Gönderen Konu: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...  (Okunma sayısı 30140 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...
« Yanıtla #105 : 06 Haziran 2017, 15:56:24 »
koray hoca işinde 1 numara orasını tartışamayız ama ülke şartlarını bence pek dikkate almıyor ve/veya
Türk hasta gelip gelmemesi umurunda değil çünkü kendisinin namı dünya çapında. Sırf kur oynamasından fiyatları 10 bin tl farketti eylül-ocak arasında, hakkıdır almakta ki zaten 3 aydan önce sıra yok :) sözün özü bu kur fiyatlarıyla koray hocaya gitmek bizim gibi vatandaşlar için  hayal oldu dersek yanlış olmaz.

ben bu aralar serdar gökrem hocayı araştırıyorum kendisi de manuel alım yapıyor ve uzun süredir manuel çalışıyor
sonuçlarına da kötü değil. acaba aramızda serdar hocayla ilgili bilgisi olan var mıdır?

hala sonucu duruyor mu bilmiyorum ama ilk girdigimde buforuma serdar görkeme ektirip de sonuctan hic memnun olmayan bir arkadas, sac simulasyonu yaptirdiktan sonra bir resmini paylasmisti burada.hatta ilk ekimini ona yaptiran reciproc da , ankaradaki bu simulasyonu yapan dövmecinin kim oldugun ögrenmek istemisti.simulasyon icin degilde dövme yaptirmak icin.
sen ne yaptın dainemutter nasıl oldu saçlar?

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 06 Haziran 2017, 16:04:51 »
hlc ye soruyorsan pek degismedi.ama ondan sonra ioh da gectigimiz ocak ayinin 18 nde bir ekim gerceklestirdim.4200 greft ektik dediler orta ve vertex icin.
donör bölgesi gayet iyi,ekim alaninda gelismeler gözle görüler düzeyde.iste bekliyorum sonucu.bir de ilk gecen ay,yani ekimden 4 ay sonra kontrol icin gittim.her sey yolunda dediler.

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 06 Haziran 2017, 19:11:10 »
hlc ye soruyorsan pek degismedi.ama ondan sonra ioh da gectigimiz ocak ayinin 18 nde bir ekim gerceklestirdim.4200 greft ektik dediler orta ve vertex icin.
donör bölgesi gayet iyi,ekim alaninda gelismeler gözle görüler düzeyde.iste bekliyorum sonucu.bir de ilk gecen ay,yani ekimden 4 ay sonra kontrol icin gittim.her sey yolunda dediler.
sasırdım 3'cü ekimin ve 4200 alınmış  iyi bir rakam senın donör ilk ekımde baya yıpranmıs tı hayırlı olsun insallah bu kez yüzün güler

tesekkürler

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 06 Haziran 2017, 19:18:31 »
donör alan su an

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 06 Haziran 2017, 20:18:06 »
donör alan su an
donör alanın seyrek yerlerine sakaldan ekim yapıp 5 numara kullansanız güzel olur gibime geliyor..

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 06 Haziran 2017, 21:58:36 »
donör alan su an
donör alanın seyrek yerlerine sakaldan ekim yapıp 5 numara kullansanız güzel olur gibime geliyor..

valla tr de düzgün bht yapan bir yer var mi ? ben emin degilim o kadar.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 07 Haziran 2017, 17:24:31 »
abi ne zor işlermiş ya bu karar verme işleri :/
o zaman ioh a ektirip ya nasip diyeceğiz
çıkarsa çıkar çıkmazsa da 3 numara yapıp devam ederiz
en azından donöre hasar vermiyorlar

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 07 Haziran 2017, 20:36:33 »

ben de bir kac ay sonra sürecimi paylasacagim.bence ioh icin gözünü filan karartma, sadece sene sonuna kadar  sabredip bekle.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 07 Haziran 2017, 21:33:12 »

ben de bir kac ay sonra sürecimi paylasacagim.bence ioh icin gözünü filan karartma, sadece sene sonuna kadar  sabredip bekle.
böyle dediğinize göre memnun değil misiniz acaba hocam süreçten?

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 07 Haziran 2017, 22:05:35 »

böyle dediğinize göre memnun değil misiniz acaba hocam süreçten?

yok hayir sürec normal gidiyor benim ama,bence sen biraz karamsar gibisin.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 12 Temmuz 2017, 11:35:14 »
evet arkadaşlar sonuçlar geliyor ne düşünüyorsunuz ?ioh hakkında

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 12 Temmuz 2017, 12:51:21 »
Kendi fikrim En iyi 4 doktor ( Erkan demirsoy, Koray Erdoğan, Zekeriya Kul, Muttalip Keser ) arasına girecek düzeyde bir ekim merkezi olmamaları.Kullanılan manuel punch  saç ektirecek hastaları kesinlikle yanıltmamalı .Süreç bir defa çok yavaş ilerliyor.ikincisi  1.5 euro çok fazla .Yeni kurulup kendilerini ispat etmemiş bir merkezinin  manuel alım tekniğini kriter alıp böyle fiyat politikası uygulaması yanlış Bu merkezde ektirenlerin yarısı kayıp, foruma uğramamakta, demek ki işler yolunda değil . uğrayanlarda ise öyle wow dedirtecek bir ekim sonucu yok .Bu merkezde ekim işleminde çalışan kişilerin plastik cerrah ve dermatolog olup olmadıkları ile ilgili net bilgi şu an yok.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 12 Temmuz 2017, 13:14:29 »
Kendi fikrim En iyi 4 doktor ( Erkan demirsoy, Koray Erdoğan, Zekeriya Kul, Muttalip Keser ) arasına girecek düzeyde bir ekim merkezi olmamaları.Kullanılan manuel punch  saç ektirecek hastaları kesinlikle yanıltmamalı .Süreç bir defa çok yavaş ilerliyor.ikincisi  1.5 euro çok fazla .Yeni kurulup kendilerini ispat etmemiş bir merkezinin  manuel alım tekniğini kriter alıp böyle fiyat politikası uygulaması yanlış Bu merkezde ektirenlerin yarısı kayıp, foruma uğramamakta, demek ki işler yolunda değil . uğrayanlarda ise öyle wow dedirtecek bir ekim sonucu yok .Bu merkezde ekim işleminde çalışan kişilerin plastik cerrah ve dermatolog olup olmadıkları ile ilgili net bilgi şu an yok.
katılıyorum ayrıca seninki vaoow oldu konuşuyon tabi :)))

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 12 Temmuz 2017, 17:23:46 »
Geniş alana 5 bin diye ektikleri 3 bin gibi duruyor.greftleri bölüp her birine yeni greft gibi para aldiklarina artik daha cok inanır oldum. Ektirenlerin yarisi yok piyasada. Olanlar da dar alana ekim yapanlar kurtardı..sahsi fikrim donörü iyi kullanıp keli örtme niyetli buraya gidilir.kaziklanmayi göze ala ala tabi. Zekeriya hocaya ön kısmı yaptırıp kalan keli örtmek için denenebilir.bunlar donör zayıf olunca yapılacak şeyler tabi..fiyatı da 1.5 euro dan 3tl ye indirmeleri gerek.çünkü bu parayı haketmiyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 12 Temmuz 2017, 18:00:55 »
Gelen sonuçlar beklentinin çok Altında ekim yaptıran arkadaşlarda yavaş yavaş bir kaçı dışında çoğu memnun olmadıklarını belirtiyor açıkcası diger ekim merkezlerıne göre verdikleri ücret ile karşılaştırırsak fiyat/performans. beklentileri haklı olarak çok yüksek bu durumda onları çok etkilıyor sonuclar çok zayıf bu merkezde ekim yaptıran arkadaşlarda Dürüst bir şekilde davranıp bu merkezi araştıran  arkadaşlara beklemesi konusunda uyarıp memnun olmadıklarını belirtiyor onların iyi niyetleri ise takdire şayan. Ve bu kadar iyi niyetli ve dürüst davranan insanların mutlu olmasını çok isterdim İşin özü kimsenin sorun yaşamasını istemem umarım sorunları bir an önce düzelir diycem ama 7 ve 8 aydan sonra ne kadar düzelir ne kada mutlu eder muamma. kimsenin umutlarını kırmak istemeğim için noktalıyorum.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2017, 15:17:30 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram