Gönderen Konu: Esma Hanım-Serkan Bey (23-24 Ocak- Antalya)  (Okunma sayısı 25505 defa)

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esma Hanım-Serkan Bey (23-24 Ocak- Antalya)
« Yanıtla #46 : 24 Nisan 2017, 13:08:23 »
Hangi ilaçlardı kardeşim
miracle , cellagance losyon bi ara Ru kullandım baya vardı yani :9

Bende aynı losyonları kullandım ve inanılmaz sonuç aldım biliyomusun ama 3-4 ay sürdü çok mutluydum 1 ay içinde tüm  kazanımlar gitti

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 24 Nisan 2017, 13:11:43 »
Hangi ilaçlardı kardeşim

Bende aynı losyonları kullandım ve inanılmaz sonuç aldım biliyomusun ama 3-4 ay sürdü çok mutluydum 1 ay içinde tüm  kazanımlar gitti
Evet sürekli kullanmak gerekiyor. Bir de bir süre sonra etkisini de kaybedebiliyor. Bırakınca korudukları ve çıkardıkları tekrar dökülüyor

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 24 Nisan 2017, 13:23:09 »
Serkan bey  dhi saç köklerine minimum düzeyde zarar verir dedi. Diğer ekimlere göre yani daha iyi

Keladam38

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #49 : 24 Nisan 2017, 13:34:53 »
Vay bee abimiz şok dökülme evresini direk es geçmiş :)
Keladam38

emresmk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 04 Mayıs 2017, 17:07:41 »
esma hanım serkan beyin kurumlarının adı ne acaba bulamadım bir türlü yardımcı olurmusunuz?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 05 Mayıs 2017, 19:49:11 »
Kardeşim alın bölgesine yapılan anestezi  iğneler nasıl oluyor ağrıtmıyor mu? Tek korkum iğneler valla  sen 20 saatlik yolu iyi çekmişsin bende kendi arabamla adanadan gideyim diyorum 8 saat. Hatta yorgun gireyim diyorum işleme iğneleri yorgunluktan hissetmem

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 05 Mayıs 2017, 20:07:00 »
Kardeşim alın bölgesine yapılan anestezi  iğneler nasıl oluyor ağrıtmıyor mu? Tek korkum iğneler valla  sen 20 saatlik yolu iyi çekmişsin bende kendi arabamla adanadan gideyim diyorum 8 saat. Hatta yorgun gireyim diyorum işleme iğneleri yorgunluktan hissetmem

Valla hocam kimisi pek birsey hissetmedim diyor ama özellikle alın bölgesine 3 tane vuruyorlar.sağ sol ve tam orta. o 15 saniyede ruhum bedenimden çıktı diyebilirim. abartı gibi görünüyor ama insanların acı eşiği değişkenlik gösterir.umarım sizde daha az olur.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 05 Mayıs 2017, 20:59:42 »
valla ben de iğneden korkarım ama şu ağız için de çıkan beyaz yaralar var ya.. ona tuz basınca çektiğim acı bu iğnelerden 5 kat fazladır bence:)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 05 Mayıs 2017, 21:26:36 »

Valla hocam kimisi pek birsey hissetmedim diyor ama özellikle alın bölgesine 3 tane vuruyorlar.sağ sol ve tam orta. o 15 saniyede ruhum bedenimden çıktı diyebilirim. abartı gibi görünüyor ama insanların acı eşiği değişkenlik gösterir.umarım sizde daha az olur.
yapma kardeşim iyice korktum şimdi  peki 3 iğne alın bölgesine yetiyor mi ilk gün bana 1750 greft ekilecek. 3 iğne yeter mi ilk gün için

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 06 Mayıs 2017, 10:31:41 »

yapma kardeşim iyice korktum şimdi  peki 3 iğne alın bölgesine yetiyor mi ilk gün bana 1750 greft ekilecek. 3 iğne yeter mi ilk gün için

hocam 3 igne sadece alın bölgesi için. önce dönore yaparlar 5.6 tane.greftler toplanmadan önce. sonrasında ekim alanına.tepeye,şakaklara,alın bölgesine. bende acı eşiği çok yüksek oldu özellikle alın bölgesi. tabi bu işlem 2.gün de aynı şekilde tekrarlanıyor. beni yanlış anlama.hocam amacım korkutmak değil. anestezide neyle karşılacağını bil diye söylüyorum. ama dediğim gibi bünye meselesini. çoğu kimse de hiç hissetmedim diyor. anestezi kafanıza çok takılıyorsa önce size sakinleştirici yapsınlar.iyi gelir.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 06 Mayıs 2017, 10:39:39 »
Hangi ilaçlardı kardeşim

bende kullandım bu ilacları kamyona kurwk ile kum dolldurmak gibi bu iş milim milim bir yere kadar geliyor saclar guzel oluyor hobaaa bir anda bakiyosun ki o kadar emek zahmet yok olmuş iş degil ikac kullanmak

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 06 Mayıs 2017, 10:53:04 »
Anladım kardeşim sakinleştirici iğne var mı yaparlar mi bilmiyorum en azından ağrıyı hafifletecek birşey olsa iyi olur. Tek korkum anestezi

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 06 Mayıs 2017, 11:26:06 »
Anladım kardeşim sakinleştirici iğne var mı yaparlar mi bilmiyorum en azından ağrıyı hafifletecek birşey olsa iyi olur. Tek korkum anestezi

vardır tabi merak etme. aneztesiden önce soruyorlar.sakinleştirici ister misin diye. ben gerek yok dedim. rahattım çünkü.ta ki ilk iğne vurulana kadar :) 30 saniye falan dişini sık. sonra akşama kadar sıkıntı olmaz. şimdiden hayırlı olsun.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 06 Mayıs 2017, 11:41:25 »
İnşallah kardeşim herhalde toplam enseye vurulan 5 Dakika falan sürer

Facebook Twitter Instagram