Gönderen Konu: Yıllar sonra saç kaybı  (Okunma sayısı 4377 defa)

Udi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yıllar sonra saç kaybı
« Yanıtla #30 : 29 Aralık 2020, 22:25:11 »
iki kulak arasında minyaturleşmişleri seçmiş.bazen tuhaf yerde minyatur saçlar olabiliyor.saçı orman gibi olup arkada saçkıran şu bu olmamasına rağmen zayıf olan insanlar var.baz bolgerlerde olmucak yerlerde zayıf saçlar bulunabiliyor.onları almış one nakledmiş
Düzgün bir donör seçimi olsaydı asla dökülmeyecek mi diyorsunuz?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 29 Aralık 2020, 22:26:53 »
 kesinlikle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 29 Aralık 2020, 22:48:29 »
Greftler donör bölgenizin nerelerinden alındı tam olarak fotoğrafı yok mu?

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 29 Aralık 2020, 23:01:23 »
Greftler donör bölgenizin nerelerinden alındı tam olarak fotoğrafı yok mu?
Maalesef hiç fotoğraf yok elimde. İki kulak arkasından 4100 greft alındı.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #34 : 29 Aralık 2020, 23:15:43 »
Maalesef hiç fotoğraf yok elimde. İki kulak arkasından 4100 greft alındı.

Bu genetik dokulmeye neden care bulunamıyor bilmiyorum yada bulunmus ilac firmalarının isine gelmedigi icin acıklanmıyor  bir insan 33 yasında  neden bu genetik dokulme yasar neden 16 yasında yasamaya baslar  hic anlamıyor kanser gibi ilerliyor tedavileri var ama kesin caresi yok  yanlarda sac var ustlerden dokulmeye baslıyor neden ya herkes olsaydı yada hickimse bazen dusunuyorum ama allaha isyan etmemeye calısıyorum kadınlar neden kel olmuyor  bunları tetikleyen ne     sifası ne bu duyarlılıgı nasıl yok edecegiz .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 29 Aralık 2020, 23:18:12 »
Arkadaşlar şöyle bir fotoğraf buldum herhalde donör bölge ile ilgili açıklayıcı olacaktır

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 29 Aralık 2020, 23:26:20 »
 genel secici davranmamış belli alanda ne varsa toplamış o alanın seyrelmesine gore ondede seyrelmiş.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 29 Aralık 2020, 23:32:09 »
Donör bölge şu an böyle

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 29 Aralık 2020, 23:33:27 »
ekilen saç da dökülür gayet ekimcinin suçu olmasına gerek yok

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 29 Aralık 2020, 23:39:15 »
Bu genetik dokulmeye neden care bulunamıyor bilmiyorum yada bulunmus ilac firmalarının isine gelmedigi icin acıklanmıyor  bir insan 33 yasında  neden bu genetik dokulme yasar neden 16 yasında yasamaya baslar  hic anlamıyor kanser gibi ilerliyor tedavileri var ama kesin caresi yok  yanlarda sac var ustlerden dokulmeye baslıyor neden ya herkes olsaydı yada hickimse bazen dusunuyorum ama allaha isyan etmemeye calısıyorum kadınlar neden kel olmuyor  bunları tetikleyen ne     sifası ne bu duyarlılıgı nasıl yok edecegiz .

eğer genetik olarak çare bulunacaksa bütün kronik hastalıklara da bulunmuş olacak bu bir (keşke bu olsa )
asıl saçın dökülme sebebine odaklanmıyorlar tedavi edici değil malesef yapılan çoğu şey bu iki
ayrıca bulunan çözümün  kendilerine ait olması lazım yani yeni bir madde olmalı ki patent haklarına sahip olabilsin. bugün saç dökülmesine çareyi bulan firma yarın dünyanın en zengin firması olur. ben dahil bu forumdaki herkes kredi çekip alır 15 yaşındaki saçımıza dönmek için

kadınlarda da erkek tipi dökülme oluyor ama onların çözümleri çok daha kolay işte 100mg spiro oral kullanıyorsun bitti artık erkek tipi dökülmen yok
yani şu ana kadar herkese etki eden tek şey östrojen galiba topikal kullanım tabiki erkekler için . yanetki olur mu bilmiyorum.  kadınlar hamile iken mükemmel saça sahip olurlar sebebi de östrojen ki yüzde ellisi biotin kaybı yaşar bu da biotinin gereksiz olduğunu gösterir yüzde 99umuz için

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 29 Aralık 2020, 23:50:26 »
 cok haklısın  adamların sac ekimlerine bakıyorum uzuluyorum bu nedir diyorum insanlar ne cefalar cekiyor ne paralar veriyor  kanser gibi ilerledikce ilerliyor en sonda sac bolgesini etkisiz hale getiriyor   adamı sap gibi bırakıyor  birde tek olume care yok soylerler bugun bir tanesiyle sohbet ettim baska formdan adam diyor ben her turlu ilacı kullandım yinede dokuldu diyor  bas edemedim diyor bir turlu  dedim olsun en azından sen belli bir zamana kadar kafada tuttun onemli zamanları gecirmissin iste evlilik falan yazık ya adamların psikolojisi bozuluyor bu sac yuzunden  Birde en sonda tropikal onerdigin ostrojen ilacı nedir  zaten anti androjenler vucuttaki ostrojen seviyesini arttrıyor ben genellikle ostrojen ilacı kullanımında oo bolgelerde aromatoz enzimini arttırıp erkeklerde ters etki yapıyormus yani sacdokulmesi  kadınlarda guzel etki yapıyor diye biliyordum   biraz acıklarmısın son dediklerini....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 29 Aralık 2020, 23:52:46 »
Arkadaşlar haklısınız gerçekten psikolojimi bozmuş durumda. En son hiç denemediğim sarmısakı deneyeceğim :)

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 30 Aralık 2020, 00:01:16 »
Arkadaşlar haklısınız gerçekten psikolojimi bozmuş durumda. En son hiç denemediğim sarmısakı deneyeceğim :)

boşuna deneme kral kafanda 2 hafta geçmeyen sarımsak kokusuyla kalırsın benim için öyle oldu:)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 30 Aralık 2020, 00:05:02 »

Bak kardesim denemek te bir sey olmaz ama  daha etkili bir yontem soyleyeyim sana sarımsak surmeden once dermorol al 1mm  ilk once biraz gozenek ac sacta sonra sarımsak sur en azından o bolgede kan dolasımı artar.  hic yoktan iyidir ek tedavi kosede kalsın
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 30 Aralık 2020, 00:20:20 »
cok haklısın  adamların sac ekimlerine bakıyorum uzuluyorum bu nedir diyorum insanlar ne cefalar cekiyor ne paralar veriyor  kanser gibi ilerledikce ilerliyor en sonda sac bolgesini etkisiz hale getiriyor   adamı sap gibi bırakıyor  birde tek olume care yok soylerler bugun bir tanesiyle sohbet ettim baska formdan adam diyor ben her turlu ilacı kullandım yinede dokuldu diyor  bas edemedim diyor bir turlu  dedim olsun en azından sen belli bir zamana kadar kafada tuttun onemli zamanları gecirmissin iste evlilik falan yazık ya adamların psikolojisi bozuluyor bu sac yuzunden  Birde en sonda tropikal onerdigin ostrojen ilacı nedir  zaten anti androjenler vucuttaki ostrojen seviyesini arttrıyor ben genellikle ostrojen ilacı kullanımında oo bolgelerde aromatoz enzimini arttırıp erkeklerde ters etki yapıyormus yani sacdokulmesi  kadınlarda guzel etki yapıyor diye biliyordum   biraz acıklarmısın son dediklerini....

yabancı forumlarda tek amacı saç çıkarmak olan kişiler var oral spiro falan içen o bile fayda etmezse direkt oral diane35 östrojen alanlar var. bu tabiki ben artık sadece saçımı önemsiyorum seviyesi çünkü östrojen dişileştiriyor çene yapısı kafa yapısı bile değişiyor.
evet antiandrojenler arttırıyor ama çok düşük miktarda ki bu ilacı içenler spor yapmalı yürüyüş yapmalı düzenli olarak artan östrojenin etkisini görmez böylece ama düşen dhtden görebilir.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Facebook Twitter Instagram