Gönderen Konu: RU58841-SETİPİPRANT NEDİR NE İŞE YARAR NEREDEN ALINIR ?  (Okunma sayısı 22205 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: RU58841-SETİPİPRANT NEDİR NE İŞE YARAR NEREDEN ALINIR ?
« Yanıtla #120 : 19 Nisan 2021, 18:42:03 »
etil bulmak çok zor değil, internet reklamlarında bile karşımıza çıkıyor ama çoğu evde alkol bazlı içecekler yapanlar için satılıyor. Kozmetik işinde kullancağım için güvenemedim. Diğer saydığım izopropil ve etil asetat da çözücü özelliğine sahip. Öncelikle amacım alkol bazlı çözücü bulmak üstadım, tavsiyenizi yazdım bir kenara. Diğer kullanıcılarda nasıl cözdüklerini belirtirlerse mutlu olurum.

İçilebilen alkole neden güvenemedin orasını anlamadım? Deriden taşımaz diye mi? Etil alkol nihayetinde. Bu arada en son insanlar evde kendi içkilerini yapmasınlar diye etil alkol satışına izin verilmiyordu, satılanlar için de içeriğine tadını acılaştıracak katkılar katılıyordu diye hatırlıyorum. Belki de değişmiştir.

Kolonyada yazan alkol denat etil alkolün bir türevidir. Birçok saç losyonunda görebilirsin. Yukarıda yazdığım toniklerin hepsi alkol bazlı ve saç derisini beslemek için yani içeriklerindeki kafein, çinko vs ürünleri deriye taşımak için üretilmiş kozmetik ürünlerdir. Alkol oranları deri sağlığını bozmayacak şekilde optimize edilmiştir diye düşünüyorum. Senin kullanım amacına gayet uygun diye düşünüyorum.

Losyonu hazırlarken zaten pg veya gliserin gibi geç kurumasını sağlayacak şeyler de eklemen gerek, her halükarda o alkolü seyreltmen gerek. Malum alkol deri sağlığı için iyi birşey değildir.

İnterista

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #121 : 19 Nisan 2021, 18:49:42 »
İçilebilen alkole neden güvenemedin orasını anlamadım? Deriden taşımaz diye mi? Etil alkol nihayetinde. Bu arada en son insanlar evde kendi içkilerini yapmasınlar diye etil alkol satışına izin verilmiyordu, satılanlar için de içeriğine tadını acılaştıracak katkılar katılıyordu diye hatırlıyorum. Belki de değişmiştir.

Kolonyada yazan alkol denat etil alkolün bir türevidir. Birçok saç losyonunda görebilirsin. Yukarıda yazdığım toniklerin hepsi alkol bazlı ve saç derisini beslemek için yani içeriklerindeki kafein, çinko vs ürünleri deriye taşımak için üretilmiş kozmetik ürünlerdir. Alkol oranları deri sağlığını bozmayacak şekilde optimize edilmiştir diye düşünüyorum. Senin kullanım amacına gayet uygun diye düşünüyorum.

Losyonu hazırlarken zaten pg veya gliserin gibi geç kurumasını sağlayacak şeyler de eklemen gerek, her halükarda o alkolü seyreltmen gerek. Malum alkol deri sağlığı için iyi birşey değildir.

Yanlış anladınız heralde, etil alkol içilebilir. Dediğiniz gibi yasaklandı satışı sırf içki yapımında kullanmasınlar diyd. Bazı ürünlere katkı katarak food grade özelliğini kaybettirip pharma grade'ye çeviriyorlar.

Güvenmiyorum dediğim şu; internette etilim.com etilgesin.com falan etil.com gibi isimlere sahip yerler bidon bidon satıyorlar ama güvenemiyorum, etil dedikleri şey belki insanı kör eden metil alkoldür.
  • Medikal Tedavi Sert saç masajı,

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #122 : 19 Nisan 2021, 20:41:15 »
Bana sorarsanız çevrenizde güvenilir biri yoksa kesinlike, kolonya kullanın. onun haricinde dmso hiç kullanmadım kullanmanızı önermem igrenç bir kokusu var gliserin gayet yetterli
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #123 : 01 Mayıs 2021, 23:11:32 »
ru-seti-kafein etkenlerin aylık maliyeti ne kadar bu ürünleri en fazla kaç liraya satın alabiliriz.diğer forumda çok yüksek fiyattan satılıyor.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #124 : 02 Mayıs 2021, 09:02:43 »
Yani ben kaç TL'ye aldığımı dolar bazında yazdım daha önceki sayfalara bakarak ulaşabilirsiniz. Kendim setipiptant veya kafein kullanmıyorum , alibaba.comdaki satıcılarla iletişime geçip fiyat alabilirsin. Diğer forumdaki adamın para kazanmak için fais fiyatlar çekmesi zaten olayın devamlılığını engeller. Bu etkenlere senin ulaşabilmen gerekli , şu uyarıyı da tekrarliyayim bunu Çin'den getirttiği de gumrukte takılma ihtimali vardır.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #125 : 24 Mayıs 2021, 16:14:41 »
Son verdigimiz ru58841 sipariş gümrükte geçmiştir. Ama anladıgım kadarıyla gümrükte bir  yıgılma oldugundan dolayı süreler git gide uzamakta bu siparişin gelmesi tam 45 gün sürdü. Eger alibaba veya çindeki bir tanıdıgı vasıtasıyla temin edecek biri varsa , bunu dikkate almasını öneririm 3 aylık alım yapıyorsanız en azından 1,5 ay sonra diger siparişi geçmenizi öneririm ki ara vermeden kullanabilin. Herkese bol saçlı günler.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #126 : 18 Haziran 2021, 19:36:10 »
Arkadaşlar son verdiğimiz siparişte gümrükten geçmiştir.  Diğer siparişi en azından temmuz ortası sonu gibi yapmayı planlıyorum , Alibaba dan sipariş veren arkadaşlar için yaptığım siparişlerin durumunu paylaşıyorum ki belki yardımcı olur
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #127 : 05 Temmuz 2021, 17:18:52 »
Arkadaşlar alibaba.com ile ilgili çok mesaj alıyorum , sanırım ru setipiptant gibi şeyleri kaldırmışlar. Neden kaldırdılar bilmiyorum , alibabadan sipariş vermeyi bıraktım , Çin'de bir arkadasim vasıtası ile sipariş veriyorum.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #128 : 05 Temmuz 2021, 20:11:48 »
Arkadaşlar ilk koyduğum fotoğraf 5 ay öncesi onun altındaki iki fotoğraf da ışık altında az önce çektiğim yani bende ru58841 in saç çıkardığını düşünmüyorum ama , koruduğunu ve kalinlastirdigini düşünüyorum. Before after isteyen arkadaşlar için attım. Alibaba hakkında soru soran arkadaşlar için neden ru58841 i ordan kaldırdılar bilmiyorum
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

xiphos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #129 : 06 Ağustos 2021, 15:32:38 »
Arkadaşlar merhaba, önceki verdiğimiz siparişten elimde 3+2 gram olmak üzere toplamda 5 gram RU58841 mevcut. Yurtdışına çıkacağım için elden çıkarmak durumundayım. İlgilenenler PM ile ulaşırsa sevinirim.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #130 : 16 Ağustos 2021, 13:45:37 »
Arkadaşlar verdiğimiz son sipariş başarıyla gümrükten gecmistir. Alibabanin neden kimyasal ürünleri kaldırdığı konusunda mesajlar alıyorum. Hicbir fikrim yok uzun zamandir alibabadan degil , cindeki bir arkadaşım vasıtasıyla alıyorum ru58841. Siparis verecek arkadaşlara da bir uyari yapayım , gumrukte takılma oranlari ve gecikme süreleri maalesef artti. Herkese bol sacli günler
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #131 : 13 Ekim 2021, 14:50:28 »
Hocam saçlar ne durumda son durum nedir devam mı

Power

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #132 : 26 Ekim 2021, 16:04:33 »
Merhaba, Setipiprant nerden alabilirim pm atabilirmi birisi

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #133 : 07 Kasım 2021, 12:58:21 »
Arkadaşlar son saç durumum anlık bu şekildedir tüm tedavimi arada aksatiyorum aksatmadigim tek tedavim ru58841 dir
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #134 : 07 Kasım 2021, 17:25:12 »
Hacim artışı var mı?
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram