Gönderen Konu: Yıllar sonra saç kaybı  (Okunma sayısı 4364 defa)

davud123

• Sr. Member
Ynt: Yıllar sonra saç kaybı
« Yanıtla #45 : 30 Aralık 2020, 00:42:35 »
yabancı forumlarda tek amacı saç çıkarmak olan kişiler var oral spiro falan içen o bile fayda etmezse direkt oral diane35 östrojen alanlar var. bu tabiki ben artık sadece saçımı önemsiyorum seviyesi çünkü östrojen dişileştiriyor çene yapısı kafa yapısı bile değişiyor.
evet antiandrojenler arttırıyor ama çok düşük miktarda ki bu ilacı içenler spor yapmalı yürüyüş yapmalı düzenli olarak artan östrojenin etkisini görmez böylece ama düşen dhtden görebilir.
Adam kendini igdis ettini dahi soyluyordu o forumlarda.. erkegi erkek yapan testoyu baskilamadan maalesef bunun onune gecmek imkansiz

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #46 : 30 Aralık 2020, 07:21:43 »
Adam kendini igdis ettini dahi soyluyordu o forumlarda.. erkegi erkek yapan testoyu baskilamadan maalesef bunun onune gecmek imkansiz
Ben bu derecede önemsemiyorum saçımı. Saç belki kalır ama bir de jinekomasti ihtiyacı doğar bu kez.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 30 Aralık 2020, 10:06:05 »
Ben bu derecede önemsemiyorum saçımı. Saç belki kalır ama bir de jinekomasti ihtiyacı doğar bu kez.

saçım düzelsin jinekomasti ameliyatı olurum düşüncesi hakim onlarda. herkesin kendi tercihi yaşadığı psikolojiyi bilemezsin .

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #48 : 30 Aralık 2020, 11:13:03 »
Arkadaşlar sonuç olarak durum etraflıca ortada. Yaş 33 oluyor artık. Önerileriniz kıymetli benim için 2. ekimi yapmak istiyorum. testeron baskılayıcı ilaç kullanmayı istemiyorum kesinlikle. Biraz daha beklemeli miyim Ekim için? Yoksa ilk fırsatta yapmayı düşünüyorum.

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #49 : 30 Aralık 2020, 11:55:46 »
Ekimden 1 yıl sonraki fotografınız da da saclarınız seyrekmiş biraz daha bekleyip en azından kan değerlerinize baktırıp eksik gidik varmı orayı duzenleyıp ekıme komple girin bir daha ihtşyaç kalmasın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #50 : 30 Aralık 2020, 12:48:07 »
Hocam oncelikle kok hucre tedavisi daha yok dunyada bir ara cinliler calisiyorlaardi ama daha bir haber cikmadi,sizin dediginiz olayi kok hucre diye anlatiyorlar ama alkasi yok bulent cihantimur getirmisti bu olayi ilk once tr yillardir takip edderim fakat hicte iyi sac ekimleri olmadi ve o yag olayininda etkisi patlama yapmadi, anlatimlarinda bos tarlaya ne ekerseniz tutmaz mantigi ile yag enjete ediyorlar amac kafa derisinin altini beslemek orada yag hucreleri vs olamadigi icin kokleri besinsiz kaliyor gibi bir cok hikayesi var ama sadece reklam.
ilk resminize baklirsa bence zaten ust seviye kel olacaginiz belli cunku onden arkaya dogru dokulmus saclariniz muhtemelen ekimden sonra kalanlarda dokuldu,birakin giden gitsin yada arkadaslarin dedigi gibi ilac tedavisine baslayin ilerki zamanlarda arkada donor kalirsa tekrar ekim yaptirin.Ben ozellikle yillarca bekledim hem kok hucre cikar yada daha iyi ekiler olur hemde dokulen dokulsun .

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 30 Aralık 2020, 13:04:35 »
toppik kullanın bence alan cok geniş o ince saçlar ekimden sonra birdaha gelmiyebilir.. donör zayıf

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #52 : 30 Aralık 2020, 13:30:28 »
Ekimden 1 yıl sonraki fotografınız da da saclarınız seyrekmiş biraz daha bekleyip en azından kan değerlerinize baktırıp eksik gidik varmı orayı duzenleyıp ekıme komple girin bir daha ihtşyaç kalmasın
HOcam o fotoğraf ocak 2020 tarihli fotoğraftı.
 ekimden tam bir yıl sonraki fotoğrafımı paylaşıyorum.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #53 : 30 Aralık 2020, 13:45:48 »
Arkadaşlar malum salgın nedeniyle uzun bir süre buraya girme imkanım olamadı neyseki atlattık şimdilik.
Kök hücre tedavisini araştırdım/görüştüm. 5500 gibi bir fiyata daha zangin bir prp yaptırıyorsunuz işin aslı parası çok olanlar ekim sonrası yaptırabilir aslında yılda 1 kez faydasını da görür. Fakat dökülen saçları çıkarmak gibi bir meziyeti yok sadece mevcut saçlara güçlü bir koruma sağlayabilir. Saçımın son halini resim olarak ekledim. Ekim yaptıramıyorum maalesef izinlerimiz kapalı sağlık çalışanı olduğum için. Tek çarem ekim öyle görünüyor. Yinede değerlendirmelerinizi bekliyorum.
Şuanddaki saçın bu mu diğer resimlerde arkası gur gorukuyor sadece on taraf sorunluydu burada arka bölgede de sorun var
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #54 : 30 Aralık 2020, 14:30:14 »
Şuanddaki saçın bu mu diğer resimlerde arkası gur gorukuyor sadece on taraf sorunluydu burada arka bölgede de sorun var
Evet son halim bu şekilde.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 30 Aralık 2020, 14:48:52 »
BAK buyuk ihtimallee kullandıgın bir sey senin sacında cok kotu etki yapmıs  ben bunun sebebinin ne oldugunu biliyorum minoxidil minoxidil bu illete bulasan insan cok  bıraktıgında oyle bir dokme yapıyorki mahfediyor    ekim yapma gerekiyor saclarını kısa tut kafa seklin sıfıra yakısır iyi bir yerde ekim yap sabırlı ol arastır bu sefer iyi bir yerde ekim yap norwad 6 dan 7 bile adamlar mukemmel ekim yapıyolar  canını sıkma ama iyi bir yerde yap paranı biriktir veya varsa iyi arastır oyle dal bu isin icine cok riskli yıllarca ekim yapan doktorlarda yapmaya calıs orta yaslı kimseler olsun gencler tecrubesiz ekim yapıyor  ...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #56 : 30 Aralık 2020, 14:56:24 »
BAK buyuk ihtimallee kullandıgın bir sey senin sacında cok kotu etki yapmıs  ben bunun sebebinin ne oldugunu biliyorum minoxidil minoxidil bu illete bulasan insan cok  bıraktıgında oyle bir dokme yapıyorki mahfediyor    ekim yapma gerekiyor saclarını kısa tut kafa seklin sıfıra yakısır iyi bir yerde ekim yap sabırlı ol arastır bu sefer iyi bir yerde ekim yap norwad 6 dan 7 bile adamlar mukemmel ekim yapıyolar  canını sıkma ama iyi bir yerde yap paranı biriktir veya varsa iyi arastır oyle dal bu isin icine cok riskli yıllarca ekim yapan doktorlarda yapmaya calıs orta yaslı kimseler olsun gencler tecrubesiz ekim yapıyor  ...
13 sene ekim yapan biri ekti saçımı. minoxidili ekimden neredeyse 1 yıl önce bırakmıştım. Bu sefer son şansım çok iyi bir yer seçmek zorundayım haklısınız. Ayda bir prp yaptırıp toppik ile idare edebilirim aslında. En doğru zaman hangisi onu netleştirmek istiyorum aslında. 33 yaş mı 35 mi 40 mı? Son şansımı iyi değerlendirmek zorundayım.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 30 Aralık 2020, 15:04:27 »
 40 ı bekle  bence dokulmen agreif protez sac kullanabilirsin 20 yıl kullananı tanıyorum protez sacta sacını kısa kestir uzun oldugundacok anlasılıyor aradada aralara beyaz boya eklet vallaha hic anlasılmıyor istedigin sampuanı kullan  spreyleri sık hic bir sey olmuyor 40 tan sonra ekim yap   cok iyi sonuclar iyi bir doktorla birlikte alırsın  allah yardımcın olsun buradaki herkes  senin durumunla karsılasacagız uzulme biz ilaclarla omrunu uzatmaya calısıyoruz bizde biliyoruzki 40 tan sonra ilaclarda ise yaramayacak diger hormonlar devreye girecek sac ekimlik olacagız  yani sein gibi cok insan var burada icini ferah tut  moralini bozma hayatıını yasa bir kac sene protez saclı takıl  gerisi fasa fiso eger bekar degilsen hic bir sey uzulmeye degmez bu hayatta alternatif cokk  ...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #58 : 31 Aralık 2020, 09:41:29 »
40 ı bekle  bence dokulmen agreif protez sac kullanabilirsin 20 yıl kullananı tanıyorum protez sacta sacını kısa kestir uzun oldugundacok anlasılıyor aradada aralara beyaz boya eklet vallaha hic anlasılmıyor istedigin sampuanı kullan  spreyleri sık hic bir sey olmuyor 40 tan sonra ekim yap   cok iyi sonuclar iyi bir doktorla birlikte alırsın  allah yardımcın olsun buradaki herkes  senin durumunla karsılasacagız uzulme biz ilaclarla omrunu uzatmaya calısıyoruz bizde biliyoruzki 40 tan sonra ilaclarda ise yaramayacak diger hormonlar devreye girecek sac ekimlik olacagız  yani sein gibi cok insan var burada icini ferah tut  moralini bozma hayatıını yasa bir kac sene protez saclı takıl  gerisi fasa fiso eger bekar degilsen hic bir sey uzulmeye degmez bu hayatta alternatif cokk  ...
Hocam devlet memuruyuz protezi karşılayamam vakit de ayıramam maalesef. En azından toppik ile yaşayabiliyor muyum bir denemek isitiyorum. Araştırıyorum bakalım. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Udi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #59 : 12 Aralık 2023, 14:39:17 »
Merhaba tekrardan 3 yıl sonra güncelleme paylaşmak istiyorum. Aradan geçen  zamanda çevremden duyduğum "fit care" adında bir ilaç kullandım, "biraz" dolgunlaştı saçlarım aynı zamanda topik kullanmaya başladım. Bu ilacı 1 yıl kullandım ve artık etkisini yitirince bıraktım. Aynı zamanda yine bir başka arkadaşımda çok iyi sonuç veren bir ilaç kullandığını gördüm "Fiora" adında. Bu ilaçta yine dermaroller uygulandıktan sonra kafaya sürülüyor. Bu ilacın çok daha etkili olduğunu gördüm bir çok tüyü siyah kıllara çevirdi. Tabi bu da tatmin edici bir sonuç vermedi ve etkisini yitirdiği için sanıyorum başladığım yere geri döndüm. Fakat sanıyorum saçı korumak için çok etkili keşke saçlarım dökülmeden önce kullansaymışım. Topik kullanmaktan bıktığım için yine bir daha ekim yapabilir miyim diye arayışa girdim, ekilir, ekilmez, güzel olur, pek bişeye benzemez cevaplarını alıyorum.
Sakalla beraber 2000-2500 arası çıkar diyen, sakalla beraber 4000 çıkar diyen de var. Siz değerli forum ahalisinin de görüşlerini almak istiyorum karar vermeden önce.

Facebook Twitter Instagram