Gönderen Konu: ÇAĞLAR KORKMAZ SAKARYA SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 10440 defa)

sam89

• Jr. Member
  • **
Ynt: ÇAĞLAR KORKMAZ SAKARYA SAÇ EKİMİ SONUÇLARI 120. GÜN
« Yanıtla #60 : 05 Eylül 2020, 19:04:45 »
Hocam bu kliniğe benim kendi kardeşim Ekim yaptırdı.Güzelim saçları ne hâle getirdiler.Bende diyordum senin saç Ekim’in güzel olursa bende oraya ektiririm diye.Sonuç koskoca bir HÜSRAN.Dolayısı ile bu kliniğe saç ektiripte memnun kalma oranı kaç çok merak ediyorum
Burdakilere gore memnun kalma orani cok az. Ancak ben su an icin cok memnunum. Umarim sadece ilaclarin etkisi degildir.

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #61 : 05 Eylül 2020, 20:36:16 »
Şimdi benim anlamadığım bir şey var bu arkadaş minoxil kullanmış bu minoxili bırakınca saçlar dökülmeyecek mi?

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #62 : 05 Eylül 2020, 21:45:17 »
Şimdi benim anlamadığım bir şey var bu arkadaş minoxil kullanmış bu minoxili bırakınca saçlar dökülmeyecek mi?
Ben de onu merak ediyorum dokulecek mi.? Ama sac ekiminden  sonra doktorlarin cogu minox ve benzeri urunleri kullanidiriyor zaten.

Foto ekledim. Hatta fotografi burdaki fesat insanlar var diye ayni yer ayni isikta cektim. Farkediyorsunuzdur. Ekim oncesi ve 150. Gun. Minoxun bu kadar da etki yapacagini sanmiyorum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #63 : 05 Eylül 2020, 22:19:09 »
Ben de onu merak ediyorum dokulecek mi.? Ama sac ekiminden  sonra doktorlarin cogu minox ve benzeri urunleri kullanidiriyor zaten.

Foto ekledim. Hatta fotografi burdaki fesat insanlar var diye ayni yer ayni isikta cektim. Farkediyorsunuzdur. Ekim oncesi ve 150. Gun. Minoxun bu kadar da etki yapacagini sanmiyorum.
burda bulunan  kimse  fesat değil   olumlu  olumsuz    yorum yapıla bilir    forumda  bulunan    tecrübeli  insanlar   hangi merkez  iyi kötü   çok iyi bilir   olumsuz  yorumlar sana değil    senin saç  ekim yaptığın merkez  içindir  çünkü  nforumda     iyi sonuç almış  insan yok hepsi kötü sonuçlanmış  veya  paylaşım yarıda kesilmiş  .    Google yazınca   olumsuz  sonuçlar  dolu 

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #64 : 05 Eylül 2020, 22:20:49 »
burda bulunan  kimse  fesat değil   olumlu  olumsuz    yorum yapıla bilir    forumda  bulunan    tecrübeli  insanlar   hangi merkez  iyi kötü   çok iyi bilir   olumsuz  yorumlar sana değil    senin saç  ekim yaptığın merkez  içindir  çünkü  nforumda     iyi sonuç almış  insan yok hepsi kötü sonuçlanmış  veya  paylaşım yarıda kesilmiş  .    Google yazınca   olumsuz  sonuçlar  dolu
Banane benim sucum mu hemserim. Sen beni niye trol olmakla itham edip bos konusuyosun. Yorum yapacaksan saca yap yapmicaksan bos bos konusup trol olarak itham edemezsin beni .

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #65 : 06 Eylül 2020, 00:26:18 »
Bu ekimde eksik bir şeyler var ama anlayamıyorum. Bir şeyler eksik sanki.

El cevap: “Fitne, fesat insanlar. Bla bla...”

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #66 : 06 Eylül 2020, 00:45:22 »
Anlayamadığım diğer konu ekimden tam dört ay sonra konu açılırken açıklama şimdiki zaman göre yapılıyor, geçmiş zamana göre değil. Örneğin:

“Suan kafam cok şiş ve kanli islem net belli olmuyor”

Bir de kabuk dökme sonrası ve 1. ay diye paylaşılan şok dökülme öncesi fotoğraflarda bile çok seyrek ekim gibi gözüküyor. O ekimden dört ayda böylesine bir sonuç ilginç ve şaşırtıcı geliyor.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #67 : 06 Eylül 2020, 00:51:02 »
doğru tespit  başkan  ☺

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 06 Eylül 2020, 00:57:41 »
Dikkate almayın bu konuyu ya, reklam olduğu daha ilk farklı yorumda çıldırmasından belli. Bin tane konu gördük böyle, tabii ki de şüphelenicez. Ona boş konuşma buna boş konuşma. Sanki kendisini doluluk timsali. Çağlar Korkmaz'ın başarısız bir sürü ekimi mevcut. Bu ekimin konusuda başta değil saçlar çıktıktan sonra açıldığı için doğal olarak şüphe çekti. Üyenin agresif tavırlarıyla da konu kendisini belli etti.

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #69 : 06 Eylül 2020, 09:19:51 »
Reklam fln çok umrumda değil hocam ben minoxilin ekimden sonra kullanılıp kullanılmayacağı merakındayım kullanırsak minoxla çıkan saçlar dökülmeyecek mi? Yada minoxla edinilen saçlar döngüye girmeyecek mi beni bir aydınlatın

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #70 : 06 Eylül 2020, 13:01:17 »
Anlayamadığım diğer konu ekimden tam dört ay sonra konu açılırken açıklama şimdiki zaman göre yapılıyor, geçmiş zamana göre değil. Örneğin:

“Suan kafam cok şiş ve kanli islem net belli olmuyor”

Bir de kabuk dökme sonrası ve 1. ay diye paylaşılan şok dökülme öncesi fotoğraflarda bile çok seyrek ekim gibi gözüküyor. O ekimden dört ayda böylesine bir sonuç ilginç ve şaşırtıcı geliyor.
Simdi su yorumun nerden baksan tutarsizlik nerden  baksan ahmakca. En iyi ekimciler bile 1 ayda sok dokulmeden sonra bir sey anlamazken sen nasi anliyorsun bu surec bir yillik bir surec. Bu forumda cok sık ekim gibi gorunup çim adam gibi olan cok ornek var. Sen ne biliyon da konusuyosun. Guvenmiyosan yorum yapma kiskanc herif. Benim bu konuyu acmamda tek derdim bu etki ilac etkisi olabilir mi ilaclari 6. Aydan sonra birakmayi dusunuyorum ne yapmaliyim diye hintell gibi bilir kisiilerden yardim almak siizin gibi kiskanc çim adamlar uzak dursun yorum yapmasin.

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #71 : 06 Eylül 2020, 13:03:29 »
Reklam fln çok umrumda değil hocam ben minoxilin ekimden sonra kullanılıp kullanılmayacağı merakındayım kullanırsak minoxla çıkan saçlar dökülmeyecek mi? Yada minoxla edinilen saçlar döngüye girmeyecek mi beni bir aydınlatın
Aynen hemserim benim de tek derdim o. Bir omur ilac kullanmak istemiyorum zaten karaciger yaglanmam var. Saclarim guzel ama ilac etkisiyse bir anlami yok. Bir bilen varsa  ya da ilaci biraktiktsn sonra eski halin3 saclari donen varsa bize bir yardim etsin yorum yapsin. Benim tek derdim o ama kendi ekimleri husran olan adamlar hasetini benden cikariyor.

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #72 : 06 Eylül 2020, 13:04:50 »
Dikkate almayın bu konuyu ya, reklam olduğu daha ilk farklı yorumda çıldırmasından belli. Bin tane konu gördük böyle, tabii ki de şüphelenicez. Ona boş konuşma buna boş konuşma. Sanki kendisini doluluk timsali. Çağlar Korkmaz'ın başarısız bir sürü ekimi mevcut. Bu ekimin konusuda başta değil saçlar çıktıktan sonra açıldığı için doğal olarak şüphe çekti. Üyenin agresif tavırlarıyla da konu kendisini belli etti.
Senin ekimine baktim cali supurgesi gibi olmus sonuc husranla dolu sen git kosede agla hemserim. Kiskaniyorsun beni sucluyosun sen isine bak 3. Bi ekimi daha arastir benim konuma reklam diyosan yorum yapma.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #73 : 06 Eylül 2020, 13:37:03 »
Simdi su yorumun nerden baksan tutarsizlik nerden  baksan ahmakca. En iyi ekimciler bile 1 ayda sok dokulmeden sonra bir sey anlamazken sen nasi anliyorsun bu surec bir yillik bir surec. Bu forumda cok sık ekim gibi gorunup çim adam gibi olan cok ornek var. Sen ne biliyon da konusuyosun. Guvenmiyosan yorum yapma kiskanc herif. Benim bu konuyu acmamda tek derdim bu etki ilac etkisi olabilir mi ilaclari 6. Aydan sonra birakmayi dusunuyorum ne yapmaliyim diye hintell gibi bilir kisiilerden yardim almak siizin gibi kiskanc çim adamlar uzak dursun yorum yapmasin.

Sakin ol şampiyon! Hayat güzel, kuşlar uçuyor. Strese gerek yok. Niye bu kadar agresifsin?

Kabuk dökümü hemen sonrası olan görüntü bile seyrek diyorum(ki nerdeyse herkes aynı fikirde) sen bana ne hikayeler anlatıyorsun. O kabuk dökümü sonrası gözüken görüntü ile 4. ay sonraki kafa çıkmaz. Hadi kırmayayım seni çıktı diyelim!

Peki ekimden 120 gün sonra, “kafam hala şiş ve kanlı” diye şimdiki zaman ile yazmanı da izah edebilir misin? 120 gün boyunca kafa şiş ve kanlı mıydı?

sam89

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #74 : 06 Eylül 2020, 13:43:52 »
Sakin ol şampiyon! Hayat güzel, kuşlar uçuyor. Strese gerek yok. Niye bu kadar agresifsin?

Kabuk dökümü hemen sonrası olan görüntü bile seyrek diyorum(ki nerdeyse herkes aynı fikirde) sen bana ne hikayeler anlatıyorsun. O kabuk dökümü sonrası gözüken görüntü ile 4. ay sonraki kafa çıkmaz. Hadi kırmayayım seni çıktı diyelim!

Peki ekimden 120 gün sonra, “kafam hala şiş ve kanlı” diye şimdiki zaman ile yazmanı da izah edebilir misin? 120 gün boyunca kafa şiş ve kanlı mıydı?

Nasil sakin kalayim saclarim guzel oldu paylasiyim ilac birakma bilgisi  alim dedim sizin yuzunuze keyfini cikaramiyorum nelerle ugrasiyorum. Diger soruna gelince ben onu 120 gun sonra degil ekimden hemen sonra actigim topicte yazdim. Arayip bulabilirisn. 4 ay sonra yeni topic acinca editledim.

Facebook Twitter Instagram