Gönderen Konu: ÇAĞLAR KORKMAZ SAKARYA SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 10458 defa)

sam89

• Jr. Member
  • **
Ynt: ÇAĞLAR KORKMAZ SAKARYA SAÇ EKİMİ SONUÇLARI 120. GÜN
« Yanıtla #45 : 15 Ağustos 2020, 14:16:27 »
   biraz merkez ağzıyla  konuşuyorsun  sanki   senin Ekim iyi ola bilir  ama  burda tecrübeli  insanlar var    ticari  kaygılari olmadan  yorum yapan  bilgili  insanlar bunlar    boşuna  konuşmayan  kişilerdir  .
Ya kardesim birakin bu komplo islerini ne merkez agizi neyse onu söylüyorum. Ben burdaki insanlar tecrubesiz ticari kaygilari ile yorum yapiyolar ya da bos konusuyolar mi dedim ya da ima mi ettim. Nerden cikariyosun. Bu forumda bos konusan var evet o da sensin. Bombos konusuyosun hem de

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #46 : 15 Ağustos 2020, 14:19:16 »
Bildiğim kadarıyla çağlar korkmaz doktor değil. Süreç güzel ilerliyor ancak ben ön çizgiyi beğenmedim. İnşallah emeklerin karşılığını alırsınız.
Genclik fotomu gosterdim ön cizgi boyle olsun dedim ona gore yapti. Ancak hafif yamuk gibi geldi bana da.

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 15 Ağustos 2020, 17:21:37 »
Hocam bana yamukluktan ziyade keskin çizgili ve üçgene yakın bir formda geldi. Saçlar uzun kullanılırsa ortaya çıkacak görüntü estetik dışı olmayabilir.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #48 : 24 Ağustos 2020, 18:59:27 »
Edit:04.04.2020

Arkadaslar dun itibariye sac ekim islemim gerceklesmistir. Kendi adima acayip acili bir operasyon oldu. Caglar bey kan dolasimin cok oldugu icin sizinti fazla oldu ama bu sac ekimi sonrasi avantajdir dedi. Zaten aile hekimimde kan degerlerimin yuksek oldugunu soylemisti. Saat 3 de basladi ,6 ya kadar greft alimi yapildi hic aci hissetmedim hatta sevindim agrisiz bir islem oluyor diye.yarim saat ara verip 6.30 da ekim basladi bana verilen narkoz etki etmedi ozellikle sakak bolgemdeki butun ekim islemini hissettim.tekrar tekrar yapilan narkozlar asla etki etmedi..cok fazla sizinti oldugu icin surekli solusyon sıkildi oda ayri bir problem.saat gece 11 gibi islem bitti. 3700 greft ekildi Caglar bey basarili bir ekim oldugunu soyledi . Suan kafam cok şiş ve kanli islem net belli olmuyor. Fotograflari ilk yikamadan sonra sizinle paylasacagim. Tum surec boyunca islemi Caglar bey kendisi yapti.
Not: butun kellere saygim artmistir.hatta kel olup sac ektirenlerin onunde saygi ile egiliyorum. Benim acimdan cok agrili bir surec oldu.

Ekim öncesi halimi ekliyorum

140.gün

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #49 : 24 Ağustos 2020, 23:03:17 »
Süreç için erken ve saçların güzel gelişiyor sonuç sizi memnun eder gibi görünüyor. Siz memnun musunuz süreçten

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #50 : 25 Ağustos 2020, 16:55:42 »
ben şuanki gidişattan çok memnunum. ancak kulladığım ilaçları bırakırsam ileride tekrar saçlar dökülür mü korkusu var. Kullandığım ilaçlar proscar (5 bölüp  her aksam 1 parça)ve minoxil sprey (akşamları 5 fıs) kullanıyorum.

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #51 : 03 Eylül 2020, 20:07:22 »
Ekim sonrasi ilk gün

Bugun itibari ile 150.gun yani 5 ay gecti.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 03 Eylül 2020, 20:11:15 »
Bence biraz doğallık problemi olsa da iyi bir çıkış yakalamışsınız. Ama daha erken bir iki aya form alır👍🏻
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #53 : 03 Eylül 2020, 20:57:26 »
Bence biraz doğallık problemi olsa da iyi bir çıkış yakalamışsınız. Ama daha erken bir iki aya form alır👍🏻
5 .ay bitti. Bu aydan sonra cikis olur mu.? Su an cok memnunum. Dahasi da olur mu acaba

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 04 Eylül 2020, 02:00:00 »
Konu bana da güven vermedi, ki Çağlar Korkmaz'ın başarısız ekimleri mevcut forumda.

LegendTR

• Full Member
« Yanıtla #55 : 04 Eylül 2020, 02:03:51 »
150 günde güzel gelişim göstermiş dostum yanlız kullandın ilaçların devamlılıgı şart yoksa kaybedebilme ihtimalin de var saçları o yüzden o 2 ilaçla zaten harikalar yaratır her ekimci, neyse inş bi sorun yaşamadan sürecin sonuçlanır 👍

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #56 : 04 Eylül 2020, 09:14:58 »
Konu bana da güven vermedi, ki Çağlar Korkmaz'ın başarısız ekimleri mevcut forumda.
Napalim basarisiz ekimleri varsa. Bos konusma. Sana bir sey kanitlamak zorunda degilim. Guvenmiyosan yorum yapmazsin. Sizin gibi bos fesat insanlari ikna etme cabalarini biraktim.

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #57 : 04 Eylül 2020, 09:17:44 »
150 günde güzel gelişim göstermiş dostum yanlız kullandın ilaçların devamlılıgı şart yoksa kaybedebilme ihtimalin de var saçları o yüzden o 2 ilaçla zaten harikalar yaratır her ekimci, neyse inş bi sorun yaşamadan sürecin sonuçlanır 👍
Aynen katiliyorum. Eger keramet ilactaysa bir omur ben bu ilaclari mi kullanicam.oyle bir sey asla istemiyorum ilaclari 1 yilin sonunda birakmayi dusunuyorum.her aksam Minoxil sprey ve proscar 5/1 kullaniyorum. Bir ömür kullanicaksam sac ektirmezdim. Proscardan hic yan etki gormedim 5 aydir ancak yine de zarari var mi yok mu hormon testi mi yaptirmam gerekir.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 04 Eylül 2020, 18:18:48 »
Minox etkisi olabilir bıraktıktan 4-5 ay sonra belli olur ilac etkisi mi değil mi
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Thedark007

• Full Member
« Yanıtla #59 : 05 Eylül 2020, 16:41:31 »
Hocam bu kliniğe benim kendi kardeşim Ekim yaptırdı.Güzelim saçları ne hâle getirdiler.Bende diyordum senin saç Ekim’in güzel olursa bende oraya ektiririm diye.Sonuç koskoca bir HÜSRAN.Dolayısı ile bu kliniğe saç ektiripte memnun kalma oranı kaç çok merak ediyorum

Facebook Twitter Instagram