Gönderen Konu: ilhan serdaroğlu 1850 greft  (Okunma sayısı 38546 defa)

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ilhan serdaroğlu
« Yanıtla #15 : 13 Mart 2017, 15:09:53 »
Alımı ve kanal açma işlemini İlhan hoca kendisi yaptı, Ekim işlemini 2 asistanı yaptı, ekim esnasında arada hoca kontrol etti. İlhan hoca önceliğim değildi ama gerek yakın çevremden 2 kişiye yapmış olduğu operasyonlar iyiydi gerekse bu işlem için verebilecek 15-20 bin param yoktu. Bekleyip göreceğiz inşallah umduğumuz sonuçlara ulaşırız hepimiz. Ara ara fotoğraf paylaşacağım
kardeşim biliğim ilhan hoca sadece dönr alımında bulunuyordu kanal açımını falan asıstanı yapıyordu değiş miş mi acaba.. bi de hala kanlı mı ekim sonrasında kafanın durumu var mı ilhan beyde bu konuda bir gelişme ?
benim ekimde kanal açma işlemini kendisi yaptı, maalesef ekim sonrası resim yok. ekim sonrası durum bana  kanlı gelmedi açıkçası

diriliş67

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 13 Mart 2017, 15:11:18 »
Alımı ve kanal açma işlemini İlhan hoca kendisi yaptı, Ekim işlemini 2 asistanı yaptı, ekim esnasında arada hoca kontrol etti. İlhan hoca önceliğim değildi ama gerek yakın çevremden 2 kişiye yapmış olduğu operasyonlar iyiydi gerekse bu işlem için verebilecek 15-20 bin param yoktu. Bekleyip göreceğiz inşallah umduğumuz sonuçlara ulaşırız hepimiz. Ara ara fotoğraf paylaşacağım
kardeşim biliğim ilhan hoca sadece dönr alımında bulunuyordu kanal açımını falan asıstanı yapıyordu değiş miş mi acaba.. bi de hala kanlı mı ekim sonrasında kafanın durumu var mı ilhan beyde bu konuda bir gelişme ?
benim ekimde kanal açma işlemini kendisi yaptı, maalesef ekim sonrası resim yok. ekim sonrası durum bana  kanlı gelmedi açıkçası
teşekkür ederim

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Mart 2017, 15:11:58 »
rica ederim
teşekkür ederim

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Mart 2017, 15:13:40 »

teşekkür ederim
rica ederim

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ilhan serdaroğlu 1850 greft
« Yanıtla #19 : 14 Mart 2017, 23:47:28 »
Abi ne durumdası. Resim paylaşablrmsn.

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Mart 2017, 12:30:12 »
Abi ne durumdası. Resim paylaşablrmsn.
Henüz kabuklar dökülmedi

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 15 Mart 2017, 18:46:38 »
Kaçıncı günündesin abicim.olumsuz birşey karsılastınmı suana kadr.

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 15 Mart 2017, 21:51:48 »
Kaçıncı günündesin abicim.olumsuz birşey karsılastınmı suana kadr.
1 hafta oldu, olumsuz bir durum olmadı. Sonu iyi olur inşallah. Biraz bekleyip görmek lazım. Ön çizginin doğal olduğunu düşünüyorum, sıklıkta istediğimiz gibi olur umarım. Sen karar vermedin sanırım

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 15 Mart 2017, 22:32:37 »
Abi kaç yerle görüştüm ilhan hoca kadr düven vermwdiler.gçhocanın ortalama 2000 greft dediği yerw diğerleri 3500greft dediler birde genelde hastane kiralayıp hemşirelere ektiriyolar. İlhan  Hoca güven verdi bana istersen yaptırma şimdilk git iyice düşün karr ver gel ded hoşuma gitti bu tavrı. Diğerleri gibi müşteri gözüyle bakmıo yani.

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 15 Mart 2017, 22:33:27 »
Ekiminiz hayırlı olsun 10. Gün kabukları dökmeye başlayın saygılar
çok teşekkür ederim, sizin fikriniz nedir ekimin kalitesi hakkında

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 15 Mart 2017, 22:38:06 »
Abi kaç yerle görüştüm ilhan hoca kadr düven vermwdiler.gçhocanın ortalama 2000 greft dediği yerw diğerleri 3500greft dediler birde genelde hastane kiralayıp hemşirelere ektiriyolar. İlhan  Hoca güven verdi bana istersen yaptırma şimdilk git iyice düşün karr ver gel ded hoşuma gitti bu tavrı. Diğerleri gibi müşteri gözüyle bakmıo yani.
en doğrusunu söylemiş. kesin karar verip ona göre hareket etmek lazım.aslında piyasada çok fazla hekim olsa da  incelediğinde geriye çok da fazla alternatif kalmıyor. tavsiyem görüştüğün yerlerden hemen gel yapalım yaklaşımında bulunanlardan uzak dur
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 22:41:54 Gönderen: mr.nobody »

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 15 Mart 2017, 22:40:10 »
Aynen abi bikaçtane hekm var zaten onlarda cok pahalı ilhan hocanın iyi yanlarından biriside fyatı. ;)

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 15 Mart 2017, 22:42:42 »
Aynen abi bikaçtane hekm var zaten onlarda cok pahalı ilhan hocanın iyi yanlarından biriside fyatı. ;)
evet o yerlerle ben de görüştüm  maalesef çok pahalı

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 15 Mart 2017, 22:44:14 »
Abi anadoluyakasndamı oturuyosun . İlhan hoca olmasaydı 2 yer neresiydi:)

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 15 Mart 2017, 22:49:30 »
Abi anadoluyakasndamı oturuyosun . İlhan hoca olmasaydı 2 yer neresiydi:)
Ankara'da oturuyorum. Koray hoca ve Muttalip Keser 'den aldığım geri dönüşler sonrası Zekeriya Kul da karar kılmıştım ama tam olarak içime sinmemişti. Dediğim gibi yakın çevremden 2 kişi İlhan hocaya yaptırmıştı ve sonuçları bizzat gördüğüm için iyiydi,onlara bakarak İlhan hoca'da karar kıldım

Facebook Twitter Instagram