Gönderen Konu: MUTTALİP KESERLE ÖN GÖRÜŞME SONUCU  (Okunma sayısı 5524 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MUTTALİP KESERLE ÖN GÖRÜŞME SONUCU
« Yanıtla #15 : 15 Mart 2017, 19:41:00 »
muttalip küçük alanlara talip
koray erdoğan insanı saçlı yapar her an
hocam şaka bir yana eniyisi koray oda maşallah insanları messi ronaldo gibi para kazanıo sanıo herhalde a

rıdvan06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2017, 20:56:42 »
şimdiye kadar keserde  sabittim ama hintell sagolsun illa istanbul havası al dedi :) sagolsun bilgisi ile havamı degıstırdı sayılır bakalım koray hoca sesini duyavılecekmısyız

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2017, 21:36:19 »
ankarada kucuk alanı ve parası olan dr kesere giderdi parası yetmeyen daha genis alana ektircek doktor gokhan gure giderdi ama bilmiom dr gür şimdi son hali nasıl ekio istanbulda aslında doktor ilhan serdaroğlununda bu sitede bir ekimini gordum beğendim 1 ekim asla ölçü olmaz ama diğerleride oyleyse gorusulebilir dr ilhanla koray zaten tartışmasız süper ekimci ama çok istio
saçları ekmeydi dersin

rıdvan06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 16 Mart 2017, 00:05:55 »
Aslında parası cok olan cok ıyı ekımcı degıl bu kanı ne kadar dogru bılmıyorum ama bız nedense pahalı pşanı ıyı sanıyoruz 2011 yılında bı arkadasım konhair belkı duyanız olmustur orda ekım yaptırmıstı fıyatıda 3000 tl ıdı ama gel gelelım cok menum vede cok guzel bır ekım oldu dedıgınız gibi ıstegım aslında ankara ama sanırım bu gerceklesmeyecek bakalım nasıp kıme olacak rabbım herkezon gonlune gore kısılerle karşılaştırsın

janker85

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 16 Mart 2017, 03:49:03 »
Kesinlikle oyle sac ekimi cerrahi bir islem ama kozmetik ve insani faktöru olan bir islem. Tamamen sanat gibi birsey😋

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Mart 2017, 16:25:18 »
bu donöre benzer alandan 5000 çıkaranlar var
ilginç

Facebook Twitter Instagram