Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 37777 defa)

muroreis

• Hero Member
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #331 : 01 Haziran 2022, 18:12:29 »
Tedaviye nofap ve günlük hafif sporuda ekliyorum.Ne kadar dayanırım bilmiyorum görücez.
Kendine bir uğraş bulabilirsen yada dışarı cikabilirsen sürekli mastürbasyona zaman kalmaz etkili basit bı yöntem
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #332 : 01 Haziran 2022, 18:15:15 »
Kendine bir uğraş bulabilirsen yada dışarı cikabilirsen sürekli mastürbasyona zaman kalmaz etkili basit bı yöntem

Doğru söylüyorsun bir şekilde idare edicem.Şu fin libido artışı yapmasa daha kolay olucak.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #333 : 01 Haziran 2022, 18:45:48 »
Doğru söylüyorsun bir şekilde idare edicem.Şu fin libido artışı yapmasa daha kolay olucak.
Valla abi aynı dertten bende muzdaribim kullanmaya başlayalı 1.5 ay oldu ilk günden beri libido yükseldi düşmüyor Allah sabır versin
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #334 : 02 Haziran 2022, 00:55:02 »
Hahaha bu saç sorunu insana tükürüğünü yalatır.Bioxcinler konusunda hemfikirim.Hele ki serumuna bulaşmayın bile.Sadece forte şampuan fena değil o kadar.Tabi saçtan saça değişir.Benim görüşüm böyle.
20 li yaşlarda hafif seyrekleşme vardı vertex de ki ben alakasız şekilde dert etmiş bioxin seruma ve şampuana başlamıştım, saçlarımı inanılmaz hızlandırdı dökülmeyi bu arada bahsettiğin kablo telefoncularda vs olabilir
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 02 Haziran 2022, 01:01:44 »
20 li yaşlarda hafif seyrekleşme vardı vertex de ki ben alakasız şekilde dert etmiş bioxin seruma ve şampuana başlamıştım, saçlarımı inanılmaz hızlandırdı dökülmeyi bu arada bahsettiğin kablo telefoncularda vs olabilir

Bazı ürünler saça iyi gelmiyor.Her ne kadar dökülme karşıtıda yazsa ters tepiyor.Evet kablo telefoncularda olabilir bir sorarım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #336 : 04 Haziran 2022, 00:55:19 »
Ya en sonunda ağzımdan küfür çıkıcak.Bir yeri düzeltelim derken başka yerde sorun başlıyor.Bu dht ne illet bir şey arkadaş blokluyoruz diye saç haricindeki kılları seyrekleştirmek ne la.Bildiğin yüzdeki kıllar seyrekleşti.Ya bir insanın kaşı dökülebilir mi? Bıyığı geç uzayabilir mi? Tüm sorumlusu ahanda bu dhtyi bloklamak.Başlıycam şimdi saçınada başınada.Zaten tepedeki saçı genede koruyamıyor anca dönör ve yanları güçlendiriyor.Ne bokuma yarıyorsa şimdilik.Sağolsun kalınlaştırdı saçı eyvallahta dökülen gene dökülüyor.Ya dökülsün gene onun derdinde değilim bari kaşımızı bıyığımızı seyrekleştirme bilader.Off... Gene afakanlar bastı yeminlen.En sonunda atıcam çöpe o olucak.Arkadaşlar burayı görüp okuyanlar varsa dht baskılamak sanıldığı kadar problemsiz değil.Şansınız varsa yan etki görmezsiniz.Ekimi bir an önce halledip kademeli bırakıcam.Tekrar dökülmeye başlarsa gene yutarım.Ama böyle olmaz.Bakın ben sırf şu kaş ve bıyık için yağ karışımı aldım.Maksat beslesin tekrar kalınlaşsın diye.Mecburmuyum lan ben.Ona rağmen dökülüyor sürerken daha elime geliyor.Birde tekrar eski sağlığına kavuşturmak için minoxidilmi kullancam.Bir yüzümüzü minoxille yıkamadığımız kalmıştı onuda yapalım.Şeytan diyor tüm vücuddaki kılları baştan aşağı iğneli lazer epilasyonla al savaş aç kıllara.Kılsın oğlum sen kıl başlatma dökülmene.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #337 : 04 Haziran 2022, 01:01:04 »
Ya en sonunda ağzımdan küfür çıkıcak.Bir yeri düzeltelim derken başka yerde sorun başlıyor.Bu dht ne illet bir şey arkadaş blokluyoruz diye saç haricindeki kılları seyrekleştirmek ne la.Bildiğin yüzdeki kıllar seyrekleşti.Ya bir insanın kaşı dökülebilir mi? Bıyığı geç uzayabilir mi? Tüm sorumlusu ahanda bu dhtyi bloklamak.Başlıycam şimdi saçınada başınada.Zaten tepedeki saçı genede koruyamıyor anca dönör ve yanları güçlendiriyor.Ne bokuma yarıyorsa şimdilik.Sağolsun kalınlaştırdı saçı eyvallahta dökülen gene dökülüyor.Ya dökülsün gene onun derdinde değilim bari kaşımızı bıyığımızı seyrekleştirme bilader.Off... Gene afakanlar bastı yeminlen.En sonunda atıcam çöpe o olucak.Arkadaşlar burayı görüp okuyanlar varsa dht baskılamak sanıldığı kadar problemsiz değil.Şansınız varsa yan etki görmezsiniz.Ekimi bir an önce halledip kademeli bırakıcam.Tekrar dökülmeye başlarsa gene yutarım.Ama böyle olmaz.Bakın ben sırf şu kaş ve bıyık için yağ karışımı aldım.Maksat beslesin tekrar kalınlaşsın diye.Mecburmuyum lan ben.Ona rağmen dökülüyor sürerken daha elime geliyor.Birde tekrar eski sağlığına kavuşturmak için minoxidilmi kullancam.Bir yüzümüzü minoxille yıkamadığımız kalmıştı onuda yapalım.Şeytan diyor tüm vücuddaki kılları baştan aşağı iğneli lazer epilasyonla al savaş aç kıllara.Kılsın oğlum sen kıl başlatma dökülmene.
Ben dökülen saçlarıma (eğer dökülüyorsa da farkında değilim) bakmıyorum.

Yastığıma, duş alırken yere, lavobadaki beyaz zemine bakmak istemiyorum.

Çünkü kendimi bununla meşgul edemem. Kafaya takacak bir milyon olay var hayatımda.

Elimden geleni yapıyorum. Dökülürse de yapacak bir şey yok kafasındayım.

21 yaşında adam Dutasterid içiyor daha ne olsun.

Aksine benim de sakallarım turbo modunda gibi uzuyor. Kaş ve kirpik normal.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #338 : 04 Haziran 2022, 01:31:08 »
Ben dökülen saçlarıma (eğer dökülüyorsa da farkında değilim) bakmıyorum.

Yastığıma, duş alırken yere, lavobadaki beyaz zemine bakmak istemiyorum.

Çünkü kendimi bununla meşgul edemem. Kafaya takacak bir milyon olay var hayatımda.

Elimden geleni yapıyorum. Dökülürse de yapacak bir şey yok kafasındayım.

21 yaşında adam Dutasterid içiyor daha ne olsun.

Aksine benim de sakallarım turbo modunda gibi uzuyor. Kaş ve kirpik normal.

Belkide benimde duta geçmem gerekli.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #339 : 04 Haziran 2022, 01:39:44 »
Belkide benimde duta geçmem gerekli.
Biraz önce haber aldım.

Köyümüzde genç bir arkadaşımızın 2 böbreği iflas etmiş.

Hayatta her an handikap çıkıyor. Allah beterinden saklasın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #340 : 04 Haziran 2022, 14:27:02 »
Benim kaşta falan sorun olmadı hiç. 2 yıldır kullanıyorum Fin'i ve saçta da dökülme yok

Bahsettiğin durum çok ilginç gerçekten. Neden öyle oldu acaba?

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #341 : 04 Haziran 2022, 15:14:43 »
Acaba kaşta dökülmenin vitamin eksikliğiyle falan alakalı olabilir mi?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #342 : 04 Haziran 2022, 20:40:42 »
Acaba kaşta dökülmenin vitamin eksikliğiyle falan alakalı olabilir mi?

Bilmiyorum olabilir.Fakat dht blokladıktan sonra ortaya çıktı.Tabi hemen olmadı 4 ay sonra felan başladı.O zamanlar pek üzerinde durmamıştım.Herhalde yavaş uzuyor diye düşünürken hiç uzamamaya ve kalın kılların inceldiğini gördüm.Şimdi de dökülüyor.Şu yağ karışımı bitene kadar düzelcekmi görücez.Yoksa bepanthen krem felan bakıcam.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #343 : 04 Haziran 2022, 20:42:37 »
Biraz önce haber aldım.

Köyümüzde genç bir arkadaşımızın 2 böbreği iflas etmiş.

Hayatta her an handikap çıkıyor. Allah beterinden saklasın.

Yapma be işte dünyanın binbir türlü hali var.Allah şifa versin nediyelim.Biz saçla uğraşırken insanlar hayati organları kaybediyor.Üzücü gerçekten :-\
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #344 : 04 Haziran 2022, 22:07:49 »
dostum selamlar sinirlerine hakim ol ,sana birşey diyim minoxdil ile saçmı çıkarıcaksın ee oda ömür boyu olacak iş değil hemde memnun kalmazsın genede dökülen dökülüyor daha çok alanı kapamak için minoxu diğer bölgelere devam ediyorsun ve dönemi var minoxun saçlarda çıkardığı baya bi dökülüyor döngü denilen gene aynısın üstelik 6 ay saçların çıkmış sıonra dökük yani ekim yaptırıcaksın finasdı ekim yaptırana  kadar kullan ekimi yaptır bırak doğal haline kendini minoxla sahte minyon saçalr güçlenipte yükselicek bu sefer oraya ekim olmucak saç var  diye  eee sonra ektrin değişik yerlerde seyreklikler açıklık çıkıcak yani elinde ne varsa onla ekime gir ektir 1 seferde düzgüne bir yere sonra bak önüne sistemli ekim olsun
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram