Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 37820 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #286 : 11 Nisan 2022, 13:55:05 »
Ekim yaptırırsan eğer Fin kullanımı hakkında ne düşünüyorsun? Yani ekimden sonra da saçlar dökülmeye devam edebilir sanırım bu yüzden Fin'i belli bir zaman sonra bırakmak gibi düşüncen var mı?

Bu konu hakkında loesslede konuşmuştum.Bana göre ekimden sonrada fin kullanımına devam edilmeli.Çünkü ekilen saçlarında sonradan dökülme ihtimali var.Eğer bir evlilik yaşayıpta çocuk düşünülüyorsa veya korunmasız cinsel ilişkiye girilecekse bırakılabilir.Fakat öte yandan saçın agresif dökülme evresi devam edeceğinden duraklama dönemine girene kadar kullanılmalı.Buda tahmini 30'lu yaşlardan sonraya tekabül ediyor.Kısacası ben 30'dan sonra kademeli olarak bırakıp saçın durumuna göre hareket edicem.Baktım hala aynı şekilde dökülüyor belli bir müddet daha devam ederim sanırım.Ha, eğer kötü bir yan etki yaparsada o zaman mecbur bırakırım tabi.Şuan 30'a kadar düşüncesindeyim ama ilerde fikrim değişebilir.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #287 : 11 Nisan 2022, 14:03:38 »
Bu konu hakkında loesslede konuşmuştum.Bana göre ekimden sonrada fin kullanımına devam edilmeli.Çünkü ekilen saçlarında sonradan dökülme ihtimali var.Eğer bir evlilik yaşayıpta çocuk düşünülüyorsa veya korunmasız cinsel ilişkiye girilecekse bırakılabilir.Fakat öte yandan saçın agresif dökülme evresi devam edeceğinden duraklama dönemine girene kadar kullanılmalı.Buda tahmini 30'lu yaşlardan sonraya tekabül ediyor.Kısacası ben 30'dan sonra kademeli olarak bırakıp saçın durumuna göre hareket edicem.Baktım hala aynı şekilde dökülüyor belli bir müddet daha devam ederim sanırım.Ha, eğer kötü bir yan etki yaparsada o zaman mecbur bırakırım tabi.Şuan 30'a kadar düşüncesindeyim ama ilerde fikrim değişebilir.

Hocam ben dediğin yaşlardayım ve Fin kullanmazsam eğer 3-4 sene öncesine dönerim gibime geliyor. Baya yol katettim. Dökülme durması bir yana saçlar bile siyahlaştı
Ama misal mısır püskülü gibi incecik saçlar düzelmedi. Şakak, ön çizgi ve tepe ortası için bir ekime ihtiyacım var

Sanırım Fin haddinden fazla incelen yerleri bir yerden sonra toparlayamıyor olabilir. Ama diğer saçlarım dediğim gibi dökülme durdu ve siyahlaştı

Bir gün evlilik olursa ve çocuk olayı olursa bir dönem ben de bırakmayı düşünüyorum ama yan etki görmediğim sürece komple bırakmayı düşünmüyorum. Cinsel ilişkilerde ise artık korunmalı olmalı. Mesela karşı taraf hap kullanabilir gibi düşünüyorum. Böylelikle Fin kullanımı olmasına rağmen korunmalı cinsel ilişki olursa veya karşı taraf hap alırsa istenmeyen bir durum olmaz diye düşünüyorum

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #288 : 11 Nisan 2022, 16:48:03 »
Ama belki senin 30lu yaşlarda dökülme çok çok yavaşlayabilir bunu bilemeyiz. Herkes de farklı olabiliyor sanırım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #289 : 11 Nisan 2022, 23:36:22 »
 genelde 30dan sonra yavaslar derler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #290 : 16 Nisan 2022, 02:03:32 »
Bioxcin Forte serum an itibariyle bitmiş bulunmakta.Tam tamına 4.5 ay kullandım.Aslında söyleyebileceğim pek birşey yok.Ürün hakkında yukarda bir yerde az biraz konuşmuştum.Kısacası tırt bir ürün.Ben ara sıra finansterid yüzünden seyrekleşen bıyıklarımada sürdüm oraya bile faydası olmadı bırakın saça olmayı.Ayrıca yapısı katı olduğundan sürerkende çokca saç koparak elinize geliyor.Hatta ekstradan dökerek saçınızı seyrekleştiriyor.Ben kaşlarıma sürdüm oradan bile döktü.Son 1 ay hergün dermarollerla kullandım gene fos gene fos.Yattığınız yastık ve yorganda leke bırakıyor.Bunu sürüp dışarı felan çıkmayıda düşünmeyin deri rengini kahverengiye çeviriyor.Zaten yapış yapış bitiştirdiğinden çıkamazsınızda.O reklamlarda gösterilen ıslakken sürüp fön çekme işinide yaptım hiç öyle durmuyor.Vaad ettiklerini yerine getiremeyen tamamen reklam ve pazarlamadan ibaret çöp ürün.Ama hakkını veriyim 118 TL'ye 3 şişe çok bereketli.Bioxcin forte serumu sakın denemeyin bile.Hiçmi etkisi faydası olmaz ağa.Sadece döküyor başka bir işlevi yok.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #291 : 16 Nisan 2022, 02:08:44 »
Kanka seninki sanki bozulmuş olabilir mi?
Katı derken nasıl olabiliyor ki
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #292 : 16 Nisan 2022, 03:01:24 »
Kanka seninki sanki bozulmuş olabilir mi?
Katı derken nasıl olabiliyor ki

Tam katı değil zaten.Sıvık ama yoğun.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #293 : 18 Nisan 2022, 19:38:19 »
Arkadaşlar yakın zamanda tekrar bir ürün denemesi daha yapıcam.Gözüme kestirdiğim bir serum var.Şampuanını araştırırken rastgeldim kendisine.EEOSE markasının gündüz ve gece için ürettiği serum mevcut.İçeriği bilimsel deneylere dayanıyor.Sitesinde de hepsinin makalesi mevcut.Zaten saç için araştırma yapan biriyim tam aradığım ürün.Özellikle bu  Procyanidin B2 Dimer, Caffein ve GP4G test etmem gerekli.Hakkındaki çalışmalar çok olumlu gözüküyor.Türkiyede Procyanidin içerikli serum sadece bunda var.Firma klinik çalışmalar yapılmış maddelere yer veriyor.Kanıt olarak göstermesini beğendim.Fiyatıda olumlu.Başlığın hakkını verelim alternatif tedavi yöntemlerini tek tek deniycem.Maksat size ışık olsun.Benim yollarımdan geçmezsiniz en azından.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #294 : 18 Nisan 2022, 23:45:10 »
Gündüz ve Gece serumu ilginçmiş. Umarım fayda görürsün. Bakalım nasıl olacak sonuç

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #295 : 22 Nisan 2022, 15:19:25 »
Yeni bir seruma başlayacağımın sinyallerini daha önceden vermiştim.Bugün satın aldığım serum elime ulaştı.Sizede içeriği ve kullanımı hakkında fotoğraflar paylaşıyorum.

Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #296 : 22 Nisan 2022, 21:50:42 »
Acaba bu serum ekim sürecinde nasıl fayda sağlardı?

Sen şu an ekim yaptırsaydın ne kullanırdın Virtüöz?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #297 : 22 Nisan 2022, 22:38:11 »
Acaba bu serum ekim sürecinde nasıl fayda sağlardı?

Sen şu an ekim yaptırsaydın ne kullanırdın Virtüöz?

Finasterid hariç birşey kullanmazdım.Belki gıda takviyeleri olabilir.

Bakalım yeni başladım sürmeye kutu bitiminde yorumlarım.İlk izlenimlerim sprey başlığının püskürtmesi az.Ama sürmesi kolay.Minoxidil gibi yağlı yapısı var bu daha çabuk uçuyor.Bunu sürüp dışarı rahatlıkla çıkabilirsiniz.Saçları birbirine yapıştırma, renk değişimi veya yağlı görüntü bırakmıyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #298 : 01 Mayıs 2022, 22:10:37 »
14 ve 16. sayfadaki kısa saçlar sana yakışıyor. Tedavi yöntemlerini uygulaman için de kolay olur. Sana tavsiyem 3 haftada 1 traş ol aynı şekilde takıl. Gayet güzel duruyor. Saçın uzayınca seyrek duruyor.. Sadece öne tarayınca kapatıyor fakat biliyorsun bir rüzgar esse saçın kötü gözükecek. Bir çoğumuzdaki en büyük problem zaten bu. Yani saçımız serbest şekilde gezince özgüven eksikliği oluyor. Dediğim gibi kısa saç sana yakışıyor. Kafanda fazla takma yaşında genç. Olur mu bilmem ama ilerleyen yıllarda güzel bir gelişme çıkabilir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #299 : 11 Mayıs 2022, 21:38:21 »
Yolun sonunamı geliyorum ne.Bu aralar fena saç döküyorum.Özellikle masajda +30 tel oluyor.Bir şey kötü etkimi yapıyor acaba? Anlamadım.Üzücü durum.Saçlarım hep kuru ve deride öyle.Belki yağsız kalıyor.Yakında bir yağ karışımı deniycem.Şu serum ve şampuanda iyi gelmemiş olabilir.Finasteride karşı belkide saçlarım bağışıklık geliştirdi bilemiyorum.Elimi atsam döküyorum.İnce tellide değiller.Garip bulamadım sebebini.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram