Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 38688 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #241 : 25 Şubat 2022, 21:34:18 »
Hocam benim saçlarda döngüye girdi minoksil 4 ayda toparlamisti verteks şimdi 200 300 tel saç kayibim oluyor günlük dikkat ettim hep minoxil cikardigi kısa saçlar ne yapacağımı bilmiyorum

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #242 : 26 Şubat 2022, 01:02:48 »
tedavi öncesi yanlar ve dönör bu şekilde değil ise finasterid oralara ters etki yapıp darbe vuruyordur. bir çok kişide aynı problem var yabancı sitelerde vs çok araştırdım böyle problemi olan çok hatta bin beter olan bile var.

Sonradan toparladı çok şükür.Şuan yanlarım eski günlerdekine yakın.Fakat şöyle birşey var fin vücud kılları hariç yüz bölgesindeki kıllarıda etkiliyor.Bıyıklarım seyreldi.Bunun içinde serum uyguluyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #243 : 26 Şubat 2022, 01:03:52 »
Bioxcin Forte Şampuan'dan memnun musun?

Ben Fin kullanıyorum ve dökülmem neredeyse yok bu yüzden Forte almayacağım bu sefer(Eskiden kullanmıştım)

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan'ı almayı düşünüyorum

Fena değil memnun sayılırım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #244 : 26 Şubat 2022, 01:08:37 »
Hocam benim saçlarda döngüye girdi minoksil 4 ayda toparlamisti verteks şimdi 200 300 tel saç kayibim oluyor günlük dikkat ettim hep minoxil cikardigi kısa saçlar ne yapacağımı bilmiyorum

Malesef öyle.Yapabileceğin birşey yok ya döngülere katlanıcaksın yada bırakıcaksın.Döngü genelde nw3 üstünü çok etkiliyor.Minoxidile zam geldikten sonra her ay buna para verilmez dedim ve bıraktım.Bütçeyi hem zorluyor hem ömür boyu hapis ediyor.Zaten kalıcı bir çözüm değil gerek yok.Dökülmeyide engellemiyor sadece saç çıkartıp besliyor.Dökülecek gene dökülüyor genetiğe etkisi yok.Onun için dht bloker şart.Saç ektireceksen mecbur öncesinde bırakıcaksın.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 26 Şubat 2022, 03:59:33 »
Ben ektirdim saç zaten ama tutmadı minoxil ile devam ediyorum bir nebze duzeltmisti minox xpecia kullaniyorum avodart ekleyebilirim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #246 : 26 Şubat 2022, 22:20:41 »
Sonradan toparladı çok şükür.Şuan yanlarım eski günlerdekine yakın.Fakat şöyle birşey var fin vücud kılları hariç yüz bölgesindeki kıllarıda etkiliyor.Bıyıklarım seyreldi.Bunun içinde serum uyguluyorum.
Ya hacı saça o kür bıyığa bu kür, sakala şu kür diye diye ömrümüzü yedi bu AGA ya.

Cüzdanı da yedi.

Saçlar iyi toparlanmiş senin maşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #247 : 27 Şubat 2022, 12:54:46 »
Fena değil memnun sayılırım.

Bioxcin'in şampuanları iyi oluyor bence. Çoğunu kullandım şimdi ise Siyah Sarımsaklı'yı kullanıyorum

Sanırım ekim sürecinde yine bunu kullanırım

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #248 : 17 Mart 2022, 02:19:32 »
Bugün yatmadan önce birşey fark ettim.Konumu takip edenler bilir.Bir süredir bioxcin forte serum kullanıyorum.Minoxidili bıraktıktan sonra üçlü paket almıştım.Bitene kadarda konuya tedavimle alakalı süreç paylaşmıycam.Bittikten sonra bir değerlendirme yaparız.Her neyse söylemek istediğim konuya tekrar dönelim.Şimdi ben bu ürünün 2. şişesinide bitirdim sayılır.Fakat garip bir şekilde Bioxcin ürünlerinde genel bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Bitkisel olduklarını idda ediyorlar (içeriği bunu kanıtlıyor), kokusu ve yapısı buram buram bitkiselim diyor (eyvallah) ama saçı geçtim herhangi bir kıl köküne nasıl zarar verebiliyor bunu anlamadım.Genel değerlendirmeyi sonraya bırakacağımı söyledim.Ama ön bilgilendirme amaçlı şunu söylüyorum bu serum kullandığım günden beri saçları zayıflatıyor ardından döküyor.Ve bugün birşey fark ettim dedim ya.Bir haftadır sakal ve bıyıklarımada sürüyorum.Nedeni finden kaynaklı özet geçersem.Elimde de saç için vitaminli destekleyici bir ürün var niçin kullanmayayım, oralarda beslensin dedim.Bunu dedim ya kaşlarımda beslensin süriyim derken hop ne görim sürer sürmez 5-6 tel koptu geldi.Ya arkadaş bu nasıl bitkisel bir ürün? Bunun mantıklı bir açıklaması varmı? Hani desek ki zayıf kıl köklerini önce döküyor eyvallah hak vericem.Daha yeni sürdüğüm kalın kaşı sürer sürmez nasıl dökebilir? İzahını bana yapın.Şimdi bunu gördüm ya bende bir şüphe oluştu.Acaba saçlarıda sürekli dökmesinin sebebi işe yaramamasından ziyade içeriğindeki kasıtlı (veya değil) maddeler katılmasından dolayımı diye düşünmedim değil.Bilmeyenler vardır elbet bazı firmalar bazı firmalarla anlaşma yaparak birbirlerini desteklerler.İftira atmıyım ama bioxcin hakkında ki şikayetlerin çok olması ekimcilerle iş birliği yaptığı anlamına gelmesede desteklediği yönünde tahminlerim var.

Bu arada forte şampuan hakkında tecrübelerimide paylaşıyım o bitti.Şöyle söyliyim ne iyi ne kötü.Ben bunu eskilerden beri ara ara kullanıp bırakıyordum.Bir yerden sonra kötü gelmeye başladığı içindi sanırım hatırlamıyorum.Tedaviye başlamadan hemen öncede yakın bir tarihte kullanmıştım.Ama o zaman herhangi bir tedavi uygulamadığım için tam anlayamıyordum.Hani döküyorsa şampuan kaynaklımı yoksa kendi genetik dökülmemmi, strestenmi yoksa başka birşeydenmi bunu kestiremediğimden tedavimi uygularken bu sefer böyle tekrar denemek istedim.Ve şunu söyliyim evet şikayetlerimin birazı kendimle alakalıymış.Öncelikle şampuan güzel köpürüyor çünkü sls var (bitkisel içerikli şampuanda ne arıyorsa o da ayrı mevzu).Ama ben bekletmediğim için (ki sizde öyle yapmalısınız) çok umrumda olmadı.Kokusu harika benim en beğendiğim şampuan kokularında ilk 5 girer kesinlikle.Bitkisel bir kokusu var hoş.Saçtan çabuk arınıyor ve güzel temizliyor.Elektriklenme yapmıyor.Hacim vermesi orta seviye.Saçları parlak ve sık gösteriyor (ilüzyon).Ancak büyük handikapı kurutuyor.Özellikle hergün yıkamak zorundaysanız aşırı kurutuyor.Ve saç derisinde sık sık sivilce ve kaşıntı yapabiliyor.Tecrübelerime güvenerekten de biraz saçı dökmeye meyilli.Çünkü serumunda yaşadığım şey bunda da var.Saçları zamanla zayıflatıyor.Bildiğin sünmeye, kopmaya ve kırılmaya başlıyor.Saç bir iyi bir kötü gibi git-gel yapıyor.Öyle işte bunuda araya sıkıştırıyım dedim.

Bu arada siyah sarımsaklısına geçtim.Bununla ilgili yorumumda tabiki bitince :)
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #249 : 17 Mart 2022, 02:37:07 »
Bioxcin markasının geçenlerde Forte şampuanını Amazon'dan almıştım. Şöyle bir QR güvenlik koruması gördüm. Bana güven verdi. Tarattım. İlk okutanın ben olduğumu söyledi. Yani orijinal.

Gitmişler "Orijinallik Kontrolü" yazısını da yanlış yazmışlar. Ya kardeşim hiç kontrol edilmiyor mu bu ürünler anlamıyorum ya. TDK diye bir şey var kardeşim açın bakın. Allah Allah ya.

Sadece öneri olarak söylüyorum. Bu saç mevzusunun parasını hacılayan çok kötü niyetli insan var. Senin elindeki üründe böyle bir kod var mıydı? Sahte olmasın?

Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #250 : 17 Mart 2022, 02:57:20 »
Bioxcin markasının geçenlerde Forte şampuanını Amazon'dan almıştım. Şöyle bir QR güvenlik koruması gördüm. Bana güven verdi. Tarattım. İlk okutanın ben olduğumu söyledi. Yani orijinal.

Gitmişler "Orijinallik Kontrolü" yazısını da yanlış yazmışlar. Ya kardeşim hiç kontrol edilmiyor mu bu ürünler anlamıyorum ya. TDK diye bir şey var kardeşim açın bakın. Allah Allah ya.

Sadece öneri olarak söylüyorum. Bu saç mevzusunun parasını hacılayan çok kötü niyetli insan var. Senin elindeki üründe böyle bir kod var mıydı? Sahte olmasın?

Bak bu bende yoktu.Ben tekli olarak evdeeczaneden aldım.Kutusu yeni seriydi ve yanında cep şampuanıda vardı.Bandrol felan mevcuttuda husisi şampuanın üzerinde beyaz etiket yoktu.QR kodu kutunun üzerindeydi.Şampuanda hatırlamıyorum beyaz etiketsiz acaba QR kodu varmıydı diye... Bilmiyorum.Ama beyaz etiket yok o kesin.Bioxcin bildiğimiz her zamanki bioxcindi.Kokusu, kıvamı, köpürmesi ben eczanedende aldığımda aynıydı.Bu kadar taklitçi sahte ürün yapmışlarsa bravo yalnız.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #251 : 17 Mart 2022, 14:34:14 »
Bak bu bende yoktu.Ben tekli olarak evdeeczaneden aldım.Kutusu yeni seriydi ve yanında cep şampuanıda vardı.Bandrol felan mevcuttuda husisi şampuanın üzerinde beyaz etiket yoktu.QR kodu kutunun üzerindeydi.Şampuanda hatırlamıyorum beyaz etiketsiz acaba QR kodu varmıydı diye... Bilmiyorum.Ama beyaz etiket yok o kesin.Bioxcin bildiğimiz her zamanki bioxcindi.Kokusu, kıvamı, köpürmesi ben eczanedende aldığımda aynıydı.Bu kadar taklitçi sahte ürün yapmışlarsa bravo yalnız.

Ben Siyah Sarımsaklı'yı eczaneden aldım. Depodan getirtmişlerdi. Böyle bir kod yok bende. Sende var mı?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #252 : 17 Mart 2022, 15:19:48 »
Ben Siyah Sarımsaklı'yı eczaneden aldım. Depodan getirtmişlerdi. Böyle bir kod yok bende. Sende var mı?

Hayır yok.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 01 Nisan 2022, 13:47:35 »
İlk haline göre çok iyi sonuç almışsın. Ancak şu faulleri biraz kısaltsan keşke :)
Bir de üst kısımlar yanlara göre seyrek kaldığı için dikkat çekiyor. Yanları kısa tutarsan daha tatmin edici bir görüntü elde edersin.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #254 : 05 Nisan 2022, 22:28:25 »
İlk haline göre çok iyi sonuç almışsın. Ancak şu faulleri biraz kısaltsan keşke :)
Bir de üst kısımlar yanlara göre seyrek kaldığı için dikkat çekiyor. Yanları kısa tutarsan daha tatmin edici bir görüntü elde edersin.

Eyvallah.Yakın zamanda zaten kuaföre gidip komple saçı kısalttırmayı düşünüyorum.Bioxcin forte serumun bitmesine az kaldı.Sonuçlarını görün öyle kestiricem.Hatta birde kısa halde atarım fotoğraf.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram