Gönderen Konu: 24 YAŞ SAÇ EKİMİ hakkında  (Okunma sayısı 6172 defa)

ynsgl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
24 YAŞ SAÇ EKİMİ hakkında
« : 05 Mart 2017, 21:57:31 »
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. 24 yaşındayım malesef liseden itibaren saçlarım dökülmeye başladı. Şu anda çok güçsüz zayıf ve inceler. yani aynada baktığımda deride saç telini görüyorum ancak çok kısa tel gibi gözüküyor. Zekeriya hocaya fotoğraf gönderdim malesef dönor bölgem çok yetersiz miş ve alan çok büyükmüş saç ekimine uygun değilmişim. birde sizin önerilerinizi almak istedim. fotoğrafları kendim çektiğim için acemi ve amatörce oldu. teşekkür ederim..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 24 YAŞ SAÇ EKİMİ hakkında
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2017, 01:11:37 »
Kardeşim İlhan hoca maalesef doğru söylemiş ,
Saç dökülme tipin nw son derecesine kadar gidecek gibi, çok çok iyi bir dönörün olsa bile Şuan zayıf gözüken tüm saçların 30 una gelmeden seni terkedecek. Kaldı ki fotolardan gözüktüğü kadarıyla donöründe pek sağlam sayılmaz. Herhalukarda birkaç sene bekle Ozaman sende anlayacaksın dökülme tipinin ekime uygun olmadığını.
Sakın ola acele etme, Şuan saçlarını çok kısa tutup kel biri olarak devam etme sansın var, fakat başarısız bir Ekim sonrası mevcut tahribattan sebep bu şansı mumla arayacak hale gelebilirsin.
Şakın acele etme..
İlla ki ikna olmak istiyorsan da, şakın ola 3-4 bine Ekim yapan kasaplar ile görüşme, işinde isim yapmış para kaygısı olmayan hocalar ile görüş zaten onların hiçbiri ekime yanasşmayacaktır. Bu belki senin içini rahatlatır.

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2017, 05:02:16 »
Evet dogru søylemis ama kardesim dunyanin sonu degil iyi arastirip manuel ekim yapan bi yerde yapabilirsin en azindan gøruntu verebilirsin veya hic olmadi herkes protez sac kullaniyor kaliteli bi yerde yaptirabilirsin hayata kusmeni istemem cunku bende senin yasindayim kellik benimde problemim o yuzden hic bi zaman karamsar olma :)

ynsgl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2017, 09:22:33 »
Anlıyorum arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.. Malesef bu bi seçim değil yaşayacaklarımızı biz seçemiyoruz..  Saçlarımdan dolayı özgüven sorunu yaşıyorum..  saç protezini düşünüyorum ancak onunla bi hayat yaşayabilir miyim onuda bilemiyorum.. Teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2017, 13:36:26 »
Saçların baya incelmıs genel seyrelme var sende bazılarında bölgesel bazılarında genel ama kafanda suan baya saç var ince oldugu için seyrek gösterıyor fınasterıt kullanırsan o kafandakılerın hepsı kalınlasır ve ekımle çok güzel olur oyüzden baslamanı onerırrım aksı taktırde suankı ıncelmıs sac tellerınıde kaybedıceksın suan senın ekım yaptırman dogru degıl once var olanları fınasterıdle kalınlastırman gerek 1 sene daha sonra ekım..
Global Moderator

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2017, 21:09:43 »
abi finas + ekim (donor yetersizse sakaldan ekersin) senin icin en iyi sonuc olur. 30 yasina kadar kullan finasi baktin yan etki yapiyo birakirsin gene ektrirsin. o zaman kadar hayatini yasarsin :)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2017, 21:32:28 »
Arkadaslar yanlıs anlamayın bir cogunuzun bilgisi benden fazla onu tahmin edebiliyorum ama bu finasteride neden bu kadar umut bağliyorsunuz anlamis degilim ben doktor onerisi ile finas kullandim faydasindan cok zararı oldu bu ilac sihirli bir ilaç degil zaten sizin bu ilaci bu kadar buyuttunuze gore bu arkadas kullansa ekime de gerek kalmaz arkadasin saci ince telli ve seyrek tamamen kel degil bu ilacin amaci da seyrek olan kisimlara fayda gostermesi degil mi o zaman sadece finas ile bu iş bitmesi gerekir.

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2017, 22:22:45 »
Babanın saç yapısı nasıl?
Benzer özellikte misiniz.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

ynsgl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2017, 23:33:34 »
Babamın da saç dökülme tipi bu şekilde lakin benim yaşımda iken adamın sırma gibi saçları vardı abimin ise saçları yerinde.  dediğim gibi saç tellerim çok ince. Yaklaşık 1 aydır finasterid ve biotin kullanıyorum.  arkadaşlar şöyle söyleyeyim şu An bir tek tel saçım dökülmedi. Tıraş olurken makina ile oluyordum sonrasında çok dökülme oldu ancak saçımı kazıttıktan sonra bir tek tel gelmiyor elime. Aynaya baktığımda saç tellerimin arasında saç köklerini görüyorum ama sanki yeni kesilmiş gibi çok kısalar belli olmuyorlar. Son 6 aydır saç egzaması ile uğraşıyorum.  ketoral ve konazol u dönüşümlü olarak kullanıyorum.  açıkçası ne yapacağım bilmiyorum.  zekeriya hocanın yorumunda sonra saç ektirmeye dahil bi umudum kalmadı. Saç protezini de alsam bidaha ömür boyu kullanabilir miyim bilmiyorum..

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2017, 00:30:16 »
minoxilde al proscarla kullan. genel olarak heryerde saç var. minoxil ordaki her saçı kalınlaştırır. proscarla beraber kullandığın sürecede saçın dökülmez. forumlarda 10sene üstü kullananlar var bunları ve koruduklarını söylüyolar.senden çok az daha iyi durumda bi çocuk görmüştüm bi forumda.(şuan çocuk deil.) 2007de atmış 4-5 sene korumuş ve gürleştirmiş saçlarını 2011de bırakmış tedaviyi 2-3 ay önce atmış fotoyu tamamen üstü gitmiş.
geçende bi lokantada gördüm nw7 adam önlere seyrek ekim yapılmış ışık tabi yukardan vuruo kötü gözüküodu. sırıtmıodu ama doğal saç gibiydi ama çok seyrekti.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Mart 2017, 01:24:13 »
Sana tavsiyem burdakileri dinleme herkes çok bilmiş ama hiçbirşey bilmiyolar

bak bu arkadaşa yapılan tüm yorumları oku
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=867.0

ve bu arkadaş ektirdi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1512.0

5228 gref çıkarmışlar bu arkadaş saç ektirme kapanmaz peruk tak
yaşın genç gibi .....  okuyunca anlarsın 

şimdi senin olaya gelelim  yaş fazla değil  dökülmeyi tamamlamışsın hemen hemen   

senden en kötü manuelle 4000 çıkar buda ön bölgeye  gider
2. ekime ihtiyaç olur ondanda  sakal +saç 3000 çıkartırlar tabiki manuel yöntem ile

7000 ile tabiki bu kafa kapanmıyacaktır az çok saçlı biri olcaksın
ondan vucuttanda alınarak  bir 3. ekim bile deneyebilirsin
bu abi bu duruma çok iyi örnek
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=59.0

yani anlıyacağın çözüm var burdakilere bakma  :) 
maşallah hepsi saç uzmanı
« Son Düzenleme: 07 Mart 2017, 01:26:21 Gönderen: ismael »

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Mart 2017, 01:28:16 »
Babamın da saç dökülme tipi bu şekilde lakin benim yaşımda iken adamın sırma gibi saçları vardı abimin ise saçları yerinde.  dediğim gibi saç tellerim çok ince. Yaklaşık 1 aydır finasterid ve biotin kullanıyorum.  arkadaşlar şöyle söyleyeyim şu An bir tek tel saçım dökülmedi. Tıraş olurken makina ile oluyordum sonrasında çok dökülme oldu ancak saçımı kazıttıktan sonra bir tek tel gelmiyor elime. Aynaya baktığımda saç tellerimin arasında saç köklerini görüyorum ama sanki yeni kesilmiş gibi çok kısalar belli olmuyorlar. Son 6 aydır saç egzaması ile uğraşıyorum.  ketoral ve konazol u dönüşümlü olarak kullanıyorum.  açıkçası ne yapacağım bilmiyorum.  zekeriya hocanın yorumunda sonra saç ektirmeye dahil bi umudum kalmadı. Saç protezini de alsam bidaha ömür boyu kullanabilir miyim bilmiyorum..

Kardeş stresli bir hayatın varsa senin ondan dökülmen erkene çekilmiş olabilir. İlk kaç yaşında farkettin dökülmeni ?
 Bırak babayı Benim sülalede bir tek saçları dökülmüş kişi benim bende de böyle bir şans var işte lanet.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Facebook Twitter Instagram