Gönderen Konu: 5.ayı geçmiş arkadaşlar bakabilir mi acaba?  (Okunma sayısı 3016 defa)

tonydelk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
5.ayı geçmiş arkadaşlar bakabilir mi acaba?
« : 28 Mart 2017, 22:26:49 »
Merhabalar benim ekimin üzerinden tam 2 ay geçti ve şok dökülmede yaşadım şuan saçlarımın bazı küçük bölgelerine sanki hiç saç ekilmemiş gibi bir görünüm var bu normal bir durum mu acaba? Benzer şeyleri yaşayan arkadaşlar sonrasında o bölgelerde bir iyileşme yaşadılar mı tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevineceğim. Sanıyorum ki zaman ve sabır isteyen bir süreç Allah herkesin gönlüne göre versin.

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 5.ayı geçmiş arkadaşlar bakabilir mi acaba?
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2017, 23:00:26 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Şöyle söyliyim dediğin bölgelerde yıkama sonrası saç varmıydi?  Yani şok dökülme öncesi oralarda saç varmiydi. Eğer yıkama sırasında Köklere zarar verdin ise sıkıntı yaşayabilirsiniz lakin şok dökülme ile döküldü ise 3. Aydan sonra çıkışlar başlıyor.  Kişiden kişiye değişmekle beraber. Benim de öyle bir alan vardı 3. Ay oldu şimdi ince ince saçlar çıkmaya başladı o bölgede. Yani moral bozma sürecin daha başı.  Çok güzel olacak insaAllah :) psikolojik olarak zor bi süreç.  Umarım sonucu iyi olur

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2017, 23:05:03 »
Tamamen normal ... takma kafana ...

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2017, 00:24:00 »
Kardes ben okadr tecrübeli değilim ama resmi büyütünce derinin altındaki saçlar görüyor.deriyi yırtamamıslar daha sanırım.2 aya hepsi cıkar gibiderinin üstüne.

tonydelk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2017, 04:27:23 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Şöyle söyliyim dediğin bölgelerde yıkama sonrası saç varmıydi?  Yani şok dökülme öncesi oralarda saç varmiydi. Eğer yıkama sırasında Köklere zarar verdin ise sıkıntı yaşayabilirsiniz lakin şok dökülme ile döküldü ise 3. Aydan sonra çıkışlar başlıyor.  Kişiden kişiye değişmekle beraber. Benim de öyle bir alan vardı 3. Ay oldu şimdi ince ince saçlar çıkmaya başladı o bölgede. Yani moral bozma sürecin daha başı.  Çok güzel olacak insaAllah :) psikolojik olarak zor bi süreç.  Umarım sonucu iyi olur

Cok tesekkurler hocam evet daha önce o bölgelerde saç vardı sonrasında zayıfladılar sonra duş falan derken bazı bölgeler bu hale geldi. Yani yıkamada da hırpalayarak bir yıkamam olmadı açıkcası dökülecekleri vardi herhalde .

tonydelk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Mart 2017, 04:30:08 »
Kardes ben okadr tecrübeli değilim ama resmi büyütünce derinin altındaki saçlar görüyor.deriyi yırtamamıslar daha sanırım.2 aya hepsi cıkar gibiderinin üstüne.

Evet hocam bende onların uyku evresindeki saçlar olmasını ümit ediyorum açıkcası daha önce benim gibi ümit edip sonuç alanlar oldumu diye yazmak istedim buraya :)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2017, 06:42:21 »
kıl ölü hucre canlı ekimde ekimci bana hucreyi gostermişti folikul onun adı 2 cm altta hucre ustundeki kıla takılma zaten o kıllar dokulcek zamanla hucrenin kendi dısarı verdiği kıl çıkıcak ortaya durumun normal ekimden sonra bakarsın kimi yer oyle kimi yer boyle ama sonra onalr gidince hepsi çıkar hani dion orlarda kıl olsaydı deri ustunde ii gozukurdu ufak tefekte bişi olsa o gidip yerine gerisi gelir haliyle şu resimdeki bolgeyi boş bırakcak acemi ekimci turkiyede yoktur takma kafana
saçları ekmeydi dersin

tonydelk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2017, 14:53:20 »
kıl ölü hucre canlı ekimde ekimci bana hucreyi gostermişti folikul onun adı 2 cm altta hucre ustundeki kıla takılma zaten o kıllar dokulcek zamanla hucrenin kendi dısarı verdiği kıl çıkıcak ortaya durumun normal ekimden sonra bakarsın kimi yer oyle kimi yer boyle ama sonra onalr gidince hepsi çıkar hani dion orlarda kıl olsaydı deri ustunde ii gozukurdu ufak tefekte bişi olsa o gidip yerine gerisi gelir haliyle şu resimdeki bolgeyi boş bırakcak acemi ekimci turkiyede yoktur takma kafana

Sagolun hocam rahatlattınız gercekten yani ekim sonrası acaba fazlamı ektiler falan diyordum sık görünüyordu ve bosluk yoktu. Umarım herkes bu sureci en verimli sekilde atlatır.

Facebook Twitter Instagram