Gönderen Konu: Esma Hanım-Serkan Bey (23-24 Ocak- Antalya)  (Okunma sayısı 25506 defa)

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esma Hanım-Serkan Bey (23-24 Ocak- Antalya)
« Yanıtla #30 : 10 Nisan 2017, 15:21:51 »
hocam valla 75.gün itibariyle görüntü çok iyi. şok dökülmeyi çok az hasarla atlatmışsınız. dönorunde maşallahı var. beni merak ettiğim, kepek,yağlanma gibi deri sorunları yaşıyor musunuz şuan
ilk iki ay aşırı kepek vardı. 2 günde bir yıkıyorum her gün yıkamak istemiyorum bu nedenle midir bilmiyorum ama yağlanma çok fazla var

hergün yıkamanın bir sakıncası mı var acaba. yani ekim merkezinden böyle bir bilgi verildi size merak ettim.. birde en başta herhangi bir takviye edici ilaç v.s almadım dediniz, hala birsey kullanmıyor musnuz.. tesekürler.
saçım ekim yaptığım merkez bu konuda bir şey demedi ben hergün yıkamak istemediğimden yıkamıyorum hergün. 5 gündür biotin kullanıyorum sadece

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 24 Nisan 2017, 09:57:00 »
90. Gün arkadaşlar gün ışığı ve gölgede çektim

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Nisan 2017, 10:11:45 »
Merhaba kardeşim bende o merkezi düşünüyorum tavsiye eder misin?  3500 greft kaç gün sürdü ekilmesi ağrılı bir süreç mi

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 24 Nisan 2017, 10:50:28 »
Merhaba kardeşim bende o merkezi düşünüyorum tavsiye eder misin?  3500 greft kaç gün sürdü ekilmesi ağrılı bir süreç mi
3 ay oldu hocam şimdilik her şey yolunda gibi görünüyor.  Ekilenler doğal duruyor ama kesin bir şey söylemek için bir kaç ay daha geçmesi gerekiyor. 3500 greft 2 günde ekilir. Ekimde Yüz ve sırt üstü uzanmak dışında pek bir sıkıntı yaşamadım

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 24 Nisan 2017, 10:56:54 »
3 ay oldu hocam şimdilik her şey yolunda gibi görünüyor.  Ekilenler doğal duruyor ama kesin bir şey söylemek için bir kaç ay daha geçmesi gerekiyor. 3500 greft 2 günde ekilir. Ekimde Yüz ve sırt üstü uzanmak dışında pek bir sıkıntı yaşamadım

3 ayda bu kadar saç mı çıkar kardesim... resmen protez takmışsın bizi kandırıyırsun. Reklam kokan hareketler bunlar :)
Şaka bi yana süper sonuç... 120 den sonra patlar saçlar... 170 den sonra yine bir atak yapar.. sonrasını kızlar düşünsün:)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 24 Nisan 2017, 11:33:23 »
Ağrılı bir süreç mi acaba o zaman bir günde 8 saat çalışıyorlar

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 24 Nisan 2017, 11:39:04 »

3 ayda bu kadar saç mı çıkar kardesim... resmen protez takmışsın bizi kandırıyırsun. Reklam kokan hareketler bunlar :)
Şaka bi yana süper sonuç... 120 den sonra patlar saçlar... 170 den sonra yine bir atak yapar.. sonrasını kızlar düşünsün:)
Reklam işinde iyi para var tavsiye ederim:) Güzel yorumların teşekkür ederim daha iyisi senin olsun kardeşim :)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 24 Nisan 2017, 11:40:55 »
berken sanki ekim öncesi var olan öndeki saçların azalmış gibi bunu hissettin mi gözledin mi ?

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 24 Nisan 2017, 11:45:52 »
Ağrılı bir süreç mi acaba o zaman bir günde 8 saat çalışıyorlar
hocam 2-3 saat yüzüstü yatıyorsun greftler alınırken. ilk gün beni o çok zorlamıştı. Bir gün öncesinde 20 saat kadar Otobüs yolculuğu yapmıştım  belki onun etkisi vardır. İlk gün iğneler neredeyse hiç ağrıtmadı ama ikinci gün kafada oluşan hassasiyetten kaynaklı ağrı daha fazla olmuştu. Sonuç olarak dayanılmayacak acılar değil. Ayrıca tamamen şahsi fikrim ekim yapan kişilerin rahatlığı senin rahatlığından daha önemli o iki günde:)
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2017, 11:49:01 Gönderen: berken »

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 24 Nisan 2017, 11:47:01 »
Hayırlı olsun kardeşim, gayet güzel olacak sonucun belli,açıklığın fazla değilmiş zaten.bende synı ekibe ektirdim 9. Gündeyim ama vertex boşa yakındı benim,inş tamin edici sonuç alırız

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 24 Nisan 2017, 11:48:01 »
berken sanki ekim öncesi var olan öndeki saçların azalmış gibi bunu hissettin mi gözledin mi ?
Evet arkeolog ben de öyle düşünüyorum tekrar çıkarlar umarım

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 24 Nisan 2017, 11:50:41 »
Hayırlı olsun kardeşim, gayet güzel olacak sonucun belli,açıklığın fazla değilmiş zaten.bende synı ekibe ektirdim 9. Gündeyim ama vertex boşa yakındı benim,inş tamin edici sonuç alırız
teşekkür ederim hocam. Ekimin hayırlı olsun. umarım hepimiz istediğimiz sonuçlarla kurtuluruz bu dertten

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 24 Nisan 2017, 11:53:29 »
berken o süreci çok iyi takip et kendi saçların bence çıkar ama sen takip et çünkü şöyle bir algı var dhi de kendi saçlarımıza zarar gelmez sıklaştırma olur rahat yapılır vs görüşleri var senin gözlemin referans olacak .o yüzden bu detay önemli..dhi düşünenler için
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2017, 11:55:18 Gönderen: arkeolog »

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 24 Nisan 2017, 11:57:19 »
berken o süreci çok iyi takip et kendi saçların bence çıkar ama sen takip et çünkü şöyle bir algı var dhi de kendi saçlarımıza zarar gelmez sıklaştırma olur rahat yapılır vs görüşleri var senin gözlemin referans olacak .o yüzden bu detay önemli..dhi düşünenler için
hocam şöyle bir durum var ben ekimden önce dökülme için birtakım ilaçlar kullanıyordum. 4 aydır kullanmıyorum belki ondan kaynaklı da olabilir ama tam emin değilim

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 24 Nisan 2017, 12:34:36 »
Hangi ilaçlardı kardeşim

Facebook Twitter Instagram