Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79425 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #570 : 24 Eylül 2021, 14:32:09 »
Teşekkürler arkadaşlar  |-onayisareti-|
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #571 : 24 Eylül 2021, 17:16:49 »
 fine aramı verdin diyecektim yazmışsın zaten ara verince incelme oluyor sende.çünki finden çok fayda gordun.ekimin hızlı basladı duraksadı zamana yayıldı daahada kalınlaşır gürleşir saçlar.ekimi hızlı baslayıp hızı kesilenlere ornek gosterebilirsin surec sonu olarak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #572 : 24 Eylül 2021, 18:20:18 »
fine aramı verdin diyecektim yazmışsın zaten ara verince incelme oluyor sende.çünki finden çok fayda gordun.ekimin hızlı basladı duraksadı zamana yayıldı daahada kalınlaşır gürleşir saçlar.ekimi hızlı baslayıp hızı kesilenlere ornek gosterebilirsin surec sonu olarak.

Üstad bende saçlarımın daha iyi olacağını düşünüyorum. Yalnız benim ekim sürecimde corona olduğum için pek referans alınacak bir ekim değil. Ama yine de 5. - 6. ve 8. - 9. aylardaki gelişim incelenebilir. Çünkü benim zaten saçlarım çıkmıştı ama incelerdi. Sonuçta ince olunca saçlar güneş altında normal bir ekim saçı bile sırıtıyorken benim saçlarımın da zayıf gözükmesi bence normaldi. Şuan güneş altında dahi sırıtmıyor saçlarım. Yani ben mutluyum vesselam. Finasterid kullanımına da devam edeceğim ama bir süre yan etki yaptı bakalım toparlasın vücudum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #573 : 24 Eylül 2021, 18:40:51 »
Üstadım hayırlı olsun saçların güle güle kullan
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #574 : 24 Eylül 2021, 19:00:14 »
Üstad bende saçlarımın daha iyi olacağını düşünüyorum. Yalnız benim ekim sürecimde corona olduğum için pek referans alınacak bir ekim değil. Ama yine de 5. - 6. ve 8. - 9. aylardaki gelişim incelenebilir. Çünkü benim zaten saçlarım çıkmıştı ama incelerdi. Sonuçta ince olunca saçlar güneş altında normal bir ekim saçı bile sırıtıyorken benim saçlarımın da zayıf gözükmesi bence normaldi. Şuan güneş altında dahi sırıtmıyor saçlarım. Yani ben mutluyum vesselam. Finasterid kullanımına da devam edeceğim ama bir süre yan etki yaptı bakalım toparlasın vücudum.
  saçlar daha gelişir üstad.arada olumsuz parametreler oldu ama gelişir saçlar daha
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #575 : 24 Eylül 2021, 19:54:35 »
Üstadım hayırlı olsun saçların güle güle kullan

Estağfurullah abi teşekkür ederim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #576 : 24 Eylül 2021, 19:56:52 »
Maşallah daha ne olsun kardeş, nazar boncuğu tak.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #577 : 24 Eylül 2021, 20:02:24 »
Maşallah daha ne olsun kardeş, nazar boncuğu tak.

Teşekkür ederim hocam.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #578 : 11 Kasım 2021, 21:37:35 »
Abi müsait olduğun bir ara güncelleyiver sana zahmet ya gençler olarak merak ediyoruz valla :D

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #579 : 12 Kasım 2021, 02:47:43 »
Merak edenler varsa direkt ışık vurduğunda dahi görüntü bu. Fotoğrafı da bugün çektim güneş altında saçlarımı görmek adına. Bir süredir finasteridi kesmiştim, bu hafta yeniden başladım. Önceden de dediğim gibi bir sorun yok ekim saçlarında sürekli güncellemek de konuyu anlamsız. Kısacası ekim ile birlikte saçlarım çok güzel oldu. Ben mutluyum...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #580 : 12 Kasım 2021, 10:42:05 »
Mutlu olmana sevindim oni maşallah güle güle kullan saçlarını
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #581 : 12 Kasım 2021, 12:54:42 »
Teşekkür ederim Başkan. Arkadaşlar Asmed ekimlerinde çok net fotoğraflar istiyorlar bende en net fotoğrafı atmak istedim :). Geçen yurt dışında yaşamış uzun süredir görmediğim ve çocukluktan beri saç sorumu bilen bir arkadaşımda instagram üzerinden konuştuk. Saçlarımı geriye doğru taradığımı gördüğü için haliyle konuşmanın ortasında dedi "sen saç mı ektirdin?" diye. Anlamamasına imkan yok çünkü ben hep saçlarımı öne doğru kamufle ederek kullandım. Tedavi vs. işlerine girmeden önce kendi saçlarımda seyreliyordu böyle saçlı görünce dedi "hayatımda gördüğüm en doğal ekim olmuş". Aslında ışık altında yoğunluk farkını da berberde traş ile düzeltebilirim yapamayacağım iş değil ama saçlarımı uzatıyorum artık. 1 yıldır uzatacağım deyip saçlarımı kestiriyorum en sancılı dönem gerçekten şuan yine dayanamayıp yanları ve ensemi düzelttim. Kışı şapka ve bere ile atlatmayı düşünüyorum umarım o zamana kadar uzar bu saçlar. Wax sürmeye korkuyorum çünkü :D.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #582 : 12 Kasım 2021, 13:32:43 »
Eyvallah abi güncelleme için sağlıkla uzun yıllar kullan maşallah diyelim. Dehşet-ül Vahşet bir ekim olmuş gerçekten 😂 saçların harika görünüyor.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #583 : 12 Kasım 2021, 17:47:07 »
MaşAllah Harika, saçlar çok sağlıklı da görünüyor, güle güle taraman dileğiyle hayırlı olsun.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #584 : 12 Kasım 2021, 18:02:50 »
Teşekkürler :)

Facebook Twitter Instagram