Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 37823 defa)

Spencer

• Hero Member
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #300 : 12 Mayıs 2022, 06:24:41 »
Yolun sonunamı geliyorum ne.Bu aralar fena saç döküyorum.Özellikle masajda +30 tel oluyor.Bir şey kötü etkimi yapıyor acaba? Anlamadım.Üzücü durum.Saçlarım hep kuru ve deride öyle.Belki yağsız kalıyor.Yakında bir yağ karışımı deniycem.Şu serum ve şampuanda iyi gelmemiş olabilir.Finasteride karşı belkide saçlarım bağışıklık geliştirdi bilemiyorum.Elimi atsam döküyorum.İnce tellide değiller.Garip bulamadım sebebini.

Bu dönemde dökülme herkeste arttı.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #301 : 12 Mayıs 2022, 23:38:39 »
Dermaroller kullanımı nasıl olmalı sizce? Ben her gece serumu sürmeden önce uyguluyorum.Acaba fazla mı oluyor? Bu seferde ters tepip daha çok dökmesin.Çünkü deri hassaslaşıyor belkide zararlıdır.Uygulamayıda sadece ileri geri hareketlerle üzerinden 5 defa felan geçerek yapıyorum.Geceden kalan hassas deri daha tam toparlanamadığından dolayı sabahlarıda masaj yaptığımdan döküyor olabilirim.Sonuçda kökler hassas kalıyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #302 : 13 Mayıs 2022, 00:05:10 »
Dermaroller kullanımı nasıl olmalı sizce? Ben her gece serumu sürmeden önce uyguluyorum.Acaba fazla mı oluyor? Bu seferde ters tepip daha çok dökmesin.Çünkü deri hassaslaşıyor belkide zararlıdır.Uygulamayıda sadece ileri geri hareketlerle üzerinden 5 defa felan geçerek yapıyorum.Geceden kalan hassas deri daha tam toparlanamadığından dolayı sabahlarıda masaj yaptığımdan döküyor olabilirim.Sonuçda kökler hassas kalıyor.
Derinin kendini iyileştirme süresi var her gün yaralarsan nasıl iyileşsin bence 3 günde 1 yap

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #303 : 13 Mayıs 2022, 13:46:54 »
Bir dönem Dermastamp, kısa bir zaman ise Dermaroller kullanmıştım 1.00 mm ama çok uzun süre kullanmadım. Biraz can da yakıyordu

Ekimden sonra da kullanmam sanırım

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #304 : 16 Mayıs 2022, 16:53:58 »
Bak hele ne buldum dün gezinirken dhdhdh
  • Yaşınız 25

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #305 : 16 Mayıs 2022, 17:53:10 »
Bak hele ne buldum dün gezinirken dhdhdh

Ya nerden buluyorsunuz bunları tarihin tozlu sayfaları arasından.Photoshopa yeni başladın sanırım?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #306 : 16 Mayıs 2022, 19:51:38 »
Ya nerden buluyorsunuz bunları tarihin tozlu sayfaları arasından.Photoshopa yeni başladın sanırım?
Alttaki tedavi kısmına bakınca iyi güldüm Allah affetsin hakkını helal et fhdhdhdh
  • Yaşınız 25

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #307 : 16 Mayıs 2022, 20:17:54 »
Alttaki tedavi kısmına bakınca iyi güldüm Allah affetsin hakkını helal et fhdhdhdh

Kadrajı aşağı çekince tabi  ;D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #308 : 17 Mayıs 2022, 09:58:31 »
Ben de Virtüöz gibi eskiden asla Fin kullanmam diyordum ama bak şimdi 2 yıldır kullanıyorum. İyi ki de başlamışım :D

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #309 : 17 Mayıs 2022, 17:02:24 »
Ben de Virtüöz gibi eskiden asla Fin kullanmam diyordum ama bak şimdi 2 yıldır kullanıyorum. İyi ki de başlamışım :D

Bruh moment öyle bir andır ki
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #310 : 18 Mayıs 2022, 01:56:18 »
14 ve 16. sayfadaki kısa saçlar sana yakışıyor. Tedavi yöntemlerini uygulaman için de kolay olur. Sana tavsiyem 3 haftada 1 traş ol aynı şekilde takıl. Gayet güzel duruyor. Saçın uzayınca seyrek duruyor.. Sadece öne tarayınca kapatıyor fakat biliyorsun bir rüzgar esse saçın kötü gözükecek. Bir çoğumuzdaki en büyük problem zaten bu. Yani saçımız serbest şekilde gezince özgüven eksikliği oluyor. Dediğim gibi kısa saç sana yakışıyor. Kafanda fazla takma yaşında genç. Olur mu bilmem ama ilerleyen yıllarda güzel bir gelişme çıkabilir.

Kısa saçı seviyorumda kapatıcılık sağlayamıyor diye tercih etmiyorum.Eğer önlerde saç olsa çok rahattım.Ama tavsiyen için teşekkür ederim.Malesef serbest şekilde asla gezemiyorum.Bana kalırsa ekim tek çözüm.Tedavinin çıkacağını düşünmüyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #311 : 18 Mayıs 2022, 02:23:16 »
EEOSE şampuanı kullanmayı kestim.Tavsiye etmiyorum hiç beğenmedim.Nedenlerine gelirsem.Şampuan saçtan hemen arınmıyor, böyle yağlı bırakıyor.Anca kurulayınca gidiyor.Bu aslında nem tutması için katılmış kimyasal bir maddeden dolayı oluyor.Saçı mat ve ince gösteriyor.Seyrek olan saçı iyice belirginleştiriyor.Oysa kimi şampuanlar ilüzyon yapar.Belkide saç tellerini inceltiyordur bilemiycem.Dökülmeyi şaşırtıcı derecede arttırdı.Son olarakta şampuanlarken olsun kuruyken olsun saçları birbirine yapıştırmaya çok meyilli.Ben tel tel ayrılmasını daha seviyorum.Herkes her ürünü güzel yapamıyor arkadaşlar.Firmalar çeşit çeşit ürünler çıkarıp daha çok kazanma derdindeler.Şampuan işi aslında basit değil.Onun dozajını iyi ayarlamak gerekir.Bugün piyasaya bakın onlarca çeşit şampuan markası var.Hepsi pastadan pay koparma derdindeler.Zaten çıkarmasıda basit.Birde reklamlarında yok bunu kattık yok şunu kattık bilmemne bitki özüt yok şu vitaminler cart curt ne varsa yüklüyorlar.Ama asıl olay şu hangi oranlarda kattınız ve bunlar birbiriyle uyum içindemi bunu bilmek önemli.Yoksa bende şimdi derim ki işte himalayalardan gelen özel bir bitkinin özünü koyduk.Bunun sayesinde saçlarınız beslenicek ve dökülmeyecek.Böyle şey olabilir mi? Zaten içerisinde bir ton kimyasal var ve %90 sudan oluşuyor.Sen buna ne katsanda saçından su ile akıp gidecek.Boşuna milletin ceplerinden para çalmasınlar.Size tavsiyem piyasada yıllardır var olan, tesisleri büyük ve kurulu düzeni oturtmuşları tercih etmeniz olucaktır.Hatta mümkünse sadece şampuan üzerine veya saç üzerine kafa yoran firmaların ürünlerini alın.Örnek vermek gerekirse Bioxcin yıllardır vardır.Bu tarz firmaların tesisleri temiz (merdiven altı değil) ve de şampuan içeriklerinde standartı artık oluşturmuşlardır.Yani dozunu öğrenmişlerdir.Ha bu demek değil ki en iyi şampuan markası.Hayır tabi ki değil.Burda demek istediğim bilindik markaları seçin.O iyi gelmiyorsa ya aynı markanın farklı ürününü seçin ya da gene bu kriterlere bakıp başka marka tercih edin.Ben şuan bioxci sarımsaklıya geri döndüm çünkü elimde başka şampuan yok hali hazırda.Bu da entresandır ki 1 kutu sipariş verdiğim halde 3lü set geldi (Çıkan farkı ödedim).Mecbur elimde kaldı.Keşke forte gibi olsaydı en azından.Ben bunu pek beğenemedim fakat bitirene kadar kullanıcam işte.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #312 : 19 Mayıs 2022, 11:45:36 »
Virtüöz sen de bir sabit şampuana geçemedin :D

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #313 : 19 Mayıs 2022, 12:05:21 »
Virtüöz sen de bir sabit şampuana geçemedin :D

Ben kaşınıyorum zaten  ;D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #314 : 19 Mayıs 2022, 12:34:05 »
Ben kaşınıyorum zaten  ;D

Sana Revigen şampuan lazım :D

Facebook Twitter Instagram