Gönderen Konu: Dr. özgür Nalbant 2815 greft  (Okunma sayısı 22981 defa)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. özgür Nalbant 2815 greft
« Yanıtla #60 : 12 Aralık 2017, 01:16:07 »
Hocam son durum nedir? 2 ay geçmiş en son foto üzerinden.
Saçlarınız hacim kazandı mı yeni çıkışlar var mı.
Özgür hocanın bu sitede gördüğüm en kötü ekimi.
Geniş alana az ekilmiş. Bundan ziyade dikkatimi çeken 12.gün fotonuzda sanki ekilen saçların bir kısmı dökülmüş gibi duruyordu. Şok dökülme mi başlamıştı yoksa başka bir sebepten kökleri tutmadan döküldü mü.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 12 Aralık 2017, 07:22:26 »
Diriliş67 hocam tabıkı o tarz doktorlar var, ama tespit edilenler atılıyor, mesela dr koray erdoğanın ekimini yardımcılarına yaptırmaya başladığını belgelemişler bu sebeple koray erdoğanın bu dernekten çıkarıldığını duymuştum bir yerde yanlışım olabilir varsa düzeltin
Bu bilgiyi dogrulayacak veya yalanlayacak biri var mi aramizda?

Nedir bu ISHRS, bilen var mi? Ruhi, hintell, sloccer?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 12 Aralık 2017, 09:42:28 »
Diriliş67 hocam tabıkı o tarz doktorlar var, ama tespit edilenler atılıyor, mesela dr koray erdoğanın ekimini yardımcılarına yaptırmaya başladığını belgelemişler bu sebeple koray erdoğanın bu dernekten çıkarıldığını duymuştum bir yerde yanlışım olabilir varsa düzeltin
Bu bilgiyi dogrulayacak veya yalanlayacak biri var mi aramizda?

Nedir bu ISHRS, bilen var mi? Ruhi, hintell, sloccer?

Uluslararası saç restorasyonu Derneği... zaman zaman workshoplar düZenleyip saÇ Ekim’ine dair güncel teknik ve gelişmelerin takip edildiği bir dernek. Uluslararası olması ve katılım önşartları arasında Dr. Olma zorunluluğu gibi birkaç zor kriter olduğundan Ambulans şöförü, kaportacı , hemşire vs. Uzmanlık alanları olup saç ekğm yapan arkadaşlara üyelik vermemektedir.

Yukarıda bahsi geçen durum gerçek olabilir, aşagıda paylaştığım linkten isim ve ülke arattıgınızda ISHRS üyesi doktorların bilgisi çıkmakta (örnek; HAKAN DOĞANAY,İlhan serdaroğlu, mehmet arpacı vs.) ama Koray hoca arattığımda isim çıkmadı.

Bu durum Koray hoca için nekadar önemli? Orası tartışılır. Dernek yeniliklerin ve geliştirilen tekniklerin paylaşıldığı bir  oluşum. Asıl konu Koray hocanın orda olup olmaması kime zarar kime yarar.İNGİLTERE de Avrupa birliği ülkesi degil, şimdi Avrupa mı üzülsün İNGİLTERE mi?

Dünkü ekimci olsa , asar üyelik belgesini masasının başına “ biz bu işin eğitimini aldık, ishrs üyesiyiz” der prim yapar... Koray hocanın oyle bir kaygısı yokki... hastaların daha çok kaygısı var “Koray hoca bana ekermi, ekmezmi “ diye :)

İlgili link
http://www.ishrs.org/physician-search?combine=Koray&province=&country=tr&distance%5Bpostal_code%5D=&distance%5Bcountry%5D=tr&distance%5Bsearch_distance%5D=100&distance%5Bsearch_units%5D=mile&field_procedures_value=All
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 09:46:52 Gönderen: sloocer »

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 12 Aralık 2017, 10:01:57 »
Ayirdigin zaman ve bilgiler icin tesekkur ederim sloocer.

Isim girmeyip Turkiye seklinde arattirirsan Turkiyedeki bu dernege uye butun hocalari gorebiliyorsun. Koray, Keser ve Kul yok bunlarin arasinda; ilginc.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 10:21:21 Gönderen: kaya »

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 04 Kasım 2018, 10:34:31 »
önceden ön tarafta hic sac yokmus..... Hoca muhafazakar sac ekme yaklasiminda... yani 2815 greft ile ancak bu kadar sonuc alinir kanimca...... Son durum? Foto?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #65 : 04 Kasım 2018, 11:34:30 »
Bende saçın durumunu merak ediyorum açıkcası konuya güncelleme yapmanızı rica ediyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

jemjemx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 04 Kasım 2018, 14:30:56 »
Ön çizgi biraz daha geriden başlansa daha yoğun olurdu sanki.. Umarım istediğiniz gibi olur
// Kullandığım Takviyeler //

*Viviscal Tablet
*Propecia 1mg
*Olimp Multi Vitamin
*Omega-3 ve Kolajen Peptit

// Asmed Dr. Koray ERDOĞAN-Saç Ekim Sürecim //
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14840.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 04 Kasım 2018, 14:48:25 »
Ön çizgi biraz daha geriden başlansa daha yoğun olurdu sanki.. Umarım istediğiniz gibi olur

En son paylaşım 2 Ekim 2017 tarihinde yapılmış 200 gün daha sonra arkadaş paylaşım yapmamış umarım gelip saçlarının son halini bizimle paylaşır
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram