Gönderen Konu: Sac ekimi icin yardim  (Okunma sayısı 6669 defa)

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi icin yardim
« : 03 Eylül 2015, 03:51:17 »
Merhaba Arkadaslar,
yakin bir zamanda (1 yada 1,5 ) ay zaman zarfi icerisinde Istanbula gidip isleme baslamak istiyorum insallah.sitede henüz yeniyim...hemen hemen bütün konulari okudum diyebilirim...kafam cok karisiti inanin.duyarli ve tecrübe sahibi arkadaslarimin sagduyulu duyarli davranaciginana inanarak konu acmak istedim.sizelerden Ricammm hepimiz bu konudan sikintili oldugumuz icin kimse kimsenin reklamini yapmasin lütfen.sag duyulu davranarak ve memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak bana Allah rizasi icin yol göstermenizi rica ediyorum!
sac ekripte ekim sonrasi son halinden menuniyet derecesi yüksek olan Doktor ismi hastane ismi gibi tavsiye edegeniginiz yer var mi..?simdiden kafamda bir ton sorular olustu tedirgin oldum :( Tabiri caizse  Kas yapalim derken göz cikarmayalim yani demem o kii cim adam gibi ortalikta gezmektense kel kel gezerim daha iyi...ve sonucunda hic kimse parayi kolay kazanmiyor paramizla insallah kafaya sac ektirecegiz diye kafayi kestirmiyelim  :-[
resim yükleyerek yorumlarinizi görüslerinizi tavsiye ve önerilerinizi dikkate alarak hareket edecegim.
Ekim yaptiran arkadaslarima öncelikle gecmis olsun dileklerimi iletir,hayirli ve saglikli saclara kazanmalarini cani gönülden dilerim.
Saygilar  ;)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi icin yardim
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2015, 04:06:07 »
Øncelikle hosgeldin hocam. Canini sikmak gibi olmasin ama dønor bølgeniz cok iyi degil.  Ve acikliginiz cok. Gørdugum kadariyla can catlasa 2500greft alinabilir. Øn tarafi kapatabilirsiniz ama sizi mutlu edecekse.

Gørusmek icinde bu isimlerden sasmayin derim.
koray erdogan
hlc
zekeriya kul
erkan demirsoy
muttalip keser

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2015, 04:24:47 »
Merhaba Norwecli,
Yok Dostum estafurrallah olayin  farkindayim..yani Dönür bölgesi pek iyi degil.Istb.kuzenim bi yerle görüsüp resimleri gösterince bu tip sac vakalarina 2.seans ile ancak daha iyi sonuclar elde edinilebilir felan demisler...bizede o görünüyor zaten...ama dedigin isimleri dikkate alip bunlar arasinda bütceme uygun bi yeri secip karar verecem insallah.ilgi ve alakana cok tesekkür ederim.Bu arada hlc den bisey anlamadim acik yazarsan sevinirim  :-[
konu hakkinda gelismelri  insallah burdan  paylasacam.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2015, 04:27:55 Gönderen: exalans »

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2015, 15:26:04 »
hocam merhaba , donör alandan alınacak saç ile önden tepeye doğru bir ekim yapılabilir gibi duruyor. vertex bölgeniz ve arka bölgeler için ikinci seans mutlaka gerekli ama onada döner alanınız kısıtlı olduğu için yeterli olmuyabilir. ama mutlaka ektiricem diyorsanız benceöntaraflar için bir seans ekim yaptırabilirsiniz. Birkaç ekim merkeziyle mutlaka gidip yüzyüze görüşün önce.. önsaç çizginiz için yetecek gibi duruyor o görüntü benim fikirim en azında karşıdan bakıldığında yine bir estetik görünüm kazandırır. Ama tabikide size kalmıs. Hlc yine saç eken merkezlerden bir tanesi. İnşallah sizin için hayırlısı olur.

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2015, 16:23:50 »
hocam merhaba , donör alandan alınacak saç ile önden tepeye doğru bir ekim yapılabilir gibi duruyor. vertex bölgeniz ve arka bölgeler için ikinci seans mutlaka gerekli ama onada döner alanınız kısıtlı olduğu için yeterli olmuyabilir. ama mutlaka ektiricem diyorsanız benceöntaraflar için bir seans ekim yaptırabilirsiniz. Birkaç ekim merkeziyle mutlaka gidip yüzyüze görüşün önce.. önsaç çizginiz için yetecek gibi duruyor o görüntü benim fikirim en azında karşıdan bakıldığında yine bir estetik görünüm kazandırır. Ama tabikide size kalmıs. Hlc yine saç eken merkezlerden bir tanesi. İnşallah sizin için hayırlısı olur.

Öncelikle konuma yazdigin cevptan dolayi ve görüslerin icin tessekkür ederim.Hlc ile kontak icerisndeyim resimlerimi yolladim ve az önce dönüs yaptilar izin olayimi ayarlayabilirsem bu aynin 3ncü haftasina planliyoruz insallah.dedigin gibi...anlatiklari ön sac bölgesini belirleyip agirlikli ön bölgeden tepe bölgesine dogru 4,000 / 4,500 greft ile bi calisma yapabileceklerini söylediler...arka kisimdan asagiya dogru olan bölgeye 2nci seans sart bunun icinde su asamada saclarinizin kendini toparlama asamasi zamanina ihtiyaciniz var felan dediler.

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2015, 16:36:11 »
Hocam sizden nasil 4500greft almayi dusunuyorlar anlamadim?
Ensedenmi? Yoksa sakal,gøgus killindan filan alirizmi dediler?

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2015, 16:45:04 »
Hocam sizden nasil 4500greft almayi dusunuyorlar anlamadim?
Ensedenmi? Yoksa sakal,gøgus killindan filan alirizmi dediler?

sakal yada gögüs kilindan felan hic konusmadik.
gönderdigim resimlere bakip incelemisler ona göre dediler...ayni resimler burda da paylasitigim konumda yani...

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2015, 17:45:32 »
üstad bu sitede yeni saç ekimleri var onları takip et, sonucları gör ona göre karar ver ama unutmaki saç ekimi kişiden kişiye değişir.

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2015, 04:49:42 »
üstad bu sitede yeni saç ekimleri var onları takip et, sonucları gör ona göre karar ver ama unutmaki saç ekimi kişiden kişiye değişir.
eyvallah dostum...bütün yorumlari ve ekim yaptiran arkadaslarimin ekiminin takipcisiyim , dikkate aliyorum.herkese cok tesekkür ederim

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2015, 22:19:17 »
bu saçtan 3500 çıkar
ön bölge için yeterli olur
arkadaşın kulak üstü saçlarından olur
ve ensenin en alt kısınlarına kadar ilerlerler

2. ekim için sakal şart 1000 saç ve 1000 sakal kılı ile
ekimini tamamla derim
tepe seyrek kalır büyük ihtimal azbucuk oraya topik dök

5500 greft ile iyi bir görünüm çıkar tabi uzman ellerde

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2016, 03:42:14 »
Mantık olarak tüm açıklığı kapatacak kadar ekim yapılabilir. Tabi bu benim düşüncem, gerçekler daha farklı olabilir.

Tepe bölgesinin alanını ense ve yanlardaki saçların olduğu alana eşit kabul edebiliriz. Kısacası ense ve yanların yarısını alsalar üstü kapaması beklenir. Tabi ekilenlerin tamamının çıkması gerekir ayrıca yan bölgelerden komple almak gerekir, sonra fazla fire vermemek gerekir.

Ben gerçekten ekim işini yapıyor olsaydım ve siz de bana gelseydiniz olaya böyle bakardım. 2 seans da olsa var olan saçların üstlere yeteceğini düşünmek mantıksız değil. Doktor Kul'un bir ekimi vardı burda, 2800 greftle ortalığı yıktığı, o geldi aklıma.

Olabilir bence, tabi 20 bin euronu alırdım.

Facebook Twitter Instagram