Gönderen Konu: ilhan serdaroğlu 1850 greft  (Okunma sayısı 38521 defa)

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ilhan serdaroğlu 1850 greft
« Yanıtla #76 : 26 Mart 2017, 13:37:50 »
Donör bölge nasıl düzeldimi

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 26 Mart 2017, 14:07:05 »
Donör bölge nasıl düzeldimi
Donör bölge iyi durumda, ön taraflardaki kızarıklık geçerse hiçbir sıkıntı yok, yavaş yavaş dökülmeler var ama çok değil

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 26 Mart 2017, 14:16:38 »
Resimde fazla kızarıklı yok ama

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 26 Mart 2017, 23:54:33 »
Resimde fazla kızarıklı yok ama
kızarıklık fazla değil ama yakından farkedilebilir

Estarabim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 28 Mart 2017, 14:15:19 »
Abi anadoluyakasndamı oturuyosun . İlhan hoca olmasaydı 2 yer neresiydi:)
Ankara'da oturuyorum. Koray hoca ve Muttalip Keser 'den aldığım geri dönüşler sonrası Zekeriya Kul da karar kılmıştım ama tam olarak içime sinmemişti. Dediğim gibi yakın çevremden 2 kişi İlhan hocaya yaptırmıştı ve sonuçları bizzat gördüğüm için iyiydi,onlara bakarak İlhan hoca'da karar kıldım
Biraz enteresan yorum olmuş, şöyle gibi:
Mercedes ve BMW almaya gittim, sonra VW Golf baktım en sonunda tofaş şahin aldım gibi!
En azından fiyat/ücret bakımından öyle görünüyor araştırıp, karar verdiğin doktorlar...

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 28 Mart 2017, 14:33:24 »
Abi anadoluyakasndamı oturuyosun . İlhan hoca olmasaydı 2 yer neresiydi:)
Ankara'da oturuyorum. Koray hoca ve Muttalip Keser 'den aldığım geri dönüşler sonrası Zekeriya Kul da karar kılmıştım ama tam olarak içime sinmemişti. Dediğim gibi yakın çevremden 2 kişi İlhan hocaya yaptırmıştı ve sonuçları bizzat gördüğüm için iyiydi,onlara bakarak İlhan hoca'da karar kıldım
Biraz enteresan yorum olmuş, şöyle gibi:
Mercedes ve BMW almaya gittim, sonra VW Golf baktım en sonunda tofaş şahin aldım gibi!
En azından fiyat/ücret bakımından öyle görünüyor araştırıp, karar verdiğin doktorlar...
bu işe karar veren herkes gibi ben de en iyilerden başladım ama iş ciddiye gelince kendi gerçeklerinle hareket etmek zorunda kalıyorsun. Muttalip Keser ve Koray Erdoğan işin ekonomisi nedeniyle bi yana bırakılırsa Zekeriya Kul belki tercih edilebilirdi ama bazı gerekçeler böyle bir karar almaya itti. Benzetmeye gelince tam olarak katılamayacağım, zira bu iş arabalar kadar kesin ölçütler içermiyor. Ben kendimce bir risk aldım ve sonuçları bu kararın doğruluğunu veya yanlışlığını gösterecek.

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 28 Mart 2017, 16:44:59 »
Kıyaslama cok ilginç olmus bence.dediğiniz isimler iyi olabilir ama arada ciddi bir rakam ve ücret farkı var.dediğiniz isimlere su işlemi yaptırmak 20000 bnden başlıyo. 17000 bn lira var nerdeyse 5 kere daha su işlemin üzerine donör yetmek kaydıyla yaptırabilir. Birde bu olay estetik bir işlem olduğu için tatmn olmak önemli.o yüksek rakamlarda duyulacak herhangi bir tatmnsizlkte kişi depresyona bile girebilr. Sonucu 3 ay sonra görücez bakalım hepberaber.:)

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 28 Mart 2017, 18:36:26 »
Hocam hayırlı olsun. Merak Etme çok güzel olacak. Sakaklarda yüzde 90 başarı sagliyorlar. Sok dökülme olabilir. Olursa moral bozma. Çünkü gerçekten sıkıntılı bi süreç.  Lakin 3 ay dan sonra ciddi manada çıkışlar hızlı bi şekilde baskiyor.bende 1900 2000 greft ektirdm aynı bölgeye.  Şu an sonuçtan memnunum. Umarım korkoti nin aldığı sonucu alırız :) 3 umuzde aynı  miktar greft ve  aynı bölgeye ektirmisiz :) hayırlısı olsun 

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 28 Mart 2017, 20:45:21 »
Kastonmolu ilhan hocayamı ektrdn resmi varmı

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 28 Mart 2017, 22:52:29 »
Yok paşam ben başka bi yerde ektirdim. Lakin sakak bölgesinde bütün doktorlar başarı sağlıyor genelde. Sıkıntı olan bölüm genelde verteks oluyor. Ayrıca kişinin saç kalitesi beslenmesi vs de etkiliyor bu süreci. O yüzden bu doktora yaptırinca çok iyi olacak diye bi kaide yok. Tabiki bazı doktorlar avantaj olabilir ama yüzde yüz etki etmez. Bu benim şahsi düşüncem.

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 30 Mart 2017, 16:22:09 »
Abi bi resm atsana sana zahmet.  Ne haldesin . 

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 30 Mart 2017, 22:37:37 »
Birkaç gündür şok dökülme ile saçlar dökülüyor ve donör bölge iyi durumda

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 30 Mart 2017, 23:38:48 »
Donör alanı baskasının kafasındanmı aldılar  :) hiçbirşey belli olmuor.en son kızarıklık vardı ne oldu.
bide senn kendi saçların kaliteli duruyo abi benmkilere kıyasla.
Abi günleride yaz atarken resimlerin üstüne. Bence sizinkiler efsane olcak.

mr.nobody

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 30 Mart 2017, 23:55:44 »
Donör alanı baskasının kafasındanmı aldılar  :) hiçbirşey belli olmuor.en son kızarıklık vardı ne oldu.
bide senn kendi saçların kaliteli duruyo abi benmkilere kıyasla.
Abi günleride yaz atarken resimlerin üstüne. Bence sizinkiler efsane olcak.
çok sağol kardeşim. sonuçları görmek için beklemek lazım ama şunu rahat söyleyebilirim ki donör bölgenin durumu baştan itibaren iyi bir durumdaydı.Hatta dün berbere gittiğimde saç ekimi yaptırdığımı anlaması biraz zaman aldı.Şimdi 3 haftayı geride bıraktık. Yaklaşık 1 haftadır şok dökülme var ve ön taraflarda kızarıklık bir süre devam edecek gibi.

Facebook Twitter Instagram