Gönderen Konu: Dr.Serkan Aygın | 4200 Greft | Yaş 26 | 01.10.2020  (Okunma sayısı 54836 defa)

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Ynt: Dr.Serkan Aygın | 4200 Greft | Yaş 26 | 01.10.2020
« Yanıtla #270 : 05 Haziran 2021, 15:09:07 »
Hocam şöyle bir durum var ekim sayısı.

100 konusu olanın daha çok başarışı revizeli sonucu olur.

10 konusu olanın 1 tane olur

Bu forumda serkan aygın kadar başka merkezlerin de ekim konusu olsa neler görürdük

3 /4 konu başarılı diye o merkez başarılı olmuyor

Bence serkan aygın bu kadar çok konusu olmasına ramen başarı oranı çok yüksek ve hastasının sonuna kadar arkasında duran bir merkez.

Bunun dışında da revize çok güzel sonuç olasada daha iyisi olsun diye yapmak istiyor resmen hoca bunu da unutmamak gerek

Saygılar.

Pego kardeşim sıklaştırman hayırlı olsun inşallah harika olur saçların

Değerli yorumun için çok sağol hocam, inşallah. :)

Revizen hayırlı olsun pego, şuan bile gayet iyi gözüküyor, ön çizgi için arkadan mı aldılar? Kısaltılmamış da, sakal da ekmiş olamazlar.

Çok sağol Farques. :) Sakalı vertexe ektiler tümüyle, 1300 arka donörden aldılar öne ektiler ama belli olmuyor, saçların altına girerek alıyorlar, güzel yöntem gerçekten psikolojik olarak çok rahatlatıyor.

hayırlı olsun pego umarım çok daha güzel olacak saçların

Sağol abicim inşallah. :)

hayırlı olsun pego bu güzel sonucun üzerine güzellik katar bu revize

Sağol Duman, çok sağol yorumun için inşallah beklentim o yönde. :)

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #271 : 05 Haziran 2021, 15:42:37 »
Hadi bakalım süper olacak insallah.
Ekimin en güzel kısmı o stresi atlatıp ekimden sonra eve gelip yatma kısmı bence, sen de o aşamadasın kardo tadını çıkar :)

Heros

• Full Member
« Yanıtla #272 : 05 Haziran 2021, 15:54:59 »
Revize hayırlı olsun Pego umarım çok güzel olur. Merakımı celbetti dönor bölge gercekten diri gözüküyor ona ragmen neden sakaldan kök  alımı tercih edildi. Bir de uzun mu aldılar dönor bolgeden alınan sacları orası bıraz kafamı kasırsıtrdı . Görünüş açısından bilmeyen birisi süreci fark edemez bile gerçekten. Maşallah diyelim su gibi aksın bir anca çok güzel şekilde nihayete ersin süreç

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #273 : 05 Haziran 2021, 16:52:39 »
Çok sağol Farques. :) Sakalı vertexe ektiler tümüyle, 1300 arka donörden aldılar öne ektiler ama belli olmuyor, saçların altına girerek alıyorlar, güzel yöntem gerçekten psikolojik olarak çok rahatlatıyor.
Çok iyiymiş bende seneye şakaklara ektiricektim traşsız, donörü düşünüyodum. |-onayisareti-|

Batman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #274 : 05 Haziran 2021, 21:31:34 »
Revizyon ekiminiz hayırlı olsun. Umarım istediğiniz gibi olur. Kaç gün içinde kabuklar dökülecekmiş bir bilginiz var mı?
Bir de kaç gün yatmak gerekiyor revizyon işleminden sonra. Yine ödem oluşuyor mu

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #275 : 05 Haziran 2021, 21:33:18 »
Hadi bakalım süper olacak insallah.
Ekimin en güzel kısmı o stresi atlatıp ekimden sonra eve gelip yatma kısmı bence, sen de o aşamadasın kardo tadını çıkar :)

Eyvallah dostum yorumlarını eksik etmiyorsun. :) valla ben de keyif alıyorum şu yatma işinden, dizi, film, oyun müthiş geliyor insana :D

Revize hayırlı olsun Pego umarım çok güzel olur. Merakımı celbetti dönor bölge gercekten diri gözüküyor ona ragmen neden sakaldan kök  alımı tercih edildi. Bir de uzun mu aldılar dönor bolgeden alınan sacları orası bıraz kafamı kasırsıtrdı . Görünüş açısından bilmeyen birisi süreci fark edemez bile gerçekten. Maşallah diyelim su gibi aksın bir anca çok güzel şekilde nihayete ersin süreç

Vertex için sakal daha yoğun bir görünüm elde ediliyor diye biliyorum dostum bir de benim sakallar gerçekten gür ve kalın, o yüzden tercih edildi diye düşünüyorum yoksa donörden almak istese yine de müsait, istese alırdı.
Uzun alıyorlar ama kesiyorlar öyle ekiyorlar. Evet yapılan iş bu açıdan çok estetik o yüzden memnunum şu an. İnşallah Heros, tek temennim sorunsuz geçirmek.

« Son Düzenleme: 07 Haziran 2021, 23:11:12 Gönderen: Hintell »
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #276 : 05 Haziran 2021, 21:54:48 »

Yok öyle bişey hocam konulara bakarsanız farklı ön çizgiler görebilirsiniz, klinik fanatikliği olarak algılamayın ancak a dan z ye üst düzey hizmet sağlayan bi merkez, Serkan hocada az vakit ayırmasına rağmen ilgileniyor, ektiren kişi beğense bile kendisi eğer eksik görür ise kendisi ücretsiz revize yapıyor, çok az klinikde bunu yaşarsınız, operasyon günü 2-3 dakika görebilme konusunda ise haklısınız.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2021, 23:11:32 Gönderen: Hintell »

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #277 : 06 Haziran 2021, 13:10:19 »
Yıkamaları nasıl yapıyorsun acaba, saçlar uzun, greftlere zarar vermeden hafifçe yıkansa mevcut saçlar şampuanlı kalır gibi, zor oluyor mu?

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #278 : 06 Haziran 2021, 17:50:34 »
Yıkamaları nasıl yapıyorsun acaba, saçlar uzun, greftlere zarar vermeden hafifçe yıkansa mevcut saçlar şampuanlı kalır gibi, zor oluyor mu?

Bugün yıkama yaptım dostum, zaten losyonu bol bol bıraktım aralara girsin diye sonrasında zaten dokundurmadan şampuanın köpüğünü akıtıyorum saça, biraz bekletip ılık su ile duruluyorum. Bence en büyük sıkıntısı saçı kurutmamak. :D
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #279 : 06 Haziran 2021, 17:55:55 »
Pego sakaldan alım nasıl oluyor kardo? Rahat mı? Canın çok yandı mı?
Uyusturma aşamasında vs nasıldı?
Bunları soracaktım unutmusum sormayı.
Saçları da bol suyla yıkarsın bişecikler kalmaz.

ABK

• Full Member
« Yanıtla #280 : 06 Haziran 2021, 19:15:36 »
Hocam hayırlı olsun inşallah istediğin sıklığı yakalayacaksındır. benim sormak istediğim donör bölgen iyi görünüyor neden tekrar sakaldan alım yaptılar ?

PEGO

• Hero Member
« Yanıtla #281 : 06 Haziran 2021, 20:36:19 »
Pego sakaldan alım nasıl oluyor kardo? Rahat mı? Canın çok yandı mı?
Uyusturma aşamasında vs nasıldı?
Bunları soracaktım unutmusum sormayı.
Saçları da bol suyla yıkarsın bişecikler kalmaz.

Yok kanka baya rahat, lokal anestezinin çözemeyeceği sorun yok, ufak bir sızlama da bile hemen söyle diyorlar, anında veriyorlar lokali. :D
Sedasyon + lokal anestezi gerçekten çok hafif geçiyor operasyon. Seninde sakallar gördüğüm kadarıyla güzel kanka, Şahin Hoca vertex için sakal takviyesi uyguluyorsa kesinlikle öneririm, kapatıcılıkta gayet iyi sonuçta sakal altından 1000 greft kadar alınabilir, mis gibi ekstradan 1000 greft candır ve sana bir zararı yok. Ben akıl edemedim başta, boyun tarafından aşağıya doğru çok fazla uzun sakalım benim, oradan epilasyon yaptırır gibi çizgi halinde aldırsaydım keşke hem de uzunluğu kısalmış olurdu. :(

Hocam hayırlı olsun inşallah istediğin sıklığı yakalayacaksındır. benim sormak istediğim donör bölgen iyi görünüyor neden tekrar sakaldan alım yaptılar ?

Sağol hocam inşallah. :) Sakal ön tarafta kullanılmıyor doğal durmayacağı için ama vertex için çok iyi kapatıcı, özellikle kalın sakal avantaj benim de orman gibi sakallarım var, hoca ekstra greft avantajı olarak kullanmak istedi. Sakallar bir hastalık olmadığı takdirde genelde dökülmüyor, neredeyse tamamiyle güvenli bir kök demek oluyor bu.
Yoksa donör açısından sıkıntım yok sadece bu şekilde tercih edildi.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #282 : 06 Haziran 2021, 22:42:52 »
Aynen kardo, benim sakallar da seninkiler gibi kalın telli.
Şahin hoca sakaldan alım yapıyor, zaten senin de dediğin gibi vertex konusunda sakal tercih ediliyor.
Benim de bi 600-700 arası sakal alırlar gibi geliyor.
Ah şu göğüs kılları keşke saç/sakal gibi verimli olsaydı saç ekiminde, valla şuan bi 5 bin greft garantim vardı benim göğüste :D
Hatta lazer yaptırcam da acaba yaptırmasammı acaba bi gün lazım olur mu göğüs diye acayip ikilemde kalıyorum :D

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #283 : 06 Haziran 2021, 22:44:46 »
Aynen kardo, benim sakallar da seninkiler gibi kalın telli.
Şahin hoca sakaldan alım yapıyor, zaten senin de dediğin gibi vertex konusunda sakal tercih ediliyor.
Benim de bi 600-700 arası sakal alırlar gibi geliyor.
Ah şu göğüs kılları keşke saç/sakal gibi verimli olsaydı saç ekiminde, valla şuan bi 5 bin greft garantim vardı benim göğüste :D
Hatta lazer yaptırcam da acaba yaptırmasammı acaba bi gün lazım olur mu göğüs diye acayip ikilemde kalıyorum :D
Bende o ikilemde kaldım da göğüs kıllarının uzama boyu malum kısa, kafaya ekince saç olmuyor yani, bir de vücuddaki kılların belli döngü süreleri vardır, göğüs kılı 6-7 ayda bir dökülür tekrar çıkar kendini yeniler, fazla olduğu için biz farketmiyoruz.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #284 : 06 Haziran 2021, 23:12:33 »
Bende o ikilemde kaldım da göğüs kıllarının uzama boyu malum kısa, kafaya ekince saç olmuyor yani, bir de vücuddaki kılların belli döngü süreleri vardır, göğüs kılı 6-7 ayda bir dökülür tekrar çıkar kendini yeniler, fazla olduğu için biz farketmiyoruz.

Evet ve saça sakala göre daha dayanıksızlar, elinizi göğsünüze atıp çekin en az 10-15 göğüs kılı gelirken sakaldan bir tane ya gelir ya gelmez.
Ama mesela aralara ekildiginde bence güzel kapatıcılık sağlar.
Örneğin saç ektirip 10 üzerinde 7 alan biri göğsünde ki köklerin tamamını kullansa belki 10 üzerinden 9-10 alır.
6-7 ayda bi dökülse bile geri çıkacaksa eğer bence gene hiç yoktan iyidir.
Ha kafada ki kanlanma bu sefer göğüs kıllarını da beslemek zorunda kalıp saç köklerini az besleyip ekilen veya mevcut saçlar dökülür mü onu bilemem.

Facebook Twitter Instagram