Gönderen Konu: Ankara acıbadem 4200 greft  (Okunma sayısı 15576 defa)

ig

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara acıbadem 4200 greft
« Yanıtla #31 : 17 Haziran 2017, 12:02:08 »
sadece xpecia kullanıyorum.

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 21 Haziran 2017, 10:50:04 »
Öncelikle ankarada ekim yaptırmayı düşünen birisi olarak ekiminiz gayet güzel olmuş hocam. Güle güle kullanın saçlarınızı. Ankarada başka yerlerle görüştünüz mü ve neden acıbademde karar kıldınız? Birde ekim için dışarıdan ekip mi geliyor yoksa sabit bu işle uğraşan estetik bölümü mevcut mudur?

ig

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 22 Haziran 2017, 21:38:13 »
teşekkür ederim. kalabalık bir iş ortamında çalışıyorum ve daha önce ekim yaptıran bir kaç kişi var. öncelikle onlarla görüştüm ve ekim yaptırdıkları merkezleri eledim çünkü tatmin edici bi sonuç değildi bence. sonra bir kaç yerle daha görüştükten sonra bir abimizin oğlunun İstanbul acıbadem de ekim yaptırdığını öğrendim ve bende gittim görüştüm. Saç ekim uzmanları kendi ekipleri. Buraya ekim yaptırmamın önemli nedenlerinden biride saç ekiminden önce ve sonra sürekli sizi yönlendiren, size her konuda yardımcı olan danışman olması. Ekim yaptıralı beş buçuk ay oldu ama hala irtibat halindeyim. Bu benim için gerçekten büyük kolaylık oldu. Umarım sorunuza açıklayıcı cevap verebilmişimdir.   :)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 23 Haziran 2017, 10:24:17 »
On hatta cok sikbir ekim yapilmis orta ve vertexs bolgesine seyrek ekim yapilmis ekim sureciniz tamamlandiktan sonra orta ve verteks bolgesinizden memnun kalmazsaniz 1500 greftlik bir revizyon ile daha mukemmel sonuc olursaniz suanki durumunuz ise kisa surede iyi bir sonuc almissiniz eskiye gore muazzam donor ne durumda donor fotosu atabilir misiniz

ig

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 23 Haziran 2017, 22:24:17 »
Bu şekilde ekilmesini ben istedim. Arka bölgede olan saçlar dökülse bile ekilen saçların çıkmasıyla yine şu anki hali alacak ve bu benim için tatmin edici. Önemli olan ön bölgenin sık olmasıydı benim için. Dolayısıyla ikinci bir ekim düşünmüyorum. Donör bölge çok iyi şu an. Kısa kestirmeme rağmen çok iyi.

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 29 Haziran 2017, 23:57:34 »
teşekkür ederim. kalabalık bir iş ortamında çalışıyorum ve daha önce ekim yaptıran bir kaç kişi var. öncelikle onlarla görüştüm ve ekim yaptırdıkları merkezleri eledim çünkü tatmin edici bi sonuç değildi bence. sonra bir kaç yerle daha görüştükten sonra bir abimizin oğlunun İstanbul acıbadem de ekim yaptırdığını öğrendim ve bende gittim görüştüm. Saç ekim uzmanları kendi ekipleri. Buraya ekim yaptırmamın önemli nedenlerinden biride saç ekiminden önce ve sonra sürekli sizi yönlendiren, size her konuda yardımcı olan danışman olması. Ekim yaptıralı beş buçuk ay oldu ama hala irtibat halindeyim. Bu benim için gerçekten büyük kolaylık oldu. Umarım sorunuza açıklayıcı cevap verebilmişimdir.   :)

Hocam merhabalar geç dönüş yapıyorum kusura bakmayın malum bayram yoğunluk girdi araya. Ben Ankara acıbademe gün içinde 2 kez telefon isim soyisim bıraktım ama dönüş sağlamadılar. Başta böyle bir süreç yaşadınız mı açıkçası hastane olması sonraki zamanlarda muhattap bulabilme ihtimalini göz önüne getiriyorken randevu için bile gerekli ilgiyi göstermemeleri bana saçma geldi. Sizinle sürekli iletişim kuran bay/bayan kişinin iletişim bilgilerini alsam ordan iletişim sağlasam doğru olur mu acaba?

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 30 Haziran 2017, 00:05:48 »
160 ıncı güne ait fotoğraflar.şu an gayet memnunum nankörlük etmek istemem. ama dahada gelişme olursa sonuç çok güzel olacak (:
Başarılı bir sonuç hayırlı olsun. Şampuan ve xpecia dan başka ne kullanıyorsun? Genel ve donör bölgesinin bi fotosunu atarsan seviniriz.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 30 Haziran 2017, 14:39:33 »
maşallah hocam gayet güzel görünüyor ilerleyen aylarda daha da iyi olucaktır,
süreç boyunca hiç proscar vs kullandınız mı? xpecia dışında biotin vs kullandınız mı acaba?

ig

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 01 Temmuz 2017, 08:49:30 »
Gün içerisinde yeni resimler atarım arkadaşlar. Saw şampuan ve xpecia dışında hiç birşey kullanmadım. Bunların yeterli olacağını söylediler.

ig

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 01 Temmuz 2017, 09:04:41 »
Getlostsoul ben böyle bir süreç yaşamadım. Size özelden benim sürekli iletişim halinde olduğum kişinin numarasını yazdım. Ordan randevu alabilirsiniz.

ig

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 02 Temmuz 2017, 10:40:43 »
175 inci gün resimleri arkadaşlar.

ig

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları