Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79435 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #525 : 04 Mayıs 2021, 01:35:49 »
Hayırlı olsun ben çok beğendim sizin saçınızın yarısı bende olsaydı razıydım 😅😅 |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|

Umarım daha iyileri size nasip olur. Teşekkür ederim. Ben saç yönünden çok şanslı olduğumu düşünmüyorum ama ilerleyen dönemde gidişattan çokta mutsuz olduğum söylenemez. Onda da adminin payı var sağolsun. O yüzden saçlarınızdan vazgeçmeye gerek yok, bir nokta da hep umut oluyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

brave06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #526 : 04 Mayıs 2021, 02:42:09 »
ekiminiz hayırlı olsun. fin kullanıma uzun süre daha devam edecekmisiniz?

Vio

• Full Member
« Yanıtla #527 : 04 Mayıs 2021, 04:25:39 »
Sürecinizi baştan sona okudum hakkınızda hayırlısı olsun. Yaşadıklarınızı be kendinizi bi "denek" gibi kullanıp bizimle paylaşmanız ne kadar ince ve kaliteli bir insan olduğunuzu gösterir benim için teşekkür ederim herkes için. tecrübelerinizden istifade etmek açısından Finasterid ile yağlanma kilo alma arasında bağ var mı gözlemlediniz mi?
Ekimden kaç ay sonra spor yaptınız/sporun ekime bir zararı var mı? Kaç mg fin kullanıyorsunuz günlük mü 3 günde bir mi alıyorsunuz öyle söylemişsiniz biyerde. Son olarak saç ekimimi değerlendirirseniz memnun olurum
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #528 : 04 Mayıs 2021, 06:04:59 »
ekiminiz hayırlı olsun. fin kullanıma uzun süre daha devam edecekmisiniz?

Teşekkür ederim. Yani özellikle bu konu hakkında bu yıl vereceği yan etkileri tamamen gözlemleyip karar vereceğim. Farklı tedavilere de bakıyorum ancak objektif olmak gerekirse en etkili çözüm şuan için finasterid. Çok ağır yan etkiler yaşamadıkça bir süre daha kullanabilirim diye düşünüyorum. Şuan hafif sayılabilecek yan etkileri yaşıyorum, yaşam kalitemi düşürmüyor ama yaşta bir yerde ilerliyor. O yüzden net cevap vermek zor.

Sürecinizi baştan sona okudum hakkınızda hayırlısı olsun. Yaşadıklarınızı be kendinizi bi "denek" gibi kullanıp bizimle paylaşmanız ne kadar ince ve kaliteli bir insan olduğunuzu gösterir benim için teşekkür ederim herkes için. tecrübelerinizden istifade etmek açısından Finasterid ile yağlanma kilo alma arasında bağ var mı gözlemlediniz mi?
Ekimden kaç ay sonra spor yaptınız/sporun ekime bir zararı var mı? Kaç mg fin kullanıyorsunuz günlük mü 3 günde bir mi alıyorsunuz öyle söylemişsiniz biyerde. Son olarak saç ekimimi değerlendirirseniz memnun olurum

Teşekkür ederim. Benim gözlemdiğim finasteridin yağlanmayı kesin olarak arttırdığı yönünde. Anladığım kadarıyla dht baskılanırken testosteron düştüğü nokta da östrojen hormonu serbest kaldığı için yaşanan artış yağlanmaya sebebiyet veriyor. Ekimden sanırım 6 ay sonunda spor yapmaya başladım. Spor dediğim de ağırlık çalışması değil öğünlerimi azaltıp, günlük 10 k ve üzeri adım atarak kilo verdim. Ağırlık çalışmayı düşünüyordum ki alsında onu da finasterid ile birlikte bu ay ciddi olarak denemeyi düşünüyorum. Özellikle bu kapanma zamanında vakitimin bir kısmını da böyle bir spor çalışmasına ayırmayı düşünüyorum.

Edit: Bu arada atlamışım finasteridi proscar olarak 4/1 dozunda kullanıyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Vio

• Full Member
« Yanıtla #529 : 04 Mayıs 2021, 07:19:53 »
Teşekkür ederim. Yani özellikle bu konu hakkında bu yıl vereceği yan etkileri tamamen gözlemleyip karar vereceğim. Farklı tedavilere de bakıyorum ancak objektif olmak gerekirse en etkili çözüm şuan için finasterid. Çok ağır yan etkiler yaşamadıkça bir süre daha kullanabilirim diye düşünüyorum. Şuan hafif sayılabilecek yan etkileri yaşıyorum, yaşam kalitemi düşürmüyor ama yaşta bir yerde ilerliyor. O yüzden net cevap vermek zor.

Teşekkür ederim. Benim gözlemdiğim finasteridin yağlanmayı kesin olarak arttırdığı yönünde. Anladığım kadarıyla dht baskılanırken testosteron düştüğü nokta da östrojen hormonu serbest kaldığı için yaşanan artış yağlanmaya sebebiyet veriyor. Ekimden sanırım 6 ay sonunda spor yapmaya başladım. Spor dediğim de ağırlık çalışması değil öğünlerimi azaltıp, günlük 10 k ve üzeri adım atarak kilo verdim. Ağırlık çalışmayı düşünüyordum ki alsında onu da finasterid ile birlikte bu ay ciddi olarak denemeyi düşünüyorum. Özellikle bu kapanma zamanında vakitimin bir kısmını da böyle bir spor çalışmasına ayırmayı düşünüyorum.

Edit: Bu arada atlamışım finasteridi proscar olarak 4/1 dozunda kullanıyorum.
Saw palmetto + finasterid ikisi aynı anda ne düşünüyorsunuz ? Doğal da olsa S.P'de baskılayıcı nihayetinde bunla alakalı bi tecrübeniz var mı ben şuan ikisini aynı anda kullanıyorum bi 6-7 gündür şuan için menide sıvılaşma dışında bi sorun görmedim ilerisi için temkinliyim gözlemliyorum. Spor,östrojen,yağlanma ve finasteridle ilgili ayriyeten bi başlık açarsanız çok faydalı olacaktır forumu kullanmayı yeni yeni öğreniyorum açtıysanız hazır bilgi istemek gibi algılamayın görmedim 😂 teşekkür ederim
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #530 : 04 Mayıs 2021, 08:50:03 »
Saw palmetto + finasterid ikisi aynı anda ne düşünüyorsunuz ? Doğal da olsa S.P'de baskılayıcı nihayetinde bunla alakalı bi tecrübeniz var mı ben şuan ikisini aynı anda kullanıyorum bi 6-7 gündür şuan için menide sıvılaşma dışında bi sorun görmedim ilerisi için temkinliyim gözlemliyorum. Spor,östrojen,yağlanma ve finasteridle ilgili ayriyeten bi başlık açarsanız çok faydalı olacaktır forumu kullanmayı yeni yeni öğreniyorum açtıysanız hazır bilgi istemek gibi algılamayın görmedim 😂 teşekkür ederim

Aynı anda ikisini kullanmanıza gerek yok. Hatta finasterid ve saw palmetto beraber kullanımı ağır olur. İki ürünü kullananlar da aynı görevi görmesi için kullanıyor yani tek başına finasterid kullanmanız yeterli olacaktır. Ben de başlangıçta çok bilinçsizce kullandım bu takviyeleri ama daha sonra gördüm ki zaten çok farklı kullanıcı deneyimleri söz konusu. Önemli olan kullanacağınız takviyelerin sizde bırakacağı etki ve yan etki. Ben işin aslında bu ürünleri kullanırken yaşadığım deneyimleri foruma aktarıyorum. Yani konunun uzmanı olduğum söylenemez. O yüzden forum da bir çok bu tarz başlık açan üyelerin konuları ve yorumları da mevcut, o konulardan da da beslenirseniz sizin adınıza iyi olur.

reyes

• Sr. Member
« Yanıtla #531 : 04 Mayıs 2021, 09:38:31 »
Super!
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #532 : 05 Mayıs 2021, 20:59:20 »
Finasterid başladın mı gene oni?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #533 : 05 Mayıs 2021, 21:56:18 »
Finasterid başladın mı gene oni?

1 ay olmuştur herhalde başlayalı.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #534 : 09 Mayıs 2021, 12:45:32 »
9 ay 14 gün.

Merhaba arkadaşlar,

Merkez benden 9. ay fotoğrafları istemişti bugün aklıma geldi ve gönderirken foruma da eklemek istedim. Uyandığım gibi dağınık halde bıraktım saçlarımı genelde bu şekilde kullanıyorum zaten. Enseleri ve yanları düzeltmek istiyorum ama malum kapanma oldu ki zaten uzun kullanacağım saçlarımı o nedenle şuan çok problem değil. Attığım fotoğrafları ışık altında paylaştım, bir tane de gün ışığında çektim yanlış anlaşılma olmasın diye. Artık yoğun ışık altında da eskisi kadar açıklık sırıtmıyor ama saçlarım zaten belli bir uzunlukta olduğu için öne doğru tarayıp ayırsam da belli olacağını zannetmiyorum. 1 ay kadar minoxil kullanıp bıraktım etkisi oldu ama bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

Herkese iyi forumlar...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #535 : 09 Mayıs 2021, 13:16:40 »
Oni harika duruyor saçlar tabi sende umarım mutlusundur.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #536 : 09 Mayıs 2021, 13:45:41 »
Oni harika duruyor saçlar tabi sende umarım mutlusundur.

Teşekkür ederim Başkan. Bu uzunlukta saçlarım evet güzel görünüyor ama benim için biraz da kısa haliyle, yani çoğu zaman kullandığım saç uzunluğunda nasıl göründüğü. Bakalım merkez de her zaman dediğim gibi ilgili, sağolsunlar. Biraz uzun kullanayım saçlarımı kısa olduğunda da değerlendirmek için foruma ve merkeze atarım zaten. Herkesin görüşü benim açımdan değerli.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #537 : 11 Mayıs 2021, 09:26:12 »
Başkan çok güzel olmuş be saçlar:)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #538 : 11 Mayıs 2021, 13:37:54 »
Gülle  gülle  tara dostum

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #539 : 11 Mayıs 2021, 13:52:00 »
Teşekkürler arkadaşlar, daha iyileri umarım sizlerin olur.

Facebook Twitter Instagram