Gönderen Konu: PRP Destekli Ekim Hakkında  (Okunma sayısı 6178 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: PRP Destekli Ekim Hakkında
« Yanıtla #15 : 09 Mart 2017, 11:08:13 »
prp desteklı ekım nedemek ... prp nın operasyon da yapılırsa ıyleşme sürücenı hızlandırır onun dışında hıcbır yararı olmaz saça

Peki yaptırmalı mıyım sizce ? 500 TL gibi bir fiyatı var. Normal saçları da güçleştirir demişti doktor.
hayır dostum parana yazık hıc bır faydası yok olsa hepımız yaptırrız zaten
sadece ekım yaraların çabuk ıylesmesını saglar oda operasyın gunu yapılırsa oda yanı %10 gibi bir katkı saglar ona bıle gerek yok
parana yazık fınasterıd kullan geç onun dışında herşey boş prp tamamen boş
ve manuel alım yapan yerlerıde bır ınceleye bılırsınız ... acele etmeyın ekım için araştırmadıysanız

Anladım. Randevumu aldım. Bayadır araştırıyorum. İlhan hocada karar kıldım. Teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
hayırlı olur umarım dostum ..

omerciyes

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 09 Mart 2017, 17:00:51 »
Alıntı
hayırlı olur umarım dostum ..

Teşekkür ediyorum  :)

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Mart 2017, 15:50:36 »
Finandterid ve minoxidil dışındaki ilaçlar boş tırı vırı.Bunlara saçların sağlıklı beslenmesi kalınlaşıp hacim kazanması için Biotin solgarı ekleyebiliriz.Onun dışında Prp ve mezoterapinin saça hiçbir faydası yok.Türkiyenin önde gelen doktorları muttalip. Zekeriya,  koray ve erkan Demirsoy hastalarına finans öneriyorlar diğer tüccar zihniyetindeki paragöz esteler prp önerip hastalarının kısa vadede parasını çalma peşinde.Prp ve mezoterapilere para kaptırmayın Dünyada saç dökülmesine sadece finansterid ve minoxidil iyi gelir.Gerisi boş

Facebook Twitter Instagram