Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 37714 defa)

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #375 : 19 Ağustos 2022, 14:08:10 »
Fin kullanmazsam sanırım.Belkide kullanmaya devam etsemde dökülecek kaçarı yok.Bende ümitliydim.Aslında teklide olsa çok ekilse tatmin eder.Çünkü arkada epey saç var.Fakat çok ve sık ekersem nekroz olabilir dedi.Teklinin tek avantajı var doğal görünüm oluyor.
Fin kullanarak koruyorsun niye full kel olcaksın muamelesi yapmış anlayamadım

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #376 : 19 Ağustos 2022, 14:16:14 »
tamam tekrar okuyunca anladım ekim bile yapsan fin kullanman şart demiş yani senin finsiz dayanabilecek bir saçın yok

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #377 : 19 Ağustos 2022, 14:20:08 »
tamam tekrar okuyunca anladım ekim bile yapsan fin kullanman şart demiş yani senin finsiz dayanabilecek bir saçın yok

Evet aynen öyle  :'(
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Gandalf01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #378 : 03 Eylül 2022, 10:30:46 »
Hocam bir doktora veya ekimciye daha gösterseniz saçınızı nasıl olur sizce?

Yani 2 farklı görüşü bizzat dinlemek belki daha iyi olabilir emin olmak açısından

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #379 : 03 Eylül 2022, 12:27:43 »
Hocam bir doktora veya ekimciye daha gösterseniz saçınızı nasıl olur sizce?

Yani 2 farklı görüşü bizzat dinlemek belki daha iyi olabilir emin olmak açısından

Bunu düşünüyorum fakat ankarada başka iyi ekimci var mı?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

m.ekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #380 : 09 Eylül 2022, 21:28:24 »
Kardeşim saçların mükemmel duruyor, illa kalın telli olmak zorunda da değil. Cüneyt Arkın'ın saçları gibi olmasını istiyorsun da genetiğimizin bir sınırı var. Fin kullanımına her zaman karşı çıkmışımdır, yan etkilerini yaşamaya değer bulmuyorum şahsım adına. Saçın olup ereksiyon olamadıktan sonra kendini güzel görmek, aynaya bakınca tatmin olmak gerçek bir tatmin yaratacak mıdır, zannetmem. Ben senin yerinde olsam ki keşke olabilsem sadece minoxidil kullanır ve akışına bırakırdım. Gittiği yere kadar yan etkileri minumuma indirecek şekilde devam et derim. Sağlıklı günler.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #381 : 09 Eylül 2022, 21:59:49 »
Kardeşim saçların mükemmel duruyor, illa kalın telli olmak zorunda da değil. Cüneyt Arkın'ın saçları gibi olmasını istiyorsun da genetiğimizin bir sınırı var. Fin kullanımına her zaman karşı çıkmışımdır, yan etkilerini yaşamaya değer bulmuyorum şahsım adına. Saçın olup ereksiyon olamadıktan sonra kendini güzel görmek, aynaya bakınca tatmin olmak gerçek bir tatmin yaratacak mıdır, zannetmem. Ben senin yerinde olsam ki keşke olabilsem sadece minoxidil kullanır ve akışına bırakırdım. Gittiği yere kadar yan etkileri minumuma indirecek şekilde devam et derim. Sağlıklı günler.
fin kullanınca ereksiyon olamama mı? ilginç gerçekten böyle durumlar plasebodan baska birsey değil
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #382 : 09 Eylül 2022, 22:05:47 »
fin kullanınca ereksiyon olamama mı? ilginç gerçekten böyle durumlar plasebodan baska birsey değil

Ben ereksiyon sorunu hiç yaşamadım.Ama meni sıvık olunca damarlar çok hızlı doluyor.Tutamıyorsun uzun süre sertlikte.Şuan 1.5 aydır kullanmıyorum tamamen düzeldi.Tekrar başlıycam yakında.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #383 : 10 Eylül 2022, 05:54:03 »
İlacın bilinen en çok yan etkisi bu yönde degilmi kanka neden şaşırdın ki birde virtüöz kanka cinsel ilişkiye giriyormusun yoksa mastürbasyon damı böyle
  • Yaşınız 25

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #384 : 10 Eylül 2022, 09:14:32 »
İlacın bilinen en çok yan etkisi bu yönde degilmi kanka neden şaşırdın ki birde virtüöz kanka cinsel ilişkiye giriyormusun yoksa mastürbasyon damı böyle
abartıdan Başka birşey değil fin kullanırken cinsel açıdan sıkıntım vardı diyecek kadar bir sıkıntım yoktu %0.5 vardı diyebiliriz oda iyi birşey olur olmadık yerde diklenmiyodu kasjshhje yani hiçbir şeyi değiştirmedi tamamen plasebo dut a geçtim tamamen bitti herşey hiçbir sıkıntı yok gene eskisi gibi auuu  JWKWOEOEP2O4ODJFHDMEMRMFN
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #385 : 10 Eylül 2022, 11:03:42 »
abartıdan Başka birşey değil fin kullanırken cinsel açıdan sıkıntım vardı diyecek kadar bir sıkıntım yoktu %0.5 vardı diyebiliriz oda iyi birşey olur olmadık yerde diklenmiyodu kasjshhje yani hiçbir şeyi değiştirmedi tamamen plasebo dut a geçtim tamamen bitti herşey hiçbir sıkıntı yok gene eskisi gibi auuu  JWKWOEOEP2O4ODJFHDMEMRMFN
Kanka sende öyle olmuştur yani tabi bu işlerin %75 i psikolojik lakin %25 lik ciddilik payı da var sonuçta ilaç her gün yumurta yemenin bile vücutta yan etkileri var mesela ben bir kere arkadaşa normal tadlandiriciyi hap diye vermiştim çocuk 3 saat kafa yaşadı chdgxhhd yani psikoloji önemli beyin bazen neye inanmak isterse ona inanıyor ama sperm sıvılaşması kualk çınlaması testis ağrısı cart curt bunların hepsi plasebo olamaz
  • Yaşınız 25

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #386 : 10 Eylül 2022, 14:47:00 »
Kanka sende öyle olmuştur yani tabi bu işlerin %75 i psikolojik lakin %25 lik ciddilik payı da var sonuçta ilaç her gün yumurta yemenin bile vücutta yan etkileri var mesela ben bir kere arkadaşa normal tadlandiriciyi hap diye vermiştim çocuk 3 saat kafa yaşadı chdgxhhd yani psikoloji önemli beyin bazen neye inanmak isterse ona inanıyor ama sperm sıvılaşması kualk çınlaması testis ağrısı cart curt bunların hepsi plasebo olamaz

Plasebo değil zaten.Arkadaş abartılıyor diyor ama bazı şeyler gerçekleşiyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #387 : 16 Eylül 2022, 01:33:34 »
.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2022, 06:08:43 Gönderen: jamesblond »

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #388 : 03 Kasım 2022, 13:16:38 »
21.Ay

Saçıma hiç bir şey yapmadım.Üç aydır finde kullanmıyorum.Sadece OKB tedavisindeki ilaçları alıyorum.Herhangi serumdur, yağdır cart curttur sürmüyorum.Masajda yapmıyorum.Bazen arada bir şeyler uyguladım da düzenli değildi.Yeni bir tedaviye başlıyacağım.Psikolojik olarak düzelmeyi bekliyorum.Bu arada finin tüm yan etkileri gitti.Eskisi gibi bıyıklarım çıkıyor ve kaşlarım düzeldi.Menide sıvılaşma yok.Kaygı problemi ve stres azaldı.Yüksek libido düştü.Cilt güzelleşmesi gitti.Göz kuruluğu ve kaşıntı yok.Vücuddaki kıllanma arttı.Öyle kalıcı bir şey yapmadı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #389 : 13 Haziran 2023, 13:26:25 »
son durum nedir kral

Facebook Twitter Instagram