Gönderen Konu: Dr. özgür Nalbant 2815 greft  (Okunma sayısı 22987 defa)

Raptiye666

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr. özgür Nalbant 2815 greft
« : 20 Mart 2017, 23:35:41 »
Uzun zaman düşündüğüm saç ekimi bugün gerçekleşti. Denizli'de özgür Nalbant hoca  :) 2815 greft.  Öncesi sonrası...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirdim arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2017, 23:55:25 »
Nalbant hoca az greftle çok iş becerenler listesinde.. ön çizgi çok iddalı olmuş , sizin istediğiniz ?

Raptiye666

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirdim arkadaşlar
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2017, 02:17:50 »
Evet alın çizgisine oldukça itina gösterdi greft konusunda işini en dürüst yapanların başında . İlk gün itibariyle istediğim gibi bir sonuç inşallah sonrasında da memnun kalirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirdim arkadaşlar Dr özgür Nalbant 2815 greft
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2017, 01:16:01 »
hayırlı olsun ekımın dostum
Global Moderator

Raptiye666

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2017, 16:22:54 »
Teşekkür ederim dostum seninki de hayırlı olsun umarım senin saçlar kadar hızlı sonuç alırım :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2017, 16:33:39 »
Teşekkür ederim dostum seninki de hayırlı olsun umarım senin saçlar kadar hızlı sonuç alırım :)
inşallah :)))
Global Moderator

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. özgür Nalbant 2815 greft
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2017, 09:19:28 »
hocam öncelikle geçmiş olsun bende 1 yıl önce özgür beye saç ekimi yaptırdım, 1 seneyi doldurdum, özgür bey saç ekiminde ıshrs belgeli bir kaç doktordan biridir, fiyatıda uygundur, geçen yıl grefti 1,5 tl idi, şimdi zam geldimi acaba kaça ekiyor, inşallah iyi sonuç alırsın hocam, ben aynalarla barış imzaladım resmen

Raptiye666

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Mart 2017, 10:19:54 »
hocam öncelikle geçmiş olsun bende 1 yıl önce özgür beye saç ekimi yaptırdım, 1 seneyi doldurdum, özgür bey saç ekiminde ıshrs belgeli bir kaç doktordan biridir, fiyatıda uygundur, geçen yıl grefti 1,5 tl idi, şimdi zam geldimi acaba kaça ekiyor, inşallah iyi sonuç alırsın hocam, ben aynalarla barış imzaladım resmen
sağol kardeşim evet bende özgür hocayı uzun süren araştırmalarımdan sonra tercih ettim. fiyat aynı. özgür hoca ticari kaygısı olan biri değil işini iyi biliyor. senin saçlar süper olmuş hayırlı olsun umarım aynı sonucu alırım :)

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2017, 10:59:27 »
tesekkur ederim hocam cümlemiz

diriliş67

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2017, 00:21:19 »
toprağım ıshrs yi baktım da anladığım kadarıyla üyelik ücreti ve doktorluk belgelerini gösteren üye olabiliyor.

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2017, 11:23:58 »
diriliş67 hemşerim ben size ıshrs üyesi olmanın şartlarını yazayım

1- ISHRS üyesi olmak için tıp doktoru olmak şart

2- ISHRS nin şartlarını yani saç köklerinin alımını ve kanal açımını bu doktorun yapıyor olması (only doktor) şart

3- Uluslararası yapılan seminer ve sempozyumlarına katılmak şart

4- Bu derneğe üye olmuş en az iki doktorun referans mektubu yazarak bu doktora kefil olması şart
dolayısı ile doktorun yapması gereken işleri teknisyenlere yaptıran ya da yaptırdığı belgelenen bu dernekten direk çıkarılıyor
bu şartlara uymayanlar üyelikten çıkarılıyor

arkadaşlar saç ekimi yaptırmış biri olarak sizlere tavisyem; bu işi yapanın doktor olup olmadığını arastrmanız, işini kendısı yapmasını, hastane ortamında yapılması ve  ıshrs üyeli doktorlara ekim yaptrmanızı tavsiye ederim. bu iş riske atılacak bir iş değil arkadaşlar hiçbirsey sağlığımızdan önemli değil

diriliş67

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Mart 2017, 14:41:40 »
diriliş67 hemşerim ben size ıshrs üyesi olmanın şartlarını yazayım

1- ISHRS üyesi olmak için tıp doktoru olmak şart

2- ISHRS nin şartlarını yani saç köklerinin alımını ve kanal açımını bu doktorun yapıyor olması (only doktor) şart

3- Uluslararası yapılan seminer ve sempozyumlarına katılmak şart

4- Bu derneğe üye olmuş en az iki doktorun referans mektubu yazarak bu doktora kefil olması şart
dolayısı ile doktorun yapması gereken işleri teknisyenlere yaptıran ya da yaptırdığı belgelenen bu dernekten direk çıkarılıyor
bu şartlara uymayanlar üyelikten çıkarılıyor

arkadaşlar saç ekimi yaptırmış biri olarak sizlere tavisyem; bu işi yapanın doktor olup olmadığını arastrmanız, işini kendısı yapmasını, hastane ortamında yapılması ve  ıshrs üyeli doktorlara ekim yaptrmanızı tavsiye ederim. bu iş riske atılacak bir iş değil arkadaşlar hiçbirsey sağlığımızdan önemli değil

teşekkrler bilgilendirdiğin için.. fakat ishrs üyesi olup sadece kanal açımını yapan kök almayan doktorlarda biliyorum. ekibine yaptırıyor.

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Mart 2017, 15:26:49 »
Diriliş67 hocam tabıkı o tarz doktorlar var, ama tespit edilenler atılıyor, mesela dr koray erdoğanın ekimini yardımcılarına yaptırmaya başladığını belgelemişler bu sebeple koray erdoğanın bu dernekten çıkarıldığını duymuştum bir yerde yanlışım olabilir varsa düzeltin

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Mart 2017, 10:26:17 »
selamlar, sizinki gibi direk açık alana yönelik yapılan ekimler genelde çok güzel sonuçlar veriyor, sizin ekiminizde güzel gözüküyor sonuna kadar takip ederiz inşallah, hayırlı olsun.

Raptiye666

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 30 Mart 2017, 00:59:03 »
selamlar, sizinki gibi direk açık alana yönelik yapılan ekimler genelde çok güzel sonuçlar veriyor, sizin ekiminizde güzel gözüküyor sonuna kadar takip ederiz inşallah, hayırlı olsun.
Teşekkürler inşallah

Facebook Twitter Instagram