Gönderen Konu: Setipiprant ve Ru58841 bilgi alışverişi  (Okunma sayısı 7433 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Setipiprant ve Ru58841 bilgi alışverişi
« Yanıtla #30 : 31 Temmuz 2020, 20:59:17 »
Denemeye değer o zaman.
Fazlasıyla değer kullanılan deneklerde bazı noktalarda minoxilin önüne geçtiği bile söyleniyor ve en can alıcı nokta döngü olayı görülmemiş kilo ile imkanı olmayanlar için Bir ittifak kurulup forumda ortak kilo bazında alınıp paylaşılabilinir uzun zamandır takip ettiğim maddelerden birtanesi gramaja düşmedi daha

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #31 : 31 Temmuz 2020, 21:33:47 »
Evet maddeyi keşfeden italya şirketi adını daha sonraki yıllarda breezula olarak değiştirdi saf etken madde olarak 2016 dan bu zamana ali baba vb sitelerde kilo bazında satışları mevcuttur
hocam zaten cb-03 etkili çokta başarılı bir androjen satışı da mevcut fakat çevremde bu etken maddeyi kullanan olmadığından dolayı yönelmedim ru kullanma sebebim çevremde çok kullanıp başarı yakalayan olduğu için tedavi olarak kullanıyorum ama araştırdım breezula bu senenin sonuna yada 2021 başında çıkacağını ön görüyorlar bakalım artık
Mevcut tedavimi kısa süre icerisinde güncelleyecegim

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #32 : 31 Temmuz 2020, 21:36:52 »
Ru abartılıdığı gibi çok işe yarayan bir antiandrojen değildir scalpta %70 bir baskılamada finasterid i yakalamak için kullanacagın dozaş finasteridin neredeyse 3 katı yan etki kazanımı sağlayacaktır sadece zaman kaybı tabiki etki mekanizması farklılık gösterir ancak fin min dudas bunlardn alacagın verimin yarısı ile kıyaslanabilir.Cortexolone 17α-propiyonat ( cb0301 ) Bu etkeni araştır setipiprant ile birlikte kullanabilrsin (cb0301) araştırma ve deneysel bulgularda en büyük fark yaratan özellik kısa yarılanma ömrü ile alanda sistemik reflex androgen artışı olmayışı büyük bir öneme sahip ve en can alıcı noktası hepimizin beklentisi yan etki 0 denilebilir |-onayisareti-| Bu durum Dengeleri değiştirir faz2 çalışmalarında %1 lik Cortexolone 17α-propiyonat krem cosmo şirketinin uyguladığı deneklerde minoxidil ve topikal cipreteron asetat(.androcur diane”) bunlardan daha iyi sonuçlara imza atmıştır.Tedarik açısından dezavantaj gramajla alımı çok zor)))
etken maddesi bildiğim bir madde zaten ru seti cb-03 prostaglin bu maddeler Alibaba vs gibi sistemlerden yurtdışından gramajla temin edebiliyoruz dediğiniz gibi İtalya bir şirket krem olarak akne ve sivilceler için geliştirilmiş ve kanıtlamış fakat saç için olanı daha onay almamış

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 31 Temmuz 2020, 22:07:53 »
etken maddesi bildiğim bir madde zaten ru seti cb-03 prostaglin bu maddeler Alibaba vs gibi sistemlerden yurtdışından gramajla temin edebiliyoruz dediğiniz gibi İtalya bir şirket krem olarak akne ve sivilceler için geliştirilmiş ve kanıtlamış fakat saç için olanı daha onay almamış
Gramaj olarak satışını bulamamıştım genelde karşılaştığım kilo bazında link verirseniz ilgilenen arkadaşlar içinde yararlı olabilir

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 31 Temmuz 2020, 22:15:13 »
Gramaj olarak satışını bulamamıştım genelde karşılaştığım kilo bazında link verirseniz ilgilenen arkadaşlar içinde yararlı olabilir
thekane shop 1g=100 dolar

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 31 Temmuz 2020, 22:15:28 »
hocam zaten cb-03 etkili çokta başarılı bir androjen satışı da mevcut fakat çevremde bu etken maddeyi kullanan olmadığından dolayı yönelmedim ru kullanma sebebim çevremde çok kullanıp başarı yakalayan olduğu için tedavi olarak kullanıyorum ama araştırdım breezula bu senenin sonuna yada 2021 başında çıkacağını ön görüyorlar bakalım artık
Ben fda onayını kasıtlı olarak verilmediğini düşünüyorum ki finasterid propercia minoxidil minoxil türevi ciddi yan etkiler fda onayını alırken cb-03 alamaması cidden şaşırtıcı piyasayı yerle bir edileceginden korkuluyor diye düşünüyorum.

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 31 Temmuz 2020, 22:18:31 »
Ben fda onayını kasıtlı olarak verilmediğini düşünüyorum ki finasterid minoxidil türevi ciddi yan etkiler fda onayını alırken cb-03 alamaması cidden şaşırtıcı piyasayı yerle bir edileceginden korkuluyor diye düşünüyorum.
kesinlikle öyle zaten minoxidil öyle bir geliştirilmiş ki döngü var herkeste yok tabiki ama kullanıcıların %80 de var döngü olayı da tesadüf mü sizce FDA onayı almak için kaç sene çalışma yapıyorlar

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 31 Temmuz 2020, 22:21:49 »
Ve şuan için seti çok güzel ve yan etkisiz bir inhibitör ve ru58841 de şuan için güzel bir androjen blocker en azından yan etkisi görünmemekte şimdilik

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 31 Temmuz 2020, 22:27:04 »
Tabi etken olarak bir finans yerini tutmaz veya minoxidil yerini tutmazlar ama şöyle birde ayrıntı var şimdi mantıken madem seti ru vs çok etkili bir etken neden bu zamana kadar hiçbir şirket geliştirip ilaç uretmemis diyenler olacak hatta var bile çünkü bu etken maddelerin maliyeti çok yüksek ve insanlar hergun ilaç kullanıp uğraşmak istemiyorlar emin olun minoxun bile yüzüne bakan kimse olmaz fakat bugün doktora gidiyosun çat minoxidil yazıp gönderiyor bu durumda da türk mantığı eee doktor yazdı sen doktordan daha mı iyi biliyorsun diye bir cevapla karşılaşıyorsunuz fakat reçeteyi yazan doktorda kel ...

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 31 Temmuz 2020, 22:27:40 »
Ve şuan için seti çok güzel ve yan etkisiz bir inhibitör ve ru58841 de şuan için güzel bir androjen blocker en azından yan etkisi görünmemekte şimdilik
seti tartışılmaz ama ru abartıldığı kadar performanslı değil bencekullanan arkadaşlarımda oldu çok takip ettiğim insanlarda öyle çok katkı sağlamıyor bir öncek yorumlarımda finas ile karşılastırma yapmıstım tabi bünye değişikliği büyük etkendir  kaç doz basıyorsun ve kaç günde hazırlıyorsun bildiğim kadarıyla çabuk bozulan bir etkendir ru

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 31 Temmuz 2020, 22:29:24 »
Tabi etken olarak bir finans yerini tutmaz veya minoxidil yerini tutmazlar ama şöyle birde ayrıntı var şimdi mantıken madem seti ru vs çok etkili bir etken neden bu zamana kadar hiçbir şirket geliştirip ilaç uretmemis diyenler olacak hatta var bile çünkü bu etken maddelerin maliyeti çok yüksek ve insanlar hergun ilaç kullanıp uğraşmak istemiyorlar emin olun minoxun bile yüzüne bakan kimse olmaz fakat bugün doktora gidiyosun çat minoxidil yazıp gönderiyor bu durumda da türk mantığı eee doktor yazdı sen doktordan daha mı iyi biliyorsun diye bir cevapla karşılaşıyorsunuz fakat reçeteyi yazan doktorda kel ...
doğru finas kullanmayı denedinmi hiç

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 31 Temmuz 2020, 22:37:00 »
doğru finas kullanmayı denedinmi hiç
hocam finans hiç kullanmadım zaten şuan bile yaşım 30 sabahları ereksiyon yaşamıyorum ama çok ciddi bir durum yok belkide paikolojiktir fakat dediğim gibi finans denemedim setiyi 10 ml hazırlıyorum günlük 1.5 ml olacak şekilde haftalık ru için 3 günlük etil alkol ve dmso yada gliserin kullanıyorum şuan dökülmem yok saçlarım şuan iyi durumdalar fakat tipik dökülme için başlangıcın bir tık veya iki tık önündeyim onun için koruma amaçlı kullanıyorum saç çıkışı da yakaladım fakat uzun bir süreç tabiki bu

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 31 Temmuz 2020, 22:40:22 »
kesinlikle öyle zaten minoxidil öyle bir geliştirilmiş ki döngü var herkeste yok tabiki ama kullanıcıların %80 de var döngü olayı da tesadüf mü sizce FDA onayı almak için kaç sene çalışma yapıyorlar
Ne kadar saç çıkışı o kadar döngü. Çıkan saçlar aynı anda çıktığı için birbirine yakın dökülüyor senkronize dökülme diyorlar. Ama eğer kişinin saçları çok güzel iken başladıysa minoxidil e genelde döngü yaşamıyor.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #43 : 31 Temmuz 2020, 22:51:37 »
Ne kadar saç çıkışı o kadar döngü. Çıkan saçlar aynı anda çıktığı için birbirine yakın dökülüyor senkronize dökülme diyorlar. Ama eğer kişinin saçları çok güzel iken başladıysa minoxidil e genelde döngü yaşamıyor.
doğrudur hocam eğer mükemmel bir etki almak isteniyorsa minoxidil+finans oranlamasnı yapıp topikal olarak kullanmak zaten böyle bir çalışmada olmuş %70 etki sağlanmış finansın toz olarak temin etmekte çok zor değil veya avodart ezip öylede kullanılabilir

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #44 : 31 Temmuz 2020, 22:53:21 »
Şuan için minox finans kullanmama gerek olmadığı için hiç başvurmadım bakalım ilerde ne olur kısmet

Facebook Twitter Instagram