Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79086 defa)

BurakE

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #660 : 31 Mart 2022, 10:28:43 »
İnce saçlar vardı o bölümde minoxil kirkland kullandım 1 ay kadar. 1 şişeyi bitirdim dozaj azaltarak o süreçte. İnce saçları canlandırmak adına ciddi bir katkısı oldu diyebilirim.

Teşekkür ederim hocam. Bende sizin ekiminizi çok beğendim. Onca açıklıktan muhteşem bir geri dönüş oldu.

üstad selamlar. kirkland minoxil nereden bulabiliriz ? bir de benim donör problemim için kullansam etkili olur mu nedir yorumun bu hususta ?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #661 : 31 Mart 2022, 13:04:10 »
Kimse anasının karnında bu ilaçları öğrenmiyor akıl herkeste vardır aslında bilgi ile gelişir. Ahmet belli bi konuda bilgili olduğunu düşününce kendini akıllı sanıyordur ancak mehmet bildiği bir konuda ahmetin fikri bile yoktur. Akıl akıldan üstündür, saçımız da büyük aklımı da büyük. Dalgamız da… Hade dalgasına baksın herkes belki büyür ama zor :)

Ben size aptalsınız demedim ki neden üstünüze alındınız :). Aklınız varsa (aklınızı şeyinize değilde kafanıza işliyorsa) kulaktan dolma bilgilere değer vermezsiniz, açarsınız forumu bu ilaç hakkında insanlar tecrübelerini zaten paylaşıyor. Bu forum da hatta finasterid hakkında aylık deneyimlerimi paylaşan ilk üyeler hatta belki de ilk üye bile olabilirim. Yan etki görüldüğünde insanlar salak değil bırakıyorlar ilacı zaten. Zaten doktor kontrolünde kullanılsa yan etkisi var mı yok mu anlaşılır. Bir çok sporcu bu ilacın daha ağırı olan dutasterid kullanıyor ama siz bu konulardan bir haber olduğunuz için gereksiz yorumlar yapıyorsunuz.

Şunu da bilmesiniz ki forumlar belirlenen konuları tartışmak adına vardır ama gelip benim hayat şartlarım üzerinden yorum da yapamazsınız. Sizin yaşantınız beni ilgilendirmez ama benim yaşam haklarıma da siz müdahale de bulunamazsınız. Forum üzerinden mesaj atılıyor diye üslupsuzca bu kadar serbest haklarınız yok bilesiniz...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #662 : 31 Mart 2022, 13:11:22 »
zarate_90  Konulara Konu sahiplerine daha saygılı yorumlar yapmalısın.
Bu bir uyarıdır lütfen dikkate al.

Forumda herkes sevsede sevmesede birbirine karşı saygılı olmak zorundadır
Buna bende dahil.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #663 : 31 Mart 2022, 13:12:00 »
üstad selamlar. kirkland minoxil nereden bulabiliriz ? bir de benim donör problemim için kullansam etkili olur mu nedir yorumun bu hususta ?

Burada bulunmuyor maalesef ben Amerika'dan temin etmiştim. Güven ortamı oluşmadıkça yine maalesef internet sitelerinden güvenerek alınabilecek bir üründe değil. Çünkü şişesi çok kolay açılıyor yani içerik değiştirilmesi bana göre çok basit. O yüzden en güvenilir olanı bulabilirseniz rogaine foam. Forum da özel mesajla konuştuğumuz bir üye bana Amerika'dan Revita getirdiğini söylemişti belki aynı yolla rogaine getirtilebilir. Kirkland bu arada çok etkili bence. Siz bence minoxil yapan eczacılara bir danışın. Şişli'de fulya eczanesi varmış belki kendileri ham maddeyi alıp minoxil yapıyordur. Forum da bir eczacı arkadaşta kendi saçı için minoxil yapmıştı ve sonucu çok iyi olmuştu. Normalde böyle pahalı bir içerik değildi minoxil, o yüzden belki eczacılardan istediğiniz yönde bir ürün alabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

BurakE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #664 : 31 Mart 2022, 15:20:13 »
Burada bulunmuyor maalesef ben Amerika'dan temin etmiştim. Güven ortamı oluşmadıkça yine maalesef internet sitelerinden güvenerek alınabilecek bir üründe değil. Çünkü şişesi çok kolay açılıyor yani içerik değiştirilmesi bana göre çok basit. O yüzden en güvenilir olanı bulabilirseniz rogaine foam. Forum da özel mesajla konuştuğumuz bir üye bana Amerika'dan Revita getirdiğini söylemişti belki aynı yolla rogaine getirtilebilir. Kirkland bu arada çok etkili bence. Siz bence minoxil yapan eczacılara bir danışın. Şişli'de fulya eczanesi varmış belki kendileri ham maddeyi alıp minoxil yapıyordur. Forum da bir eczacı arkadaşta kendi saçı için minoxil yapmıştı ve sonucu çok iyi olmuştu. Normalde böyle pahalı bir içerik değildi minoxil, o yüzden belki eczacılardan istediğiniz yönde bir ürün alabilirsiniz.
anladım hocam çok teşekkürler cevabın için.
  • Ekim Tarihi: 25/11/2021
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed / Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi GB Graft Booster Multi Plus, GB Graft Booster Hair Serum, Solgar Biotin 5000, Voonka Multi Collagen Powder, Amway Nutriway Daily

Carlos75

• Full Member
« Yanıtla #665 : 23 Nisan 2022, 22:45:59 »
Bunlar ıslak saçlı fotoğraflar

Bu fark anlaşılması için kendi ekim olmayan bölgedeki saçlar

Bu da saçlar kurutulmuş saç

Bu da yazın kısa kullandığım dönemde olması lazım.

Kısa kesince sanki ekim alaninda cikmayan saçlar var dogru mu ? Hafif kizarik duran ve boş duran ufak ufak alanlar var bunlar hakkinda konustunuz mu ?

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #666 : 23 Nisan 2022, 22:52:53 »
saç kalınlığı kaç mikrondu hatırlıyor musunuz ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #667 : 23 Nisan 2022, 22:55:53 »
İlk mesajım da yazıyor dostum 64 mikron.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #668 : 24 Nisan 2022, 01:53:36 »
Ben size aptalsınız demedim ki neden üstünüze alındınız :). Aklınız varsa (aklınızı şeyinize değilde kafanıza işliyorsa) kulaktan dolma bilgilere değer vermezsiniz, açarsınız forumu bu ilaç hakkında insanlar tecrübelerini zaten paylaşıyor. Bu forum da hatta finasterid hakkında aylık deneyimlerimi paylaşan ilk üyeler hatta belki de ilk üye bile olabilirim. Yan etki görüldüğünde insanlar salak değil bırakıyorlar ilacı zaten. Zaten doktor kontrolünde kullanılsa yan etkisi var mı yok mu anlaşılır. Bir çok sporcu bu ilacın daha ağırı olan dutasterid kullanıyor ama siz bu konulardan bir haber olduğunuz için gereksiz yorumlar yapıyorsunuz.

Şunu da bilmesiniz ki forumlar belirlenen konuları tartışmak adına vardır ama gelip benim hayat şartlarım üzerinden yorum da yapamazsınız. Sizin yaşantınız beni ilgilendirmez ama benim yaşam haklarıma da siz müdahale de bulunamazsınız. Forum üzerinden mesaj atılıyor diye üslupsuzca bu kadar serbest haklarınız yok bilesiniz...

Başkan ben bir kaç senedir bu forumda üye bile değilken arka planda sessizce senin mesajlarını okuyup takip ederek tedaviler ile ilgili çok şey öğrendim eminim benim gibi bir sürü insan burda senin bile haberin olmadan senden çok şey öğrenmiştir.Bu yüzden boş ver sen bunları cevap yazmaya bile değmez.
Bu arada saçların çok güzel olmuş kıskananlar elbet olacak bu durumları sen buna yor  :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #669 : 24 Nisan 2022, 02:16:44 »
Başkan ben bir kaç senedir bu forumda üye bile değilken arka planda sessizce senin mesajlarını okuyup takip ederek tedaviler ile ilgili çok şey öğrendim eminim benim gibi bir sürü insan burda senin bile haberin olmadan senden çok şey öğrenmiştir.Bu yüzden boş ver sen bunları cevap yazmaya bile değmez.
Bu arada saçların çok güzel olmuş kıskananlar elbet olacak bu durumları sen buna yor  :)

Teşekkür ederim. Ben tüm mesajlarımı yazarken insanlar okurken neler düşünür, acaba etkiliyor muyum bunları düşünerek yazıyorum. Yoksa insanların kafasına etki edecek düzeyde mesajlar olmasa zaten direkt engelliyorum ki bu da çok farklı olmadı zaten. İntenette boşa konuşan insanlar çok çünkü, herkesi ciddiye alırsanız bunun önüne geçemezsiniz :). Burada olma amacım zaten insanlara yardım etmek. Her şeyin karşılığı olduğu şu dünya da, karşılıksız benzer sorunlar yaşayan insanlara destek olmaktan gerçekten mutlu oluyorum. Zaten aynı şekilde ben de forumun çok faydasını gördüm. Umarım herkes kafasındaki sorulara forumdan cevap bulabiliyordur.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #670 : 24 Nisan 2022, 02:23:52 »
Teşekkür ederim. Ben tüm mesajlarımı yazarken insanlar okurken neler düşünür, acaba etkiliyor muyum bunları düşünerek yazıyorum. Yoksa insanların kafasına etki edecek düzeyde mesajlar olmasa zaten direkt engelliyorum ki bu da çok farklı olmadı zaten. İntenette boşa konuşan insanlar çok çünkü, herkesi ciddiye alırsanız bunun önüne geçemezsiniz :). Burada olma amacım zaten insanlara yardım etmek. Her şeyin karşılığı olduğu şu dünya da, karşılıksız benzer sorunlar yaşayan insanlara destek olmaktan gerçekten mutlu oluyorum. Zaten aynı şekilde ben de forumun çok faydasını gördüm. Umarım herkes kafasındaki sorulara forumdan cevap bulabiliyordur.

ben teşekkür ederim dostum iyiki varsın emin ol burda çoğu kişi senden çok şey öğreniyor.
ayrıca sendeki bu bilgi ve azim oldukça senin saçlar 50 sine kadar dayanır bundan eminim .idolümüzsün  :)  |-onayisareti-| |-nazarboncugu-|

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #671 : 24 Nisan 2022, 02:33:58 »
ben teşekkür ederim dostum iyiki varsın emin ol burda çoğu kişi senden çok şey öğreniyor.
ayrıca sendeki bu bilgi ve azim oldukça senin saçlar 50 sine kadar dayanır bundan eminim .idolümüzsün  :)  |-onayisareti-| |-nazarboncugu-|

Umarım dökülmez ama dht'na bir yerde finasterid de çözüm olamıyor. O yüzden 40'a kadar bu düzeyde tutabilirsem saçlarımı ben mutlu olurum. Hedefim şimdilik bu. Eğer bu 6 yıl içerisinde bir ekim daha yaptırmak zorunda kalırsam muhtemelen ön - orta hatlı ama tepeleri kel olan birisi olarak hayatıma devam ederim. Bunun farkında olarak ekim yaptırdım zaten :). Halen dökülmeler var saçlarımda ama panik olmadan incelemeye devam ediyorum durumu. Tekrardan iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #672 : 29 Nisan 2022, 12:25:08 »

Asmed'e attığım tepeden ve donör alanı. Foruma da eklemek istedim. Şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #673 : 29 Nisan 2022, 12:28:16 »
Şampuan reklamı zannettim o derece güzel.
Senin de bayramın mübarek olsun başkan.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #674 : 29 Nisan 2022, 12:59:38 »
Maşallah, nazar boncuğu tak dostum. Gülerek tara.

Facebook Twitter Instagram