Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79436 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #541 : 11 Mayıs 2021, 18:54:49 »
 giremiyorum nete pek bu aralar bağlantım bozuldu daha iyi olcak bence saçların
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #542 : 12 Mayıs 2021, 00:38:44 »
Biraz da takviye kullanımı ile alakalı bir durum. Hem biotin, hem minoxil hem de finasterid kullandım bu dönemde. Gelişim ondan artmış da olabilir. Sürecin şu aşamasında dediğim gibi kısa haliyle saçlarımı değerlendireceğim. Zaten merkezden de memnun olup olmadığımı sordular. İlgileniyorlar, herhangi bir talebim ve ettiğim bir ima olamamasına rağmen saçlarımı istediğim hale getireceklerini net olarak kendileri ifade de ettiler. Yani tekrar ediyorum kafasında soru işareti olan varsa Asmed böyle bir merkez, bilsinler isterim. O yüzden beri başından beri diyorum kafam rahat benim, Asmed'e ekim yaptırdığım için de mutluyum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Darkwatch

• Full Member
« Yanıtla #543 : 13 Mayıs 2021, 11:33:22 »
Çok güzel görünüyor maşallah. Sabır sonuca ulaşmış :)
Saç ekim sonucum;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17462.0

Takviye;
1/4 proscar (akşam)
Nature's Supreme Beauty Collagen Powder (sabah)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #544 : 14 Mayıs 2021, 15:16:35 »
Teşekkürler :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #545 : 14 Mayıs 2021, 18:09:14 »
Gayet güzel olmuş, hayırlı olsun. Benim ilk ekimimde 6. Aydan sonra boşluk kalmamıştı ama 11. Aydan inanılmaz bir hacim artışı olmuştu. Senin  saçlarının da  önümüzdeki 2-3 boyunca daha da hacim kazanacağını ve ekimden tamamen istediğini elde edeceğini düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #546 : 14 Mayıs 2021, 19:13:04 »
Teşekkürler. Bakalım Temmuz'a kadar son duruma bakıp, zaten bende ekime kendi açımdan notumu vereceğim. En önemlisi kısa durumda saçların iyi gözükmesi, çünkü ben büyük bir ihtimalle saçlarımı bir zaman sonra kısaltırım diyorum.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #547 : 25 Mayıs 2021, 22:14:52 »
Dostum sen bizden iyi biliyorsun tabi ama yine de nacizane fikrimi soyleyeyim, 9. ay son haline gelmesi icin bence erken. Ben 12-18 arasi toparlama kalinlasma gozlemledim, sende de olacaktir diye umuyorum. Sonrasinda istedigin uzunlukta / kisalikta kullanirsin, bence cok guzel olacak, belli zaten.  |-nazarboncugu-|

DeliKurt

• Sr. Member
« Yanıtla #548 : 25 Mayıs 2021, 22:30:08 »
bence sonucunuz çok başarılı tabi sizin beklentiniz önemli umarım çok daha gelişip güzel olur.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #549 : 25 Mayıs 2021, 22:33:36 »
Dostum sen bizden iyi biliyorsun tabi ama yine de nacizane fikrimi soyleyeyim, 9. ay son haline gelmesi icin bence erken. Ben 12-18 arasi toparlama kalinlasma gozlemledim, sende de olacaktir diye umuyorum. Sonrasinda istedigin uzunlukta / kisalikta kullanirsin, bence cok guzel olacak, belli zaten.  |-nazarboncugu-|

Yok zaten bazen attığım mesajları arkadaşlar yanlış değerlendiriyorlar. Ben güncel durum bilgisi atıyorum hem merkeze hem de foruma. Bunu da arkadaşlar arasında sohbet edercesine aidiyet duygumla foruma ileti olarak gönderiyorum. Aslında aynısını Asmed'e de yapıyorum, fotoğraf atarken düşüncelerimi paylaşıyorum :). Yoksa başından beri merkezin yönlendirmelerini dikkate alıyor ve söylediklerini bunca yıl araştırmama rağmen ciddiyetle takip ediyorum. Kafamda zaten 2. bir ekim var, hem tepe için bir kaç sene sonrası hem de orta bölüm sıklaştırma. O yüzden bende açıkcası sorunsuzca sürecin tamamlanmasını umut ediyorum.

bence sonucunuz çok başarılı tabi sizin beklentiniz önemli umarım çok daha gelişip güzel olur.

Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #550 : 30 Mayıs 2021, 20:56:30 »
 minoxidil basla bırak umarım mutsuz etmez.daha oncede kullandığını biliyordum.bu ekimin basarılı sayılması için biraz daha gelişim gerek.zaten sürecte devam ediyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #551 : 30 Mayıs 2021, 22:34:56 »
minoxidil basla bırak umarım mutsuz etmez.daha oncede kullandığını biliyordum.bu ekimin basarılı sayılması için biraz daha gelişim gerek.zaten sürecte devam ediyor.

Hocam daha önceden minoxil kullandığımı da nereden çıkardınız? Daha önceden minoxil kullandığım yok. Zaten telogen alana uygulamadım, ekim alanına uyguladım. Oda merak etmeyin 1 ay da etki de yan etki de çok ciddi anlamda yaşanmaz :). Ufak destek amaçlı uyguladım ben. Zaten aminexil kullanımını 3. 4. aylarda düşünüyordum. Üşendiğim için alıp uygulamamıştım, arada corona da girdi bende elimde olan minoxili uyguladım.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 00:02:19 Gönderen: onizuka eikichi »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #552 : 30 Mayıs 2021, 23:44:22 »
 pardon sen finasterid kullanıp bırakmıştın.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #553 : 31 Mayıs 2021, 00:02:56 »
Finasteridi zaten 3.5 yıldır düzensiz kullanıyorum. Kullanmasam çok fazla saç kaybım olurdu.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #554 : 01 Haziran 2021, 11:56:56 »
Full güneş ışığında bi saç böyle duruyorsa zaten çok lafa gerek yok, gelişim son dönemde baya hızlanmış harika olmuş, güle güle tara. :)
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram