Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 37847 defa)

Xeth

• Hero Member
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #255 : 05 Nisan 2022, 22:43:25 »
Eyvallah.Yakın zamanda zaten kuaföre gidip komple saçı kısalttırmayı düşünüyorum.Bioxcin forte serumun bitmesine az kaldı.Sonuçlarını görün öyle kestiricem.Hatta birde kısa halde atarım fotoğraf.

fade yaptırmanı öneririm üstü daha iyi gösteriyor

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #256 : 06 Nisan 2022, 01:14:36 »
fade yaptırmanı öneririm üstü daha iyi gösteriyor

Benim bu yakınlardaki kuaförlerin o modeli yapabileceğini bile sanmıyorum.Ve bende öyle durmaz hiç denemedim.Ama genede söylerim sağol öneri için.

Konudan bağımsız olarak bu aralar saçlarımın döküldüğünü sürekli görüyorum.Yıkarken, serum sürerken veya ellerimle ovuşturduğumda.Ancak dökülen saçlar kalın telli siyah saçlar incelmiş değiller yani.Ben bunun sebebini anlamadım açıkcası bir yorumunuz var mı? Benim tahminime göre saçlar uzadığından dökülenler gözüme çok batıyor belki günlük dökülen saçlardı bilemiyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #257 : 07 Nisan 2022, 12:24:52 »
13.Ay

Saçım uzadığından yanıltıcı olabilir.Kestirince tekrar bir paylaşım daha yapıcam.Bioxcin serumla olan serüvenim bittincede hakkında yorumunu yaparım.Tahminen haftaya biter.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #258 : 07 Nisan 2022, 19:55:09 »
13.Ay

Saçım uzadığından yanıltıcı olabilir.Kestirince tekrar bir paylaşım daha yapıcam.Bioxcin serumla olan serüvenim bittincede hakkında yorumunu yaparım.Tahminen haftaya biter.
Reis yanlari çok uzatiyorsun yani bence guzelcene iyi bir berbere gitsen hoş bir görüntü olur birde yani uygulamadigin tedavi kalmadı üstler en fazla bu oluyor dönorda çok iyi duruyor ne iş yaptığını maddiyatini bilmiyorum ama bu kadar uğraşmaz ön tarafa bı 2 3 bin ektirir yoluma bakarım
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #259 : 07 Nisan 2022, 20:10:22 »
Reis yanlari çok uzatiyorsun yani bence guzelcene iyi bir berbere gitsen hoş bir görüntü olur birde yani uygulamadigin tedavi kalmadı üstler en fazla bu oluyor dönorda çok iyi duruyor ne iş yaptığını maddiyatini bilmiyorum ama bu kadar uğraşmaz ön tarafa bı 2 3 bin ektirir yoluma bakarım
+1
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #260 : 07 Nisan 2022, 23:22:12 »

Napim ya tepede saç olmayınca yanları enseyi okşayıp kendimi tatmin ediyorum  ;D Bu sefer fena olmayacak şekilde kestirdim sabah atarım.Kendimi kobay faresi olarak görüyorum artık.Sizler için tüm bunlar ah bide destek bağış atsanız havyarla ilgili planlarımı sürücemde işte para yok.Aaaa... Ben bitti demeden bitmez.Sen daha dur ilik suyu var sırada.Teşekkür ederim dönör yorumun için.Aslında maddiyat açısından değilde kendimi ekime bir türlü hazır hissedemiyorum.Bu forumda çok güzel sonuç alanları gördükçe ulan bende şans yok kesin benim ekimde problem olur diyorum.İşin özeti korkuyorum sanırım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #261 : 07 Nisan 2022, 23:24:35 »
 fena değil saçlar olanı korumak olsun amacın.yarın obur gun minik bir ekimle güçlendirme yaparsın seyrek yerlere
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #262 : 08 Nisan 2022, 01:07:15 »
Napim ya tepede saç olmayınca yanları enseyi okşayıp kendimi tatmin ediyorum  ;D Bu sefer fena olmayacak şekilde kestirdim sabah atarım.Kendimi kobay faresi olarak görüyorum artık.Sizler için tüm bunlar ah bide destek bağış atsanız havyarla ilgili planlarımı sürücemde işte para yok.Aaaa... Ben bitti demeden bitmez.Sen daha dur ilik suyu var sırada.Teşekkür ederim dönör yorumun için.Aslında maddiyat açısından değilde kendimi ekime bir türlü hazır hissedemiyorum.Bu forumda çok güzel sonuç alanları gördükçe ulan bende şans yok kesin benim ekimde problem olur diyorum.İşin özeti korkuyorum sanırım.
Bir arada her gün tüm sarımsak yutma şeyini denesene dhdhdh şaka bir yana o donor le kel kalmazssin yani tabi dönorda dokulmen varmı bilmiyorum ben hep şu düşünceye sahibim saç varsa en güzel şekilde kullanılmalı bende eskiden önler seyrek gözükmesin diye öne yatiriyordum ama çirkin oluyordu sonra dedim böyle olmuyor sekili verdim gezdim ha yine döküldü ama olsun tadını aldım biraz gençken kullanmak gerek 35 den sonra saçının güzelliği değilde daha çok cebinin güzelliği önemli diye düşünüyorum
  • Yaşınız 25

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 08 Nisan 2022, 01:21:55 »
Saçının durumu aşırı kötü sayılmazmış zaten makineye vurunca dipler seyrek gözükmüş yoksa sık değil tabi seyrek ama uzatınca yeterli kapatıcılıktaymış önceden de yani ben öyle gördüm gibi ilaçlar saç çıkarmamış olanları biraz güçlendirmiş anladığım kadarıyla
  • Yaşınız 31

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #264 : 08 Nisan 2022, 14:38:41 »
Kısa hali

Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #265 : 08 Nisan 2022, 16:18:18 »
Güncel hayatında hiç Toppik kullanıyor musun?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #266 : 08 Nisan 2022, 16:23:04 »
Güncel hayatında hiç Toppik kullanıyor musun?

Yok hayır ben toppiği sevmiyorum.Niçin sordunuz?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #267 : 08 Nisan 2022, 16:29:13 »
Toppikle çok şekil durur diye dedim.
Öyle merak ettim.
Ben de hayatımda hiç kullanmadım.

Yan profilden Robert Lewandowski'ye benziyorsun.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #268 : 08 Nisan 2022, 16:41:24 »
Toppikle çok şekil durur diye dedim.
Öyle merak ettim.
Ben de hayatımda hiç kullanmadım.

Yan profilden Robert Lewandowski'ye benziyorsun.

Valla bilmiyorum nasıl durur ama ona hiç bulaşmak istemiyorum.

Hahaha doğrudur ama o gene yakışıklı ben çok çirkinim yanında halt etmişim.Birde saç sorunu var iyice berbatım.Dvay gibi ağladığımın farkındayımda tek fark benim ki gerçek  ;D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #269 : 08 Nisan 2022, 16:54:34 »
Saçının durumu aşırı kötü sayılmazmış zaten makineye vurunca dipler seyrek gözükmüş yoksa sık değil tabi seyrek ama uzatınca yeterli kapatıcılıktaymış önceden de yani ben öyle gördüm gibi ilaçlar saç çıkarmamış olanları biraz güçlendirmiş anladığım kadarıyla

Yok hocam tedaviden önceki halim cidden çok kötüydü.Artık neredeyse saç kalmamıştı.Cımbızla tek tek koparırsın o derece.Ben çocukluğumdan beri ön bölgem seyrek saçlıydı.Hiç yaşıtlarım gibi saçım olmadı.Saçımı hep öne yatırırdım.Dökülmeler başlayıncada iyice ortaya çıktı.Çok şükür şakaklarımda, yanlarda ve dönörde dökülmeler yaşamadım.Eskiden neyse şimdide aynı.Belki olgunlaştıkça kafa tipi değişikliğinden dolayı farklılaşmış olabilir.Saç konusunda tek şansım bu oldu.Birde oralar seyrelse kim bilir ne yapardım.Minoxidil+finasterid kayıplarımın büyük bölümünü getirdi.Şuan ki halim dökülmeye başlamadan önceki %75'lik kısmı.Geri gelmeyen %25 ön bölge ve vertexten.İşin özeti zaten çok iyi bir saçım yoktu ama kalitesi güzeldi.İnsanlar saçıma imrenirdi.Sıklık açısından tabiki değil ince telli yapısı, şekil alması, yumuşak ve düz oluşu erkeklerin çoğunda rastlanılmıycak şeylerdi.Fakat gitti işte yapcak birşey yok.Keşke sıradan saç tipim olsaydı da dökülmem olmasaydı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram