Gönderen Konu: İlhan serdaroğlu ?  (Okunma sayısı 6549 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan serdaroğlu ?
« Yanıtla #15 : 15 Mart 2017, 01:04:54 »
Süre söylemedi onu ekim yaptıracağım gün sorcam. 27 sinde ektiriyorum kısmetse
tamamdır tekrar hayırlı olur umarım ekımın  dostum  banada mesaj atarsan sorduktan sonra ıyı olur

tamam dostum unutmam inşallah :) Ekim yapıtırınca fotoları ve süreçleri de paylaşmayı düşünüyorum.
tamam güzel düşünüyosun ilacı merak ettım acaba sonrakı süreçde kullandırıyormu :)
çünkü kanlanma ve kanın hızlanması saç için yararlı bısey söyledıgın ılacda daha ınce kılcal damarlarda kan akışını hızlandıran bır ılaç

Aynen hocam saç ekiminde yararlı olabileceğini düşünüyorum bu ilacın. Bakalım gidince detaylı öğrenicem inşallah sana da haber ederim :)
saol :))  bı yolcu yastıgı al kendıne onla uyursun çok ise yarar

omerciyes

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2017, 01:07:38 »
Süre söylemedi onu ekim yaptıracağım gün sorcam. 27 sinde ektiriyorum kısmetse
tamamdır tekrar hayırlı olur umarım ekımın  dostum  banada mesaj atarsan sorduktan sonra ıyı olur

tamam dostum unutmam inşallah :) Ekim yapıtırınca fotoları ve süreçleri de paylaşmayı düşünüyorum.
tamam güzel düşünüyosun ilacı merak ettım acaba sonrakı süreçde kullandırıyormu :)
çünkü kanlanma ve kanın hızlanması saç için yararlı bısey söyledıgın ılacda daha ınce kılcal damarlarda kan akışını hızlandıran bır ılaç

Aynen hocam saç ekiminde yararlı olabileceğini düşünüyorum bu ilacın. Bakalım gidince detaylı öğrenicem inşallah sana da haber ederim :)
saol :))  bı yolcu yastıgı al kendıne onla uyursun çok ise yarar

aynen o aklımda var  :D

omerciyes

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2017, 01:09:04 »
Mailde bunu yazmıştı doktor.
"
Ayrıca sizden ricam sigara kullanıyorsanız, operasyondan yaklaşık 10 gün önce başlayarak sabah akşam olmak üzere günde 2 kere Pentox Sr 400 Mg 20 Kapsül ( ya da trental 400 mg )ve yine ayrıca sabah akşam olmak üzere günde 2 kere “xpecia tablet erkekler için” kullanmanız .
"

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 19 Mart 2017, 11:35:57 »
Yüzde 60 düşük bir başarı bence.. normal bir klinikten farkı yok yani

Estarabim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2017, 00:13:46 »
Bunu geçende, kontrol muayenesinde bizzat kendisine sordum!
"Hocam, sizin için matkap ve hiltiyle çalışmış gibi kanlı çalışıyor diyorlar forumlarda" dedim...
Bana: ya sen onlara bakma" diye cevap verdi...
Gerçekten çok enteresan, o kadar kanlı ki ekim bölgesinde aylarca kızarıklık ve dokununca hassasiyet kalıyor!

Facebook Twitter Instagram