Gönderen Konu: Yaş 21 Ne yapmalıyım?  (Okunma sayısı 1780 defa)

claynt

• Jr. Member
  • **
Ynt: Yaş 21 Ne yapmalıyım?
« Yanıtla #15 : 23 Ağustos 2020, 11:37:37 »
Kafa yapına kısa saç yakışır 1 numara daha iyi. Ekim için erken kısa tutarak iki üç sene idare et bu arada araştır medikal tedavileri.

Teşekkürler, beklediğim buydu yani 1-2 kişinin kafana kısa saç yakışır deyip moral vermesini bekliyorudm sadece yoksa bu yaşta ekim düşünmüyorum zaten

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 24 Ağustos 2020, 20:47:36 »
1- Hergün 1 diş sarımsak ye.
2- Lavanta+ısırgan otu+sınemaki kaynat suyunu saçında beklet hergün.Durulamada saf su kullan.Haftada 1 kere yenile suyu.
3- Sarımsak yağı hazırla.250 ml zeytin yağının içerisine 10 diş sarımsak ez koy.1 Ay güneşte beklet.Sonra her hafta en az 2 kere uygula.Bu uygulamalarında şampuan kullan saçında bekletme.Tavsiyem 3dmen root activator.Kalitelidir ama market şampuanı bile olur.Yeterki içindeki kimyasal yüzünden saç dökmesin.
4- Balen marka beautycap al günde 2 defa yut.Burda örnek marka verdim ama sen saw palmetto içeren,çinko,demir,biotin,b12si aynı anda bulunan biliyorsan onu al.Ama önce kan tahlilinenbaktır.Sorun yoksa salt olarak one up marka saw palmetto al.
5- Kabak çekirdeğini çiğ olarak al hergün veya gün aşırı 1 avuç ye.Kapsülüde olur.
6- Tatlı bağdem yağı-menekşe yağı-hint yağının içerisine evigen-bimeks-behantol ampul kır dök.Diyelim ki 100 ml şişe ise yarısını ph dengeli saf suyla doldur.Maden suyuda olur onda minerallerde var.Bunu ise haftada 1 kez yap.Maksat bakım ve hızlı saç uzatma.
7- Haftada 1 dermaroller kullanabilirsin.
8- Hergün 3 kaşık harnup pekmezi iç.
9- Boş zamanlarında saçına hafif masajlar yap.
10-Son olarak stres yapmamaya çalış.Bu söylediklerim doğal dht bloklayıcıdır ve saç çıkartan bakımdır.Kimyasalardan,kozmetikten ve hormon baskılayıcılardan uak dur.Kesinlikle hiç bulaşma git saç ektir daha mantıklı.Alabileceğin en ucuz agresif etkili doğal çözüm budur.Başka birşey deneme.Zaten bununla baskılayamazsan tek çare ektirmektir.Hadi geçmiş olsun.

Ha şampuana çam tarabenti ekleyebilirsin.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 24 Ağustos 2020, 21:03:11 »
2- Lavanta+ısırgan otu+sınemaki kaynat suyunu saçında beklet hergün.Durulamada saf su kullan.Haftada 1 kere yenile suyu.
3- Sarımsak yağı hazırla.250 ml zeytin yağının içerisine 10 diş sarımsak ez koy.1 Ay güneşte beklet.Sonra her hafta en az 2 kere uygula.Bu uygulamalarında şampuan kullan saçında bekletme.Tavsiyem 3dmen root activator.Kalitelidir ama market şampuanı bile olur.Yeterki içindeki kimyasal yüzünden saç dökmesin.
4- Balen marka beautycap al günde 2 defa yut.Burda örnek marka verdim ama sen saw palmetto içeren,çinko,demir,biotin,b12si aynı anda bulunan biliyorsan onu al.Ama önce kan tahlilinenbaktır.Sorun yoksa salt olarak one up marka saw palmetto al.
5- Kabak çekirdeğini çiğ olarak al hergün veya gün aşırı 1 avuç ye.Kapsülüde olur.
6- Tatlı bağdem yağı-menekşe yağı-hint yağının içerisine evigen-bimeks-behantol ampul kır dök.Diyelim ki 100 ml şişe ise yarısını ph dengeli saf suyla doldur.Maden suyuda olur onda minerallerde var.Bunu ise haftada 1 kez yap.Maksat bakım ve hızlı saç uzatma.
10-Son olarak stres yapmamaya çalış.Bu söylediklerim doğal dht bloklayıcıdır ve saç çıkartan bakımdır.Kimyasalardan,kozmetikten ve hormon baskılayıcılardan uak dur.Kesinlikle hiç bulaşma git saç ektir daha mantıklı.Alabileceğin en ucuz agresif etkili doğal çözüm budur.Başka birşey deneme.Zaten bununla baskılayamazsan tek çare ektirmektir.Hadi geçmiş olsun.

Maşallah. Bu yazdıklarından fayda gördünmü sen hocam öncesi sonrası resimler var mi?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 24 Ağustos 2020, 21:53:03 »
Maşallah. Bu yazdıklarından fayda gördünmü sen hocam öncesi sonrası resimler var mi?

Sarımsak yağı ve lavanta kürü kesinlikle işe yarıyor.Bunun etkisi kısa zamanda anlaşılıyor.Vitamin haplarını şuanlık kullanamıyorum yakında başlıycam.Zaten saw palmetto,çinko,biotin,demir,b12 ve kabak çekirdeği süper bir kombinasyon dht ile mücadelede.Nedenini merak ettiysen söyliyim başka hap kullanıyorum fazladan hap yutmak istemiyorum.Şampuan kaliteli olsun saç dökmesin yeter.Dermaroller köklere kan getiriyor fakat deride dökülme yapıyor sık kullanamıyorsun.Bakım yağı ve ampuller saçı uçuruyor gerçektende hızlı uzatmada yardımcı.Buda uykudaki kökleri besleyerek hızlı çıkmasını sağlıyor.Badem yağıda etkili dökülmede.Pekmez vücudu kanlandırıyor.Sarımsağı 1 diş ufak parçalara ayırarak suyla yutuyorum.İçerden de besletiyorum ki enerji ve bağırsağıda düzenliyor.Çam tarabenti şampuandaki kimyasalların zararlarını minimuma indiriyor.Masaj etkili ama saç güçsüzse hemen eline gelebiliyor.Kullanım detaylarını uzunca paylaşabilirim yeni konu açarak.Ben düzensiz kullanıyorum biraz aslında.Vakit bulabilsem bayağı bayağı gürleştircem gibi.Dediklerim işe yarıyor ama şöyle bir 6 ay sonuçluk before after yapamıyorum malesef.Hep birşeyler çıkıyor.Şuan 1diş sarımsak,lavanta kürü+dermoroller,bakım yağını ve pekmezi kullanıyorum.Bu bile etkisini gösterdiyse gerisini tahmin bile edemiyorum.Şu sarımsak yağını ve haplarada başlıyım tamamdır.Hem kokusu ağır hemde 1 ay bekletmek zahmetli.Bitince 1 ay duruyorum.Ben bunları 2 aydır yapıyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 24 Ağustos 2020, 22:38:50 »

Zaman kaybediyorsun. Gercekci tedavilere basla.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #20 : 25 Ağustos 2020, 04:01:43 »
protez saç düşündünüz mü hocam genç olduğunuz için hiç kimse anlamazda sayfa atıyorum inceleyin https://instagram.com/demo_hair?igshid=5bknyp1q6s3 Kemal doğulu da kullanıyor

Facebook Twitter Instagram