Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 37746 defa)

titanic5

• Hero Member
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #346 : 11 Haziran 2022, 10:05:14 »
Rüyamda Asuman Hairde saç ektirmişim taksiye binip otele gidiyordum vay be forumda gezmekten artık rüyalarıma işliyor.

Bu merkezin fiyatı baya var. Yılbaşından sonra ne olur merak ediyorum :D
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2022, 10:50:28 Gönderen: Pier »

tomriddle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #347 : 18 Haziran 2022, 00:44:28 »
Ya en sonunda ağzımdan küfür çıkıcak.Bir yeri düzeltelim derken başka yerde sorun başlıyor.Bu dht ne illet bir şey arkadaş blokluyoruz diye saç haricindeki kılları seyrekleştirmek ne la.Bildiğin yüzdeki kıllar seyrekleşti.Ya bir insanın kaşı dökülebilir mi? Bıyığı geç uzayabilir mi? Tüm sorumlusu ahanda bu dhtyi bloklamak.Başlıycam şimdi saçınada başınada.Zaten tepedeki saçı genede koruyamıyor anca dönör ve yanları güçlendiriyor.Ne bokuma yarıyorsa şimdilik.Sağolsun kalınlaştırdı saçı eyvallahta dökülen gene dökülüyor.Ya dökülsün gene onun derdinde değilim bari kaşımızı bıyığımızı seyrekleştirme bilader.Off... Gene afakanlar bastı yeminlen.En sonunda atıcam çöpe o olucak.Arkadaşlar burayı görüp okuyanlar varsa dht baskılamak sanıldığı kadar problemsiz değil.Şansınız varsa yan etki görmezsiniz.Ekimi bir an önce halledip kademeli bırakıcam.Tekrar dökülmeye başlarsa gene yutarım.Ama böyle olmaz.Bakın ben sırf şu kaş ve bıyık için yağ karışımı aldım.Maksat beslesin tekrar kalınlaşsın diye.Mecburmuyum lan ben.Ona rağmen dökülüyor sürerken daha elime geliyor.Birde tekrar eski sağlığına kavuşturmak için minoxidilmi kullancam.Bir yüzümüzü minoxille yıkamadığımız kalmıştı onuda yapalım.Şeytan diyor tüm vücuddaki kılları baştan aşağı iğneli lazer epilasyonla al savaş aç kıllara.Kılsın oğlum sen kıl başlatma dökülmene.
Kanka benim de kaşla kirpikler dökülüyor ya yağlar işe yaradı mı bende alayım

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #348 : 18 Haziran 2022, 01:04:08 »
Kanka benim de kaşla kirpikler dökülüyor ya yağlar işe yaradı mı bende alayım

Etkisi var ama uçurmadı.Fakat daha hızlı uzattığı kesin.Çıkmakta zorlananlarada etkisi oldu hafiften baş gösteriyorlar.Tabi daha erken biraz daha zaman tanımak lazım.Yalnız bu dediğim sadece bıyık ve sakal için.Kirpiklere pek etkisi olmuyor gibi.Misal sürerken gelebiliyor elime ya da sabah kalkınca yüzümde oluyor.Ona ayrıyeten e vitaminli serum almak lazım.Şuan  kullandığımın içinde de var ama az geliyor olabilir.Kullandığım ürün Arifoğlu sakal bakım yağı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #349 : 18 Haziran 2022, 01:12:14 »
Bu merkezin fiyatı baya var. Yılbaşından sonra ne olur merak ediyorum :D

Evet doğru var fakat işimi sağlama almam lazım.Sonuçta greflerin her biri değerli.Bir daha ele geçmiycek.Hem ucuz yerde ekersem ve sonuç üzücü olursa daha çok pişman olurum.Paradan tasarruf yaparsın ancak saçları riske atarsın.Tabi ki gidip çok pahalı yerlerde olman gerekmez ama ucuz yerde de yaptırmak istemem.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #350 : 19 Haziran 2022, 23:27:45 »
Etkisi var ama uçurmadı.Fakat daha hızlı uzattığı kesin.Çıkmakta zorlananlarada etkisi oldu hafiften baş gösteriyorlar.Tabi daha erken biraz daha zaman tanımak lazım.Yalnız bu dediğim sadece bıyık ve sakal için.Kirpiklere pek etkisi olmuyor gibi.Misal sürerken gelebiliyor elime ya da sabah kalkınca yüzümde oluyor.Ona ayrıyeten e vitaminli serum almak lazım.Şuan  kullandığımın içinde de var ama az geliyor olabilir.Kullandığım ürün Arifoğlu sakal bakım yağı.
hocam bende arifoglu kas yağı kullanıyorum biraz da olsa faydası var gibi benim de kaslar kirpikler çok az yüzümüz hiç bir şeyden gülmez mi bizim ne saç var ne kaş var

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #351 : 20 Haziran 2022, 00:13:27 »
hocam bende arifoglu kas yağı kullanıyorum biraz da olsa faydası var gibi benim de kaslar kirpikler çok az yüzümüz hiç bir şeyden gülmez mi bizim ne saç var ne kaş var

Benim kaşlarım iyidi de bu finasterid kullanınca seyreldi.Ama genel itibariyle saç ve sakal sorunum olduğundan haklısın.Kıl saçma sapan yerlerde var  ;D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #352 : 20 Haziran 2022, 17:19:14 »
Dermaroller bana iyi gelmiyor bırakıcam.Ne zaman yapsam saçlar cansız oluyor ve dökülüyor.Saç derisinide sertleştiriyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #353 : 20 Haziran 2022, 17:20:14 »
dostum selamlar sinirlerine hakim ol ,sana birşey diyim minoxdil ile saçmı çıkarıcaksın ee oda ömür boyu olacak iş değil hemde memnun kalmazsın genede dökülen dökülüyor daha çok alanı kapamak için minoxu diğer bölgelere devam ediyorsun ve dönemi var minoxun saçlarda çıkardığı baya bi dökülüyor döngü denilen gene aynısın üstelik 6 ay saçların çıkmış sıonra dökük yani ekim yaptırıcaksın finasdı ekim yaptırana  kadar kullan ekimi yaptır bırak doğal haline kendini minoxla sahte minyon saçalr güçlenipte yükselicek bu sefer oraya ekim olmucak saç var  diye  eee sonra ektrin değişik yerlerde seyreklikler açıklık çıkıcak yani elinde ne varsa onla ekime gir ektir 1 seferde düzgüne bir yere sonra bak önüne sistemli ekim olsun

Haklısın bende öyle düşünüyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #354 : 27 Haziran 2022, 10:48:43 »
Tuhaf ama dermarollerı bırakınca saçlar canlandı ve daha iyi oldu.Bende tersmi tepiyor.Ayrıca masaj yapmasamda gene daha iyi.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #355 : 27 Haziran 2022, 15:23:39 »
Tuhaf ama dermarollerı bırakınca saçlar canlandı ve daha iyi oldu.Bende tersmi tepiyor.Ayrıca masaj yapmasamda gene daha iyi.
Dermarollerın ben de var olan saçları incelttiğini düşünüyorum dikkatsiz yapınca kesiyor bile ben vertexte denediğimde saçımı kestiği olmuştu.. kullanmayınca daha iyi oldu

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #356 : 27 Haziran 2022, 17:28:48 »
Dermarollerın ben de var olan saçları incelttiğini düşünüyorum dikkatsiz yapınca kesiyor bile ben vertexte denediğimde saçımı kestiği olmuştu.. kullanmayınca daha iyi oldu

Bence direk döküyor.Deri hassaslaşıyor saç telleri cılızlaşıyor.Elini sürsen kopuyor hemencecik.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #357 : 04 Temmuz 2022, 12:49:40 »
16.Ay

Konuyu 3 aydır güncellememişim.Bu süre zarfında finasterid ve ara sıra masaj/dermaroller kullandım.Tabi EEOSE serumuda bitirdim.Serum hakkında görüşlerim çok net ALMAYIN.Bana hiç bir faydası olmadı.Zaten gündüz gece ayrı uygulanmasıda hayatınızı kısıtlıyor.İçeriğindeki oranlarında çok az olduğunu düşünüyorum.Belki fazla olsaydı procyanidin ve kafein işe yarayabilirdi.Ne saç dökülmesini azalttı ne de saçlarda değişim yaptı.Zaten su gibi bir şey akıp gidiyor.O kadar saf ve hafif.Sürdükten sonra bile kafada hiçbir hareketlenme, karıncalanma, yakma, acı veya batma yapmıyor.Bu da birazcık acaba işe yaramıyor mu dedirtiyor.Aynı zamanda şampuanınıda almıştım.O apayrı birşey.Saçtan arınmıyor, kuruyunca birbirine yapışıyor, inceltiyor, döküyor... Garip bir şampuan onuda almayın.Bioxcin fena değil güzel ama zorunluluktan kullanıyorum.Site bana yanlışlıkla 3lü paket yollamıştı mecbur bitiricem.Zaten bioxcin hakkında görüşlerimi biliyorsunuz.Eğer saçlarınızı ilüzyon olarak kalın, sık ve doygun renklerde göstermek istiyorsanız sarımsaklısı piyasada bulabileceğiniz en iyilerden.

Peki şimdi bundan sonra ne yapmayı planlıyorum? Öncelikle finle yola devam.Zaten o olmazsa olmazımız şart gibi birşey.Eğer genetik dökülme varsa kesinlikle bloker lazım.Yoksa yaptığınız hiç bir tedavi işe yaramıyor.Artık serumdur, spreydir, losyondur, toniktir vesayre bunları almayı düşünmüyorum gerek yok.Hem masraflı hemde zahmetli.Zaten öyle aman aman fark yaratmıyor.Dermarollerıda bırakıyorum.Bana iyi gelmiyor.Sanırım kolojen dengesizliği ve hassas saç derisi dökülmeyi tetikliyor.Ne zaman kullansam saçlar iyice cansızlaşıyor koptu kopacak oluyor.Masaj aletinin kablosunu alırsam devam edebilirim.Onuda konuya yazarım.Geçen gün aktardan yeşil çay aldım.Evde lavantada vardı.Bunları kaynatıp bir şişeye koyucam ve dışardan da en azından (ne kadar etkili olacağını bilmesemde) bloklamaya çalışıcam.Lavanta hakkında çok yazı var.Yeşil çay zaten bloker bakalım ne olucak.Onun haricinde megnezyum yağı kullanabilirim.Üzüm çekirdeği yağı, hint yağı, nane yağı bunlarıda ekleyebilirim.Daha karar vermedim bu yağlara belki yakın zamanda ekim yaptırabileceğimden masraf olmasın.Öyle yani şimdilik bu kadar.Şuanki anlık durumumun resimleri aşağıda.

Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #358 : 04 Temmuz 2022, 13:41:51 »
Şahin Çelik ile görüşme yapacak mısın?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #359 : 04 Temmuz 2022, 13:49:55 »
Şahin Çelik ile görüşme yapacak mısın?
.

Yapıcam bayramdan sonra.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram