Gönderen Konu: RU58841-SETİPİPRANT NEDİR NE İŞE YARAR NEREDEN ALINIR ?  (Okunma sayısı 22549 defa)

Kelbey

• Sr. Member
Ynt: RU58841-SETİPİPRANT NEDİR NE İŞE YARAR NEREDEN ALINIR ?
« Yanıtla #16 : 19 Eylül 2020, 15:06:17 »
Emeğinize sağlık
Ne mutlu bana birileri okuyupta faydalı olabildiysem.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 19 Eylül 2020, 19:56:49 »
Ru agresif dokulmelerde tek başına yeterli olmuyor maalesef
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 19 Eylül 2020, 20:27:57 »
Ru agresif dokulmelerde tek başına yeterli olmuyor maalesef
Agresif dökülmelerde hiçbirşey işe yaramıyor malesef.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 19 Eylül 2020, 21:55:28 »
Agresif dökülmelerde hiçbirşey işe yaramıyor malesef.
Agresif dökülmelerde daha fazla etken kullanmak gerekiyor mesela benim DHT’yi bloklayıp büyümeyi stimüle etmem yeterliyken dökülmesi çok agresif olanların hem DHT bloklaması hem diğer androjenleri scalp içinde bloklayıp reseptöre bağlanmasını engellemesi hemde PGD2’yi engellemesi lazım hatta gerekirse büyümeyi stimüle etmeliler.

Yani şöyle bir ultimate etken madde kullanmalı

Minoxidil-ru58841-alfatradiol ( Ya da başka bir antiandrojen)-setipiprant

ve isterse oral olarak 5ar inhibitörü
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 19 Eylül 2020, 22:02:44 »
Agresif dökülmelerde daha fazla etken kullanmak gerekiyor mesela benim DHT’yi bloklayıp büyümeyi stimüle etmem yeterliyken dökülmesi çok agresif olanların hem DHT bloklaması hem diğer androjenleri scalp içinde bloklayıp reseptöre bağlanmasını engellemesi hemde PGD2’yi engellemesi lazım hatta gerekirse büyümeyi stimüle etmeliler.

Katılıyorum tamamen çok agresif dökülmelerine setipiprant ve minoxil ile iyi şeyler başarılabilir fakat ben erken tedavide ru ile çok iyi korunabilecegini düşünüyorum

Yani şöyle bir ultimate etken madde kullanmalı

Minoxidil-ru58841-alfatradiol ( Ya da başka bir antiandrojen)-setipiprant

ve isterse oral olarak 5ar inhibitörü
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 20 Eylül 2020, 12:57:13 »
Ru58841 hakkında güzel bir yazı okudum ve sizinle de paylaşmak istiyorum. Kaynakça yazının en altında paylaşılacaktır.

Ru58841 yerel antiandrojenik çok güçlü bir maddedir.Testesteronun DHT'ye dönüşümünü baskılayan ve engelleyen dutastreid ve finastreid aksine vücudun hormonal sistemine mudahele etmez.Kafa derisindeki androjen reseptörlerine çok güçlü bağlanır.Boylece androjen hormonları tarafından aktivasyonuu bloke eder.

Ru58841 , DHT seviyelerini düşüren (dutastreid,finastreid) gibi ilaçlar ile aynı sonucu verir saç dökülmesini durdurup , sac uzama hızını arttırır.

Yazıyı yazan kişi şunu da belirtmiş ru nün yarılanma ömrü çok kısadır ayrıca kafa derisindeki kan dolaşımı çok hızlı olmadığından dolayı ru58841 genel sisteme az orada karışır. Şu ana kadar bilinen kesin bir yan etkisi yoktur yan etki yaşıyorum diyenlerin çoğu bıraktığında 2-3 gün içinde yan etkilerinin geçtigini belirtmiştir.

KAYNAKÇA: powerdeer.net/ru58841/

Arkadaşlar daha öncesinde 8 ay bir ru58841 deneyimi yaşamış bir arkadaşımı foruma davet ettim fakat forum kullanmayi çok fazla sevmediğini pek zamanı olmadığını söyledi ama ısrarlarm sonucu beni kırmadı bu başlık altında umarım deneyimlerini bizimle paylaşır.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 20 Eylül 2020, 15:31:06 »
Üstteki eleman moreplatesmoredates isimli web sitesi olan arkadaş. Saç konusunda da yayınlar yapıyor. YouTube kanalı da var sanırım. Ben instagram üzerinden takip ediyorum.

Takip edilmesi faydalı olabilecek birisi.

Ru konusunda ise internette bilinen en kolay cevap alan vatandaş. Bunun kadar yanıt alabilen insanoğlu pek mevcut değil. O yüzden çok örnek almayın.

Ru’yu daha öncede bahsetmiştim 5 ay civarı seti ve minox ile birlikte kullandım. Saçlar sabit kaldı. İstediğim toparlamayı sağlamadı.

Şu an oral antiandrojenler +minox şeklinde olan tedavime eklemeyi düşünebilirim. Oral antiandrojenler dolayısıyla artan testonun olası etkilerini minimize etmeyi amaçlıyorum. Şu an aynı şekilde çalışmasa da miracle losyonu bunun yerine deniyorum.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 20 Eylül 2020, 16:25:26 »
Ru zaten saç çıkarır diye bir iddia çok az yerde var ru sadece olan tuylesmis saçları hacimlendirir korur. Ben çok iyi ve yabana atılmaması gereken bir etken olduğunu düşünüyorum
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

AlpErTunga3

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 20 Eylül 2020, 16:58:42 »
Arkadaşlar hepinize merhaba ismim Alperen Emre kardeşimin ısrarları üzerine bu yazıyı yazıyorum umarım hepinize yararlı olur.

8 aylık bir ru58841 serüvenim oldu bunu diğer forumdaki dolandırıcı arkadaştan temin ettim. Kendisi bildiğiniz üzere 5 katı fiyatına satıyor sonra onunla bağlantımı kesip kendim Alibaba dan temin etmeye çalıştım fakat İngilizcem olmadığından dolayı kargomun kaybolduğunu veya gümrüğe takıldığını ilettiler ve para iadesi yapmadılar. Bu işte ucuz hiçbir satıcıya güvenmiyorum. Emre kardeşimle biraz geç tanıştık ama umarım 2. Siparişte ru58841 alımına aralarına katılacağım buraya daha önce 8 aylık kullanımından fotoğraf bırakıyorum çok fazla aktif telefon kullanan biri değilim hepinize eyvallah....

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 21 Eylül 2020, 19:27:25 »
Arkadaşlar hepinize merhaba ismim Alperen Emre kardeşimin ısrarları üzerine bu yazıyı yazıyorum umarım hepinize yararlı olur.

8 aylık bir ru58841 serüvenim oldu bunu diğer forumdaki dolandırıcı arkadaştan temin ettim. Kendisi bildiğiniz üzere 5 katı fiyatına satıyor sonra onunla bağlantımı kesip kendim Alibaba dan temin etmeye çalıştım fakat İngilizcem olmadığından dolayı kargomun kaybolduğunu veya gümrüğe takıldığını ilettiler ve para iadesi yapmadılar. Bu işte ucuz hiçbir satıcıya güvenmiyorum. Emre kardeşimle biraz geç tanıştık ama umarım 2. Siparişte ru58841 alımına aralarına katılacağım buraya daha önce 8 aylık kullanımından fotoğraf bırakıyorum çok fazla aktif telefon kullanan biri değilim hepinize eyvallah....
Arkadaş önceki halini paylaşamadığı için süreçten önceki durumunu buraya ekliyorum.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 22 Eylül 2020, 16:40:08 »
Hayatımda bu kadar ters ışıklı bir foto görmedim dostum, öyle tarif edeyim sonrası olarak attığın fotoyu.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 22 Eylül 2020, 22:35:10 »
Hayatımda bu kadar ters ışıklı bir foto görmedim dostum, öyle tarif edeyim sonrası olarak attığın fotoyu.

Ben de görmedim hocam. Bu kadar ters ışıklı bir foto bundan sonra bile zor gelir bence kolay kolay gelmez :d

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 22 Eylül 2020, 23:58:56 »
Ben de görmedim hocam. Bu kadar ters ışıklı bir foto bundan sonra bile zor gelir bence kolay kolay gelmez :d
Muhtemelen telin kamerası kötü ve özenmeden çekilmiş bir foto biraz da sık dursun diye bu ışıkta çekilmiş zannımca
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 23 Eylül 2020, 01:12:19 »
Bende ters ışık olduğunu düşünüyorum fotoğrafta ama gelişme yaşaması beni mutlu etti arkadaşın , onun haricinde arkadaşlar yazan tüm arkadaşlara cevap niteliğinde olsun alibaba.com dan temin ediyorum ve ilk siparisim gümrükten geçti temin edebilirsiniz diğer sitedeki şahıstan almanıza hiç gerek yok.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Facebook Twitter Instagram