Gönderen Konu: Minoxidil Ve Xpecia Kullanmaya Başlıyorum  (Okunma sayısı 12103 defa)

Brabber987

• Full Member
Ynt: Minoxidil Ve Xpecia Kullanmaya Başlıyorum
« Yanıtla #15 : 03 Eylül 2020, 14:48:19 »
Sivilceden korkuyorsan günde bir tane al önce 2 tablet al sivilce yaparsa bir tablete düşür.

Dökülme incelme sadece vertekste mi var? Öyle ise sadece vertekse kullan ama genel anlamda ön sakak ve ortalarda da seyrelme incelme varsa muhakkak oralara da kullanman gerekir.
3 haftalik son durum guncellemesi xpecia minox

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #16 : 12 Eylül 2020, 11:48:40 »
Dostum 6-7 saniye az. Parmak uçlarınla böyle yedir. Yüzeysel değil saç diplerinle oynayacaksin. Kaşır gibi düşün. Tüm saça uygulaman çok zor minoxu. Bir de yukarıda bir arkadaş öyle 3-4 ayda çok saç kaybetmezsin demişti. Bariz şekilde konu sahibi saç kaybetmiş. Şu son attığı fotoğrafta belli oluyor. İlginç şekilde agrasif dökülüyor
Merhabalar 1 aydir minox xpecia ikilisi kullanuyorum saclarim siyahlasti ama lakin dokulme suan max seviyeye cikti nedendir

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 12 Eylül 2020, 15:11:10 »
Merhabalar 1 aydir minox xpecia ikilisi kullanuyorum saclarim siyahlasti ama lakin dokulme suan max seviyeye cikti nedendir
Minoxidil ilk başta zayıf saçları döker. Kusmak gibi düşün. Minoxidil kullanınca bir süre boyunca saçlı deriyi kusturur zayıf saçlar gider yerine yenileri gelir.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #18 : 12 Eylül 2020, 17:44:54 »
Minoxidil ilk başta zayıf saçları döker. Kusmak gibi düşün. Minoxidil kullanınca bir süre boyunca saçlı deriyi kusturur zayıf saçlar gider yerine yenileri gelir.
Hocam bide ben sadece aksamlari vertexe 5 fis uyguluyorum yeterli mi

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 12 Eylül 2020, 23:10:01 »
Hocam bide ben sadece aksamlari vertexe 5 fis uyguluyorum yeterli mi
bence yeterli.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #20 : 16 Eylül 2020, 15:03:12 »
bence yeterli.
Hocam 1 aylik ilaclarim bitti doktor kontrole gel dedi ama randevu bulamiyorum xpecia minoxu bir hafta kullanmasam bir etki yapar mi birakmam 1 hafta sonra gidicem doktora

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #21 : 30 Eylül 2020, 21:48:10 »
Yok
bence yeterli.
Hocalarim 1.5 ay oldu ama saclarim asiri seyreklesti minox ise yaramiyor gibi dokulmem daha da agresiflesti ne yapmaliuom

Tuncerm019

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 30 Eylül 2020, 22:59:57 »
sabret 4 5 aydan sonra verim alıcaksın korkma

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #23 : 04 Ekim 2020, 13:34:23 »
Hangi doktora gittin?
Güncelleme 1.5 ay minox xpecia korunur mu bu saclar bunlari kaybetmek istemiyorum

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 04 Ekim 2020, 14:30:47 »
İlk 3 ay bir şey bekleme ondan sonra mısırını cipsini eline al izle

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2020, 14:35:49 »
İlk 3 ay bir şey bekleme ondan sonra mısırını cipsini eline al izle
Hocam aksam kullaniyordum 6 fis sadece vertexe sabah aksama ceviricem günde 12 fis vertexe yeterli mi

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 04 Ekim 2020, 15:02:45 »
Hocam aksam kullaniyordum 6 fis sadece vertexe sabah aksama ceviricem günde 12 fis vertexe yeterli mi

Ben ilk 6 ay boyunca sabah akşam toplam 10 fiş kullandım tabi senin sadece vertex bölgesi ise sabah akşam toplam 7-8 fis yeterli olur diye düşünüyorum .

Şuan sadece akşamları 10 fis kullanıyorum sağ ve sol şakağa dökülme 1-2 adet var yok 6 ay olacak

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #27 : 04 Ekim 2020, 15:15:14 »
Ben ilk 6 ay boyunca sabah akşam toplam 10 fiş kullandım tabi senin sadece vertex bölgesi ise sabah akşam toplam 7-8 fis yeterli olur diye düşünüyorum .

Şuan sadece akşamları 10 fis kullanıyorum sağ ve sol şakağa dökülme 1-2 adet var yok 6 ay olacak
bende dediginiz gibi yapicam ama suan dokulmem max duzeyde korkuyorum önlerdende gitmeye basladi  önler 1 ayda seyreldi oraya halbuki minox kullanmiyorum

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 04 Ekim 2020, 15:53:10 »
bende dediginiz gibi yapicam ama suan dokulmem max duzeyde korkuyorum önlerdende gitmeye basladi  önler 1 ayda seyreldi oraya halbuki minox kullanmiyorum

Baktın vertex topluyor önler gidiyor o zaman öne de uygulama yaparsın minox. Minox çok etkili şakaklarda kaşıntı vs olursa asla kesme deri alışır , allarset 10 mg kullan kaşıntı olursa 3 günde bir zararı yok ilacın aklında bulunsun

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #29 : 04 Ekim 2020, 16:49:09 »
Baktın vertex topluyor önler gidiyor o zaman öne de uygulama yaparsın minox. Minox çok etkili şakaklarda kaşıntı vs olursa asla kesme deri alışır , allarset 10 mg kullan kaşıntı olursa 3 günde bir zararı yok ilacın aklında bulunsun
Şakaklara 2 fis yeterli mi hocam

Facebook Twitter Instagram