Gönderen Konu: RU58841-SETİPİPRANT NEDİR NE İŞE YARAR NEREDEN ALINIR ?  (Okunma sayısı 22229 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: RU58841-SETİPİPRANT NEDİR NE İŞE YARAR NEREDEN ALINIR ?
« Yanıtla #30 : 25 Eylül 2020, 10:54:43 »
Bende ters ışık olduğunu düşünüyorum fotoğrafta ama gelişme yaşaması beni mutlu etti arkadaşın , onun haricinde arkadaşlar yazan tüm arkadaşlara cevap niteliğinde olsun alibaba.com dan temin ediyorum ve ilk siparisim gümrükten geçti temin edebilirsiniz diğer sitedeki şahıstan almanıza hiç gerek yok.

Dostum yazacaktım unutmuşum şimdi aklıma geldi. Ru yu hazırlarken gliserin veya propilen glikol yanında dmso da bulunsun. Dimetil sülfoksit. Deri geçirgenliği konusunda etkili bir maddedir.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 25 Eylül 2020, 21:26:04 »
Dostum yazacaktım unutmuşum şimdi aklıma geldi. Ru yu hazırlarken gliserin veya propilen glikol yanında dmso da bulunsun. Dimetil sülfoksit. Deri geçirgenliği konusunda etkili bir maddedir.

dmso tehlikeli bir madde diye biliyorum ,deriden geçireceğim derken başka şeyler olmasın.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 26 Eylül 2020, 16:26:38 »
dmso tehlikeli bir madde diye biliyorum ,deriden geçireceğim derken başka şeyler olmasın.

İçiniz rahat etsin istiyorsanız araştırın tabi. Losyona ekleyeceğiniz %15-20 lik miktsrın topikal olarak uygulanması, herhsngibir soruna yol açacağını düşünmüyorum. Bu yönde bir soruna sebep olduğuna da rastlamadım internette.Etkenin deriden emilimine katkı sağlar. 1 yıl veya daha uzun süre ru, seti vb losyonlarıma ekledim, bir sorunla karşılaşmadım.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #33 : 26 Eylül 2020, 17:46:01 »
İlk önce gliserin+alkol ile deneyeceğiz dmso hakkında iyi bir bilgi birikimine sahibiz bakalım 5 kişi falan kullanmaya başladı 1. Ayda durumu atarız buraya
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Eylül 2020, 20:33:25 »
İlk önce gliserin+alkol ile deneyeceğiz dmso hakkında iyi bir bilgi birikimine sahibiz bakalım 5 kişi falan kullanmaya başladı 1. Ayda durumu atarız buraya

sonuçları merakla bekliyoruz dostum.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 27 Eylül 2020, 20:41:24 »
Arkadaşlar yaklaşık bir hafta oluyor kullanmaya başlayalı ruyu başlamadan önceki halimi buraya eklicem buraya ay ay gelişme olursa paylaşım yaparım şuanlık belirli yerlerdeki batma, uyuşma gibi derideki olumsuzlukları kesti gibi. İş yapmazsa fin/dut mecburen ama eğer iş yaparsa uzun süre kullanmayı düşünüyorum tabi gümrük sıkıntısı falanda çıkmassa. İlk sipariş geçti inşallah vereceğimiz ikinci siparişte geçer. Alkol ve gliserin ile hazırladım şimdilik.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 28 Eylül 2020, 01:37:38 »
En azından DHT uyusuklugunu kesmiş anladığım kadarıyla gelişimini burada paylaşırsan herkes okumuş olur. Onu haricinde 2. Sipariş de problem çıkmaz umarım dediğin gibi...
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 28 Eylül 2020, 02:05:21 »
Arkadaşlar yaklaşık bir hafta oluyor kullanmaya başlayalı ruyu başlamadan önceki halimi buraya eklicem buraya ay ay gelişme olursa paylaşım yaparım şuanlık belirli yerlerdeki batma, uyuşma gibi derideki olumsuzlukları kesti gibi. İş yapmazsa fin/dut mecburen ama eğer iş yaparsa uzun süre kullanmayı düşünüyorum tabi gümrük sıkıntısı falanda çıkmassa. İlk sipariş geçti inşallah vereceğimiz ikinci siparişte geçer. Alkol ve gliserin ile hazırladım şimdilik.

Umarım işe yarar hocam.

doktorwho32

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 01 Ekim 2020, 16:07:31 »
Emre kardeşimin verdiği ilk sipariş elime ulaştı.kendisine çok teşekkür ediyorum uğraştığı emek verdiği için.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 01 Ekim 2020, 17:47:28 »
Rica ederim ne yaptık ki
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 03 Ekim 2020, 20:01:22 »
Arkadaşlar yeni sipariş ile ilgili çok fazla mesaj alıyorum. Hepinize bir cevap niteliğinde olsun bu yazı

Yeni siparis için 1 1,5 ay beklemeye karar verdik zaten şu an çin ulusal bayramı yaklaşık 8 gün sürüyor. Ondan sonra tekrar son bir piyasa araştırması yapacağım. Burada sonuçları paylaşacağız kullanan arkadaşlarla bazıları siteye üye değil üye olmalarını rica ettim bakalım.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

aslan2130

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 15 Ekim 2020, 04:45:06 »
Sa arkadaşlar yeniyim de baya Bi saç dökülme problemi yaşıyorum fotoları bıraktım tedaviye başliyacam da tedavi hakkında hiç bir bilgim yok nasıl başlamalıyım ne kullanmalıyım ru yu nasıl kullanabilirim minoksil ile birlikte kullanabilir miyim hap olarak hangi takviyeci hapları ömeriyorsunuz şampuan hangisi olmalı kendi gelişme gördüğünüz tedaviniz den de beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2020, 05:30:17 Gönderen: aslan2130 »

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 15 Ekim 2020, 10:39:55 »
Çok fazla incelmiş saçların var minoxla çıkarıp ru58841 koruyabilirsin setipiprant ile de pdg2 inhibe edebilirsin
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 15 Ekim 2020, 10:57:17 »
Sa arkadaşlar yeniyim de baya Bi saç dökülme problemi yaşıyorum fotoları bıraktım tedaviye başliyacam da tedavi hakkında hiç bir bilgim yok nasıl başlamalıyım ne kullanmalıyım ru yu nasıl kullanabilirim minoksil ile birlikte kullanabilir miyim hap olarak hangi takviyeci hapları ömeriyorsunuz şampuan hangisi olmalı kendi gelişme gördüğünüz tedaviniz den de beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
Minoxidil ile ru yu bu video da ki şekilde karıştırabilirsin, caffeine setipiprant vs de ekleyebilirsin senin şu an ilk aracın yeniden büyüme olmalı bunu sağladıktan sonra ru gerekirse 5ar inhibitörleri ile korumaya alırsın.

Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 15 Ekim 2020, 10:58:35 »
Bu dediginiz videoyu bende izledim fakat gün içinde 2 sini ayrı ayrı kullanması daha mantıklı olmazmı yani ben kullanacak olsam öyle yapardım büyük ihtimalle
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Facebook Twitter Instagram