Gönderen Konu: Dr.Serkan Aygın | 4200 Greft | Yaş 26 | 01.10.2020  (Okunma sayısı 55429 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Serkan Aygın | 4200 Greft | Yaş 26 | 01.10.2020
« Yanıtla #46 : 25 Ekim 2020, 10:50:40 »
Kabuk sonradı görüntün ve donör alımın gayet güzel temiz maşallah diyelim
Global Moderator

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #47 : 25 Ekim 2020, 13:28:16 »
Hocam selamlar
20 yaş saç ekimi demişsiniz ama belki de bu yaşta yaptırmanız daha doğru oldu dökülmesi gerekenler gerçekten ölü olan saçlar gitmiş oldu o sıralarda yaptırsaydınız belki de saçlar seyrekleşecekti bilemiyorum tabi genç yaş derken 25'li yaşlar bu işin genci oluyor sanırım. Çünkü 20 yaşında kel değildiniz dökülme vardı sadece.

Ekim çok güzel duruyor hayranlıkla baktım Serkan Aygın ön görünüş ve doğallıkta harika bir iş çıkarıyor bakınıyorum vakalara.
Xpecia ile Proscar aldım iki gün önce ama pakette duruyorlar Xpecia başlarım hadi de Proscar'ın yan etkileri olabiliyormuş işte kararsızım. Çoğu kişi de yan etki yok ama insan riske atmalı mı diye kendine soruyor. Phyto şampuan sipariş ettim terebentin yağı ile karıştırıp saçlarımı kalınlaştırmam gerekiyormuş ilk etapta, Serkan hoca sanaldan ön izlenim olarak total 3800 greft uygun gördü 16 Kasım da reel görüşme yapacak o zaman net bilgileri alacağım kendim için :-)
Sen kaça yaptırdın hocam operasyonu? Yardımcı oluyor mu Serkan hoca fiyatta.
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #48 : 25 Ekim 2020, 15:56:13 »
Hocam selamlar
20 yaş saç ekimi demişsiniz ama belki de bu yaşta yaptırmanız daha doğru oldu dökülmesi gerekenler gerçekten ölü olan saçlar gitmiş oldu o sıralarda yaptırsaydınız belki de saçlar seyrekleşecekti bilemiyorum tabi genç yaş derken 25'li yaşlar bu işin genci oluyor sanırım. Çünkü 20 yaşında kel değildiniz dökülme vardı sadece.

Ekim çok güzel duruyor hayranlıkla baktım Serkan Aygın ön görünüş ve doğallıkta harika bir iş çıkarıyor bakınıyorum vakalara.
Xpecia ile Proscar aldım iki gün önce ama pakette duruyorlar Xpecia başlarım hadi de Proscar'ın yan etkileri olabiliyormuş işte kararsızım. Çoğu kişi de yan etki yok ama insan riske atmalı mı diye kendine soruyor. Phyto şampuan sipariş ettim terebentin yağı ile karıştırıp saçlarımı kalınlaştırmam gerekiyormuş ilk etapta, Serkan hoca sanaldan ön izlenim olarak total 3800 greft uygun gördü 16 Kasım da reel görüşme yapacak o zaman net bilgileri alacağım kendim için :-)
Sen kaça yaptırdın hocam operasyonu? Yardımcı oluyor mu Serkan hoca fiyatta.

20 yaşı geçtim 23 yaşımdan sonra 3 yıl içerisinde bile saçımda çok şey fark etti. Kesinlikle 3 yıl önce yaptırsaydım baya pişman olurmuşum, sabretmenin meyvesi farklı oluyor, belki de başarısız bir sonucum olacak ama yine de doğru zamanda yaptırmış olmanın rahatlığı var üzerimde.
Eğer donör bölgeniz çok sağlam değilse bence proscar riskini göze alabilirsiniz herkes yan etki yaşamıyor, yaşarsanız da bırakırsınız ama psikolojik olduğunu da unutmayın, çok araştırma yapmayın, kullanmaya başlayın eğer yan etki görürseniz bırakırsınız. Donör ne kadar kaliteliyse sonuç o kadar iyi oluyor, bunu sonuçlardan görüyoruz gerçekten. 
Fue yeni 10 bin tl oldu bu arada, şu an bile yoğun iş yapıyorlar, benimle birlikte ekimi olan ispanyol, italyan hastalar vardı ama hiç olmadığı kadar türk hastalara da ekim yapıyorlar. Bence iyi bir dil yaparsanız 8-9 bandına inebilirler ben yapılan zammın bu süreçte türkler çok indirim talep ettiğinden kaynaklı olduğunu da düşünmüyor değilim. Ben Haziran ayında gün almıştım Ekim ayına, 8’e yaptırdım benim ekimden 10 gün önce zam gelmiş.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #49 : 25 Ekim 2020, 16:02:45 »
Anladım hocam bu bilgiler baya faydalı oluyor.
5000 civarı ayırabilecektim operasyona ama kalitesiz yerde yaptırmayı kesinlikle tercih etmek istemiyorum. İmkanları zorlayıp Serkan hoca da yaptırmak istiyorum ben de ama 10000 olması baya kötü oluyor bütçe için. Görüşmeye gittiğimde umarım fiyatta anlaşırız 8000 civarına düşebilirler bir bakalım :-)

Saçlarında bir incelme var mı peki? Dökülmesi gereken saçlar daha devam ettiği için onları korumak adına aldığın takviyeler onları tutuyor mu peki kafada?
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Finasterid (08.10.2021)

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 25 Ekim 2020, 16:33:02 »
Anladım hocam bu bilgiler baya faydalı oluyor.
5000 civarı ayırabilecektim operasyona ama kalitesiz yerde yaptırmayı kesinlikle tercih etmek istemiyorum. İmkanları zorlayıp Serkan hoca da yaptırmak istiyorum ben de ama 10000 olması baya kötü oluyor bütçe için. Görüşmeye gittiğimde umarım fiyatta anlaşırız 8000 civarına düşebilirler bir bakalım :-)

Saçlarında bir incelme var mı peki? Dökülmesi gereken saçlar daha devam ettiği için onları korumak adına aldığın takviyeler onları tutuyor mu peki kafada?

Bence Şahin Çelik ve Asuman Hair’i de araştırmanı öneririm, bütçen yoksa 10 bin tl için Şahin Çelik 6500 tl, Asuman Hanım 8000 tl. Ekimleri çok iyi onların da, kendini aşırı zorlama para için, o da stres konusu olur sonra ama dediğin gibi kalitesiz yerde yaptırmak yerine bekleyip iyi yerde yaptır. :)
Şampuan aldım saw palmetto ve trico kompleks içerikli bir de xpecia ve biotin devam ediyorum, etkilerini hissetmek en kötü 2-3 ay diye düşünüyorum, öyle de deniliyor forumda.
Genetik dökülmeyi bir yere kadar koruyabiliriz, proscar bile kullansak bıraktığımız an o saçlar dökülecek. Donör açısından şanslı olduğumuz sürece ekim yaptırabiliriz bazılarında 1 atımlık bazılarında 3 atımlık greft çıkıyor, onun dışında önler istediğim gibi olsa bile kendimi her zaman 2.ekime hazır tutacağım çünkü tepe bölge bir gün daha fazla dökülmeye başlayacak, ekimden çekinmiyorum gerekirse 3 ekim bile yaptırabilirim ama tek kıstasım başarılı olması tabii ki onun dışında şu an arkalar dökülecek, incelecek diye gram korkmuyorum, biz bu yola baş koymuşuz bu saçlar dikilecek inşallah, herkes için de bunu umuyorum. ;D
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 29 Ekim 2020, 23:51:35 »
dostum ekimin gayet iyi görünüyor. 
umarım bu ekim seni mutlu edecektir. takipteyim :)

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 30 Ekim 2020, 03:46:21 »
dostum ekimin gayet iyi görünüyor. 
umarım bu ekim seni mutlu edecektir. takipteyim :)

Sağol dostum, inşallah hepimiz saçlanacağız  :)
Senin sürecini de takipteyim, en son kararmalar çıkışlar baya iyiydi tabii sen 3 ay öndesin çoğu gitmiş azı kalmış, benim sabırlık dönemim yeni başladı  ;D
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 30 Ekim 2020, 09:23:00 »
Gayet güzel görüntü kavuk sonrası ve şok başlangıcına kadar maşallah diyelim
Bundan sonra hayırlısı olur inşallah.
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 30 Ekim 2020, 10:33:03 »

Sağol dostum, inşallah hepimiz saçlanacağız  :)
Senin sürecini de takipteyim, en son kararmalar çıkışlar baya iyiydi tabii sen 3 ay öndesin çoğu gitmiş azı kalmış, benim sabırlık dönemim yeni başladı  ;D

Valla kardeşim zaman su gibi akıyor harbiden bunu anladım ben :)
Her ne kadar bi an önce bitip gitsin desek de ömürden gidiyor ve gerçekten de zaman çok çabuk geçiyor , daha dün gibi ektirdiğim gün ve bu gün bakıyorum 4 ay geride kalmış gerçekten şaka gibi :)
Şok dökümünden sonra insan çok sabırsızlanıyor, seni çok iyi anlıyorum dostum. Zaman bi an önce geçse de çıksa diyosun , merak etme sayılı gün çabuk geçiyor ve güzel de bir sonuç alacağını düşünüyorum :)
Umarım sen de ben de güzel bi sonuç alırız :)

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #55 : 30 Ekim 2020, 15:46:25 »
Hocam kendi saçın da güzel zaten arka bölge inanılmaz sık ve yoğunlukta tüm süreç iyi duruyor senin. Planlanma dikkat çekecek kadar iyi. Seneye Serkan hocaya söyle video çeksin seninle koysun sosyal medyaya. Sonucun çok iyi olacağı yönünde hissiyatım :-)
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Finasterid (08.10.2021)

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 30 Ekim 2020, 16:42:41 »
Gayet güzel görüntü kavuk sonrası ve şok başlangıcına kadar maşallah diyelim
Bundan sonra hayırlısı olur inşallah.

Teşekkürler Hintell reis adamın dibisin :)
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 30 Ekim 2020, 16:44:49 »
Hocam kendi saçın da güzel zaten arka bölge inanılmaz sık ve yoğunlukta tüm süreç iyi duruyor senin. Planlanma dikkat çekecek kadar iyi. Seneye Serkan hocaya söyle video çeksin seninle koysun sosyal medyaya. Sonucun çok iyi olacağı yönünde hissiyatım :-)

Hahahaha kendisine beni reklam ürünü olarak kullanabileceğini belirttim, bana saçlarımı versin ben ona bedava 10 reklam serisi bile çekerim  ;D
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim, inşallah sen de yaptırınca biz de sana böyle destek olucaz  8)
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 30 Ekim 2020, 17:09:36 »
30.gün son durum
Donör bölge ve ekim bölgesini ışık açarak hemen altında çektim özellikle donör çabuk toparladı, şok dökülme her geçen gün artıyor, aradan kendi saçlarım da çıkıyor. Bu süreçte aynaya bakmamaya çalışıyorum, hiç ekim olmamış gibi moddayım bu aralar, ilaçları düzenli kullanıyorum.
Xpecia 2 tablet + biotin 1000 kullanıyordum normalde ancak yüzümde, alnımda sivilce yaptı çünkü ben zaten her gün en kötü 3-4 yumurta yiyorum bir de biotin içeren diğer gıdaları araştırdığımda çok tükettiğimi anladım o yüzden xpecia her gün düzenli devam ancak biotin ara ara kullanıyorum.

Vertexim kel değil normalde şu an kel gibi görünmüş arkalar hızlı toparlayınca ancak diğer yerlere göre seyrek, uzadığında hiç belli olmuyor neredeyse ama oraya da ilerleyen yıllarda bir ekim gerekecek zaten kendimi kandırmıyorum, bunu Serkan hoca ile konuştuk, sıkıntı yapma hallederiz sen de saç sakal greft çok dedi. :D

Herkese bol saçlı günler  |-nazarboncugu-|

Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #59 : 30 Ekim 2020, 17:16:05 »
Pego benim yaşım 25 yaş ya böyle akranlarımın sonuçlarını görmek yaşıma yakın olanların sonuçlarını görmek daha bir olumlu etkiliyor beni :D ben de sana teşekkür ederim.
Doktor bana da saçlarımı versin de her işine yardım ederim hiç sorun değil bana :d

Biotin konusunda haklısın ağır gelmiş olabilir karaciğerine ek takviyeler.  Ekstra C vitaminleri kullansan belki daha iyi olumlu etki oluşabilir sivilcelenmeye iyi gelebilir. Daha yeni oldu operasyon henüz zamanın var ama bence başarılı ekim olmuştur. Hiç değilse arka bölgen benden daha iyi durumda şu an ki halinden.
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Finasterid (08.10.2021)

Facebook Twitter Instagram