Gönderen Konu: Sizce saçlarım ekime uygun mu ?  (Okunma sayısı 3844 defa)

Bulut06

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sizce saçlarım ekime uygun mu ?
« Yanıtla #16 : 27 Ağustos 2020, 20:00:46 »
Uzun saçlı fotoğrafın yokmu donere bakalım
saçlarımı 6 aydır kazıttığım için şuana ait yok ama 1 sene önceki halimin ensesini paylaşabilirim.

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 27 Ağustos 2020, 21:41:02 »
Etkilemez olurmu hocam intihar boyutuna geldim artık. Babamın yaşı 60 benden daha çok saçı var abimin yaşı 37 benden çok saçı var dayım amcam kel değil ben neden böyle oldum bilmiyorum son çarem ekim di oda olmayacak gibi
Ben de sizin gibiyim.Durumu kabullendim.Ekimin tutmayacagini biliyorum.Bence vucut gelistirin, ekime vereceginiz zamani ve parayi oyle degerlendirin.Ben de oyle yapmayi dusunuyorum.Ama son attiginiz fotoya gore evet norwood 6 sayilirsiniz.Ekim cok zor ,yaşiniz genç ,belli daha da dokulur .Ekilecek saç kalmayacagi belli.Ama son care olarak proscari deneyin belki dönor bolgesini toparlarsa on kisima seyrek bir ekim olabilir.Ama bu ekimde sizi oldugundan yaşli gosterecek onu bilin.Çunku arkalar boş kalacağından estetik bir goruntu olmaz.Ben saçlarımdan umidi kestim ,artik sizde kabullenmek zorundasiniz  uzgunum.Bizi bu hale getiren kader utansin.

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 27 Ağustos 2020, 21:48:37 »
saçlarımı 6 aydır kazıttığım için şuana ait yok ama 1 sene önceki halimin ensesini paylaşabilirim.
1 sene oncesi fena degilmis  aslinda ekim için ama basta attiginiz fotolarda arkalar cok seyrek gozukuyor.Demekki 1 senede fazla bir saç kaybı yasamissiniz.Finasterid etkenli madde kullanabilirsiniz.

Hüseyin123

• Full Member
« Yanıtla #19 : 27 Ağustos 2020, 22:07:01 »
Kardeşim o pskolojiyi yaşayan bilir. Propecia tarzı
Ve vitaminlerle (xpecia)  3 veya 4 ay kullan ekim yaptır. En azından ön bölgeye sık bi ekim iyi gider

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 28 Ağustos 2020, 00:19:06 »
Hocam yaşım daha 26 neden böyle olmuş olabilir ya. Bu saça çözüm bulunmadi mi hala klonlama kök hücre ile çıkarma falan
Hocam eğer psikolojik olarak sizin yaşam kalitenizi  hayat sevincinizi alıyorsa bu saç konusu ve malesef Türkiyede saçsızlık toplumdan dolayı dert hale geldi.
Ekim olmaz ise proteze bi bakarsınız hevesinizi alasıya kadar kullanırsınız.
Simülasyon konusunda pek etrafta göremedik ama kısa kullananlar yaptıran bir kac kisi gördüm onlarda iyi hos bir goruntü veriyorda tabi zamanla kafaya yayılır mı renk degisir mi bilmiyorum. Cok fazla sizi etkiliyosa alternatif arayın hayat geciyor cünkü Allah korusun stres ve üzünde vücutta hastalıga sebeb olmasın . insallah güzel haberlerinizi bu konuda alirız hocam.

Bulut06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 28 Ağustos 2020, 01:31:54 »
Ben de sizin gibiyim.Durumu kabullendim.Ekimin tutmayacagini biliyorum.Bence vucut gelistirin, ekime vereceginiz zamani ve parayi oyle degerlendirin.Ben de oyle yapmayi dusunuyorum.Ama son attiginiz fotoya gore evet norwood 6 sayilirsiniz.Ekim cok zor ,yaşiniz genç ,belli daha da dokulur .Ekilecek saç kalmayacagi belli.Ama son care olarak proscari deneyin belki dönor bolgesini toparlarsa on kisima seyrek bir ekim olabilir.Ama bu ekimde sizi oldugundan yaşli gosterecek onu bilin.Çunku arkalar boş kalacağından estetik bir goruntu olmaz.Ben saçlarımdan umidi kestim ,artik sizde kabullenmek zorundasiniz  uzgunum.Bizi bu hale getiren kader utansin.
Normalde saçlarımı kısa tutan bir insanım zaten eskisi gibi gür saçlar olmayacağını biliyorum ama en azından uzattığım zaman kafamı kapatacak bir saç olsun istiyorum. Mustafa ceceli'nin eski hali kadar olsa bile benim için iş görür

Bulut06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 28 Ağustos 2020, 01:36:15 »
Arkadaşlar şu konuları gördüm ;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15504.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14462.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15734.0

Bu arkadaşların durumları bana yakın gibi ense boşlukları tepedeki açıklık bende böyle bir ekim yaptıramazmıyım sizce ?

Bulut06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 28 Ağustos 2020, 01:51:10 »
Kardeşim o pskolojiyi yaşayan bilir. Propecia tarzı
Ve vitaminlerle (xpecia)  3 veya 4 ay kullan ekim yaptır. En azından ön bölgeye sık bi ekim iyi gider
Bu finasteride yan etkilerinden bahsediliyor. Minoxil'e başlamayı düşünüyorum ama 6'aydan sonra döngü oluyormuş ve dökülüyormuş. Minox'un çıkarttıklarını korumamın bir yolu yokmu ?

Birde ru58841 diye bir madde varmış

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 28 Ağustos 2020, 02:19:54 »
Bu saça ekim olmaz dostum. Bu yaşta böyle gezmek çok zordur eminim. Kızların bakışları kafana gidiyordur mutlaka. İstersen 3 5 sene protez kullan bu yıllarını hızlı geçir. Sonrasına sonra karar verirsin ama ektirirsen pişman olursun

Bulut06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 28 Ağustos 2020, 02:27:58 »
Bu saça ekim olmaz dostum. Bu yaşta böyle gezmek çok zordur eminim. Kızların bakışları kafana gidiyordur mutlaka. İstersen 3 5 sene protez kullan bu yıllarını hızlı geçir. Sonrasına sonra karar verirsin ama ektirirsen pişman olursun
neden hocam yukarda bazı konular paylaştım saçları benle aynı durumda veya daha beter olan kişiler 5000 küsür greftler ektirerek normal bi görünüme kavuşmuşlar. Tepesi bomboş olacağına en azından kafada saç gözüksün biraz uzatarak yne bi görünüm verebilirm diye düşünüyorum

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 28 Ağustos 2020, 08:12:08 »
neden hocam yukarda bazı konular paylaştım saçları benle aynı durumda veya daha beter olan kişiler 5000 küsür greftler ektirerek normal bi görünüme kavuşmuşlar. Tepesi bomboş olacağına en azından kafada saç gözüksün biraz uzatarak yne bi görünüm verebilirm diye düşünüyorum
Yap gitsin reis ya .Ne olacak tutmazsa da kazitirsin en kotü. Bunun pişmalığını yaşamaktansa  yaptirmak en iyisi.Biz sadece ekimin tutmasinin zor olduğunu düsünuyoruz.Hayirlisi umarim saçlanir hayatiniza ddvan edersiniz.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #27 : 28 Ağustos 2020, 09:08:36 »
Hocam, Tamam zor bir açıklık Ve Ekim başarısı Düşük ve seyrek Olma ihtimali Olan bir ekim Olabilir, Ama Ben Bu hayatta Bi insanın Kendisini Biraz olsun Mutlu Hissettirebilecek bir Düşünceyi Aklına koyduğu zamanda Yapması gerektiğine İnanıyorum, Hocam yıllar sonra, Acaba ekim yaptırsaydım nasıl Olurdu Demek yerine, Bir kez Şansınızı deneyin..

En azından Elimden geleni Yaptım dersiniz, Belki üstte Attığınız Örneklerde ki Gibi Sonuçlanır ve İşinizi Görür, Siz şimdi Bence Düzgün Bir Ekim merkezi Araştırması Yapın, Ve Tek Şansınız Olduğunu Varsayın Ve Kesinlikle Sakal Destekli Bi Ekim Merkezinden 1000 -1500 Civarı Sakalla Birlikte Donörden Alınan Gteftle Ortalama, 4.000 - 4500 civarı Bir Ekim Plânı Yapın..

Yalnız Bu 4.500 Greft İçin Kesinlikle Vertex Bölgesi Hariç Bir Plânlama Yapın, Vertex'i Unutun Ön Ve Orta Alan da Kullanın Sadece Bu Sayıyı, Sonra Da Ekiminizi Doğru İlaç Takviye Vb.. Destekleyin, En Azından Protezle Uğraşmak Durumunda Kalmayacağınız Bir Sonuç Alabilirsiniz, Neden Olmasın.. (^_^) |-onayisareti-|
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2020, 09:15:05 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Bulut06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 28 Ağustos 2020, 13:38:06 »
Hocam, Tamam zor bir açıklık Ve Ekim başarısı Düşük ve seyrek Olma ihtimali Olan bir ekim Olabilir, Ama Ben Bu hayatta Bi insanın Kendisini Biraz olsun Mutlu Hissettirebilecek bir Düşünceyi Aklına koyduğu zamanda Yapması gerektiğine İnanıyorum, Hocam yıllar sonra, Acaba ekim yaptırsaydım nasıl Olurdu Demek yerine, Bir kez Şansınızı deneyin..

En azından Elimden geleni Yaptım dersiniz, Belki üstte Attığınız Örneklerde ki Gibi Sonuçlanır ve İşinizi Görür, Siz şimdi Bence Düzgün Bir Ekim merkezi Araştırması Yapın, Ve Tek Şansınız Olduğunu Varsayın Ve Kesinlikle Sakal Destekli Bi Ekim Merkezinden 1000 -1500 Civarı Sakalla Birlikte Donörden Alınan Gteftle Ortalama, 4.000 - 4500 civarı Bir Ekim Plânı Yapın..

Yalnız Bu 4.500 Greft İçin Kesinlikle Vertex Bölgesi Hariç Bir Plânlama Yapın, Vertex'i Unutun Ön Ve Orta Alan da Kullanın Sadece Bu Sayıyı, Sonra Da Ekiminizi Doğru İlaç Takviye Vb.. Destekleyin, En Azından Protezle Uğraşmak Durumunda Kalmayacağınız Bir Sonuç Alabilirsiniz, Neden Olmasın.. (^_^) |-onayisareti-|

Teşekkürler hocam benimde planım bu şekilde zaten mahsun kırmızıgül yoğunluğunda saçlarım çıkmasını beklemiyorum. Beklediğim yoğunluk tam olarak oktay kaynarcanın'ki kadar olsa bana yeter.

Bu arada sizin konunuza baktım açıklığımız aynı gibi hocam sizin orta kısımda bana göre biraz fazlanız var 4800 greft sizi memnun ettimi ne durumdasınız acaba ?

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #29 : 28 Ağustos 2020, 13:51:46 »
Teşekkürler hocam benimde planım bu şekilde zaten mahsun kırmızıgül yoğunluğunda saçlarım çıkmasını beklemiyorum. Beklediğim yoğunluk tam olarak oktay kaynarcanın'ki kadar olsa bana yeter.

Bu arada sizin konunuza baktım açıklığımız aynı gibi hocam sizin orta kısımda bana göre biraz fazlanız var 4800 greft sizi memnun ettimi ne durumdasınız acaba ?

Hocam Valla Daha Yolun Başında Sayılırız, Şok Dökülmeden Sonraki Evredeyim Zaten, Benim Şuan 73. Gün
Ortalama 90. Gün Kararmalar Başlıyor.. Beklemedeyiz, Memnuniyet Anlamında İlerleyen Aylarda Belli Olur, Şöyle Söyleyeyim Beklentim Çok Fazla Değil, Önler Biraz Sık, Orta Ve Arkaya Doğru Seyrek, Vertex'ten Hiç Beklentim Yok Sayılır, Tahminim Bu Şekilde.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram