Gönderen Konu: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...  (Okunma sayısı 30202 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...
« Yanıtla #15 : 07 Nisan 2017, 00:36:07 »
sizi anlıyorum umut ediyorsunuz ki çıkabilir çoğunun saçı süreçler yavaş sadece... koray pahallı bence de   keserde pahallı zek mikro..geriye burası kalıyor manuelde  haklısınız da sonuna kadar  maddi durumu olmayan olabilir burası diğer saydığım manuelcilere göre uygun hlc yide sayarsak ..ama bir bekleyin diyorum siz  saldırı modundasınız  yok bunun gibiler vs arkadaşım 2007 den beri forumlardayım 37 yaşındayım şakak ekimi yaptırdım..o umut sürecini bende yaşadım amacım kimsenin umudunu kırmak değil..kimseye art niyetim yok..sonuçları görelim

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 07 Nisan 2017, 00:48:47 »
saç ekim merkezlerini dolaylı olarak övmek vb. tavırlarda bulunan arkadaşlar; sonuçları dürüstce paylaşın.
 Lakin son zamanlarda kişilerin paylaşımıymış gibi yapılan çalışmalar hem etik degil hemde cok büyük vebal almanıza nedendir.
 İho ekimlerini son zamanlarda görmekteyiz , gercekten cogu kişi dürüstce paylaşımları merak ederek takip etmektedir. Fakat bugun buradaki paylaşımları okuyunca cogu kişi gibi bende rahatsız oldum.
 Yiğitalp aktuna , gard ve efes nickleri aynı IP adresinden siteye girerek paylaşımlarda bulundugunu görüyorum. Kendilerinden ,merak ettigim için bir açıklama bekliyorum ve şaibeli konular da siteden kaldırılacaktır...
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2017, 03:06:21 Gönderen: admin »

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 07 Nisan 2017, 12:38:59 »
Madem art niyet yok insanların moralini bozma çabalarınıda bırakın sadece bu konuda değil her ioh konusunun altına aynı tarz yorumların bir amacı illaki vardır bizde şu an bu süreçteyiz ister istemez insan etkileniyor madem sonuç yok susarsın beklersin olumsuz olursa sonra yorumunu yaparsın burda boş muhabbetlere gerek yok siz ve sizin gibi ekim yaptırmamış veya yaptırıp paylaşmamış ama kesinlikle bilir kişi bir sürü kişi var forumda hepiniz uzman cerrah profsunuz maşallah...Herkes yaşına uygun hareket etsin o zaman...

@admin

Madem şüphelendiğiniz konu var silersiniz olur biter bende konuyu açarken özenerek ve düzgün şekilde açıklayarak açtım konuyu çokta meraklı değilim konu açmaya ancak madem bu forumdan öğrendim ve bu forum sayesinde ekim yaptırdıysam süreci takip etmeleri ve fikir sahibi olmalarını kendime borç bildim zaten aynı ip adreslerini vs görüyorsunuz o zamanda sorun yok...Ayrıca benimde ekim sonucum kötü olursa tabiki bunu belirtirim kimse benim babamın yeride değil...Şu süreç biraz moral süreci bunu bilirsiniz...
kardeşim sen neye alındın anlamadım, özetle söylemek istedigim burada paylaşım yapanlararın dürüst ve net olmaları  ekim merkezlerini körü körüne savunmanın kimseye faydası olmaz Bunu bütün ekim merkezleri için söylüyorum onçün samimi olmayan kişilerin yaptıkları paylaşımların samimiyetine inanmıyorum.
 Konuyu silip bitme olayı degil  birşey varsa herkez görmeli ...

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 07 Nisan 2017, 13:12:10 »
hitman             ben zaten bunu gördüğüm için bu konuyu açtım ne kimseyi kötüledim nede gereksiz övdüm..lafın banaysa önce bunu anla..senin ekimi inceledim ekilen greftler çıkarsa yüzün güler sonradan sırmaya göre kafa yapın daha ince duruyo fotolarda  ..bu avantaj senin için..ama şöyle bir durum var bana baya giydirmişsin gerek yok aynı taraftayız..bn kötü bir yorum yapmadım buraya çok bel bağlayan gördüm sonuçlarıda bekleyin dedim admininde dediği gibi..yiğit alp tuna gard aynı ip kullanıyo..ben bunları az çok sezinledim yorumlarda o yüzden bu konuyu açtım tecrübemi küçümseme..amacım kötülemek değil..inşallah saçların çıkar.bu yorumlara güler geçeriz sonunda

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 21 Nisan 2017, 17:09:34 »
ben arkeologa bu kadar yüklenmenize anlam veremedim arkadaşlar herif doğru söylemiş.

erkan vuraldır,zekeriya kuldur,hakan doğanaydır,korayı söylemeye gerek yok zaten vs. 6.ayda 7.ayda ioh dan 10 kat daha iyi sonuçları mevcut.Bende ioh a ekim yaptırmayı düşünüyordum.İlk ekim fotoğrafları süper 3.ay normal ama bakıyorsun 6.ayla 3.ay arasında pek fark yok.Bazı ekim merkezleride böyle tırt gidip 10.ayda 12.ayda saçı gürleşenleride gördük.

Adam bekleyin paranızı çöpe atmayın greftinizi harcamayın diyor yanlış demiyor ki...

Ektiren arkadaşlarda parasını çöpe atmış gretfini harcamış da değil ama cesaretli arkadaşlar oldukları kesin.Her koşulda 1 sene sonunda ekimden önceki halinden iyi duracağı %100 belli burda herkesin aldığı farklı kıstaslar var ama...

Mesela benim kıstasım şu;

5000-4000 greft arasında ekim sonunda saçlar gür mü?Saç derisi güneş ışığı altında florasan veya akkor ışık altında gözüküyor mu açıklık oranıyla orantılı ve önceki saç durumu göz önünde alınarak?

Çünkü saçı açık olan zek e ektiriyor 3500 ekiyor genelde ektirenlerin %75 inde yoğun ışık altında saç derisi gözükmüyor.Erkan vural ucuz da yapıyor 1 yıllık sonucu var 4000 greft civarı ektiren kişinin derisi çok çok az gözüküyor.Koray var kime ekerse eksin adamda nasıl bir yetenek varsa ne kadar yoğun ışık olursa olsun ekilen yerin saç derisi gözükmüyor.Hakan doğanay deri gözükmüyor bir de manueel geçmiş diyorlar o mesela iohdan da ucuz.

İşte bu hocaların hangi saça ne iş çıkardığını kimin donörün içine edip etmediğini vs. gördük.İoh içinde zaman tanıyın diyor arkadaş kötü bir şey demiyor ki.

Ama şu 3 ip mevzusu rahatsız etti iohtan soğuttunuz lan eğer ioh çalışanı falansanız...

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 22 Nisan 2017, 11:25:40 »
Manuel alım yapmaları en büyük avantajları çizdikleri ön çizgi olsun çektikleri fotoğraflar olsun Koray Erdoğanınkilere çok benziyor zaten onun eski ekibiymiş forumda şu an yalnizca sonradansirmanin ekimi 6. aya geldi galiba ekimleri patladı denemez bence ama korayin eski ekibi diye öyle performans da beklemek yanlış olur. Açıkçası ben hitmanin ekimini yakından takip ediyorum onun ekimi benim için belirleyici olacak

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 27 Nisan 2017, 02:00:47 »
Manuel alım yapmaları en büyük avantajları çizdikleri ön çizgi olsun çektikleri fotoğraflar olsun  Koray Erdoğanınkilere çok benziyor zaten onun eski ekibiymiş forumda şu an yalnizca sonradansirmanin ekimi 6. aya geldi galiba ekimleri patladı denemez bence ama korayin eski ekibi diye öyle performans da beklemek yanlış olur. Açıkçası ben hitmanin ekimini yakından takip ediyorum onun ekimi benim için belirleyici olacak
yaklaşık iki yıl önce sac ekim sitelerinde Dr.Erkan demirsoyun ve Dr. Koray erdoganın eski personeli repligiyle giriş yapan bir ekim merkezi vardı lakin  cogu kişi birkaç kişinin ekim sonuçlara bakarak buraya yogun bir ilgi duymuştu. En önemli etken Dr. Erkan demirsoy ,Dr. Koray erdogan yanında çalışmış oldugu söylenmesiydi. Sonrasında siteden etkilenerek ekim yaptıranların 1 yıl sonunda yaşadıgı hüsran ve sonucu paylaşmalarından sonra sitedeki paylaşımları bitmişti.
  İho nun ilk paylaşımlarının yapıldıgı günlerde tek öne cıkan söylem dr. Koray erdoganın eski çalışanı olmasıydı .Cogu kişi daha sonuçlarını bile görmeden Koray erdogan isminden dolayı tercih etmeye başlamıştı. Kim olursa olsun başka doktorun yanından ayrıldım geldim bende onun gibiyim vb. oldugunu kimse düşünmesin arkadaşlar .Gercekten saç ekiminin geridönüşü yok  keşkeside yok...
 Bu siteyi kurarken tek düşüncemiz , saç ekiminden dolayı kimsenin magdur olmaması ve hangi merkez olursa olsun sonucları dürüstce paylaşarak insanların karar vermesini saglamaktı. Bugune kadar böyle olmuştur ve bundan sonrada her konuda dürüstce paylaşımlarda bulunulacaktır.
 Daha önceden de paylaştıgım yigitalp efes gard nicli arkadaşların aynı ıp adresinden paylaşım yaptıklarını yazdıgımda ; biz arkadaşız onçün aynı ıp den giriyoruz demişti yigitalp. lakin paylaşımlarına bakınca sanki iki yabancı söylemleri oldugunu görünce  gercekten daha cok rahatsız etti . Senelerce saç ekim forumlarını kullanarak  insanları yanıltmış cok merkez ve şahıslar oldu . Bundan dolayı sitemizde herkonuda objektif olunacaktır.
 Bu yazıyı paylaşmamdaki en buyuk etken, ne hikmetse yigitalp ve sonradan sırmanında yine aynı ıp adresin kullanmış olmalarıdır. Yine merak ettigim için bu konuda verecekleri cevabı bekliyorum.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2017, 19:49:02 Gönderen: admin »

bozlak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 27 Nisan 2017, 09:47:34 »
ben arkeologa bu kadar yüklenmenize anlam veremedim arkadaşlar herif doğru söylemiş.

erkan vuraldır,zekeriya kuldur,hakan doğanaydır,korayı söylemeye gerek yok zaten vs. 6.ayda 7.ayda ioh dan 10 kat daha iyi sonuçları mevcut.Bende ioh a ekim yaptırmayı düşünüyordum.İlk ekim fotoğrafları süper 3.ay normal ama bakıyorsun 6.ayla 3.ay arasında pek fark yok.Bazı ekim merkezleride böyle tırt gidip 10.ayda 12.ayda saçı gürleşenleride gördük.

Adam bekleyin paranızı çöpe atmayın greftinizi harcamayın diyor yanlış demiyor ki...

Ektiren arkadaşlarda parasını çöpe atmış gretfini harcamış da değil ama cesaretli arkadaşlar oldukları kesin.Her koşulda 1 sene sonunda ekimden önceki halinden iyi duracağı %100 belli burda herkesin aldığı farklı kıstaslar var ama...

Mesela benim kıstasım şu;

5000-4000 greft arasında ekim sonunda saçlar gür mü?Saç derisi güneş ışığı altında florasan veya akkor ışık altında gözüküyor mu açıklık oranıyla orantılı ve önceki saç durumu göz önünde alınarak?

Çünkü saçı açık olan zek e ektiriyor 3500 ekiyor genelde ektirenlerin %75 inde yoğun ışık altında saç derisi gözükmüyor.Erkan vural ucuz da yapıyor 1 yıllık sonucu var 4000 greft civarı ektiren kişinin derisi çok çok az gözüküyor.Koray var kime ekerse eksin adamda nasıl bir yetenek varsa ne kadar yoğun ışık olursa olsun ekilen yerin saç derisi gözükmüyor.Hakan doğanay deri gözükmüyor bir de manueel geçmiş diyorlar o mesela iohdan da ucuz.

İşte bu hocaların hangi saça ne iş çıkardığını kimin donörün içine edip etmediğini vs. gördük.İoh içinde zaman tanıyın diyor arkadaş kötü bir şey demiyor ki.

Ama şu 3 ip mevzusu rahatsız etti iohtan soğuttunuz lan eğer ioh çalışanı falansanız...

hadi be oradan! herkes enayi bir siz akıllısınız. ben bizzat hakan doğanay'ın mağduruyum ulan sen ne anlatıyorsun. sadece bu sitede değil başka ülkelerden de mağdurları var kalkmış süper diye reklam yapıyorsun. Yok öyle yağma koçum. ben mağdur olacam, bir çok insan parasını alamayacak sonra gelip ama ekimleri çok süper laflarına sessiz kalacam ha. Ne ekersen onu biçersin. Bundan sonra da her platformda anlatacam uzun bir süre kafanıza kafanıza çakacam bu sonuçları. Ben rezalet, kötü bir deneyim yaşadım bunun başkasının da yaşamasını istemem. Sizin canınız can da milletin ki patllıcan mı ulan? Burada anlaşılıyor kimin ne reklamı yaptığı.

admine katılıyorum bu işin geri dönüşü yok paranıza ve graftlerinize sahip çıkın. admin bu arada delikanlı adam. benim konumu kaldırılması için eminim baskı yapmışlardır ama bizzat "burası er meydanı" diyerek konuyu tuttu. Ortalık sahtekardan geçilmiyor.
iohaire gelince sonuçlarını görecez. şu an benim bildiğim tek bir sonuç var. diğer süreçler devam ediyor. eleştiriler herkes için yapılabilir. koray erdoğan dahil kimse eleştirilemez değil. tek bir kötü sonuç isminizi aşağı çeker. bu iş böyle. ama onlarca ekim yapılmış hastası var iohairin ve eleştiri yaparken bu arkadaşlara mobbing yapmamak konusunda dikkat etmeli. Gerçi milleti mağdur edip sonra internete çıkıp "çok süper ekimler yapıyor yeaaa" diye sayıklayan sahtekarlardan herşey beklenir.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2017, 09:49:46 Gönderen: bozlak »

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Nisan 2017, 11:25:56 »
yigitalp ve sonradan sırmanın ıp adresleridemi aynı? Bu kesinlikle açıklama gerektiren bi konu haklısnız. Bende çoğu arkadaş gibi bu kliniğin sonuçlarını takip ediyorum karar vermek için.Şimdi acaba yanlış yoldamıyız diye düşünüyorum 🤔
(bkz: testosteron)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 27 Nisan 2017, 11:30:52 »
Manuel alım yapmaları en büyük avantajları çizdikleri ön çizgi olsun çektikleri fotoğraflar olsun Koray Erdoğanınkilere çok benziyor zaten onun eski ekibiymiş forumda şu an yalnizca sonradansirmanin ekimi 6. aya geldi galiba ekimleri patladı denemez bence ama korayin eski ekibi diye öyle performans da beklemek yanlış olur. Açıkçası ben hitmanin ekimini yakından takip ediyorum onun ekimi benim için belirleyici olacak
yaklaşık iki yıl önce sac ekim sitelerinde dr. Erkan demirsoyun eski personeli repligiyle giriş yapan bir ekim merkezi vardı lakin  cogu kişi birkaç kişinin ekim sonuçlara bakarak buraya yogun bir ilgi duymuştu. En önemli etken dr. Erkan demirsoyun yanında çalışmış oldugu söylenmesiydi. Sonrasında siteden etkilenerek ekim yaptıranların 1 yıl sonunda yaşadıgı hüsran ve sonucu paylaşmalarından sonra sitedeki paylaşımları bitmişti.
  İho nun ilk paylaşımlarının yapıldıgı günlerde tek öne cıkan söylem dr. Koray erdoganın eski çalışanı olmasıydı .Cogu kişi daha sonuçlarını bile görmeden Koray erdogan isminden dolayı tercih etmeye başlamıştı. Kim olursa olsun başka doktorun yanından ayrıldım geldim bende onun gibiyim vb. oldugunu kimse düşünmesin arkadaşlar .Gercekten saç ekiminin geridönüşü yok  keşkeside yok...
 Bu siteyi kurarken tek düşüncemiz , saç ekiminden dolayı kimsenin magdur olmaması ve hangi merkez olursa olsun sonucları dürüstce paylaşarak insanların karar vermesini saglamaktı. Bugune kadar böyle olmuştur ve bundan sonrada her konuda dürüstce paylaşımlarda bulunulacaktır.
 Daha önceden de paylaştıgım yigitalp efes gard nicli arkadaşların aynı ıp adresinden paylaşım yaptıklarını yazdıgımda ; biz arkadaşız onçün aynı ıp den giriyoruz demişti yigitalp. lakin paylaşımlarına bakınca sanki iki yabancı söylemleri oldugunu görünce  gercekten daha cok rahatsız etti . Senelerce saç ekim forumlarını kullanarak  insanları yanıltmış cok merkez ve şahıslar oldu . Bundan dolayı sitemizde herkonuda objektif olunacaktır.
 Bu yazıyı paylaşmamdaki en buyuk etken, ne hikmetse yigitalp ve sonradan sırmanında yine aynı ıp adresin kullanmış olmalarıdır. Yine merak ettigim için bu konuda verecekleri cevabı bekliyorum.
ne film dönüyor anlamadım cevap verdilermi bu duruma peki

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 27 Nisan 2017, 15:20:25 »
Valla manuel alım yaptıklarından el mahkum ümitle takip ediyorduk ama adamlar sahtekar çıktı ekimleride patlar yakında anlaşılan koray hocanın ekmegini daha fazla yiyemiyecekler

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 28 Nisan 2017, 22:12:25 »
ilk ekimi 15 sene once yaptırmıştım derken şurası burası falan 3 5 senedirde uzağım ekim işinden bir kardeşim ektircekti gel bir goruscem bunlarla yanımda dur dedi ekenlerden biri ordaydı 1 saat odada kaldık guven verdilermi derseniz ne oyle diyebilirim ne boyle vaadleri çok yuksek gibime geldi işte  kapatırız kafayı falan finasterid kullanırsanız şurası burası guclenir saçınızın arkası guclenir falan bence ilaç sadece dokulmeyi yavaslatır işte var olan onde kalan az saçınızı takip edicez falan minyaturleşme yok bence oranında dokulceğini hesaplamalıydılar şu bu yuksekten uçtular gibime geldi kaldıki bu iş plastik cerrahın işi plastih cerrah değiller hatta donor alandan geri gelenler olcak dediler bana saçma geldi eski ekimcilerden birine sordum yok ole bişi dedi  ekicek doktorda disiplinli biriydi sahtekara falan benzemiyordu ama arkadasa daha ektirmemesi gerektğini soledim bunlara elde senesi dolmuş 3 5 ornek yok daha  hani karar veremedim nasıl ekiolar arkadas ektirmiş sok dokulme oncesi gordum çok guzel ekmişler tabi bunlar ne kadar çıkar çıkmaz bilemem ama bir falso yok gibi gozukuo bence buraya ektircek olanlar bunların tum sonuclarını takip etmeli şu an kapalı kutular sitelerde ki eğer varsa reklamcıları olması onemli değil işini ii yapsınlar reklamda yapsınlar
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 28 Nisan 2017, 22:23:13 »
ilk ekimi 15 sene once yaptırmıştım derken şurası burası falan 3 5 senedirde uzağım ekim işinden bir kardeşim ektircekti gel bir goruscem bunlarla yanımda dur dedi ekenlerden biri ordaydı 1 saat odada kaldık guven verdilermi derseniz ne oyle diyebilirim ne boyle vaadleri çok yuksek gibime geldi işte  kapatırız kafayı falan finasterid kullanırsanız şurası burası guclenir saçınızın arkası guclenir falan bence ilaç sadece dokulmeyi yavaslatır işte var olan onde kalan az saçınızı takip edicez falan minyaturleşme yok bence oranında dokulceğini hesaplamalıydılar şu bu yuksekten uçtular gibime geldi kaldıki bu iş plastik cerrahın işi plastih cerrah değiller hatta donor alandan geri gelenler olcak dediler bana saçma geldi eski ekimcilerden birine sordum yok ole bişi dedi  ekicek doktorda disiplinli biriydi sahtekara falan benzemiyordu ama arkadasa daha ektirmemesi gerektğini soledim bunlara elde senesi dolmuş 3 5 ornek yok daha  hani karar veremedim nasıl ekiolar arkadas ektirmiş sok dokulme oncesi gordum çok guzel ekmişler tabi bunlar ne kadar çıkar çıkmaz bilemem ama bir falso yok gibi gozukuo bence buraya ektircek olanlar bunların tum sonuclarını takip etmeli şu an kapalı kutular sitelerde ki eğer varsa reklamcıları olması onemli değil işini ii yapsınlar reklamda yapsınlar
aynen, haklısın emekli bu konuyu açarken iyi sonuç  kötü sonuç için açmadım zaten süreçler bitsin ona göre gidin diye açmıştım..tepkide çok aldım..ama bir yorum bu konuyu açmamda etkiliydi ..bir arkadaş yazmış 1.5 euro zam gelmeden bende biran önce gideyim ektireyim diye ..bu nasıl bir güven dedim..hayatta 1 yada 2 kez yapılacak bir işlem..sonuçta

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 28 Nisan 2017, 23:48:54 »
Konuyu üstünkörü göz gezdirip okudum :)bu ekim merkezinin şu an sitede paylaşımlarına bakmaya çalıştım fakat pek güncel bir mesaj göremedim,bence paylaşımlar gerçekse devam etsinler,şahıs bazında gerçek olması yeterli ,yeterki ekim merkezi bazında olmasın,siteye yönlendirmelere ve paylaşıma teşvik etmeye çok karşı olmamak lazım diye düşünüyorum,tabi durum buysa,bunu anlamanın yoluda çok basit ,güncel foto isterseniz anında atıyorlarsa sıkıntı yok demektir,bence reklamcı yaftası vurmaktansa bu yola başvurmak daha mantıklı,bu kişileri ayırtetmekte temel prensip bu olmalı,yoksa sonucu muallakta olan bir paylaşımı şimdiden reklam diye nitelemek pek aklıma yatmadı açıkçası....

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 29 Nisan 2017, 02:52:41 »
ben hala arkeloğa neden yüklenildiğini anlamadım...

adam haklı konu bile gereksiz uzuyor.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2017, 04:42:46 Gönderen: admin »

Facebook Twitter Instagram