Gönderen Konu: ÇAĞLAR KORKMAZ SAKARYA SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 10723 defa)

sackavurma

• Full Member
Ynt: ÇAĞLAR KORKMAZ SAKARYA SAÇ EKİMİ SONUÇLARI 120. GÜN
« Yanıtla #16 : 06 Ağustos 2020, 19:02:29 »
Bu paylaşım     güven vermiyor .
Arkadaş açıklamada narkoz işe yaramadı şakak kısmındaki bütün ekim işlemini hissettim yazmış ama yinede siz biliriniz ;)

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 06 Ağustos 2020, 19:06:23 »
Arkadaş açıklamada narkoz işe yaramadı şakak kısmındaki bütün ekim işlemini hissettim yazmış ama yinede siz biliriniz ;)

Aynen kan dolasimim hizli narkoz 3 dakika bile etki etmedi ama bu sac ekimi sonrasi iyi bir sey dedi Caglar bey.  Bu tip insanlar yuzune paylasim icin 4 ay bekledim. Fitne fesat insan bitmiyor

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 06 Ağustos 2020, 19:07:30 »
Parmağınızı kaşınızın ortasına koyup foto çekermisiniz forumda reklam amaçlı merkezlerin bu denli paylaşımlarına çok şahit olunduğu için bu düşünce gayet normaldir

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #19 : 06 Ağustos 2020, 19:09:52 »

Parmağınızı kaşınızın ortasına koyup foto çekermisiniz forumda reklam amaçlı merkezlerin bu denli paylaşımlarına çok şahit olunduğu için bu düşünce gayet normaldir
;D iyi fikir

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 06 Ağustos 2020, 19:16:18 »
Dalga mi geciyosun ciddi misin. Ne demek parmagi kasin ortasina koymak anlayamadim

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 06 Ağustos 2020, 19:19:09 »
Neden guven vermiyor. Her seyi acik secik yazdim. Niye her seyin altinda bir fitne fesatlik ariyorsun.Ne yapmam lazim beyfendi guven vermesi icin. Bir dakika once cektim son hali 121. Gün.
  ?   Merkez  paylaşım  olmadığı  nerden bilelim    fitne fesatlik  yapan kim  acaba    bizim burdaki  amacımız   dürüst  bir şekilde  paylaşım   yapılması  insanlar  doğru bilgi   almasi    çünkü  insanlar  araştırma  yapıyor     saç ekim  düşündüğü merkez  hakında   saç ekim  sonuçları   bakıyor şikayet  varmı yokmu araştırıyor  ona  göre  karar veriyor

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 06 Ağustos 2020, 19:19:16 »
Dalga mi geciyosun ciddi misin. Ne demek parmagi kasin ortasina koymak anlayamadim
ciddiyim dalgalık bir durum söz konusu değil parmağınızı kaşınızın ortasına koyup çekerseniz ekim merkezi tarafından reklam olmadığının teydini sağlamış olursunuz aksi taktirde konunuz silinecektir...

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 06 Ağustos 2020, 19:33:19 »
  ?   Merkez  paylaşım  olmadığı  nerden bilelim    fitne fesatlik  yapan kim  acaba    bizim burdaki  amacımız   dürüst  bir şekilde  paylaşım   yapılması  insanlar  doğru bilgi   almasi    çünkü  insanlar  araştırma  yapıyor     saç ekim  düşündüğü merkez  hakında   saç ekim  sonuçları   bakıyor şikayet  varmı yokmu araştırıyor  ona  göre  karar veriyor
Tamam ne yapmam gerekiyor reklam olmadigini kanitlamam icin onu anlamadim. Ben de burdaki yorunlari okuyup korka korka gitmistim Caglar kormaza hatta ilk 2 ay cok kotu olacak diye uzuntum devam etti sirf burdaki Caglar Korkmaz yorumlarina bakarak ancak benim sonucum buradaki yorumlarla alakasi yok. Gayet harika daha 4 ay oldu

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 06 Ağustos 2020, 19:37:03 »

Ayrica sen her paylasima boyle kanit istiyor musun niye bana denk geldi onu anlamadim. Sonuc cok mu guzel inanilir gibi degil mi onu soyle de bari ben de biliyim

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 06 Ağustos 2020, 19:38:12 »
Parmağınızı kaşınızın ortasına koyup foto çekin reklam olmadığı   anlayalım   bugün   resim  gelmese  eğer  yarın  öbür  resim gelirse  reklam dir.

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #27 : 06 Ağustos 2020, 19:57:07 »
Parmağınızı kaşınızın ortasına koyup foto çekin reklam olmadığı   anlayalım   bugün   resim  gelmese  eğer  yarın  öbür  resim gelirse  reklam dir.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2020, 20:51:21 Gönderen: sam89 »

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #28 : 06 Ağustos 2020, 20:02:26 »
Ayrica sen her paylasima boyle kanit istiyor musun niye bana denk geldi onu anlamadim. Sonuc cok mu guzel inanilir gibi degil mi onu soyle de bari ben de biliyim

Reklam olmadığını kanıtlamak için anlık bir fotoğraf isteniyor. Bence de parmağınızı kaşınızın ortasına koyup fotoğraf paylaşırsanız konunun reklam olmadığı anlaşılır.

Böyle düşünülmesinin nedeni konunun geç açılması ve sonucun pozitif olması.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 06 Ağustos 2020, 20:02:42 »
Tşkler    İnş  sonuç  güzel olur .

Facebook Twitter Instagram