimseyi tanırım ne de reklam yapmakla vaktimi harcarım  :) 

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 01 Mayıs 2017, 18:27:02 »
ya korayla kimse karşılaştırmıyor zaten yanından geçemez şuanki sonuçlar zaten korayın... benim korayı savunduğum x doktoru savunduğum yada bu merkezi karaladığım da yok bu arada black mühendisin sonuç 1 yıl oldu bilgine kardeşim....seoul arkadaşın dediklerine ve emeklinin söylediklerine de dikkat çekerim burda kimse mağdur duruma düşmesin diye paylaşım yapılıyor..merkezler ikinci planda ..parayı kazanan onlar donör bizim.bu kadarını da yazabilme özgürlüğüm var sanırım.ayrıca donörde hakkını vereyim ioh un çok güzel alım yapıyorlar..ama dediğim gibi olay kombo saç ekiminde.. donörle bitmiyor iş.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2017, 18:37:46 Gönderen: ruhi mücerret »

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 01 Mayıs 2017, 22:08:25 »
Merahba arkadaşlar. Adım geçmiş olduğu için yazıyorum, ben bu foruma yalnızca yardımcı olmak için girdim ilk zamanlarda da belirtmiştim bunu.. Reklam yapıyor olsam daha aktif olurdum, isteyen telefon numaramı verirdim falan filan. Benim çıkışlarım 4.ayımda başladı, 8-9 aya kadar devam etti, bana 4-5. ayda sonuç alırsın dememişlerdi 12.ayı bekle dediler. Belki dediğiniz keep tekniğinde sonuç daha erken alınıyordur ama Koray Erdoğan'da keep'ten önce manuel ekmiyor muydu? Sonuçları yine 4-5. ayda mı alıyordu? Demek istediğim yöntem değiştiği için süreç de değişiyor olabilir.  Ekimini yaptırıp memnun olanlar tabiki bunu belirtirler ama özellikle bir yönlendirme ya da karalama yapmak hoş değil hiç bir klinik hakkında sanırım genel fikir de bu yönde. Bu arada benim birileriyle IP adresimin aynı olması bence mümkün değil, denk geldiyse tesadüftür, bu forumdan ne kimseyi tanırım ne de reklam yapmakla vaktimi harcarım  :)
Peki öyleyse neden artık sonuçlarinizi paylaşmiyorsunuz birçok kişi sizden daha net bu fotoğraf istedi ama ne cevap verdiniz ne de daha net bir foto attınız
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 11:52:51 Gönderen: ruhi mücerret »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 02 Mayıs 2017, 13:12:58 »
ilginçtir .özel ileti ile küfürler yemeye başladım..sanırım doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar durumunu yaşıyorum..buradan küfür eden arkadaşlara sesleniyorum ayıptır be ne gibi bir karalama yaptık.. bu forumda  insanların parası umudu hevesi için paylaşım yapıyor çoğu arkadaşımız, herkesin sorunu aynı bu sitede, gerek varmıydı küfür etmeye..

mmk2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 02 Mayıs 2017, 13:39:17 »
Küfür etmekde neyin nesi oluyor kardeşim sizin işletme ile bir bağınız alakanız yoksa niye bu kadar geriliyorsunuz eğer bir ilişkiniz varsa demekki nasırınıza basıldı, bunun yapanın amacı nedir anlamak cidden güç.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 02 Mayıs 2017, 13:47:58 »
 Bu sabah gerçeklesen Küfür ve hakaret Tehtit Vs . Burdaki tartışmalardaki hakaret içeren mesajların silinmesi ile gelişti forumda bu olayı gerçekleştiren kişinin küfür ve Tehtit içeren mesajların da bu anlaşılıyor   Bu tarz kişiler bilinçsiz ve kalitesiz davranışları ile  ekım yaptırdıkları merkezlerede dolaylı yoldan zarar verir.. hakaret içeren mesajlar forum kurallarını bozan davranışlar kim kime yaparsa yapsın  engellemek durumundayız kişiler görüşlerini saygılı bir biçimde dile getırdıgı sürece problem yok  ıyi forumlar.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 14:31:31 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 02 Mayıs 2017, 14:09:43 »
Küfür etmekde neyin nesi oluyor kardeşim sizin işletme ile bir bağınız alakanız yoksa niye bu kadar geriliyorsunuz eğer bir ilişkiniz varsa demekki nasırınıza basıldı, bunun yapanın amacı nedir anlamak cidden güç.
ya bakıyorum yanlış bir şey yazdım mı diye ,haksızlık yapmayayım diye ..artı eksi yazmışım güzel yanlarını söylemişim bekleyin sonuçlar gelsin demişim..hiç bir şekilde kötü bir ekim merkezi yaptırmayın vs dememişim dediğim tek şey bekleyin ve sonuçlar çıksın..ki admin 4 kişinin aynı ip den girdiğini ispatlamış..buna rağmen yine temkinli konuştum..nedir bu küfür olayı gerçekten anlamadım..magicrealty ve black adam gibi yazdı adam gibi tartıştı..sonuçlarımıza bakarız dediler ki böyle olmalı cidden.. hakaret olmadığı kasti karalama olmadığı sürece herkes özgür yazabilir artıları eksileri..

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 02 Mayıs 2017, 14:59:54 »
Herkeze aciktir sanirim profil yorumlarim girsinler ve okusunlar eger bir kisiyi baska birileri gibi kliniklere yonlendirip indirim yaptirip aracilik yaptirdiysam yazsin buraya ama baskalari bunu goz gore gore yaparken kimse bir sey demiyor biz reklamci yaftasi yiyoruz. Ip adresleri icin WPN var arkadaslar indiriyorsunuz herdefasinda farkli birey oluyorsunuz eger boyle bir kaygimiz olsaydi bunu yapardik basit... bu forumda arkadas dost akraba olan bir suru insan var eger bir kisiyi yonlendirdiysem lanet olsun bana biraz durust olun.  Adam olun. Her yorumumda saygimi korudum kisiligim geregi ama begenilmeyen cikarlara uymayan yorumlarim silindi... Adminede sesleniyirum bir kisi burdan bu arkadas beni bu klinige yonlendirdi desin, yorumlarinda incelensin varsa bir yonlendirme tek bir bir markaya yonelik silsinler  profilimi. Ama sunuda soyliycem yureginde biraz allah korkusu olan kisilerde ciksin kendini yonlendirenleri yazsin gorelim kim neci bu forumda...

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 02 Mayıs 2017, 15:45:50 »
Herkeze aciktir sanirim profil yorumlarim girsinler ve okusunlar eger bir kisiyi baska birileri gibi kliniklere yonlendirip indirim yaptirip aracilik yaptirdiysam yazsin buraya ama baskalari bunu goz gore gore yaparken kimse bir sey demiyor biz reklamci yaftasi yiyoruz. Ip adresleri icin WPN var arkadaslar indiriyorsunuz herdefasinda farkli birey oluyorsunuz eger boyle bir kaygimiz olsaydi bunu yapardik basit... bu forumda arkadas dost akraba olan bir suru insan var eger bir kisiyi yonlendirdiysem lanet olsun bana biraz durust olun.  Adam olun. Her yorumumda saygimi korudum kisiligim geregi ama begenilmeyen cikarlara uymayan yorumlarim silindi... Adminede sesleniyirum bir kisi burdan bu arkadas beni bu klinige yonlendirdi desin, yorumlarinda incelensin varsa bir yonlendirme tek bir bir markaya yonelik silsinler  profilimi. Ama sunuda soyliycem yureginde biraz allah korkusu olan kisilerde ciksin kendini yonlendirenleri yazsin gorelim kim neci bu forumda...
önce sen neden birbirinizi tanımıyor gibi yorum yaptınız onlara bir açıklık getir ..reklama kimse bir şey söylemedi zaten..madem dost akrabasınız neden birbirinizi tanımıyormuş gibi yorumlar yaptınız..

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 02 Mayıs 2017, 16:14:37 »
önce sen neden birbirinizi tanımıyor gibi yorum yaptınız onlara bir açıklık getir ..reklama kimse bir şey söylemedi zaten..madem dost akrabasınız neden birbirinizi tanımıyormuş gibi yorumlar yaptınız..
Hangi yaptığım yorum insanları yanıltıcı sen onu gösterki bunları okuyan arkaslarda doğru bir şekilde fikir sahibi olsunlar. Foto paylaşılmasını istemenin neyi yanlış açıklarmısın... yada burda birbirini tanıyan kişiler öncesinde biz dostuz arkadaşız akrabayız gibi bilgilendirme yaparakmı forum kullanıcısı oluyorlar. Moderatör olmuşsun hayırlı olsun. Allah doğrunun yanında olmayı nasip etsin...

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 02 Mayıs 2017, 16:26:35 »
Hangi yaptığım yorum insanları yanıltıcı sen onu gösterki bunları okuyan arkaslarda doğru bir şekilde fikir sahibi olsunlar. Foto paylaşılmasını istemenin neyi yanlış açıklarmısın... yada burda birbirini tanıyan kişiler öncesinde biz dostuz arkadaşız akrabayız gibi bilgilendirme yaparakmı forum kullanıcısı oluyorlar. Moderatör olmuşsun hayırlı olsun. Allah doğrunun yanında olmayı nasip etsin...
şimdi sizin yaptığınızı sitede kimse yapmadı ,birbirlerini tanımıyormuş gibi 4 kisi aynı ip den girip birbirlerini övmedi. sonuçlar tamamlanmadan zaten bu başlı başına çok etik dışı ve itici önce bunu anla ..daha sonra kimse küfür etmedi özelden..yine kimse sonuçlara kötü demediği halde bazı arkadaşlar firmayı inanılmaz derecede savundu ..daha  bu sabah küfürle uyandım..şimdi bu sitede her şekilde yoruma açığım küfür manipüle hakaret hariç . ben bu firmayı kötülemedim asla da yapmam..asıl buranın imajını siz sarsıyorsunuz . şaibeli davranış hakaret içerikli mesajlarla..he sen yaptın diye söylemiyorum belkide akrabaların arkadaşların yapmıştır sözüm ona çünkü aynı ip kullandığınız..için sizin samimiyetinize hiç güvenmiyorum net

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 02 Mayıs 2017, 16:40:52 »
şimdi sizin yaptığınızı sitede kimse yapmadı ,birbirlerini tanımıyormuş gibi 4 kisi aynı ip den girip birbirlerini övmedi. sonuçlar tamamlanmadan zaten bu başlı başına çok etik dışı ve itici önce bunu anla ..daha sonra kimse küfür etmedi özelden..yine kimse sonuçlara kötü demediği halde bazı arkadaşlar firmayı inanılmaz derecede savundu ..daha  bu sabah küfürle uyandım..şimdi bu sitede her şekilde yoruma açığım küfür manipüle hakaret hariç . ben bu firmayı kötülemedim asla da yapmam..asıl buranın imajını siz sarsıyorsunuz . şaibeli davranış hakaret içerikli mesajlarla..he sen yaptın diye söylemiyorum belkide akrabaların arkadaşların yapmıştır sözüm ona çünkü aynı ip kullandığınız..için sizin samimiyetinize hiç güvenmiyorum net
Bende senin samimiyetine güvenmiyorum ama moderatör olmuşsun bir kac ayda.. bu önemli değil. Ben iyi iyi kötüye kötü dedim bırdaki karakterli insanlar gibi ama sen yiğit foto koydugunda inşallah sensindir diye sahtekarlıkla suçladın kim samimi kim değil bırak insanlar karar versin.
Küfür meselesine katılmıyorum yapan terbiyesizdir.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 02 Mayıs 2017, 16:41:12 »
şimdi diyorsun ya ne var bunda diye sen akrabanı dostunu 4 aydır görmüyorsun bunu yazıyorsun ha tamam görmeyebilirsin..ama neden bu samimiyetsiz yorumla yazıyorsun sonuçta senin beyanın arkadaşım ..forumda kimse aynı ip i kullanıp bu şekilde yorum yapmadı arkadaşına bilginize...
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 16:44:56 Gönderen: ruhi mücerret »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 02 Mayıs 2017, 16:42:44 »
ben eskilerdenim siteye geri döndüm saçım tedavisinden beri yazarım bilmeden konuşma mod olmam bunla ilgili ok...yiğitte o 4 kişiden biri kardeşim bu arada neyi kimi niçin savunduğunuz belli değil

Facebook Twitter Instagram